Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK Ostmarksetra P14 9. august 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

40:03

+0:00

2.

Emma Gren

Nydalens Skiklub

42:16

+2:13

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

47:06

+7:03

4.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:09:37

+29:34

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

49:24

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:00:14

+10:50

3.

Rikke Gåsholt

UIO

1:13:25

+24:01

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Bente Brudberg

Ås UMB

44:20

+0:00

2.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

44:52

+0:32

3.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

59:58

+15:38

4.

Maria Torgersen

Høeg Sport

1:11:25

+27:05

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

57:46

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:04:06

+6:20

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

47:20

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

55:22

+8:02

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:04:52

+17:32

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:13

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

52:39

+2:26

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

55:52

+5:39

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

56:18

+6:05

5.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

57:14

+7:01

6.

Unni Sandbekk

Nordea

1:05:07

+14:54

7.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:12:18

+22:05

8.

Ellen Grande

PRIVAT

1:15:00

+24:47

9.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:20:16

+30:03

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

43:54

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

57:43

+13:49

DSQ

Onelma Blomhoff

OUS

1:10:16

121 130 94 135 137 105 107 119

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:05:44

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Marius Pedersen

KPP/Runners

46:00

+0:00

2.

Oscar Arman

Nykøpings OK

53:46

+7:46

3.

Thomas Nipen

GVOC

54:28

+8:28

4.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

54:57

+8:57

5.

Per-Ivar Nikolaisen

Forum

55:09

+9:09

6.

Per Martin Rørvik

FBI

1:08:06

+22:06

7.

Peder Strand

Bergens Turnforening

1:13:50

+27:50

8.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:15:39

+29:39

9.

Torkjel Hongve

PRIVAT

1:15:56

+29:56

10.

Torjus Selven Kalverud

Oppsal IF

1:18:09

+32:09

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

47:32

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

HeMING/NJÅRD

48:17

+0:45

3.

Lars Nordin

FoRSVARSBYGG

48:37

+1:05

4.

Are Kristiansen

Rådtassene

49:27

+1:55

5.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

51:14

+3:42

6.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

51:24

+3:52

7.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

55:01

+7:29

8.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo Bil

55:09

+7:37

9.

Lars Karelius Noer

NRK

55:18

+7:46

10.

Hallvard Koren

OK Moss

57:51

+10:19

11.

Tor Ringstad

Cisco

58:19

+10:47

12.

Kyrre Gran

Sweco Norge

59:39

+12:07

13.

Pål Winsents

PRIVAT

1:01:42

+14:10

14.

Steinar Øvreås

OKBIL

1:02:37

+15:05

15.

Martin Veastad

Thales

1:05:01

+17:29

16.

Lasse Nederhoed

NRK

1:09:50

+22:18

17.

Frode Lillevold

FFI

1:10:30

+22:58

18.

Asbjørn Håland

Egp

1:15:15

+27:43

19.

Audun Bjerknes

PrivaT

1:21:13

+33:41

20.

Vegard Eriksen

NRK

1:21:30

+33:58

Arrang

Jon Sletvold

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne M. Torgersen

NVE

48:36

+0:00

2.

Johan Haavardtun

Schenker

50:39

+2:03

3.

Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

52:05

+3:29

4.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

54:44

+6:08

5.

Magne Knudsen

Privat

55:39

+7:03

6.

Trond Westgaard

REC

1:02:10

+13:34

7.

Terje Næss

Terramar

1:03:13

+14:37

8.

Øyvind Grandum

FFI

1:13:28

+24:52

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

43:39

+0:00

2.

Øystein Kildahl

AHS

47:02

+3:23

3.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

48:58

+5:19

4.

Hallvard Fjær

IFE

50:35

+6:56

5.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

51:08

+7:29

6.

Bjørn Solhjem

AMESTO

51:52

+8:13

7.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:19

+11:40

8.

John Hansen

AB PIL

55:58

+12:19

9.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

56:31

+12:52

10.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

57:39

+14:00

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

58:20

+14:41

12.

Eskil Dahlen

Telenor

1:00:19

+16:40

13.

Tore Ringerike

DNB

1:03:28

+19:49

14.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:04:35

+20:56

15.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:04:49

+21:10

16.

Ketil Stenhamer

Alcatel-Lucent BIL

1:08:07

+24:28

17.

Sigfred Fagervik

Thales

1:18:12

+34:33

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

32:48

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

36:21

+3:33

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

37:54

+5:06

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

39:45

+6:57

5.

Jon Fredriksen

FOBIL

41:12

+8:24

6.

Johan T Jensen

UD

41:57

+9:09

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

43:29

+10:41

8.

Olav Nipen

Statoil Hydro

49:09

+16:21

9.

Erling Strand

Bergens Turnforening

50:53

+18:05

10.

Knut Krosby

NEPTUN

51:03

+18:15

11.

Bjørn Rossow

Thales

1:10:35

+37:47

DSQ

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

47:59

79

Arrang

Helge Stenseth

Thales

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:34

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

37:09

+5:35

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:19

+8:45

4.

Einar Hem

Ahus BIL

41:34

+10:00

5.

Roar Bjordal

Oppsal IF

42:44

+11:10

6.

Kjell Røkke

IL Tyrving

43:21

+11:47

7.

Geir Trøan

TELENOR

44:41

+13:07

8.

Knut G Karlsen

KGK Management

45:24

+13:50

9.

Terje Stensholm

TV2

51:56

+20:22

10.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

53:30

+21:56

DSQ

Tor Lea

UMB

33:21

94 105 107 119 249

DSQ

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

42:36

105 107 119 249

DSQ

Jørn Bue Olsen

JBO-prosjektledelse

44:01

119

DSQ

Olav Hygen

Belisa

45:03

105

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

32:02

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

36:58

+4:56

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

39:45

+7:43

4.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

44:12

+12:10

5.

Ivar Strømstad

Raumar

44:33

+12:31

6.

Einar Skåre

BREVPOST

44:57

+12:55

7.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

47:35

+15:33

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

48:09

+16:07

9.

Per Haugen

NEDERMAN

48:44

+16:42

10.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

49:36

+17:34

11.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

50:59

+18:57

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

52:15

+20:13

100

13.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

52:32

+20:30

14.

Tom Ibsen

OUS

53:19

+21:17

15.

Bjørn Grenager

Thales BIL

53:55

+21:53

16.

Karl A Langerød

Lovisenberg

54:25

+22:23

17.

Torstein Østen

MAESTRO

54:38

+22:36

18.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

54:58

+22:56

19.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:00:01

+27:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:46

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:28

+1:42

3.

Tor Ommundsen

Veritas

42:35

+2:49

4.

Jappe Blomhoff

OUS

43:35

+3:49

5.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

44:27

+4:41

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

44:39

+4:53

7.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

46:41

+6:55

8.

Sverre Farstadvoll

Petec

48:55

+9:09

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:12

+17:26

10.

Bjørn Eckstrøm

NVE

58:34

+18:48

11.

Bjørn Berre

UMB

59:41

+19:55

12.

Tor Henriksen

HIO

1:08:31

+28:45

13.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:11:27

+31:41

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:12:21

+32:35

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

48:28

130 137

DSQ

Arne Jordal

SAS

1:50:33

137 105

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

42:17

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

45:31

+3:14

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

46:38

+4:21

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

48:38

+6:21

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

49:50

+7:33

6.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

50:37

+8:20

7.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

52:27

+10:10

8.

Einar Hoff

NORCONSULT

52:53

+10:36

9.

Hans Larsen

Privat

54:48

+12:31

10.

Harald Birkeland

OUS

1:05:12

+22:55

11.

Magne Grande

FBI

1:05:58

+23:41

12.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:11:43

+29:26

13.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:18:51

+36:34

14.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:25:50

+43:33

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

49:49

+0:00

2.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:00:14

+10:25

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:04:24

+14:35

4.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:16:04

+26:15

DSQ

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

2:03:48

121

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Byvald

PRIVAT

38:23

+0:00

2.

Silje Estil

Sio

39:58

+1:35

3.

Liv Simonsen

Privat

48:01

+9:38

4.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:04:02

+25:39

5.

Kristin Hygen

Østmarka OK

1:34:38

+56:15

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

45:04

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

51:55

+6:51

3.

Tor Kristian Håversen

Namsfogden

56:39

+11:35

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

41:25

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

45:06

+3:41

3.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

50:57

+9:32

4.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

54:21

+12:56

DSQ

Mila Zakarinova

Opsal

43:54

79 90 91

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:06:21

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Anders Systad

Lyn

57:11

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås UMB

1:02:09

+4:58


Sist oppdatert:

12 september 2011, 08:23:42

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

184

Antall startet:

184