Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2023OG karusellen lagkonkurranse 2023Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusellen 1 22. mai 2023

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Edvard Onsøyen

Melhus IL

22:43

15:20

Heidi Johansen

Melhus IL

22:44

15:21

Katrin Nesterova

Melhus IL

19:48

13:22

Barbora Miculite

Melhus IL

19:45

13:20

Sophie Nesterova

Melhus IL

19:51

13:24

Tatiana Grigonis

Melhus IL

19:48

13:22

43

Evenina Grak

Melhus IL

27:53

18:50

43

Mina Fjellestad

Melhus IL

27:59

18:54

39 43

Regine Sofie Enge Meistad

Melhus IL

27:47

18:46

Viljar Selnes Duna

Melhus IL

10:22

7:00

52 57 100

Johannes Selnes Duna

Melhus IL

39:53

26:56

Anna Selnes Duna

Melhus IL

40:14

27:11

Geir Arne Duna

Melhus IL

40:14

27:11

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

25:39

17:19

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

27:30

18:34

Martine Gilde

Melhus IL

25:59

17:33

Steinar Seehuus

Melhus IL

23:59

16:12

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

25:56

17:31

Åsmund Nilsen Bardal

Melhus IL

13:38

9:12

Sander Kjøsnes Berge

Melhus IL

13:34

9:10

Carla Hallstrøm

Melhus IL

26:30

17:54

Kamilla Juhasz

Melhus IL

26:21

17:48

Ada Døhl

Melhus IL

29:11

19:43

Siren Rimol-Krognes

IL Leik

20:46

14:01

Innsendt korrigert klubb

Silja Rimol-Krognes

IL Leik

18:21

12:23

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

24:06

16:17

Stig Hakkebo

Melhus IL

23:27

15:50

52

Amund Bagøyen

Melhus IL

26:56

18:11

Ylva Krogstad Solberg

Melhus IL

34:57

23:36

Tuva Krokstad Solberg

Melhus IL

19:21

13:04

Simen Hansen Aasen

Melhus IL

28:20

19:08

Morten Aasen

Melhus IL

17:16

11:40

52

Lene Hansen

Melhus IL

28:56

19:32

Hanne Hopstad

Melhus IL

40:42

27:30

Åge Reitbakken

Melhus IL

40:21

27:15

Mathias Foss

Melhus IL

40:43

27:30

Amy Nyamafeza

Melhus IL

40:09

27:07

Natalie Hofstad Rydså

Melhus IL

25:25

17:10

39

Sondre A Mellingsæter

Melhus IL

28:59

19:35

57

June Arntzen

Melhus IL

29:10

19:42

Audun Altin

Melhus IL

29:37

20:00

Lilly Arntsen Staven

Melhus IL

29:10

19:42

Colin Grøtan

Melhus IL

22:54

15:28

Leon Børgersen

Melhus IL

32:15

21:47

Ludvik Dyrkorn

Melhus IL

33:05

22:21

43

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

18:33

12:32

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

18:34

12:32

Bertil Mattis Nestvold Singstad

Melhus IL

38:13

25:49

Birgit Nestvold Singstad

Melhus IL

38:18

25:52

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

22:18

+0:00

12:40

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

23:44

+1:26

13:29

3.

Solveig A Mellingsæter

Melhus IL

28:58

+6:40

16:27

4.

Øyvind Mellingsæter

Melhus IL

29:15

+6:57

16:37

5.

Kristin Antonsen

IL Leik

29:17

+6:59

16:38

6.

Kjell Sølberg

IL Leik

29:26

+7:08

16:43

7.

Jonas Fremo Skorild

IL Leik

42:17

+19:59

24:01

7.

Roger Skorild

IL Leik

42:17

+19:59

24:01

Innsendt korrigert klubb

Avlest

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

28:17

Avlest

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

42:21

Avlest

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

42:24

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

28:11

+0:00

15:44

2.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

30:54

+2:43

17:15

3.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

31:14

+3:03

17:26

4.

Heidi Flå

Orkanger IF

32:37

+4:26

18:13

Innsendt korrigert klubb

5.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

32:41

+4:30

18:15

6.

Trine Sunnset

Melhus IL

35:49

+7:38

20:00

7.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

36:52

+8:41

20:35

8.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

41:07

+12:56

22:58

9.

Ingrid Opedal

Melhus IL

44:05

+15:54

24:37

10.

Kristin Lerli

Melhus IL

44:27

+16:16

24:49

11.

Inger Bakken

IL Leik

45:56

+17:45

25:39

12.

Julie Rimol

IL Leik

47:58

+19:47

26:47

13.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

50:08

+21:57

28:00

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

22:56

+0:00

10:08

2.

Tone Almås

IL Leik

26:15

+3:19

11:36

3.

Svein Unsgård

IL Leik

31:17

+8:21

13:50

4.

John Lerli

Melhus IL

33:46

+10:50

14:56

5.

Anna Røstum Bellingmo

OL Gaula

35:13

+12:17

15:34

6.

Torun Stenseth

IL Leik

54:10

+31:14

23:58

7.

Svein Olav Åmot

IL Leik

57:34

+34:38

25:28

8.

Ole Blækkan

IL Leik

1:05:45

+42:49

29:05

9.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:19:11

+56:15

35:02

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

37:49

+0:00

12:49

2.

Jorid Sunnset

IL Leik

43:18

+5:29

14:40

3.

Johannes Lerli

Melhus IL

43:45

+5:56

14:49

4.

Jan Hage

IL Leik

45:46

+7:57

15:30

5.

Frank Egil Holm

Melhus IL

48:01

+10:12

16:16

6.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

49:58

+12:09

16:56

7.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:14:12

+36:23

25:09

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

27:02

+0:00

8:01

2.

Stefan Preisig

Melhus IL

34:04

+7:02

10:06

3.

Runar Krognes

IL Leik

35:19

+8:17

10:28

4.

Jon Røstum

OL Gaula

35:23

+8:21

10:29

5.

Gisle Berg

IL Leik

36:50

+9:48

10:55

6.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

39:05

+12:03

11:35

7.

Trond Nicolaisen

Melhus IL

39:14

+12:12

11:38

8.

Eivind Opedal

Melhus IL

1:00:18

+33:16

17:53

9.

John Olav Næve

Il Leik

1:00:20

+33:18

17:54

Innsendt korrigert klubb

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Windseth

Melhus IL

23:50

+0:00

13:32

43 40 39

2.

Stine Næve

IL Leik

28:09

+4:19

15:59

3.

Eivind Bakk

Melhus IL

30:48

+6:58

17:30

4.

Ole Hjulstad

Melhus IL

31:45

+7:55

18:02

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Onsøyen

IL Leik

41:42

+0:00

23:17

2.

Henriette Bakken

IL Leik

46:04

+4:22

25:44

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

31:24

+0:00

10:38

2.

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

49:58

+18:34

16:56

3.

Majliss Rønning

Nidarøst OK

1:02:17

+30:53

21:06

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Clausen

Freidig

39:42

+0:00

11:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2023, 23:48:07

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108