Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 3 og poegløp nr. 10 7. juni 2011

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

46:17

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood

Universitetet

53:41

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

55:52

+2:11

3.

Kari Bjaaland

Elle BIL

1:04:13

+10:32

4.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:05:52

+12:11

5.

Ida Presterud

Modum O-lag

1:19:10

+25:29

6.

Kaia Solland

Statnett

1:36:06

+42:25

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:38:07

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Schanche

Asker Skiklubb

121 106 88 171 249

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:12:13

+0:00

2.

Tone Jahren Herude

Fossum IF

1:13:14

+1:01

DSQ

Aina Grymyr

IBM-klubben

87 126 124 121 106 88 171 249

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

36:59

+0:00

2.

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

1:03:57

+26:58

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Hjermstad

Asker Skiklubb

33:22

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

37:55

+4:33

3.

Sidsel Graff Iversen

Fossum IF

42:56

+9:34

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

47:49

+14:27

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

40:07

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

41:50

+1:43

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

43:18

+3:11

4.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:03:47

+23:40

5.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:05:29

+25:22

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

39:24

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

39:25

+0:01

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

51:59

+12:35

4.

Hjørdis Egner

Osloarkitektene

57:30

+18:06

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Andersson Grotnes

Tyrving, IL

1:03:57

+0:00

2.

Benjamin Andersson Grotnes

Tyrving, IL

1:09:45

+5:48

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Reistad

Tyrving, IL

1:27:36

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

1:07:43

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:08:11

+0:28

3.

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

1:11:23

+3:40

4.

Tor Ringstad

Cisco

1:15:38

+7:55

5.

Tommy Jauhojærvi

Emit AS

1:17:12

+9:29

6.

Christian Grotnes

NRK BIL

1:17:57

+10:14

7.

Morten Rannem

Veidirektoratet

1:22:38

+14:55

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:22:52

+15:09

9.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:30:24

+22:41

10.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:34:14

+26:31

DSQ

Torbjørn Olderheim

Olderheim Consulting

107 127 100 85 111 121 82 88 129

DSQ

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

127 100 85 111 121 82 88 129 171 249

DSQ

Espen Messel

Tyrving, IL

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

52:34

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

52:49

+0:15

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

59:05

+6:31

4.

Johan Haavardtun

Schenker

1:02:33

+9:59

5.

Harald Iwe

IL Geoform

1:06:17

+13:43

DSQ

Eivind Hoff

Nordea

124 121 82 92 95 171 249

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

53:20

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consdulting

55:19

+1:59

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

1:01:13

+7:53

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:03:27

+10:07

5.

Richard Blom

FBI

1:09:21

+16:01

6.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:10:54

+17:34

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:15:07

+21:47

8.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:16:25

+23:05

9.

Per Kaarby

Overtoppen

1:19:35

+26:15

10.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:24:09

+30:49

11.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:28:29

+35:09

12.

Morten Kongsberg

Höegh Sport

1:29:12

+35:52

13.

Ola Nyhus

Yara

1:46:50

+53:30

DSQ

Jeppe Hansson

Fossum IF

107 105 124 121 82 92 95 171 249

DSQ

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

96 87 107 105 124 121 82 92 95 171

DSQ

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

92

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

52:57

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

56:58

+4:01

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:10:17

+17:20

4.

Helge Stenseth

Thales

1:51:01

+58:04

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

43:41

+0:00

2.

Knut G Karlsen

KGK Management

58:15

+14:34

3.

Knut Erik Østengen

Thales

58:39

+14:58

4.

Olav Hygen

Belsa

59:21

+15:40

5.

Bjørn Egner

Osloarkitektene

1:02:44

+19:03

6.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:03:46

+20:05

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:06:32

+22:51

8.

Trond Damås

Skanska BIL

1:09:04

+25:23

9.

Sigfred Fagervik

Thales

1:09:29

+25:48

10.

Per Nermo

Cowi BIL

1:14:44

+31:03

11.

Reidar Kierulf

RKP

1:29:48

+46:07

DSQ

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

121 106 88 171 249

DSQ

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

88

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Bjørklund

DnB NOR

28:17

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

29:48

+1:31

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

30:30

+2:13

4.

Ivar Strømstad

Raumar

31:43

+3:26

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

33:18

+5:01

6.

Torstein Østen

MAESTRO

36:54

+8:37

7.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

37:16

+8:59

8.

Per Haugen

NEDERMAN

39:49

+11:32

9.

Tom Ibsen

OUS

40:17

+12:00

10.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

42:43

+14:26

11.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

45:26

+17:09

12.

Tormod Hegdahl

Heming/NJÅRD

47:17

+19:00

13.

Jakob Haldorsen

GEoFORM

54:49

+26:32

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

56:02

+27:45

15.

Bjørn Larssen

Oslolærerne

1:03:56

+35:39

16.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:17:15

+48:58

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Universitetet Oslo

30:24

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

34:35

+4:11

3.

Sverre Farstadvoll

Petec

35:12

+4:48

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:29

+7:05

5.

Ronald Inglingstad

Nordea

37:59

+7:35

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

38:30

+8:06

7.

Arne Jordal

SAS

38:58

+8:34

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:43

+9:19

9.

Hangeraas, Knut

IL Geoform

43:14

+12:50

10.

Bjørn Berre

UMB

47:26

+17:02

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

47:44

+17:20

12.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

51:48

+21:24

13.

Per Eric Ståhlbrand

Oslo Universitetssykehus

56:01

+25:37

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

95 171

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

37:44

+0:00

2.

Kjell Hauen Eriksen

Norges Bank

38:20

+0:36

3.

Sveinung Bleikvin

Asker Skiklubb

41:11

+3:27

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

41:24

+3:40

5.

Tor Drage

Aker Solutions

42:14

+4:30

6.

Per Gjermo

Asker SK

44:32

+6:48

Ønsker korrigert ranking tilsvarende

7.

Erling Bakken

Asker Skiklubb

47:26

+9:42

8.

Harald Birkeland

OUS

52:01

+14:17

9.

Helge Kvaase

HiAK

52:41

+14:57

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

55:49

+18:05

11.

Svein Kildal

Telenor BIL

1:11:47

+34:03

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

43:54

+0:00

2.

Kjell Teigland

Privat

47:07

+3:13

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslagets IL

1:33:43

+49:49

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

40:01

+0:00

2.

Bjørn Eide

Bærum BIL

46:15

+6:14

3.

Merete Hagfors

Bærum BIL

7:34:00

+6:53:59

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

38:15

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

45:14

+6:59

3.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

46:07

+7:52

4.

Per Anders Ifarness

Privat

1:15:46

+37:31

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Opsahl

Gambit

47:20

+0:00

2.

Dag Langseth

Ringnes

58:10

+10:50

3.

Nils Løw

Aimit AS

1:00:06

+12:46

4.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:06:12

+18:52

5.

Marianne Sanberg

Modum O-lag

1:08:28

+21:08

6.

Svein Tryti

AIBEL

1:22:11

+34:51

DSQ

Erling Ruge

Hydro BIL

106

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Albech

Fossum IF

53:42

+0:00

2.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

1:03:44

+10:02

3.

Ole Anders Fiskum

Namsos IL

1:07:22

+13:40

4.

Atgeir Takle

GLT

1:11:57

+18:15

5.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

1:15:40

+21:58

6.

Vidar Elvekrok

Kongsberg O-lag

1:18:03

+24:21

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Martin Lang

Oppsal IF

100 85 111 121 82 88 129 171 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2011, 08:08:31

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147