Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

AB Karusellen nr 4 23. august 2011

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Grandal

Tyrving, IL

55:28

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Grandal

Tyrving, IL

50:50

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paz Lopez

HEMING/NJÅRD

32:05

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

45:34

+13:29

3.

Kari Bjaaland

Elle BIL

50:27

+18:22

4.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

53:17

+21:12

DSQ

Selma Næss-Ulseth

NYDALEN

57:32

95 110

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

38:18

+0:00

2.

Camilla Oftebro

Fossum IF

46:12

+7:54

3.

Aadel Heilemann

Legeforeningen

56:00

+17:42

4.

Ann Elin Flågen

SKD

1:01:31

+23:13

5.

Susannah Malm

STatnett

1:12:34

+34:16

6.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:19:54

+41:36

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

44:33

+0:00

2.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

44:46

+0:13

3.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

53:54

+9:21

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Freidig, SPK

35:50

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

42:24

+6:34

3.

Tone Jahren Herude

Fossum IF

1:04:13

+28:23

4.

Edel Sofie Nilsen

Asker

1:15:44

+39:54

5.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:27:39

+51:49

6.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:31:18

+55:28

7.

Aina Grymyr

IBM-klubben

1:35:51

+1:00:01

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

Norges Orienteringsforbund

37:30

+0:00

2.

Aud Gran

Tyrving, IL

37:33

+0:03

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

47:46

+10:16

4.

Elle Melbye

Elle BIL

52:10

+14:40

5.

Jorunn Jarp

Vet BIL

1:00:44

+23:14

6.

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

1:26:28

+48:58

DSQ

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

21:53

74 75 76 90 91 93 94 95 96 110

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

36:37

+0:00

2.

Sidsel Graff Iversen

Fossum IF

48:03

+11:26

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

56:56

+20:19

4.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:28:16

+51:39

DSQ

Liv Haugli

Dyrevaa

55:00

96

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:09:39

93

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:32

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

46:20

+8:48

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

47:21

+9:49

4.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

49:30

+11:58

5.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

54:21

+16:49

6.

Anne Sjønnesen

Nittedal

57:27

+19:55

7.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:03:53

+26:21

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:07:35

+30:03

9.

Eva Nilsen

Skiforeningen

1:25:56

+48:24

10.

Liv Solland

Vianova

1:38:14

+1:00:42

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

50:57

+0:00

2.

Turid Bratland

Fossum

55:35

+4:38

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

58:35

+7:38

4.

Unni Drage

Aker Solutions

1:05:38

+14:41

5.

Hjørdis Egner

Osloarkitektene

1:56:41

+1:05:44

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

57:12

90 93 94 95 96

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:25:56

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

LS Finans

48:22

+0:00

2.

Olav Johannesen

DNB NOR

1:02:16

+13:54

3.

Torbjørn Digernes Jakobsen

OSI

1:06:57

+18:35

4.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

1:20:17

+31:55

5.

Kyong Sari

PRIVAT

1:27:45

+39:23

DSQ

Charles Halaas

Aibel

50:09

90

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

48:16

+0:00

2.

Magne Omestad

BLOM

48:20

+0:04

3.

Christian Holmboe

Tyrving, IL

48:38

+0:22

4.

Knut Erling Øen

Nordea

51:11

+2:55

5.

Christian Vogelsang

NIVA

51:13

+2:57

6.

Erik Paulsen

OEC Consulting

51:57

+3:41

7.

Eskil Dahlen

Telenor

55:48

+7:32

8.

Tor Ringstad

Cisco

1:00:05

+11:49

9.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:01:02

+12:46

10.

Lars Grande

FBI

1:11:35

+23:19

11.

Lasse Nederhoed

NRK

1:13:42

+25:26

12.

Jan Erik Aalberg

Bækelagets SP

1:14:48

+26:32

13.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:18:38

+30:22

14.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

1:25:04

+36:48

DSQ

Marius Burmo

PRIVAT

1:07:42

96

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

37:26

+0:00

2.

Odd Arve Lien

Fossum IF

39:19

+1:53

3.

Gaute Langaas

NYDALEN

47:31

+10:05

4.

Jan Arild Johnsen

Orienteringsforbundet

52:16

+14:50

5.

Trond Westgaard

REC

54:20

+16:54

6.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

57:24

+19:58

7.

Geir Hanesand

Thales

1:05:24

+27:58

DSQ

Einar Nygård

PRIVAT

1:07:51

110

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

39:52

+0:00

2.

Kjell Markset

KOLL

43:44

+3:52

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

44:12

+4:20

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:09

+5:17

5.

John Hansen

AB PIL

46:33

+6:41

6.

Bjørn Solhjem

AMESTO

48:26

+8:34

7.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

48:43

+8:51

8.

Pål Therkelsen

Privat

51:28

+11:36

9.

Per Kaarby

Overtoppen

52:15

+12:23

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO

53:07

+13:15

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

54:10

+14:18

12.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

56:10

+16:18

13.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

56:40

+16:48

14.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

59:06

+19:14

15.

Tore Ringerike

DNB

59:09

+19:17

16.

Richardt Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:00:01

+20:09

17.

Halvard Bjørgum

Veritas BIL

1:11:03

+31:11

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

48:58

78

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Berge

Tyrving, IL

34:00

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

42:39

+8:39

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:50

+12:50

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

50:10

+16:10

5.

Tom Andreassen

DNBNOR

55:51

+21:51

6.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

56:42

+22:42

7.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:09:22

+35:22

8.

Helge Stenseth

Thales

1:10:53

+36:53

DSQ

Tom Pettersen

KPP/Runners

51:41

90

DSQ

Bent Valø

NORGES BANK

1:12:16

85 90 77 76 95

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

35:11

+0:00

2.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

39:58

+4:47

3.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

42:41

+7:30

4.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

45:40

+10:29

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:08

+11:57

6.

Knut G Karlsen

KGK Management

48:30

+13:19

7.

Juul Sverre Stener

OPIL

49:48

+14:37

8.

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

50:00

+14:49

9.

Knut Erik Østengen

Thales

51:36

+16:25

10.

Bjørn Egner

Osloarkitektene

53:53

+18:42

11.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs

55:00

+19:49

12.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

56:48

+21:37

13.

Lars-Evan Pettersson

NVE

58:37

+23:26

14.

Reidar Kierulf

RKP

59:19

+24:08

15.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:00:30

+25:19

16.

Per Nermo

Cowi BIL

1:00:32

+25:21

17.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:00:48

+25:37

18.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:03:54

+28:43

19.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:29:49

+54:38

DSQ

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:01:32

83 85 90 77 76 95

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

27:41

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

31:40

+3:59

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

33:31

+5:50

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

38:01

+10:20

5.

Ole Kristan Steinbekken

Tine

39:23

+11:42

6.

Ivar Strømstad

Raumar

39:43

+12:02

7.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

39:52

+12:11

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

42:12

+14:31

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

43:25

+15:44

10.

Tom Ibsen

OUS

44:42

+17:01

11.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

45:16

+17:35

12.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

47:35

+19:54

13.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

50:42

+23:01

14.

Hans Petter Jensen

Privat

51:23

+23:42

15.

Per Haugen

NEDERMAN

54:21

+26:40

16.

Arne Reistad

Alkatel

58:00

+30:19

17.

Karl A Langerød

Lovisenberg

58:02

+30:21

18.

Torstein Østen

MAESTRO

1:05:24

+37:43

19.

Bjørn Larssen

Oslolærerne

1:13:08

+45:27

20.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:13:19

+45:38

21.

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

1:17:53

+50:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Universitetet Oslo

29:51

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:20

+3:29

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

36:01

+6:10

4.

Ronald Inglingstad

Nordea

37:46

+7:55

5.

Tor Ommundsen

Veritas

40:16

+10:25

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

40:57

+11:06

7.

Leif Bråten

CSC BIL

42:49

+12:58

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:07

+13:16

9.

Sverre Farstadvoll

Petec

43:12

+13:21

10.

Sturle Hånes

GEoFORM

46:11

+16:20

11.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

46:28

+16:37

12.

Gunnar Olsen

PRIVAT

47:48

+17:57

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

51:07

+21:16

14.

Arne Jordal

SAS

1:00:57

+31:06

15.

Bjørn Berre

UMB

1:02:05

+32:14

16.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:06:56

+37:05

17.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:18:16

+48:25

18.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:20:54

+51:03

19.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:26:18

+56:27

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

41:32

+0:00

2.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

41:42

+0:10

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

43:56

+2:24

4.

Hans Larsen

Raumar

44:08

+2:36

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

44:45

+3:13

6.

Einar Hoff

NORCONSULT

46:23

+4:51

7.

Harald Birkeland

OUS

54:57

+13:25

8.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

57:19

+15:47

9.

Erling Bakken

Asker Skiklubb

58:46

+17:14

10.

Helge Kvaase

HiAK

1:00:12

+18:40

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:01:06

+19:34

12.

Einar Ersdal

Norsk Hydro

1:10:05

+28:33

13.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:18:19

+36:47

DSQ

Svein Kildal

Telenor BIL

49:13

90 91 93

DSQ

Kjell Hauen Eriksen

Norges Bank

52:19

95 96

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

42:35

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

Romerikslagets IL

1:52:55

+1:10:20

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Andreas Gisholt

Fossum IF

13:36

+0:00

2.

Kaia Grandal

Tyrving, IL

20:56

+7:20

3.

Fredrik Sørensen

Bjørndal

22:06

+8:30

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eyvind Fredriksen

Multiconsult BIL

31:32

+0:00

2.

Iren Westrum

PRIVAT

56:52

+25:20

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Brænden

PRIVAT

43:53

+0:00

2.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

45:10

+1:17

3.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

46:14

+2:21

4.

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

58:50

+14:57

5.

August Syrdal Øen

HEMING/NJÅRD

1:10:36

+26:43

6.

Monica Syrdal

Hjort BIL

1:10:42

+26:49

DSQ

Jenni Byvald

PRIVAT

1:17:59

102 90 91 94 95 96

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

Råtassene

39:50

+0:00

2.

Ingvil Svendsen

Humana

43:24

+3:34

3.

Elise Gisholt

Fossum IF

45:56

+6:06

4.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

48:48

+8:58

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

53:08

+13:18

6.

Berit Heier

FHI

1:00:54

+21:04

7.

Anne Sagberg

Stabæk IF

1:04:04

+24:14

8.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

1:12:47

+32:57

9.

Kaia Solland

Statnett

1:38:16

+58:26

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarjei Holo

Fossum IF

40:33

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

40:51

+0:18

3.

Svein Tryti

GE Oil&Gass

55:41

+15:08

4.

Kjetil Jakobsen

Hamar OK

56:27

+15:54

5.

Else Grandal

Tyrving, IL

56:36

+16:03

6.

Erling Ruge

Hydro BIL

1:13:45

+33:12

7.

Per Anders Ifarnes

PRIVAT

1:21:13

+40:40

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kriistina Lampinen

Tyrving, IL

1:01:10

+0:00

2.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:01:19

+0:09

3.

Charlotte Sanchis

Fugro

1:01:38

+0:28

4.

Arnaud Sanchis

FMC Technology

1:05:19

+4:09

5.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

1:05:58

+4:48

6.

Marianne Sandberg

Modum OL

1:13:09

+11:59

DSQ

Nicolai Norstrand

Sparebank 1

1:13:08

88 85 91 92 94 95 96 100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Gisholt

Fossum IF

57:37

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

59:56

+2:19

3.

Per Karlsbakk

DNV

1:22:26

+24:49

DSQ

Martin Lang

Oppsal IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2011, 08:08:08

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

226

Antall startet:

226