Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Unionsmatchen 4. juni 2011

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Sörqvist

Västergötland

33:25

+0:00

korriger

2.

Audun Heimdal

Buskerud

34:48

+1:23

korriger

3.

Rasmus Arfvedson

Göteborg

36:07

+2:42

korriger

4.

Vegard Gulbrandsen

Oslo og Akerhus

36:27

+3:02

korriger

5.

Samuel Plumppu

Västergötland

37:21

+3:56

korriger

6.

Johan Lenning

Skåne och Halland

38:23

+4:58

korriger

7.

Håkon Raadal Bjørlo

Østfold

39:11

+5:46

korriger

8.

Anders Haga

Oslo og Akerhus

39:12

+5:47

korriger

9.

Truls S. Baklid

Buskerud

40:58

+7:33

korriger

10.

Ola Løvald Bråten

Oslo og Akerhus

41:10

+7:45

korriger

11.

Elias Bäcklund Ekvall

Västergötland

41:34

+8:09

korriger

12.

Victor Helgesson

Västergötland

42:44

+9:19

korriger

13.

Peter Nordbrøden

Østfold

43:21

+9:56

korriger

14.

Johan Lamm

Göteborg

43:28

+10:03

korriger

15.

Toralf Grande

Buskerud

43:40

+10:15

korriger

16.

Loke Agmarken

Skåne och Halland

43:44

+10:19

korriger

17.

Sturla Frydenlund

Buskerud

44:05

+10:40

korriger

18.

Gjermund Tørnqvist Halden

Oslo og Akerhus

44:06

+10:41

korriger

19.

Jonas Hammarskiöld

Skåne och Halland

44:37

+11:12

korriger

20.

Ulrik Astrup Arnesen

Oslo og Akerhus

44:41

+11:16

korriger

21.

Adam Johansson

Västergötland

45:25

+12:00

korriger

22.

Anders Løset

Buskerud

46:06

+12:41

korriger

23.

Jakob Höst

Skåne och Halland

46:48

+13:23

korriger

24.

Markus Pettersson

Västergötland

47:12

+13:47

korriger

25.

Jonatan Larsson

Göteborg

47:34

+14:09

korriger

26.

Håvard L. Svingheim

Buskerud

47:35

+14:10

korriger

27.

Filip Karlsson

Västergötland

47:41

+14:16

korriger

28.

Adrian Dahlström

Bohuslän-Dal

48:25

+15:00

korriger

28.

Petter Norsted Kildebo

Østfold

48:25

+15:00

korriger

30.

Albin Pålsson

Göteborg

53:11

+19:46

korriger

31.

Adam Broberg

Skåne och Halland

53:58

+20:33

korriger

32.

Amund Hoel

Oslo og Akerhus

55:36

+22:11

korriger

33.

Joel Karlsson

Bohuslän-Dal

55:40

+22:15

korriger

34.

Gard Dahlen

Buskerud

55:43

+22:18

korriger

35.

Olav Schmitt Gran

Østfold

57:20

+23:55

korriger

36.

Eivind Øfsthus Gravir

Oslo og Akerhus

57:37

+24:12

korriger

37.

Anton Berneving

Bohuslän-Dal

57:44

+24:19

korriger

38.

Anders Magnusson

Göteborg

58:38

+25:13

korriger

39.

Jonas Toftered

Skåne og Halland

1:01:45

+28:20

korriger

40.

Anton Boberg

Skåne och Halland

1:03:21

+29:56

korriger

41.

Herman Ryen Martinsen

Østfold

1:04:20

+30:55

korriger

42.

Douglas Fransson Lee

Göteborg

1:04:23

+30:58

korriger

43.

Otto Stuhlhofer

Göteborg

1:06:31

+33:06

korriger

44.

Jørgen Vister

Østfold

1:10:00

+36:35

korriger

45.

Emil Karlsson

Bohuslän-Dal

1:11:19

+37:54

korriger

46.

John Gordon

Bohuslän-Dal

1:11:27

+38:02

korriger

47.

Martin Lund

Bohuslän-Dal

1:12:30

+39:05

korriger

48.

Aron Hugosson

Bohuslän-Dal

1:15:22

+41:57

korriger

49.

Emil Løwengreen

Østfold

1:26:42

+53:17

korriger

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias T. Mølnvik

Oslo og Akerhus

40:22

+0:00

korriger

2.

Gustaf Sparrevik

Göteborg

41:56

+1:34

korriger

3.

Sigur Heggedal

Buskerud

42:00

+1:38

korriger

4.

Björn Cederberg

Västergötland

42:19

+1:57

korriger

5.

Anders Sommerstad Juveli

Oslo og Akerhus

42:48

+2:26

korriger

6.

Anders Felde Olaussen

Østfold

43:25

+3:03

korriger

7.

Håvard Myhre

Buskerud

45:56

+5:34

korriger

8.

Filip Wadsten

Göteborg

46:03

+5:41

korriger

9.

Olai Stensland Lillevold

Oslo og Akerhus

46:22

+6:00

korriger

10.

Mattias Johansson

Bohuslän-Dal

46:23

+6:01

korriger

11.

Vetle Christiansen

Oslo og Akerhus

46:24

+6:02

korriger

12.

Johan Ivarsson

Västergötland

46:56

+6:34

korriger

13.

Axel Schulz

Skåne och Halland

47:23

+7:01

korriger

14.

Jonas Madslien Bakken

Oslo og Akerhus

48:50

+8:28

korriger

15.

Markus Larsson

Västergötland

48:56

+8:34

korriger

16.

Rasmus Svantesson

Skåne och Halland

49:08

+8:46

korriger

17.

Gustav Boquist

Göteborg

49:21

+8:59

korriger

18.

Arvid Våg

Göteborg

49:37

+9:15

korriger

19.

Filip Grahn

Västergötland

49:48

+9:26

korriger

20.

Lars Grønlund

Buskerud

51:34

+11:12

korriger

21.

Joakim Sjöberg

Skåne och Halland

52:13

+11:51

korriger

22.

Håkon Kindem

Østfold

52:18

+11:56

korriger

23.

Gustav Hindér

Göteborg

52:41

+12:19

korriger

24.

Noak Sanderberg

Bohuslän-Dal

52:51

+12:29

korriger

25.

Anton Nilsson

Västergötland

53:00

+12:38

korriger

26.

Heino Ollin

Göteborg

53:24

+13:02

korriger

27.

Robin Larsson

Skåne och Halland

53:31

+13:09

korriger

28.

Tommy R Willhelsen

Buskerud

54:56

+14:34

korriger

29.

Linus Landergren

Västergötland

55:24

+15:02

korriger

30.

Henning Ottmer

Skåne och Halland

59:51

+19:29

korriger

31.

Magne Jutulstad

Oslo og Akerhus

1:03:28

+23:06

korriger

32.

Pontus Andersson

Skåne och Halland

1:04:01

+23:39

korriger

33.

Håkon Agnalt

Østfold

1:05:56

+25:34

korriger

34.

Lasse Simonsen

Østfold

1:07:22

+27:00

korriger

35.

Jacob Liljeqvist

Bohuslän-Dal

1:07:32

+27:10

korriger

36.

Per Samuelsson

Skåne och Halland

1:13:43

+33:21

korriger

37.

Jens Nandrup Nielsen

Østfold

1:18:52

+38:30

korriger

38.

Morten Bergman

Buskerud

1:22:56

+42:34

korriger

39.

Oskar Lindqvist

Göteborg

1:24:12

+43:50

korriger

40.

Ola Singsdal

Østfold

1:33:30

+53:08

korriger

41.

Michael Woodward

Østfold

1:46:34

+1:06:12

korriger

DSQ

Yngvar H Solberg

Buskerud

28:53

korriger

87 88 91 93 95 96 97 100 249

DSQ

Lars Harald Aasheim

Oslo og Akerhus

56:51

korriger

82

DSQ

Erik Bäcklund Ekvall

Västergötland

58:14

korriger

82 84 87 88 91 93

DSQ

Aleksander L Myrling

Buskerud

1:14:08

korriger

93 95 96

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Olaussen

Østfold

30:10

+0:00

korriger

2.

Kristin Helland-Hansen

Oslo og Akerhus

30:57

+0:47

korriger

3.

Jenny Bredfelt

Skåne och Halland

32:08

+1:58

korriger

4.

Kristin Brekke

Oslo og Akerhus

32:30

+2:20

korriger

5.

Johanna Strandberg

Västergötland

33:21

+3:11

korriger

6.

Amalie Bergstrøm

Østfold

34:59

+4:49

korriger

7.

Siri Grandal

Oslo og Akerhus

35:36

+5:26

korriger

8.

Gina Granstedt

Østfold

35:54

+5:44

korriger

9.

Tilla Farnes Hennum

Buskerud

37:10

+7:00

korriger

10.

Hanna Åberg

Göteborg

37:14

+7:04

korriger

11.

Agnes Spåne´r

Göteborg

37:25

+7:15

korriger

12.

Linnea Gustafsson

Skåne och Halland

37:38

+7:28

korriger

13.

Hanna E. Andersen

Buskerud

37:42

+7:32

korriger

14.

Emma Nilsson

Västergötland

39:15

+9:05

korriger

15.

Erica Eriksson

Skåne och Halland

39:23

+9:13

korriger

16.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Oslo og Akerhus

39:41

+9:31

korriger

17.

Vilma Blennow

Västergötland

39:52

+9:42

korriger

18.

Tiril Ruud Bråten

Oslo og Akerhus

39:59

+9:49

korriger

19.

Ella Wallinder

Göteborg

40:11

+10:01

korriger

20.

Elvira Björklund

Västergötland

41:05

+10:55

korriger

21.

Klara Djerf

Göteborg

41:11

+11:01

korriger

22.

Hanna Karlsson

Västergötland

41:17

+11:07

korriger

23.

Helena Hagström

Skåne och Halland

41:46

+11:36

korriger

24.

Hanna Torjusen

Østfold

42:16

+12:06

korriger

25.

Kristin Ottesen

Østfold

42:37

+12:27

korriger

26.

Siri Moholdt

Buskerud

42:41

+12:31

korriger

27.

Kerstin Wadman

Göteborg

42:50

+12:40

korriger

28.

Klara Wassenius

Bohuslän-Dal

42:55

+12:45

korriger

29.

Nora Synnøve Woxholth

Oslo og Akerhus

44:15

+14:05

korriger

30.

Elin Pettersson

Göteborg

45:20

+15:10

korriger

31.

Maren Roll Paulsen

Østfold

45:47

+15:37

korriger

32.

Emma Djerf

Göteborg

46:48

+16:38

korriger

33.

Idunn Håvengen

Buskerud

47:41

+17:31

korriger

34.

Line Cederberg

Västergötland

48:04

+17:54

korriger

35.

Johanna Hagström

Västergötland

49:57

+19:47

korriger

36.

Signe Steindahl

Bohuslän-Dal

50:14

+20:04

korriger

37.

Linnea Kjellsson

Skåne och Halland

51:14

+21:04

korriger

38.

Karin Erikson

Bohuslän-Dal

53:45

+23:35

korriger

39.

Alma Kvisgaard

Østfold

54:16

+24:06

korriger

40.

Kristin Sagosen Smedby

Buskerud

54:41

+24:31

korriger

41.

Caroline Bergman

Buskerud

55:44

+25:34

korriger

42.

Anniken Eriksrud Karlsen

Oslo og Akerhus

56:11

+26:01

korriger

43.

Amalie Fjæstad Amundsen

Buskerud

57:03

+26:53

korriger

44.

Maria Eriksson

Bohuslän-Dal

1:04:54

+34:44

korriger

45.

Ebba Söderlund

Skåne och Halland

1:13:46

+43:36

korriger

DSQ

Matilda Arborelius

Skåne och Halland

1:26:44

korriger

103 105 106 91 107 94 95 108 97

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Benjaminsen

Oslo og Akerhus

40:05

+0:00

korriger

2.

Nina Asheim Birkeland

Østfold

41:52

+1:47

korriger

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Oslo og Akerhus

45:05

+5:00

korriger

4.

Sara Hagström

Västergötland

45:37

+5:32

korriger

5.

Ingrid Gulbrandsen

Oslo og Akerhus

46:08

+6:03

korriger

6.

Felicia Stuhlhofer

Göteborg

47:10

+7:05

korriger

7.

Josefine Kristiansson

Västergötland

47:21

+7:16

korriger

8.

Jessika Nilsson

Skåne och Halland

48:59

+8:54

korriger

9.

Malin Widén

Bohuslän-Dal

49:24

+9:19

korriger

10.

Johanna Öberg

Västergötland

50:45

+10:40

korriger

11.

Sara Josarp

Skåne och Halland

52:10

+12:05

korriger

12.

Kajsa Hedin

Skåne och Halland

52:25

+12:20

korriger

13.

Solveig Hegstad Krüger

Oslo og Akerhus

54:16

+14:11

korriger

14.

Anneli Grindstad

Østfold

55:04

+14:59

korriger

15.

Ingunn E. Vari

Buskerud

55:30

+15:25

korriger

16.

Sigrid Alexandersen

Østfold

55:34

+15:29

korriger

17.

Elin Classon

Västergötland

55:50

+15:45

korriger

18.

Karoline Sønsterudbråten

Oslo og Akerhus

56:18

+16:13

korriger

19.

Aina Edgren

Västergötland

56:36

+16:31

korriger

20.

Klara Pålsson

Göteborg

56:52

+16:47

korriger

21.

Åsne Skram Trømborg

Buskerud

57:02

+16:57

korriger

22.

Ingvild Torgersen

Østfold

57:59

+17:54

korriger

23.

Selma Øfsthus Gravir

Oslo og Akerhus

58:37

+18:32

korriger

24.

Carolina Larsson

Bohuslän-Dal

59:49

+19:44

korriger

25.

Sofia Sjögren

Västergötland

1:00:09

+20:04

korriger

26.

Matilda Martinsson

Skåne och Halland

1:00:30

+20:25

korriger

27.

Moa Gustafsson

Bohuslän-Dal

1:00:42

+20:37

korriger

28.

Kathinka Jussie L. Brurberg

Buskerud

1:00:44

+20:39

korriger

29.

Minda Langmoen

Göteborg

1:01:50

+21:45

korriger

30.

Trine Kihle

Buskerud

1:01:55

+21:50

korriger

31.

Ragnhild Hjermstad

Oslo og Akerhus

1:03:53

+23:48

korriger

32.

Elin Wassenius

Bohuslän-Dal

1:04:26

+24:21

korriger

33.

Ida Rongved

Buskerud

1:06:20

+26:15

korriger

34.

Lovisa Lehman

Göteborg

1:09:04

+28:59

korriger

35.

Sofia Johansson

Göteborg

1:15:10

+35:05

korriger

36.

Jenny Braseth

Østfold

1:16:21

+36:16

korriger

37.

Silje Arntzen

Buskerud

1:16:31

+36:26

korriger

38.

Hanna Djerf

Göteborg

1:21:27

+41:22

korriger

39.

Martine Løwengreen

Østfold

1:25:46

+45:41

korriger

DSQ

Magnhild Frydenlund

Buskerud

16:22

korriger

83 85 87 90 91 92 94 95 96 97 100 249

DSQ

Amanda Blennow

Västergötland

24:10

korriger

85 87 90 91 92 94 95 96 97 100 249

DSQ

Marthe Kristensen

Østfold

35:32

korriger

87 90 91 92 94 95 96 97 100 249

DSQ

Tilda Karlsson

Göteborg

40:43

korriger

87 90 91 92 94 95 96 97 100 249

DSQ

Kajsa Wetterström

Skåne och Halland

59:40

korriger

95 96

DSQ

Pim Hedberg

Skåne och Halland

59:43

korriger

94

DSQ

Elin Kjellsson

Skåne och Halland

1:07:29

korriger

80 83 85 87 90 91 92 94 95 96

Klasse: D13-14X

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Pålsson

Göteborg

37:42

+0:00

korriger

2.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Oslo og Akerhus

38:34

+0:52

korriger

3.

Sofia Grahn

Västergötland

38:46

+1:04

korriger

4.

Kajsa Jungbjer

Göteborg

40:36

+2:54

korriger

5.

Clara Cox

Göteborg

41:29

+3:47

korriger

6.

Elvira Sellgren

Göteborg

41:40

+3:58

korriger

7.

Nora S. Saugerud

Buskerud

42:44

+5:02

korriger

8.

Anna Kristiansson

Västergötland

43:39

+5:57

korriger

9.

Lina Lundberg

Västergötland

47:59

+10:17

korriger

Klasse: D15-16X

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Andersson

Västergötland

59:52

+0:00

korriger

2.

Ingvild Brekke

Oslo og Akerhus

1:02:54

+3:02

korriger

3.

Patricia Edgarsson

Skåne och Halland

1:03:32

+3:40

korriger

DSQ

Ida Nordberg

Västergötland

1:04:57

korriger

85 87 90 91 92 94 95 96

DSQ

Clara Mannfolk

Västergötland

1:05:58

korriger

85 87 90 91 92

Klasse: H13-14X

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm Holtet

Østfold

40:25

+0:00

korriger

249

2.

Erik Jansson

Västergötland

41:09

+0:44

korriger

249

3.

Joel Leander

Göteborg

54:01

+13:36

korriger

249

4.

Albin Claesson

Göteborg

54:09

+13:44

korriger

5.

Olle Josarp

Skåne och Halland

54:40

+14:15

korriger

6.

Jesper Lindström

Västergötland

55:44

+15:19

korriger

7.

Joel Gustavsson

Bohuslän-Dal

1:16:00

+35:35

korriger

DNS

Åsmund Aamodt Resell

Oslo og Akerhus

korriger

Klasse: H15-16X

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Ottmer

Skåne och Halland

49:50

+0:00

korriger

2.

Harald Astrup Arnesen

Oslo og Akerhus

54:49

+4:59

korriger

3.

Martin Olsson

Västergötland

58:31

+8:41

korriger

4.

Johannes Kuhlin

Göteborg

58:36

+8:46

korriger

5.

Christoffer Johansson

Västergötland

1:00:58

+11:08

korriger

6.

Oskar Renberg

Göteborg

1:08:36

+18:46

korriger

DSQ

Iver Sørensen

Buskerud

44:57

korriger

79 81 82 84 87 88 91 93 95 96 97 100

DSQ

Rickard Norlin

Göteborg

1:04:44

korriger

82

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Opseth

Ringerike OL

33:10

+0:00

korriger

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

33:39

+0:29

korriger

3.

Irene Felde Olausen

Halden SK

40:47

+7:37

korriger

4.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:17:42

+44:32

korriger

5.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:34:06

+1:00:56

korriger

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

37:14

+0:00

korriger

2.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

41:32

+4:18

korriger

3.

Gry Granstedt

Halden SK

43:14

+6:00

korriger

4.

Frauke Schmitt Gran

Halden SK

47:06

+9:52

korriger

5.

Lars Hjermstad

Fossum IF

51:50

+14:36

korriger

6.

Vegard Halden

Nydalens SK

55:37

+18:23

korriger

7.

Stine Alexandersen

Østfold

1:04:45

+27:31

korriger

8.

Lill Kristin Enger

Modum OL

1:23:48

+46:34

korriger

9.

Sidsel Sandelien

Heming/Njård OL

1:42:52

+1:05:38

korriger

DSQ

Synnøve Bråten

Vegårdshei IL

1:06:03

korriger

91 92 94 95 96

Brutt

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

korriger

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

39:16

+0:00

korriger

2.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

39:33

+0:17

korriger

3.

Einar Lund

Kongsberg OL

55:26

+16:10

korriger

4.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

59:22

+20:06

korriger

5.

Georg Kapperud

Oppsal IF Orientering

1:12:05

+32:49

korriger

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:00:46

korriger

85

DSQ

Ivar Opsal

IL Tyrving

1:19:27

korriger

102 104 85 88 92

DNS

Petter Fure

Oppsal IF Orientering

korriger

DNS

Snorre Frydenlund

IF Sturla

korriger

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Wing OK

37:31

+0:00

korriger

2.

Yngvar Christiansen

Bækkelaget SK

38:24

+0:53

korriger

3.

Håvard Haga

Raumar orientering

40:24

+2:53

korriger

4.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

41:51

+4:20

korriger

5.

Mari Fasting

NTNUI

42:19

+4:48

korriger

6.

Jonas Juveli

Lillomarka OL

42:52

+5:21

korriger

7.

Vidar Strand

Lierbygda OL

44:50

+7:19

korriger

8.

Axel Wassenius

Uddevalla OK

45:18

+7:47

korriger

9.

Rolv Anders Systad

Lyn

46:51

+9:20

korriger

10.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

46:55

+9:24

korriger

11.

Lars Granum

Oppsal IF Orientering

48:16

+10:45

korriger

12.

Petter Jakola

Bodø & Omegn IF Orientering

48:56

+11:25

korriger

13.

Bjørn Henning Gravdal

Tyrving IL

51:27

+13:56

korriger

14.

Hallvard Koren

OK Moss

51:36

+14:05

korriger

15.

Jan Granstedt

Halden SK

57:42

+20:11

korriger

16.

Stefan Pålsson

Skåne och Halland

57:45

+20:14

korriger

17.

Erik Hansson

Bredareds IF

58:07

+20:36

korriger

18.

Tord E. Andersen

Eiker O-lag

1:01:59

+24:28

korriger

19.

Mikael Martinsson

Skåne och Halland

1:05:10

+27:39

korriger

20.

Anton Plaian

Asker SK

1:06:17

+28:46

korriger

21.

Atle Bergseth

Kvernbit

1:10:59

+33:28

korriger

22.

György Horvati

IL Tyrving

1:26:31

+49:00

korriger

23.

Bjørn Sandelien

Heming/Njård OL

1:33:05

+55:34

korriger

DSQ

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:11:44

korriger

77

DNS

Pål Skogedal

Asker SK

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2011, 12:05:57

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

266

Antall startet:

262