Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2023

Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Siren Rimol-KrognesIL Leik1503505050
1Silja Rimol-KrognesIL Leik1503505050
1Erlend Saltbones LeirenMelhus IL1503505050
1Charlie Endre FlåGaula IL1503505050
5Sanna Elise Bredland SeehuusMelhus IL10025050
5Martin Åsegg NikolaisenMelhus IL10025050
5Inger Charlot Love FlåOL Gaula10025050
5Brage KanestrømOrkanger IF10025050
5Bjørg krognesIL Leik10025050
10Åsmund Nilsen BardalMelhus IL50150
10Åse HøgsteggenIL Leik50150
10Åge ReitbakkenMelhus IL50150
10Ylva Krogstad SolbergMelhus IL50150
10Viljar Selnes DunaMelhus IL50150
10Viljar AasenLeik IL50150
10Unni EidemMelhus IL50150
10Tuva Krokstad SolbergMelhus IL50150
10Torbjørn OustadMelhus IL50150
10Tora Ottelie Tørset IngebrigtsenIL Leik50150
10Tora Otelie TørsetIL Leik50150
10Tatiana GrigonisMelhus IL50150
10Stig HakkeboMelhus IL50150
10Steinar SeehuusMelhus IL50150
10Sophie NesterovaMelhus IL50150
10Sondre A MellingsæterMelhus IL50150
10Simen Hansen AasenMelhus IL50150
10Signe Nilsen BardalMelhus IL50150
10Sander Kjøsnes BergeMelhus IL50150
10Ronja JackobyIL Leik50150
10Robin Eidem FjærliMelhus IL50150
10Regine Sofie Enge MeistadMelhus IL50150
10Natalie Hofstad RydsåMelhus IL50150
10Morten AasenMelhus IL50150
10Mina FjellestadMelhus IL50150
10Mathias FossMelhus IL50150
10Martine GildeMelhus IL50150
10Martin NikolaisenMelhus IL50150
10Mali Bøe Smithklæbu IL50150
10Maja Bredland SeehuusMelhus IL50150
10Ludvik DyrkornMelhus IL50150
10Lilly Arntsen StavenMelhus IL50150
10Leon BørgersenMelhus IL50150
10Lene HansenMelhus IL50150
10Katylin AasenLeik IL50150
10Katrin NesterovaMelhus IL50150
10Karen BlokkumIL Leik50150
10Kamilla JuhaszMelhus IL50150
10June ArntzenMelhus IL50150
10Jonny BakkenIL Leik50150
10Johannes Selnes DunaMelhus IL50150
10Inger Marie NessetIL Leik50150
10Heidi JohansenMelhus IL50150
10Hege OustadMelhus IL50150
10Hanne HopstadMelhus IL50150
10Geir Arne DunaMelhus IL50150
10Evenina GrakMelhus IL50150
10Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL50150
10Emelia Hakkebo SowaMelhus IL50150
10Eli AlmåsIL Leik50150
10Edvard OnsøyenMelhus IL50150
10Colin GrøtanMelhus IL50150
10Carla HallstrømMelhus IL50150
10Birgit Nestvold SingstadMelhus IL50150
10Bertil Mattis Nestvold SingstadMelhus IL50150
10Barbora MiculiteMelhus IL50150
10Audun AltinMelhus IL50150
10Anna Selnes DunaMelhus IL50150
10Anders FjærliMelhus IL50150
10Amy NyamafezaMelhus IL50150
10Amund BagøyenMelhus IL50150
10Adrian Eidem FjærliMelhus IL50150
10Ada DøhlMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Kåre OnsøyenMelhus IL395410010010095
2Martin MelhuusMelhus IL3824979095100
3Kristin AntonsenIL Leik2333846683
4Mari KanestrømOrkanger IF18929396
5Kjell SølbergLeik IL17938495
6Heidi FlåOrkanger IF17228488
7Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL1683505068
8Steinar SeehuusMelhus IL16529174
8Emelia Hakkebo SowaMelhus IL16529768
10Ivar SkjærvoldOL Gaula13726968
11Sanna Elise Bredland SeehuusMelhus IL13225973
12Roger SkorildIL Leik12425569
12Jonas Fremo SkorildIL Leik12425569
14Mathilde Ortveit BollingmoMelhus IL10025050
15Anders FjærliMelhus IL89189
15Adrian Eidem FjærliMelhus IL89189
17Solveig A MellingsæterMelhus IL85185
18Øyvind MellingsæterMelhus IL84184
19Unni EidemMelhus IL78178
19Robin Eidem FjærliMelhus IL78178
21Ingrid TrondvollMelhus IL74174
22Aasmund Nilsen BardalMelhus IL71171
23Jorunn FremoIL Leik69169
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Asbjørn BjerkenåsLeik IL349477928991
2Trine SunnsetMelhus IL342487837399
3Anne Kari StubsjøenIL Leik29731009998
4Kristin LerliMelhus IL289471696683
5Joar Arvid KrognesLeik IL2803859897
6Oddbjørn SyrstadLeik IL2773959686
7Rolf WærnesOrkanger IL27549210083
8Ingrid OpedalMelhus IL2213728663
9Hallgeir ØianGaula IL199299100
10Eivind BakkMelhus IL17128982
11Inger BakkenIL Leik14926980
12Hilde BellingmoGaula IL13426173
13Mai Iren AlmåsIL Leik1001100
14Jan Petter OpedalMelhus IL95195
15Sigmund FredriksenIL Leik94194
16Heidi FlåOrkanger IF92192
17Line OnsøyenLeik IL87187
18Nils Ottar SvaanKlæbu75175
19Klara StorlerMelhus IL74274
20Ann Karin EvjenOrkanger IF71171
21Julie RimolIL Leik65165
22Gunn Mari K BergIL Leik63163
22Arild BergIL Leik63163
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Stein Ivar FossMelhus IL399410010099100
2Tone AlmåsLeik IL3794938810098
3John LerliMelhus IL300476867464
4Hege S MelhuusMelhus IL2863989593
5Svein UnsgårdLeik IL2563829876
6Torun StensethLeik IL251450647463
7Svein Olav ÅmotLeik IL1984509157
8Anna Røstum BellingmoGaula IL16227389
9Jan Egil TillereggenKlæbu IL11526550
10Anders SolstadOrkanger IF84184
11Maja Bredland SehusMelhus IL81181
12Jan Petter OpedalMelhus IL74274
13Ole BlækkanIL Leik50150
13Kristin SølbergIL Leik50150
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Johannes LerliMelhus IL363492908695
2Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL26931008287
3Jan HageIL Leik2563908779
4Frank Egil HolmMelhus IL2553878286
5Jorid SunnsetLeik IL2484938372
6Tore KanestrømOrkanger2002100100
7Trond NikolaisenMelhus IL1001100
8Synne FossøyGaula IL96196
9Kay Ove BjerkenåsLeik IL95195
10Dan Ørjan BjerkenåsIL Leik84184
11Erik fossIL Leik57157
12Ole Gunnar SølbergIL Leik52152
Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Ola KeiseråsLeik IL391410010091100
2Runar KrognesLeik IL344485808396
3Stefan PreisigMelhus IL2543877988
4Atle PedersenMelhus IL2503857491
5Jon RøstumGaula IL2333857870
6Even UnsgårdLeik IL16326895
7Jan Egil RuudOrkanger IF16127883
7Gisle BergLeik IL16128279
9Martin Kvisvik LarsenGaula IL15627284
10John Olav NæveIL Leik1553505055
11Andreas SølbergIL Leik1001100
12Pauline Røstum BellingmoGaula IL85185
13Even UngårdIL Leik83183
14Trond NicolaisenMelhus IL77177
15Torleif SyrstadIL Leik72172
16Eivind NæveIL Leik69169
17Ingebrigt EidIL Leik66166
18Eivind OpedalMelhus IL50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Stine NæveIL Leik10025050
1Ingvill KanestrømOrkanger IF10025050
3Stine Lillebudal-NæveIL Leik50150
3Steinar SeehuusMelhus IL50150
3Ole HjulstadMelhus IL50150
3Mona WindsethMelhus IL50150
3Maja Bredland SeehuusMelhus IL50150
3Maja Bredeland SeehuusMelhus IL50150
3Eli AaslandMelhus IL50150
3Eivind BakkMelhus IL50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
1Line OnsøyenIL Leik1503505050
1Henriette BakkenIL Leik1503505050
3Julie RimolIL Leik10025050
4Inger Høgsteggen BakkenIL Leik50150
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4
4Ole Gunnar SølbergLeik IL50150
4Dan Ørjan BjerkenåsLeik IL50350


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du m sl lederen i neste lp for ende likt.