Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 KRIGSSKOLEN 21. juni 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Sundtjønn

Varegg

48:12

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

49:25

+1:13

3.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

50:05

+1:53

4.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

59:49

+11:37

5.

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

1:23:44

+35:32

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

54:27

+0:00

2.

Sidsel Nordhagen

HELSEDIREKTORATET

56:36

+2:09

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:04:32

+10:05

4.

Susannah Malm

STATNETT

1:06:22

+11:55

5.

Hanne Høien

Aker Sykehus

1:10:41

+16:14

6.

Rikke Gåsholt

UIO

1:40:49

+46:22

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

49:51

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Sundtjønn

SParebank 1

48:46

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:06:54

+18:08

3.

Kjersti Viker

DNBNOR

1:48:22

+59:36

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Kalstad

Stovnerkameratene

46:33

+0:00

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

52:42

+6:09

3.

Aud Gran

TYRVING

52:47

+6:14

4.

Lise Hugdal

Coop

58:04

+11:31

5.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:01:53

+15:20

6.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

1:21:54

+35:21

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

56:44

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

58:25

+1:41

3.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:01:04

+4:20

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:04:47

+8:03

5.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:20:46

+24:02

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

56:57

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:02:58

+6:01

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:10:06

+13:09

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:13:42

+16:45

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:15:09

+18:12

6.

Inger Lise Bjordal

Rikshospitalet

1:22:23

+25:26

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:23:44

+26:47

8.

Ellen Grande

PRIVAT

1:26:06

+29:09

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

54:18

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:24:33

+30:15

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:15:11

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Gramstad

OSI Orientering

1:02:15

+0:00

2.

Daniel Rees

TNS Gallup

1:06:05

+3:50

3.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:39:38

+37:23

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

51:34

+0:00

2.

Magne Omestad

Blom

52:27

+0:53

3.

Eskil Dahlen

Telenor

53:24

+1:50

4.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

54:44

+3:10

5.

Steinar Eastwood

METEOROLOGEN

55:33

+3:59

6.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

56:47

+5:13

7.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

59:23

+7:49

8.

Knut Landstad

Fugro

59:37

+8:03

9.

Kyrre Gran

Sweco Norge

1:00:39

+9:05

10.

Tor Ringstad

Cisco

1:01:58

+10:24

11.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:21

+10:47

12.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

1:05:26

+13:52

13.

Atgeir Takle

GLT

1:08:52

+17:18

14.

Lars Grande

FBI

1:09:05

+17:31

15.

Frode Lillevold

FFI

1:10:33

+18:59

16.

Gunnar Rustad

FFI

1:11:14

+19:40

17.

Steinar Øvreås

OKBIL

1:16:46

+25:12

18.

Audun Bjerknes

PrivaT

1:48:04

+56:30

DSQ

Lars Nordin

BS-akustikk

54:33

32

Arrang

Svein Nygård

Norges Bank BIL

Arrang

Peder Natvig

NORGES BANK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

SPAREBANK 1 GRUPPEN

50:49

+0:00

2.

Magne Knudsen

Privat

51:56

+1:07

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

56:37

+5:48

4.

Geir Hanesand

Thales

1:10:14

+19:25

5.

Øyvind Grandum

FFI

1:22:52

+32:03

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

45:39

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

46:15

+0:36

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

52:22

+6:43

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

52:33

+6:54

5.

John Hansen

AB PIL

52:52

+7:13

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

54:12

+8:33

7.

Bjørn Solhjem

AMESTO

55:03

+9:24

8.

Morten Anker Hoffmann

Nordeca

55:28

+9:49

9.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

56:39

+11:00

10.

Per Kaarby

Overtoppen

57:19

+11:40

11.

Pål Therkelsen

Privat

59:29

+13:50

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:00:13

+14:34

13.

Kjetil Stenhammer

Alcatel-Lucent BIL

1:00:35

+14:56

14.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:06:50

+21:11

15.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:08:08

+22:29

16.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:11:35

+25:56

17.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:12:15

+26:36

18.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:16:22

+30:43

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

45:39

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

46:20

+0:41

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

52:27

+6:48

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

56:31

+10:52

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

59:28

+13:49

6.

Per Magnus

FHI

1:00:11

+14:32

7.

Mogens Monsen

MySoft as

1:02:34

+16:55

8.

Helge Stenseth

Thales

1:20:23

+34:44

9.

Stein Gramstad

PRIVAT

1:22:21

+36:42

DSQ

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

50:15

56 76 100

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:22

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:05

+8:43

3.

Olav Hygen

Belisa

47:25

+9:03

4.

Øistein Hagen

Software Innovation BIL

52:30

+14:08

5.

Kjell Røkke

IL Tyrving

54:28

+16:06

6.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

54:46

+16:24

7.

Knut G Karlsen

KGK Management

58:28

+20:06

8.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:00:28

+22:06

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:04:16

+25:54

10.

Reidar Kierulf

RKP

1:07:15

+28:53

11.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:07:22

+29:00

12.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:07:30

+29:08

13.

Trond Damås

Skanska

1:22:46

+44:24

14.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:40:01

+1:01:39

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal IF

26:06

51 53 54 56 76 100

DSQ

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:29:53

45

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

39:39

+0:00

2.

Einar Skåre

BREVPOST

41:30

+1:51

3.

Arild Blyverket

Nydalens Skiklub

46:15

+6:36

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

46:30

+6:51

5.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

50:51

+11:12

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

52:30

+12:51

7.

Per Haugen

NEDERMAN

56:30

+16:51

8.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

56:59

+17:20

9.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

57:07

+17:28

10.

Tom Ibsen

OUS

57:35

+17:56

11.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

59:31

+19:52

12.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:00:47

+21:08

13.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:01:29

+21:50

14.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:06:14

+26:35

15.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:07:10

+27:31

16.

Torstein Østen

MAESTRO

1:10:02

+30:23

DSQ

Trond Wettergreen

Andvord

30:17

47 48 49 52

DSQ

Knut Stabell

Statnett BIL

46:34

44

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

49:15

49

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Universitetet Oslo

41:47

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

41:52

+0:05

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:56

+1:09

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:30

+1:43

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

49:40

+7:53

6.

Bjørn Eckstrøm

NVE

51:03

+9:16

7.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

53:53

+12:06

8.

Sverre Farstadvoll

Petec

59:05

+17:18

9.

Arne Jordal

SAS

1:01:53

+20:06

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:02:07

+20:20

11.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:04:09

+22:22

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:09:54

+28:07

13.

Bjørn Berre

UMB

1:14:08

+32:21

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:23:22

+41:35

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

1:02:08

52 54

DSQ

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:16:30

52

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

35:39

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

50:59

+15:20

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

55:04

+19:25

4.

Helge Kvaase

HIAK

55:38

+19:59

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

56:17

+20:38

6.

Tor Drage

Aker Solutions

57:13

+21:34

7.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:00:11

+24:32

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:00:16

+24:37

9.

Magne Grande

FBI

1:02:51

+27:12

10.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:06:36

+30:57

11.

Harald Birkeland

OUS

1:07:03

+31:24

12.

Per Gjermo

Asker SK

1:07:32

+31:53

13.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:13:23

+37:44

14.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:24:37

+48:58

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

46:48

47 48 49

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

51:11

49

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

56:17

+0:00

2.

Kjell Teigland

Privat

1:07:03

+10:46

3.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

2:14:47

+1:18:30

DSQ

Torstein Bjerke

JIL Grorud

57:08

49

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:29:16

47 48 49 52 54 76

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jermund Molland

Norges Banks Idrettslag

22:47

+0:00

2.

Annlaug Frydenlund

PRIVAT

45:26

+22:39

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

37:11

+0:00

2.

Erik Sandnes

Thales

44:01

+6:50

3.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

44:21

+7:10

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

55:55

+18:44

5.

Reidar Olsen

Kringsjå Regnskap

56:16

+19:05

6.

Anne-Line Evenstad Dalen

Asker Skiklubb

1:06:05

+28:54

7.

Christine Hafskjold

Teknologirådet

1:09:29

+32:18

8.

Ingvild Austarheim

OSI

1:15:19

+38:08

DSQ

Ingvild Emberland Lien

OUS

1:01:55

47 48 49 54 76

DSQ

Solena Pradayrol

PRIVAT

2:03:36

44 45

DSQ

Lars M. Sandvik

PRIVAT

2:03:49

44 45

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Bleken

Bekkelaget

42:07

+0:00

2.

Toril Nes

NYDALEN

45:04

+2:57

3.

Tore Sundtjønn

Lillomarka O-lag

48:19

+6:12

4.

Bjørne Syvertsen

NORGES BANK

48:32

+6:25

5.

Eskil Åsmul

Software Innovation BIL

48:50

+6:43

6.

Johanna Solberg

Bekkelaget

50:26

+8:19

7.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

51:39

+9:32

8.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

55:41

+13:34

9.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:00:59

+18:52

10.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:02:17

+20:10

11.

Øyvind Løland

NORDEN

1:07:01

+24:54

12.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:09:56

+27:49

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:24:58

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

58:58

+0:00


Sist oppdatert:

31 august 2011, 08:34:52

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

193

Antall startet:

193