Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Stafett Unionsmatch 5. juni 2011

Klasse: Unionsmatch

1.

Västergötland 1

 

1:42:56

 

1

Sara Hagström

28:06

2.

28:06

2.

2

Samuel Plumppu

21:37

2.

49:43

1.

3

Vilma Blennow

24:40

3.

1:14:23

1.

4

Björn Cederberg

28:33

17.

1:42:56

1.

2.

Oslo og Akershus 1

 

1:45:37

 

1

Andrine Benjaminsen

27:08

1.

27:08

1.

2

Vegard Gulbrandsen

22:44

6.

49:52

2.

3

Kristin Helland-Hansen

24:46

4.

1:14:38

2.

4

Elias T. Mølnvik

30:59

26.

1:45:37

2.

3.

Oslo og Akershus 2

 

1:47:39

 

1

Kaja Winsnes Nordhagen

29:13

4.

29:13

4.

2

Anders Haga

27:14

24.

56:27

15.

3

Kristin Brekke

26:28

11.

1:22:55

11.

4

Anders Sommerstad Juveli

24:44

2.

1:47:39

3.

4.

Bohuslän-Dal 1

 

1:47:47

 

1

Moa Gustafsson

28:08

3.

28:08

3.

2

Adrian Dahlström

21:45

4.

49:53

3.

3

Klara Wassenius

32:04

30.

1:21:57

7.

4

Mattias Johansson

25:50

5.

1:47:47

4.

5.

Västergötland 2

 

1:47:51

 

1

Josefine Kristiansson

29:16

5.

29:16

5.

2

Ivar Sörqvist

21:42

3.

50:58

4.

3

Line Cederberg

30:48

26.

1:21:46

5.

4

Markus Larsson

26:05

6.

1:47:51

5.

6.

Västergötland 4

 

1:47:56

 

1

Elin Classon

30:28

10.

30:28

10.

2

Victor Helgesson

26:08

23.

56:36

18.

3

Emma Nilsson

26:38

12.

1:23:14

13.

4

Anton Nilsson

24:42

1.

1:47:56

6.

7.

Buskerud 1

 

1:48:13

 

1

Ingunn E. Vari

34:04

29.

34:04

29.

2

Audun Heimdal

22:59

7.

57:03

20.

3

Tilla Farnes Hennum

25:54

7.

1:22:57

12.

4

Håvard Myhre

25:16

3.

1:48:13

7.

8.

Oslo og Akershus 3

 

1:48:59

 

1

Ingrid Gulbrandsen

29:27

7.

29:27

7.

2

Ola Løvald Bråten

22:42

5.

52:09

6.

3

Siri Grandal

29:32

21.

1:21:41

4.

4

Olai Stensland Lillevold

27:18

11.

1:48:59

8.

9.

Østfold 1

 

1:49:03

 

1

Nina Asheim Birkeland

30:30

11.

30:30

11.

2

Håkon Raadal Bjørlo

24:47

16.

55:17

8.

3

Marie Olaussen

26:09

9.

1:21:26

3.

4

Anders Felde Olaussen

27:37

12.

1:49:03

9.

10.

Göteborg 1

 

1:49:54

 

1

Felicia Stuhlhofer

31:32

15.

31:32

15.

2

Rasmus Arfvedson

25:08

19.

56:40

19.

3

Klara Djerf

26:03

8.

1:22:43

9.

4

Gustaf Sparrevik

27:11

10.

1:49:54

10.

11.

Oslo og Akershus 5

 

1:50:01

 

1

Karoline Sønsterudbråten

29:30

8.

29:30

8.

2

Ulrik Astrup Arnesen

21:36

1.

51:06

5.

3

Tiril Ruud Bråten

30:49

27.

1:21:55

6.

4

Magne Jutulstad

28:06

15.

1:50:01

11.

12.

Østfold 2

 

1:50:58

 

1

Sigrid Alexandersen

29:25

6.

29:25

6.

2

Peter Nordbrøden

28:47

27.

58:12

22.

3

Gina Granstedt

24:30

1.

1:22:42

8.

4

Håkon Kindem

28:16

16.

1:50:58

12.

13.

Oslo og Akershus 4

 

1:52:37

 

1

Solveig Hegstad Krüger

30:26

9.

30:26

9.

2

Gjermund Tørnqvist Halden

28:51

28.

59:17

23.

3

Rannveig Winsnes Nordhagen

27:12

15.

1:26:29

20.

4

Vetle Christiansen

26:08

7.

1:52:37

13.

14.

Skåne och Halland 3

 

1:52:40

 

1

Kajsa Hedin

31:40

16.

31:40

16.

2

Loke Agmarken

24:36

15.

56:16

12.

3

Erica Eriksson

27:03

14.

1:23:19

15.

4

Joakim Sjöberg

29:21

20.

1:52:40

14.

15.

Västergötland 5

 

1:52:46

 

1

Aina Edgren

35:37

33.

35:37

33.

2

Adam Johansson

25:41

21.

1:01:18

26.

3

Elvira Björklund

25:08

5.

1:26:26

19.

4

Johan Ivarsson

26:20

9.

1:52:46

15.

16.

Göteborg 3

 

1:53:15

 

1

Lovisa Lehman

32:50

26.

32:50

26.

2

Anders Magnusson

23:32

10.

56:22

14.

3

Ella Wallinder

26:23

10.

1:22:45

10.

4

Filip Wadsten

30:30

25.

1:53:15

16.

17.

Oslo og Akershus 6

 

1:53:41

 

1

Ragnhild Hjermstad

32:36

24.

32:36

24.

2

Amund Hoel

23:28

9.

56:04

9.

3

Nora Synnøve Woxholth

27:19

16.

1:23:23

16.

4

Lars Harald Aasheim

30:18

23.

1:53:41

17.

18.

Skåne och Halland 1

 

1:54:16

 

1

Jessika Nilsson

35:00

32.

35:00

32.

2

Johan Lenning

26:02

22.

1:01:02

24.

3

Jenny Bredfelt

25:17

6.

1:26:19

18.

4

Rasmus Svantesson

27:57

14.

1:54:16

18.

19.

Buskerud 2

 

1:54:18

 

1

Åsne Skram Trømborg

30:37

13.

30:37

13.

2

Truls S. Baklid

24:32

14.

55:09

7.

3

Hanna E. Andersen

31:27

29.

1:26:36

22.

4

Lars Grønlund

27:42

13.

1:54:18

19.

20.

Västergötland 3

 

1:56:28

 

1

Johanna Öberg

31:13

14.

31:13

14.

2

Elias Bäcklund Ekvall

24:58

17.

56:11

10.

3

Johanna Strandberg

30:28

24.

1:26:39

23.

4

Filip Grahn

29:49

21.

1:56:28

20.

21.

Västergötland 6

 

1:56:29

 

1

Amanda Blennow

30:34

12.

30:34

12.

2

Markus Pettersson

31:03

34.

1:01:37

28.

3

Hanna Karlsson

24:33

2.

1:26:10

17.

4

Linus Landergren

30:19

24.

1:56:29

21.

22.

Skåne och Halland 2

 

2:02:00

 

1

Matilda Martinsson

32:12

20.

32:12

20.

2

Jonas Hammarskiöld

25:15

20.

57:27

21.

3

Linnea Gustafsson

33:23

34.

1:30:50

25.

4

Axel Schulz

31:10

27.

2:02:00

22.

23.

Buskerud 6

 

2:03:56

 

1

Silje Arntzen

33:01

27.

33:01

27.

2

Toralf Grande

23:12

8.

56:13

11.

3

Kristin Sagosen Smedby

27:01

13.

1:23:14

13.

4

Aleksander L Myrling

40:42

38.

2:03:56

23.

24.

Skåne och Halland 6

 

2:05:56

 

1

Kajsa Wetterström

31:59

18.

31:59

18.

2

Olle Josarp

24:21

12.

56:20

13.

3

Ebba Söderlund

30:11

23.

1:26:31

21.

4

Pontus Andersson

39:25

37.

2:05:56

24.

25.

Buskerud 4

 

2:08:54

 

1

Trine Kihle

32:22

21.

32:22

21.

2

Sturla Frydenlund

24:09

11.

56:31

16.

3

Idunn Håvengen

35:38

35.

1:32:09

26.

4

Tommy R Willhelsen

36:45

36.

2:08:54

25.

26.

Västergötland 7

 

2:09:02

 

1

Sofie Andersson

34:31

30.

34:31

30.

2

Filip Karlsson

34:13

39.

1:08:44

34.

3

Johanna Hagström

30:07

22.

1:38:51

29.

4

Erik Bäcklund Ekvall

30:11

22.

2:09:02

26.

27.

Göteborg 2

 

2:09:20

 

1

Minda Langmoen

46:51

41.

46:51

41.

2

Albin Pålsson

27:51

26.

1:14:42

40.

3

Kerstin Wadman

28:56

18.

1:43:38

35.

4

Arvid Våg

25:42

4.

2:09:20

27.

28.

Göteborg 5

 

2:09:21

 

1

Hanna Djerf

37:44

36.

37:44

36.

2

Jonatan Larsson

34:50

41.

1:12:34

38.

3

Agnes Spånér

30:33

25.

1:43:07

34.

4

Gustav Hindér

26:14

8.

2:09:21

28.

29.

Østfold 4

 

2:11:37

 

1

Ingvild Torgersen

32:25

22.

32:25

22.

2

Olav Schmitt Gran

31:47

35.

1:04:12

32.

3

Hanna Torjusen

32:17

32.

1:36:29

28.

4

Lasse Simonsen

35:08

35.

2:11:37

29.

30.

Oslo og Akershus 7

 

2:12:32

 

1

Ingvild Brekke

36:41

35.

36:41

35.

2

Eivind Øfsthus Gravir

30:50

33.

1:07:31

33.

3

Anniken Eriksrud Karlsen

36:16

36.

1:43:47

37.

4

Harald Astrup Arnesen

28:45

19.

2:12:32

30.

31.

Buskerud 3

 

2:13:28

 

1

Kathinka Jussie L. Brurberg

34:51

31.

34:51

31.

2

Anders Løset

27:32

25.

1:02:23

29.

3

Siri Moholdt

38:41

40.

1:41:04

31.

4

Yngvar H Solberg

32:24

29.

2:13:28

31.

32.

Göteborg 4

 

2:13:43

 

1

Sofia Johansson

48:07

42.

48:07

42.

2

Johan Lamm

29:01

30.

1:17:08

41.

3

Hanna Åberg

28:02

17.

1:45:10

40.

4

Gustav Boquist

28:33

17.

2:13:43

32.

33.

Østfold 3

 

2:13:45

 

1

Anneli Grindstad

36:03

34.

36:03

34.

2

Petter Norsted Kildebo

25:02

18.

1:01:05

25.

3

Amalie Bergstrøm

29:20

20.

1:30:25

24.

4

Håkon Agnalt

43:20

39.

2:13:45

33.

34.

Skåne och Halland 5

 

2:14:21

 

1

Pim Hedberg

32:34

23.

32:34

23.

2

Adam Broberg

28:54

29.

1:01:28

27.

3

Linnea Kjellsson

39:33

42.

1:41:01

30.

4

Harald Ottmer

33:20

32.

2:14:21

34.

35.

Skåne och Halland 4

 

2:14:23

 

1

Sara Josarp

32:43

25.

32:43

25.

2

Jakob Höst

29:41

32.

1:02:24

30.

3

Helena Hagström

39:25

41.

1:41:49

33.

4

Robin Larsson

32:34

30.

2:14:23

35.

36.

Göteborg 7

 

2:15:04

 

1

Lina Pålsson

33:04

28.

33:04

28.

2

Douglas Fransson Lee

29:30

31.

1:02:34

31.

3

Elvira Sellgren

38:38

39.

1:41:12

32.

4

Oskar Lindqvist

33:52

33.

2:15:04

36.

37.

Bohuslän-Dal 3

 

2:16:49

 

1

Carolina Larsson

37:55

37.

37:55

37.

2

John Gordon

33:52

37.

1:11:47

35.

3

Karin Erikson

32:26

33.

1:44:13

39.

4

Jacob Liljeqvist

32:36

31.

2:16:49

37.

38.

Buskerud 5

 

2:24:56

 

1

Ida Rongved

32:11

19.

32:11

19.

2

Gard Dahlen

24:24

13.

56:35

17.

3

Caroline Bergman

38:12

38.

1:34:47

27.

4

Morten Bergman

50:09

42.

2:24:56

38.

39.

Skåne och Halland 7

 

2:28:03

 

1

Patricia Edgarsson

44:32

40.

44:32

40.

2

Anton Boberg

32:51

36.

1:17:23

42.

3

Matilda Arborelius

36:37

37.

1:54:00

41.

4

Per Samuelsson

34:03

34.

2:28:03

39.

40.

Buskerud 7

 

2:29:52

 

1

Nora S. Saugerud

37:56

38.

37:56

38.

2

Håvard L. Svingheim

33:55

38.

1:11:51

37.

3

Amalie Fjæstad Amundsen

32:07

31.

1:43:58

38.

4

Iver Sørensen

45:54

41.

2:29:52

40.

41.

Østfold 6

 

2:39:31

 

1

Marthe Kristensen

48:56

43.

48:56

43.

2

Emil Løwengreen

34:16

40.

1:23:12

43.

3

Maren Roll Paulsen

31:03

28.

1:54:15

42.

4

Ola Singsdal

45:16

40.

2:39:31

41.

42.

Bohuslän-Dal 2

 

2:46:40

 

1

Malin Widén

31:56

17.

31:56

17.

2

Anton Berneving

39:52

43.

1:11:48

36.

3

Signe Steindahl

1:03:38

44.

2:15:26

43.

4

Noak Sanderberg

31:14

28.

2:46:40

42.

Omstart

43.

Bohuslän-Dal 4

 

3:47:14

 

1

Elin Wassenius

54:20

44.

54:20

44.

2

Martin Lund

44:42

44.

1:39:02

44.

3

Maria Eriksson

54:55

43.

2:33:57

44.

4

Joel Gustavsson

1:13:17

43.

3:47:14

43.

Omstart

DSQ

Göteborg 6

 

2:11:12

 

1

Elin Pettersson

38:01

39.

38:01

39.

2

Otto Stuhlhofer

36:33

42.

1:14:34

39.

3

Emma Djerf

29:04

19.

1:43:38

35.

4

Heino Ollin

27:34

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Østfold 7

 

2:47:29

 

1

Astrid Bjørgul

23:21

.

0:00

.

Brutt

2

Jørgen Vister

59:40

.

0:00

.

3

Alma Kvisgaard

31:21

.

0:00

.

4

Michael Woodward

53:07

.

0:00

.

DNS

Østfold 5

 

0:00

 

1

Starter ikke

.

0:00

.

DNS

2

Starter ikke

.

0:00

.

DNS

3

Starter ikke

.

0:00

.

DNS

4

Starter ikke

.

0:00

.

DNS

Klasse: Unionsmatch X

1.

Göteborg 8

 

1:54:27

 

1

Joel Leander

29:37

1.

29:37

1.

2

Clara Cox

30:02

4.

59:39

1.

3

Kajsa Jungbjer

26:56

1.

1:26:35

1.

4

Johannes Kuhlin

27:52

1.

1:54:27

1.

2.

Göteborg 1

 

2:13:48

 

1

Jenny Braseth

42:13

3.

42:13

3.

2

Åsmund Aamodt Resell

30:03

5.

1:12:16

2.

3

Fanni Jauhojärvi Markussen

31:35

4.

1:43:51

2.

4

Oskar Renberg

29:57

2.

2:13:48

2.

3.

Skåne och Halland 8

 

2:20:44

 

1

Elin Kjellsson

48:20

6.

48:20

6.

2

Jonas Toftered

28:19

2.

1:16:39

5.

3

Anna Kristiansson

32:03

5.

1:48:42

5.

4

Henning Ottmer

32:02

3.

2:20:44

3.

4.

Västergötland 8

 

2:22:07

 

1

Clara Mannfolk

47:24

5.

47:24

5.

2

Erik Jansson

27:30

1.

1:14:54

3.

3

Lina Lundberg

33:46

6.

1:48:40

4.

4

Martin Olsson

33:27

4.

2:22:07

4.

5.

Västergötland 9

 

2:28:10

 

1

Ida Nordberg

47:13

4.

47:13

4.

2

Jesper Lindström

29:05

3.

1:16:18

4.

3

Sofia Grahn

28:54

2.

1:45:12

3.

4

Christoffer Johansson

42:58

5.

2:28:10

5.

6.

ØOK/Göteborg 1

 

2:54:29

 

1

Herman Ryen Martinsen

39:21

2.

39:21

2.

2

Guttorm Holtet

43:38

6.

1:22:59

6.

3

Kristin Ottesen

31:18

3.

1:54:17

6.

4

Albin Claesson

1:00:12

6.

2:54:29

6.

Klasse: D/H kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

31:37

+0:00

2.

Anniken Helland Hansen

IL Tyrving

31:45

+0:08

3.

Else Grandal

IL Tyrving

31:57

+0:20

4.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

42:21

+10:44

5.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:11:47

+40:10

Brutt

Ivar Opsal

IL Tyrving

DNS

Petter Fure

Oppsal IF Orientering

Klasse: D/H lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frauke Schmitt Gran

Halden SK

36:17

+0:00

2.

Toril Hallan

Lillomarka OL

40:18

+4:01

3.

Anton Plaian

Asker SK

42:55

+6:38

4.

György Horvati

IL Tyrving

46:51

+10:34

5.

Atle Bergseth

Kvernbit IL

49:25

+13:08

6.

Lars Granum

Oppsal IF

49:42

+13:25

7.

Unni Rye

Asker SK

58:55

+22:38

8.

Elin Fossum Rye

Asker SK

59:33

+23:16

9.

Georg Kapperud

Oppsal IF Orientering

1:02:13

+25:56

DNS

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

DNS

Tord E. Andersen

Eiker O-lag


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2011, 11:42:04

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

226

Antall startet:

219