Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2022Dataeksport
Brikkesys.no

P14 OABIK Mobekken i Maridalen 30. august 2022

På grunn av problemer med resultatkofferten blir det kun sluttider fra dette løpet, ikke strekktider. Sluttiden for deltakerne måtte legges inn manuelt.

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gisela Sundelin

Heming Orientering

37:00

+0:00

13:42

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

51:40

+14:40

19:08

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

43:39

+0:00

16:09

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

44:05

+0:00

16:19

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

47:45

+0:00

17:41

2.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:20:47

+33:02

29:55

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:19:23

+0:00

29:24

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nesland

Solution Seeker

48:34

+0:00

8:31

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

54:17

+0:00

9:31

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

51:51

+0:00

9:05

2.

Eskil Dahlen

TELENOR

55:27

+3:36

9:43

3.

Per Christian Stenshorne

Nydalens Skiklub

1:06:06

+14:15

11:35

4.

Erik Thorstensen

OSLO MET

1:17:43

+25:52

13:38

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Birkeland

TELENOR

54:12

+0:00

12:36

2.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

55:37

+1:25

12:56

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Kaarby

Nydalens Skiklub

37:22

+0:00

8:41

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

43:16

+5:54

10:03

3.

Are Eriksen

OSI

46:55

+9:33

10:54

4.

Bjørn Bermen

Visma

50:32

+13:10

11:45

5.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

50:33

+13:11

11:45

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

51:20

+13:58

11:56

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

55:36

+18:14

12:55

8.

Ivar Refsland

UIO

58:45

+21:23

13:39

9.

Lars Fjellbirkeland

OUS BIL

1:01:17

+23:55

14:15

10.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

1:03:35

+26:13

14:47

11.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:08:57

+31:35

16:02

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Cognite

25:14

+0:00

9:20

2.

Karl Aasmund Erøy

OKMoss

35:34

+10:20

13:10

3.

Rune Hultgren

GEOFORM

38:36

+13:22

14:17

4.

Stein Myhre

Bærum Skiklubb

50:42

+25:28

18:46

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:51

+0:00

9:56

2.

Per Magnus

FHI

35:29

+8:38

13:08

3.

Per Nermo

COWI BIL

38:33

+11:42

14:16

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Tyrving, IL

34:03

+0:00

12:36

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

34:17

+0:14

12:41

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

39:11

+5:08

14:30

4.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

41:54

+7:51

15:31

5.

Einar Skåre

Brevpost

43:10

+9:07

15:59

6.

John Thomas Petersen

Nittedal

49:35

+15:32

18:21

7.

Kaare Solhjell

Privat

56:44

+22:41

21:00

Arrang

Knut Tore Solheim

FUGRO

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

49:15

+0:00

18:14

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:35:58

+46:43

35:32

3.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS

+0:0-15

0:00

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

Arrang

Øystein Madsen

GE Healthcare

Arrang

Jon C. Fougner

FUGRO

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

54:01

+0:00

20:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Wenhaug

Solution Seektr

46:44

+0:00

10:52

2.

Torstein Schelle

Armada

59:32

+12:48

13:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2022, 10:24:49

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50