Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nattcup 3 Bergen 30. november 2022

Klasse: DA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

1:00:07

+0:00

15:01

2.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

1:09:23

+9:16

17:20

3.

Elis Angeli

Fana IL

1:18:49

+18:42

19:42

DSQ

Lise Christensen

TIF Viking

1:02:45

37 38 39 40 41 42 100

DNS

Mariann Schei

TIF Viking

DNS

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

Klasse: HA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

49:39

+0:00

12:24

2.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

50:40

+1:01

12:40

3.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

51:35

+1:56

12:53

4.

Jan Kocbach

Fana IL

52:52

+3:13

13:13

5.

Bjørn Hølleland

Fana IL

1:02:39

+13:00

15:39

6.

Vemund Hansen

TIF Viking

1:02:55

+13:16

15:43

7.

Tore Juvik

IL Gular

1:10:24

+20:45

17:36

8.

Geir Heksem

Fana IL

1:11:13

+21:34

17:48

9.

Sigurd Eikner

Fana IL

1:13:14

+23:35

18:18

10.

Tore Svein Nese

Askøy OL

1:17:02

+27:23

19:15

11.

Kjetil Damm

TIF Viking

1:20:55

+31:16

20:13

12.

Tor Sørevik

TIF Viking

1:27:32

+37:53

21:53

13.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

1:29:11

+39:32

22:17

14.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

1:29:47

+40:08

22:26

DSQ

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

1:07:29

36

DNS

Anders Tønnessen Rød

Os Orienteringsklubb

DNS

Errica Scot

DNS

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

DNS

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

Klasse: DB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

51:54

+0:00

17:18

2.

Vibeke Øye

IL Gular

1:05:20

+13:26

21:46

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

1:21:21

+29:27

27:07

4.

Siren Greve

Bergens TF

1:30:31

+38:37

30:10

DSQ

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

9:39

50 36 35 33 38 46 39 48 41 100

DSQ

Birte Nordeide

Gneist, IL

11:46

36 35 33 38 46 39 48 41 42 100

DNS

Idun Karlsøen Hekland

IL Gular

DNS

Stefanie Steinemann

Varegg Fleridrett

DNS

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

DNS

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

Klasse: HB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

43:32

+0:00

14:30

2.

Knut Utne

Fana IL

45:04

+1:32

15:01

3.

Øistein Bøe

Fana IL

50:32

+7:00

16:50

4.

Heikki Savolainen

UBIL

50:34

+7:02

16:51

5.

Emil Heksem

Fana IL

50:40

+7:08

16:53

6.

Arne Johannesen

IL Gular

50:53

+7:21

16:57

7.

Torgeir Strand

IL Gular

51:30

+7:58

17:10

8.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

51:37

+8:05

17:12

9.

Erik Vikane

Fana IL

52:40

+9:08

17:33

10.

Marcel Niederhauser

Fana IL

57:18

+13:46

19:06

11.

Stein Ove Dyngeland

Fana IL

1:02:40

+19:08

20:53

12.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

1:05:18

+21:46

21:46

13.

Martin Stustad

1:05:21

+21:49

21:47

41

14.

Geir Smestad

1:06:29

+22:57

22:09

15.

Erik Rasmussen Otterå

TIF Viking

1:10:29

+26:57

23:29

16.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

1:14:37

+31:05

24:52

17.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

1:28:52

+45:20

29:37

18.

Bjørge Solli

Askøy OL

1:28:59

+45:27

29:39

19.

Svein Rosseland

Hordaveg BIL

1:31:17

+47:45

30:25

DSQ

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

1:00:38

38 46 39 48 41 42

DNS

Thomas Apalnes

DNS

Lars Olav Nordeide Tolo

Gneist, IL

DNS

Arne Kalland-Olsen

Klasse: DC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

33:29

+0:00

14:33

2.

Liv Sylvi Meyer

Gneist, IL

44:42

+11:13

19:26

3.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

55:03

+21:34

23:56

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

59:07

+25:38

25:42

5.

Grete Lind

Bergens TF

59:09

+25:40

25:43

6.

Birgitt Gjerde

HSI

1:04:08

+30:39

27:53

7.

Mai Helen Linga

IL Gular

1:07:41

+34:12

29:25

DSQ

May-Lill Damm

TIF Viking

26:24

43 49 44 45

Brutt

Ragnhild Aksnes

DNS

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

DNS

Anne Fjeldstad

Årstad IL

DNS

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

Klasse: HC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Haugland

Equinor BIL

35:56

+0:00

15:37

2.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

38:25

+2:29

16:42

3.

Sturla Stemshaug

41:44

+5:48

18:08

4.

Harald Sodemann

UBIL

45:27

+9:31

19:45

5.

Øistein Paulsen

Bergens TF

53:49

+17:53

23:23

6.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

55:19

+19:23

24:03

7.

Gunnar Alsaker

Årstad IL

58:16

+22:20

25:20

8.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:10:24

+34:28

30:36

9.

Svein Anders Hopsdal

Os Orienteringsklubb

1:14:49

+38:53

32:31

10.

Rolf Nord

Os Orienteringsklubb

1:18:50

+42:54

34:16

11.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:53:29

+1:17:33

49:20

DNS

Ragnar Kayser

Fana IL

DNS

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

DNS

John Olav Alvsvåg

Fana IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 november 2022, 20:48:34

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

84

Antall startet:

65