Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup, løp 2 20. april 2023

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Gulliksen

Eiker OL

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

Tuva Kroken

Sturla, IF

Sjur Skare

Konnerud IL

Aleksandra Kullerud

Konnerud IL

Vilma Lier Bakken

Konnerud IL

Emilie Mathea Stenersen

Konnerud IL

Jack Boström

Konnerud IL

Jan Trygve Jensen

Berger og Svelvik OL

DNS

Emil Thune Iversen

Sturla, IF

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

12:43

+0:00

2.

Mari Gulliksen

Eiker OL

13:18

+0:35

3.

Thora Alexandra Brynildsen

Eiker OL

21:12

+8:29

4.

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

22:04

+9:21

5.

Tove Filippa Hauge-Iversen

Sturla, IF

35:56

+23:13

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

11:07

+0:00

2.

Preben Hermansen Fagerli

Botne SK

11:58

+0:51

DNS

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

DNS

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

17:54

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

19:09

+1:15

3.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

21:51

+3:57

4.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

25:57

+8:03

5.

Martine Røkeberg

Eiker OL

26:29

+8:35

6.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

33:06

+15:12

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

16:11

+0:00

2.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

17:18

+1:07

3.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

17:37

+1:26

4.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

18:08

+1:57

4.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

18:08

+1:57

6.

Aksel Klausen

Sturla, IF

18:13

+2:02

7.

Arne Biseth

Kongsberg OL

18:49

+2:38

8.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

19:18

+3:07

9.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

21:01

+4:50

10.

Ted Boström

Konnerud IL

21:48

+5:37

11.

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

23:31

+7:20

12.

Christian Jørgen Kulberg

Sturla, IF

23:42

+7:31

13.

Sondre Kjærstad Eng

Berger og Svelvik OL

26:55

+10:44

DSQ

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

26:59

169

DNS

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

DNS

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

DNS

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

DNS

Danylo Bielokon

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

19:34

+0:00

2.

Marie Kvarme

Sturla, IF

20:15

+0:41

3.

Ine Instanes

Sturla, IF

20:21

+0:47

4.

Marianne Teigen

Sturla, IF

20:57

+1:23

5.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

22:00

+2:26

6.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

22:39

+3:05

7.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

23:15

+3:41

8.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

24:59

+5:25

9.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

26:28

+6:54

10.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

27:04

+7:30

11.

Tanja Instanes

Sturla, IF

27:07

+7:33

12.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

27:33

+7:59

13.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

28:02

+8:28

14.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

29:45

+10:11

DSQ

Isa Heggedal

Konnerud IL

23:49

DSQ

Tone-Regine Sauve

Sturla, IF

37:34

168 169

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

15:02

+0:00

2.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

15:30

+0:28

3.

Martin Kaiser

Sturla, IF

17:14

+2:12

4.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

17:25

+2:23

5.

Jens Wold

Sturla, IF

17:48

+2:46

6.

Odd Strand

Kongsberg OL

18:00

+2:58

7.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

18:40

+3:38

8.

Håvard Hågård

Konnerud IL

18:57

+3:55

9.

Lars Baklid

Konnerud IL

19:52

+4:50

10.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

20:25

+5:23

11.

Philippe Zürcher

Eiker OL

20:30

+5:28

12.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

20:43

+5:41

13.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

22:05

+7:03

14.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

22:31

+7:29

15.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

22:32

+7:30

16.

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

24:10

+9:08

17.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

24:52

+9:50

18.

Stian Røkeberg

Eiker OL

25:49

+10:47

19.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

26:17

+11:15

20.

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

28:21

+13:19

21.

Sivert Knutheim

Sturla, IF

28:38

+13:36

22.

Oskar Knutheim

Sturla, IF

29:05

+14:03

23.

Pål Pedersen

Konnerud IL

42:19

+27:17

DSQ

Espen Røste

Kongsberg OL

20:37

167 168 169

DSQ

Rune Sørensen

Sturla, IF

27:00

DNS

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

DNS

Lukas Klausen

Sturla, IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2023, 15:38:28

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

88

Antall startet:

79