Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2022Dataeksport
Brikkesys.no

P12 OABIK Isdammen 23. august 2022

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Oppheim Sauar

KolL

1:09:25

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Lillomarka O-lag

44:49

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Gunnerød

Asker SK

1:10:51

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

39:57

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Sundtjønn

Fremtind

35:03

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

56:08

+21:05

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lise Hugdahl

Coop

32 42 55 43 56 50 53 54 249

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

57:51

+0:00

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:09:22

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:23:40

+14:18

DSQ

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

34:44

32 42 55 43 56 50 53

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Asprusten

FFI bil

1:51:20

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

Arrang

Alexander Urnes Johnson

FFI BIL

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Carlsen

OK Moss

1:02:40

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

52:22

+0:00

2.

Eskil Dahlen

TELENOR

56:27

+4:05

3.

Kjetil Watne

NORGES BANK

59:37

+7:15

4.

Ole Kristian Kristensen

Bodø Orientering

1:03:41

+11:19

5.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:04:52

+12:30

6.

Erik Sauar

KolL

1:09:22

+17:00

7.

Eirik Jøntvedt

Årvoll

1:16:03

+23:41

37

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Birkeland

TELENOR

46:02

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

56:41

+10:39

3.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:08:00

+21:58

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

41:33

+0:00

2.

Tore Sundtjønn

Schibsted

47:18

+5:45

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

48:18

+6:45

4.

Are Eriksen

OSI

52:10

+10:37

5.

Kjell Markset

Larvik OK

53:16

+11:43

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner

1:03:04

+21:31

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:04:41

+23:08

8.

Bjørn Bermen

Visma

1:07:50

+26:17

9.

Lars Fjellbirkeland

OUS BIL

1:16:45

+35:12

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen

1:10:40

50

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

31:37

+0:00

2.

Stig Hultgren Karlsen

Geoform

42:00

+10:23

3.

Rune Hultgren

GEOFORM

45:24

+13:47

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:15

+0:00

2.

Per Magnus

FHI

51:29

+18:14

3.

Reidar Kierulf

RKP

53:05

+19:50

4.

Per Nermo

COWI BIL

53:43

+20:28

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridulv Sagberg

KolL

48:04

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal

48:20

+0:16

Tid til sistepost mangler. Ny totaltid settes til ...

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

50:46

+2:42

4.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

52:47

+4:43

5.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

54:08

+6:04

6.

Kjell Stenstadvoll

Tyrving, IL

1:00:48

+12:44

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:01:54

+13:50

8.

Roar Gudding

Fossum IF

1:03:06

+15:02

9.

Einar Skåre

Brevpost

1:03:22

+15:18

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:02:43

+0:00

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:05:10

+2:27

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:09:12

+6:29

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:14:42

+11:59

5.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:33:34

+30:51

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:48:09

+45:26

7.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS

1:53:00

+50:17

32 42 55 43 56 50 54 249

DSQ

Kjell Løvold

Heming Orientering

32 42 55 43 56 50 53 54 249

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal

23:28

32 42 55 43 56 50 53 54

Brutt

Tor Henriksen

Årvoll

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Barstad

Årvoll

39:12

+0:00

2.

Heidi Alvestrand

Fossum IF

47:59

+8:47

3.

Elise Gisholt

Fossum IF

55:21

+16:09

4.

Marius Berg

Fossum IF

1:28:22

+49:10

DSQ

Jan Petter Vannebo

Armada

55:47

50 53 54 249

DSQ

Eyvor Hoff

FFI BIL

1:07:44

55

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

57:54

+0:00

DSQ

Torstein Schelle

Armada

52:14

50 53 54 249

DSQ

Håkon Tveit

FFI BIL

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Gisholt

Fossum IF

58:43

+0:00

Arrang

Kristin Waage

FFI BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2022, 10:51:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72