Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Skullerud 18. august 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren

ABB

53:13

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

54:11

+0:58

3.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

58:27

+5:14

4.

Marte Gammelsæter

Freidig

1:08:45

+15:32

5.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:12:42

+19:29

6.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:31:57

+38:44

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

54:38

+0:00

2.

Anne Arntzen

Raumar

1:00:19

+5:41

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:10:01

+15:23

DSQ

Susannah Malm

STATNETT

1:17:04

47 36 40 41 43 44 45

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

58:49

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:00:00

+1:11

DSQ

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

17:04

47 36 40 41 43 44 45 100

DSQ

Siv Johanne Moen

Nydalens Skiklub

50:40

33

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:26:28

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

55:07

+0:00

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:12:23

+17:16

3.

Jorunn Jarp

VETBIL

1:16:36

+21:29

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

56:31

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

57:57

+1:26

3.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:21:13

+24:42

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

59:50

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:03:29

+3:39

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:07:04

+7:14

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:15:15

+15:25

5.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:44:51

+45:01

DSQ

Inger Lise Bjordal

OUS

1:03:58

49 45 100 Rikshospitalet eksisterer ikke lengre

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

1:10:07

36 40 41 49 45

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

49:53

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:05:50

+15:57

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:10:17

+20:24

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Arnesen

Bekkelaget

47:04

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Veastad

NTNUI

1:08:14

+0:00

2.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:40:57

+32:43

DSQ

Espen Aubert

Daimyo

26:40

36 37 40 41 42 43 44 45 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

46:08

+0:00

2.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

51:42

+5:34

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo Bil

52:10

+6:02

4.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

57:01

+10:53

5.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

57:24

+11:16

6.

Hallvard Koren

OK Moss

58:32

+12:24

7.

Olav Johannessen

DNB NOR

1:01:01

+14:53

8.

Lars Grande

FBI

1:02:14

+16:06

9.

Martin Veastad

Thales BIL

1:04:08

+18:00

10.

Lasse Nederhoed

NRK

1:11:06

+24:58

11.

Audun Bjerknes

PrivaT

1:13:39

+27:31

12.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets Spkl.

1:15:16

+29:08

13.

Eskil Dahlen

Telenor

1:16:09

+30:01

14.

Tor Ringstad

Cisco

1:16:20

+30:12

15.

Marius Burmo

PRIVAT

1:28:32

+42:24

16.

Frode Lillevold

FFI

1:47:01

+1:00:53

DSQ

Christian Vogelsang

NIVA

24:06

40 41 42 43 44 45 100

DSQ

Jon Krogsrud

Møbelringen

1:23:42

41

DSQ

Paul Solheim

PRIVAT

1:23:55

41

DSQ

Alexander Rowe

PRIVAT

1:24:09

41

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arve Lien

Fossum IF

42:29

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

48:28

+5:59

3.

Arne M. Torgersen

Oslo kommune BIL

52:01

+9:32

4.

Trond Westgaard

REC

58:12

+15:43

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:03:36

+21:07

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:14:21

+31:52

7.

Per Stedje

BASEFARM

1:14:28

+31:59

8.

Geir Hanesand

Thales

1:23:09

+40:40

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

44:42

+0:00

2.

Johan Lunde

OUS

49:19

+4:37

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

50:27

+5:45

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

52:52

+8:10

5.

Hallvard Fjær

IFE

53:44

+9:02

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

55:33

+10:51

7.

Pål Therkelsen

Privat

58:25

+13:43

8.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

1:00:20

+15:38

9.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

1:02:29

+17:47

10.

Tore Ringerike

DNB

1:03:22

+18:40

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:07:12

+22:30

12.

Hans Henrik Fremming

HEMING/NJÅRD

1:08:02

+23:20

13.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:10:38

+25:56

14.

Øystein Kildahl

AHS

1:10:43

+26:01

15.

Finn Gange

Privat

1:14:39

+29:57

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

41:38

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

47:44

+6:06

3.

Are Eriksen

OSI

51:43

+10:05

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

52:57

+11:19

5.

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

58:18

+16:40

6.

Mogens Monsen

MySoft as

1:07:35

+25:57

7.

Helge Stenseth

Thales

1:16:04

+34:26

8.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:18:15

+36:37

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

KGK Management

55:09

+0:00

2.

Roar Bjordal

Oppsal IF

56:08

+0:59

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

56:35

+1:26

4.

Lars-Evan Pettersson

NVE

57:43

+2:34

5.

Per Nermo

COWI BIL

58:03

+2:54

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

58:44

+3:35

7.

Reidar Kierulf

RKP

58:56

+3:47

8.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

1:00:51

+5:42

9.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:05:04

+9:55

10.

Terje Stensholm

TV2

1:05:46

+10:37

11.

Sigfred Fagervik

Thales

1:07:44

+12:35

12.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:12:48

+17:39

13.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:20:26

+25:17

14.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:25:28

+30:19

15.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

1:31:46

+36:37

DSQ

Peter Blom

FBI

47:45

44 45 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

37:33

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

41:13

+3:40

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

49:43

+12:10

4.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

52:42

+15:09

5.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

53:18

+15:45

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud

54:16

+16:43

7.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

54:44

+17:11

8.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

58:00

+20:27

9.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

58:28

+20:55

10.

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

58:47

+21:14

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

58:56

+21:23

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:01:18

+23:45

13.

Hans Petter Jensen

Privat

1:01:24

+23:51

14.

Tom Ibsen

OUS

1:02:17

+24:44

15.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:02:43

+25:10

16.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:19:01

+41:28

DSQ

Per Haugen

NEDERMAN

1:08:34

49

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:36

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

Petec

47:18

+3:42

3.

Sturle Hånes

GeoFORM

48:32

+4:56

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

49:11

+5:35

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:46

+6:10

6.

Eyvind Aas

GeoFORM

52:21

+8:45

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

54:34

+10:58

8.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

54:59

+11:23

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:28

+11:52

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:07:11

+23:35

11.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:10:03

+26:27

12.

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:13:28

+29:52

13.

Arne Jordal

SAS

1:17:16

+33:40

14.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:25:29

+41:53

15.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:42:13

+58:37

DSQ

Jappe Blomhoff

OUS

39:16

49 45 100

DSQ

Tor Henriksen

HIO

1:24:10

49

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

51:52

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

53:46

+1:54

3.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:00:43

+8:51

4.

Johann Theisen

KLP FORSIKRING

1:02:02

+10:10

5.

Magne Grande

FBI

1:04:51

+12:59

6.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:10:52

+19:00

7.

Helge Kvaase

HIAK

1:23:03

+31:11

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

33:04

46 32 36 48 40 41 49

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

56:10

49

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:13:56

41 49

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:00:25

+0:00

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:10:54

+10:29

DSQ

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

2:12:24

49

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Kristian Håversen

Namsfogden

29:16

+0:00

2.

Silje Estil

Sio

30:40

+1:24

3.

Trine Lilleløkken

Namsfogden Oslo

1:00:38

+31:22

4.

Liv Simonsen

Privat

1:02:00

+32:44

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

Privat

26:55

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katarzyna Najman

Sweco

49:35

+0:00

2.

Christine Hafskjold

Teknologirådet

1:02:00

+12:25

3.

Monica Syrdal

Hjort

1:17:03

+27:28

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UiO

1:05:56

+0:00

2.

Berit Tafjord Heier

FOI

1:17:32

+11:36

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

46:07

+0:00

2.

Anders Hole

MULTICONSULT BIL

54:24

+8:17

3.

Torstein Schjelle

AIMIT

57:53

+11:46

4.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:01:53

+15:46

5.

Lars Arnesen

Det Norske Oljeselskap

1:05:27

+19:20

6.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:06:27

+20:20

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Fremming

HEMING/NJÅRD

1:05:37

+0:00

2.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

1:13:50

+8:13

3.

Ann Elin Flågen

HEMING/NJÅRD

1:13:57

+8:20

4.

Mats Ringerike

Oppsal IF

1:19:38

+14:01

5.

Maria Torgersen

Høeg Sport

1:23:24

+17:47

DSQ

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

15:26

33 34 35 36 40 41 43 49 45 100

DSQ

Øyvind Bakke

SWECO GRØNER

57:17

36 45

DSQ

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:09:56

45


Sist oppdatert:

12 oktober 2011, 08:02:30

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

173

Antall startet:

173