Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr. 1 og poengløp nr. 7 i OBIK 24. mai 2011

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tea Feitring Altia

Tyrtving

1:01:02

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Feiring Haltia

Tyrving, IL

38:04

+0:00

2.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

57:54

+19:50

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

51:58

+0:00

2.

Ida Presterud

Modum olag

1:32:34

+40:36

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

58:04

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

46:35

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

52:07

+0:00

2.

Tone Jahren Herude

Fossum IF

1:10:36

+18:29

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

44:58

+0:00

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:17:23

+32:25

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

47:49

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

53:10

+5:21

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:10:21

+22:32

4.

Sidsel Graff Iversen

Fossum IF

1:10:48

+22:59

5.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:36:27

+48:38

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

51:52

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

52:49

+0:57

3.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:20:51

+28:59

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:10:37

42 43 44 45 46 50 58 59 60

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

56:59

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

57:29

+0:30

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:10

+2:11

4.

Unni Drage

Aker Solutions

1:04:46

+7:47

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

56:31

+0:00

2.

Kjetil Molund

Nordreisa IL

1:01:16

+4:45

3.

Oscar Arman

NYkøping

1:05:40

+9:09

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

49:49

+0:00

2.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

54:13

+4:24

3.

Marius Fiskevold

Fossum IF

55:59

+6:10

4.

Tommy Jauhojærvi

Emit AS

56:13

+6:24

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:01:14

+11:25

6.

Tor Ringstad

Cisco

1:02:32

+12:43

7.

Asbjørn Håland

NYDALEN SK

1:02:42

+12:53

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:54

+13:05

9.

Knut Erling Øen

Nordea

1:02:56

+13:07

10.

Morten Rannem

Veidirektoratet

1:07:10

+17:21

11.

Espen Messel

Tyrving, IL

1:09:57

+20:08

12.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:17:06

+27:17

13.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:17:27

+27:38

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

38:38

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

46:47

+8:09

3.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

48:42

+10:04

4.

Trond Westgaard

REC

54:15

+15:37

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:01:19

+22:41

6.

Geir Hanesand

Thales

1:06:03

+27:25

DSQ

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:06:50

46 31 32 33 34 49 48 52 53 54

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:30

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

47:14

+4:44

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consdulting

47:46

+5:16

4.

Terje Mathisen

Statoil BIL

47:52

+5:22

5.

John Hansen

AB PIL

50:11

+7:41

6.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

52:20

+9:50

7.

Per Kaarby

Overtoppen

52:37

+10:07

8.

Bjørn Solhjem

AMESTO

52:45

+10:15

9.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

52:55

+10:25

10.

Øystein Kildahl

AHS

53:40

+11:10

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

55:33

+13:03

12.

Johan Lunde

OUS

57:39

+15:09

13.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

58:33

+16:03

14.

Knut Saue

Tyrving, IL

59:47

+17:17

15.

Ola Nyhus

Yara

1:09:24

+26:54

16.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:12:37

+30:07

17.

Knut Erik Østengen

Thales

1:21:12

+38:42

DSQ

Jeppe Hansson

Fossum IF

53:00

34 49 48 52 53 54 59 60

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

54:15

+0:00

2.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

58:28

+4:13

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

59:36

+5:21

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:00:48

+6:33

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:03:50

+9:35

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

50:13

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:48

+0:35

3.

Bjørn Spjelkavik

FBI

52:21

+2:08

4.

Olav Hygen

Belsa

52:53

+2:40

5.

Per Nermo

Cowi BIL

54:30

+4:17

6.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs

57:30

+7:17

7.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:00:23

+10:10

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:03:46

+13:33

9.

Sigfred Fagervik

Thales

1:10:25

+20:12

10.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:11:17

+21:04

11.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:47:04

+56:51

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

47:08

51 47 52 53 54

DSQ

Helge Bjaaland

ELLE BIL

47:30

51 42 43 44 45 53 54 59 60 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Skåre

Brevpost

38:42

+0:00

Navnet var feil det skal vere Einar Skåre

2.

Trond Wettergreen

Andvord

39:08

+0:26

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

48:05

+9:23

4.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

53:48

+15:06

5.

Karl A Langerød

Lovisenberg

54:49

+16:07

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud

56:38

+17:56

7.

Tom Ibsen

OUS

56:48

+18:06

8.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

59:51

+21:09

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:02:05

+23:23

10.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:09:42

+31:00

11.

Torstein Østen

MAESTRO

1:11:17

+32:35

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:14:05

+35:23

13.

Bjørn Larssen

Oslolærerne

1:17:19

+38:37

14.

Per Haugen

NEDERMAN

1:22:35

+43:53

15.

Tormod Hegdahl

Heming/NJÅRD

1:28:42

+50:00

DSQ

Ivar Opsahl

Planbygg

55:26

46

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Universitetet Oslo

41:58

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:53

+0:55

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:24

+4:26

4.

Tor Ommundsen

Veritas

48:04

+6:06

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:31

+7:33

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

53:55

+11:57

7.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:01:25

+19:27

8.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:04:36

+22:38

9.

Bjørn Berre

UMB

1:06:20

+24:22

10.

Tom Sletner

Røyken O-lag

1:08:19

+26:21

11.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:09:41

+27:43

12.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:11:32

+29:34

13.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:15:27

+33:29

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:16:45

+34:47

15.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:18:13

+36:15

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

Oslo Universitetssykehus

48:26

46

DSQ

Arne Jordal

AFC

49:15

42 43 44 45 46

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

52:36

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

52:52

+0:16

3.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

53:05

+0:29

4.

Tor Drage

Aker Solutions

54:10

+1:34

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

58:30

+5:54

6.

Helge Kvaase

HiAK

1:08:46

+16:10

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:10:35

+17:59

8.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:18:44

+26:08

9.

Magne Grande

FBI

1:28:52

+36:16

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:28:54

+36:18

11.

Per Gjermo

Asker SK

1:30:43

+38:07

DSQ

Harald Birkeland

OUS

59:32

42 43 44 45 46 50 58 59 60

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

57:36

+0:00

2.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:01:45

+4:09

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslagets IL

1:44:12

+46:36

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:09:51

46 50 58 59 60

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Gisholt

Fossum IF

1:06:41

+0:00

2.

Peter Andreas Gisholt

Fossum IF

1:06:45

+0:04

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

56:42

+0:00

2.

Hanne Grandal

Tyrving, IL

1:18:32

+21:50

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Sørlie

Eimit AS

40:39

+0:00

2.

Torstein Schjelle

Aimit AS

41:11

+0:32

3.

Eva Søvik

Tyrving, IL

41:45

+1:06

4.

Nils Løw

Aimit AS

44:24

+3:45

5.

Terje Throndsen

PeCon

46:24

+5:45

6.

Atle Søvik

Tyrving, IL

52:35

+11:56

DSQ

Fredrik Norløf-Mathiesen

PRIVAT

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Vaaje

Asker SK

46:23

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

46:51

+0:28

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

47:10

+0:47

4.

Magne Osmundsen

NILU

49:51

+3:28

5.

Vigdis Thingelstad

Askert

1:00:18

+13:55

6.

Siri Grandal

Tyrving, IL

1:07:00

+20:37

7.

Anne Sagberg

Stabæk IF

1:11:01

+24:38

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

52:16

+0:00

2.

Else Grandal

Tyrving, IL

1:04:07

+11:51

3.

Erling Ruge

Hydro BIL

1:17:20

+25:04

4.

Per Øyvind Fange

NRK BIL

1:43:00

+50:44

DSQ

Gunnar Bøthun

NRK BIL

1:30:50

47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2011, 08:09:00

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

156

Antall startet:

156