Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr. 2 og poengløp nr. 9 i OBIK 31. mai 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

57:14

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

56:40

+0:00

2.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:27:54

+31:14

Klasse: D45-49(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

46:01

+0:00

2.

Hanne Rådstoga

Asker SK

54:41

+8:40

3.

Berit Danielsen

IL Tyrving

55:37

+9:36

4.

Eva Schanche

Asker SK

58:40

+12:39

5.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:02:34

+16:33

Klasse: D50-54(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

56:59

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:05:30

+8:31

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:24:07

+27:08

Klasse: D55-59(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

40:59

+0:00

2.

Grete Hjermstad

Asker Skiklubb

48:47

+7:48

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

58:37

+17:38

4.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

1:31:44

+50:45

Klasse: D60-64(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

44:57

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

56:12

+11:15

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:05:34

+20:37

Klasse: D65-69(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:37

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

58:44

+13:07

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:04:56

+19:19

4.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:04:58

+19:21

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:11:22

+25:45

Klasse: D70-74(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:25

+0:00

riktig klasse er D70

2.

Unni Drage

Aker Solutions

57:11

+4:46

3.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

59:17

+6:52

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:00:42

+8:17

Klasse D 70 (det er nå femårsklasser også for dame...

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:27:44

+35:19

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

1:01:43

142

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

55:43

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

1:01:06

+5:23

3.

Hallvard Koren

OK Moss

1:10:17

+14:34

4.

Torbjørn Olderheim

Olderheim Consulting

1:11:08

+15:25

5.

Knut Jostein Sætnan

OpIL

1:12:39

+16:56

6.

Marius Burmo

PRIVAT

1:23:22

+27:39

7.

Bård Kyrkjedelen

Tomra

1:31:28

+35:45

8.

Audun Bjerknes

PrivaT

1:57:58

+1:02:15

DSQ

Olav Eide

SKBO

59:22

146

DSQ

Tommy Jauhojærvi

Asker Skiklubb

1:02:03

146

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

46:44

+0:00

2.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

46:55

+0:11

3.

Øivind Due Trier

FBI Norsk Regnesentral

49:17

+2:33

4.

Tore Kalhovd

Aker Solutions

59:47

+13:03

5.

Trond Westgaard

REC

1:05:57

+19:13

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:12:16

+25:32

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

46:12

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

50:04

+3:52

3.

John Hansen

AB PIL

52:33

+6:21

4.

Pål Therkelsen

Privat

54:44

+8:32

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

57:16

+11:04

6.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

58:00

+11:48

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

58:29

+12:17

8.

Per Schanche

Asker SK

58:31

+12:19

9.

Ola Nyhus

Yara

59:52

+13:40

10.

Per Kaarby

Overtoppen

1:00:22

+14:10

11.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:00:33

+14:21

12.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:04:08

+17:56

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:20

+18:08

14.

Øystein Kildahl

AHS

1:04:52

+18:40

15.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:05:55

+19:43

16.

Knut Erik Østengen

Thales

1:28:05

+41:53

DSQ

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

7:41

DSQ

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:21:44

167

DSQ

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:38:20

167 158

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

41:04

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:45

+12:41

3.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:10:58

+29:54

DSQ

Jon Foss

Friskis&Svettis

54:33

160

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:35

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

52:19

+11:44

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

55:57

+15:22

4.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

56:16

+15:41

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:25

+16:50

6.

Reidar Kierulf

RKP

58:32

+17:57

7.

Knut G Karlsen

KGK Management

59:08

+18:33

8.

Olav Hygen

Belisa

59:59

+19:24

9.

Per Øhlckers

IL Tyrving

1:02:33

+21:58

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:02:43

+22:08

11.

Trond Damås

Skanska

1:04:04

+23:29

12.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

1:04:37

+24:02

13.

Sigfred Fagervik

Thales

1:07:27

+26:52

14.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:08:31

+27:56

15.

Per Nermo

COWI BIL

1:11:44

+31:09

16.

Magne Osmundsen

NILU

1:11:56

+31:21

DSQ

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

79 143 162 160 161 163 149 157 158 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Kirkevik

Asker SK

38:36

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

39:17

+0:41

3.

Trond Wettergreen

Andvord

40:07

+1:31

4.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

44:35

+5:59

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

44:41

+6:05

6.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

48:52

+10:16

7.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

50:39

+12:03

8.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

51:06

+12:30

9.

Per Haugen

NEDERMAN

54:47

+16:11

10.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

57:49

+19:13

11.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

57:53

+19:17

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

58:00

+19:24

13.

Einar Skåre

BREVPOST

58:13

+19:37

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:04:12

+25:36

15.

Tom Ibsen

OUS

1:04:16

+25:40

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

41:00

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:49

+3:49

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:59

+4:59

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:16

+10:16

5.

Hangeraas, Knut

Geoform

51:41

+10:41

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

51:50

+10:50

7.

Arne Jordal

SAS

56:14

+15:14

8.

Arne Øfsthus

FUGRO

56:41

+15:41

9.

Bjørn Berre

UMB

56:51

+15:51

10.

Sverre Farstadvoll

Petec

57:51

+16:51

11.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:00:20

+19:20

12.

Tor Ommundsen

Veritas

1:00:34

+19:34

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

48:53

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker SK

49:34

+0:41

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

50:19

+1:26

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

52:21

+3:28

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:19

+6:26

6.

Tor Drage

Aker Solutions

55:34

+6:41

7.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

56:31

+7:38

8.

Einar Hoff

NORCONSULT

57:20

+8:27

9.

Harald Birkeland

OUS

59:48

+10:55

10.

Magne Grande

FBI

1:03:31

+14:38

11.

Johann Theisen

KLP FORSIKRING

1:05:33

+16:40

12.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:06:05

+17:12

13.

Helge Kvaase

HIAK

1:06:48

+17:55

14.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:18:06

+29:13

15.

Svein Kildal

Telenor BIL

1:28:23

+39:30

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:04:58

+0:00

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Ahlbãck

Fossum IF

51:18

+0:00

2.

Erlend Gylver

Asker Skiklubb

1:03:49

+12:31

3.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

1:04:10

+12:52

4.

Erland Kvisle

Asker Skiklubb

1:14:14

+22:56

5.

Erlend Isachsen

Asker Skiklubb

1:15:01

+23:43

6.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:24:45

+33:27

7.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:26:09

+34:51

DSQ

Bård Gylver

Asker Skiklubb

1:06:22

149

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

51:37

+0:00

2.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

53:58

+2:21

3.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

54:37

+3:00

4.

Jeppe Hansson

Fossum IF

57:15

+5:38

5.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

1:00:51

+9:14

6.

Arne Vilberg

Lillomarka O-lag

1:03:01

+11:24

7.

Jacob Haldorsen

GeoFORM

1:45:50

+54:13

8.

Gunnar Bøthun

NRK BIL

+0:0-37

DSQ

Dzimitry Karpenka

Asker Skiklubb

1:12:19

163 149 167 158

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

39:24

+0:00

2.

Einar Opsahl

Gambit

41:24

+2:00

3.

Atgeir Takle

GLT

45:38

+6:14

4.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

47:26

+8:02

5.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

48:13

+8:49

6.

Einar Markhus

Norconsult

48:49

+9:25

7.

Bjarne Stavnes

Eltek

1:14:51

+35:27

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

45:51

+0:00

2.

Sjur Kvisle

Asker Skiklubb

47:17

+1:26

3.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

53:53

+8:02

4.

Per Øyvind Fange

NRK

1:01:51

+16:00

5.

Nora Synnøve Woxholt

Asker Skiklubb

+0:0-51

DSQ

Halvor Øyen

Asker Skiklubb

1:06:01

175

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

27:46

+0:00

2.

Ragne Berre

Voss

33:18

+5:32

3.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

38:03

+10:17

4.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

43:20

+15:34

5.

Fanni Markussen

Asker Skiklubb

43:55

+16:09

6.

Nan Karlsson

Asker Skiklubb

44:41

+16:55

7.

Tore Vaaje

Asker SK

46:04

+18:18

8.

Anne Sagberg

Stabæk IF

47:55

+20:09

9.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

53:42

+25:56

10.

Line Drange Ruud

SWECO

54:30

+26:44

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Erskine

Asker Skiklubb

41:56

+0:00

2.

Bjørn Eide

Bærum KOMMUNE

50:00

+8:04

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

52:48

+10:52

4.

Brete Hagfors

Bærum KOMMUNE

1:11:13

+29:17

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mikkel Berre

Voss

24:08

169 166 249


Sist oppdatert:

15 september 2011, 07:45:50

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

173

Antall startet:

173