Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #4 17. januar 2023

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:13:16

+0:00

10:26

2.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:14:08

+0:52

10:33

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:23:12

+9:56

11:49

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

48:12

+0:00

10:57

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

56:59

+8:47

12:51

3.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

57:02

+8:50

12:57

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:01:05

+12:53

13:51

5.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:02:00

+13:48

14:01

6.

Camilla L. Rosenvold

Ås-NMBU Orientering

1:22:52

+34:40

18:42

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

DNS

Heidi Tronbøl

Fet OL

DNS

Karoline Bjørnerød

Ås-NMBU Orientering

DNS

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

46:55

+0:00

10:39

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

54:41

+7:46

12:23

3.

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

55:54

+8:59

12:38

4.

Sondre Ladim

OK Moss

59:43

+12:48

13:34

5.

Morten Severin Saue

Nordre Follo Orientering

59:49

+12:54

13:35

6.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

59:53

+12:58

13:36

7.

Øyvind Løken

OK Moss

1:00:15

+13:20

13:39

8.

Birk Breimo

OK Moss

1:00:17

+13:22

13:42

9.

Anders Bjørningstad Kristoffersen

Larvik OK

1:00:20

+13:25

8:34

40 191 38 190 180 185 53

10.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:02:04

+15:09

14:06

DSQ

Donatas Kontautas

OK Moss

1:01:08

40 38 151

DSQ

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:01:08

155 38 193 159 197

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

43:01

+0:00

9:46

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

54:09

+11:08

12:16

3.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

55:30

+12:29

12:35

4.

Torstein Hole

Nydalens SK

55:33

+12:32

12:35

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

56:00

+12:59

12:43

6.

Asgeir Lium

Fet OL

56:02

+13:01

12:38

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

56:19

+13:18

12:44

8.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

56:30

+13:29

12:50

9.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

56:41

+13:40

12:52

10.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

56:57

+13:56

12:54

11.

Ståle Sønsterudbråten

Lillomarka OL

57:14

+14:13

13:00

12.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

57:19

+14:18

13:01

13.

Guttorm Egge

IL GeoForm

59:51

+16:50

13:34

14.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:00:43

+17:42

13:47

15.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:05:30

+22:29

14:53

16.

Olav Johannessen

Nordre Follo Orientering

1:10:00

+26:59

15:52

197 197 193 197 188

17.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:18:30

+35:29

17:43

18.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:20:08

+37:07

18:12

155 187 188

19.

Peter Klaveness

Måren OK

1:23:19

+40:18

18:48

20.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:25:33

+42:32

19:26

21.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:35:41

+52:40

21:44

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

44:41

197 151 158 197

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

57:51

40

DSQ

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:02:22

152 193 159 151 158 197

DSQ

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:13:03

193 159 197

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

1:00:51

+0:00

13:47

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

1:01:48

+0:00

23:24

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Breimo

OK Moss

1:00:04

+0:00

22:45

2.

Selmer Løken

OK Moss

1:00:05

+0:01

22:45

3.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

1:00:08

+0:04

22:46

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

50:02

+0:00

18:57

2.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

52:15

+2:13

19:47

3.

Anita Rostveit

OK Moss

1:01:55

+11:53

23:27

DNS

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

37:23

+0:00

12:27

2.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

42:27

+5:04

14:09

3.

Morten Breimo

OK Moss

45:30

+8:07

15:10

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

56:04

+18:41

18:41

5.

Marie Vollset

Ås-NMBU Orientering

58:27

+21:04

19:29

6.

Ola Torstein Endresen

OK Moss

1:01:42

+24:19

20:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 januar 2023, 00:35:27

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

66

Antall startet:

60