Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2023OG karusellen lagkonkurranse 2023Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusellen 2 7. juni 2023

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

20:31

Tora Ottelie Tørset Ingebrigtsen

IL Leik

36:54

Silja Rimol-Krognes

IL Leik

15:31

Siren Rimol-Krognes

IL Leik

25:01

Bjørg Krognes

Leik IL

25:00

Charlie Endre Flå

OL Gaula

29:01

Inger Charlot Love Flå

OL Gaula

29:30

Adrian Eidem Fjærli

Melhus IL

10:56

Robin Eidem Fjærli

Melhus IL

11:25

Unni Eidem

Melhus IL

11:27

Anders Fjærli

Melhus IL

11:02

Torbjørn Oustad

Melhus IL

27:04

Hege Oustad

Melhus IL

27:04

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

23:02

+0:00

2.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

26:09

+3:07

3.

Steinar Seehuus

Melhus IL

27:05

+4:03

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

27:31

+4:29

5.

Heidi Flå

Orkanger IF

30:27

+7:25

6.

Roger Skorild

IL Leik

37:07

+14:05

7.

Jonas Fremo Skorild

IL Leik

37:08

+14:06

8.

Ivar Skjærvold

OL Gaula

37:15

+14:13

9.

Jorunn Fremo

IL Leik

37:34

+14:32

10.

Kristin Antonsen

IL Leik

38:40

+15:38

11.

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

42:05

+19:03

12.

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

53:04

+30:02

13.

Mathilde Ortveit Bollingmo

Melhus IL

53:07

+30:05

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

29:34

+0:00

2.

Hallgeir Øian

OL Gaula

30:00

+0:26

3.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

30:11

+0:37

4.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

31:02

+1:28

5.

Oddbjørn Syrstad

Leik

32:14

+2:40

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

34:31

+4:57

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

36:15

+6:41

8.

Ingrid Opedal

Melhus IL

38:06

+8:32

9.

Trine Sunnset

Melhus IL

39:43

+10:09

10.

Inger Bakken

IL Leik

41:21

+11:47

11.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

46:52

+17:18

12.

Kristin Lerli

Melhus IL

47:38

+18:04

DSQ

Hanna Øian

OL Gaula

43:53

32

DSQ

Kjell Sølberg

IL Leik

52:50

32 169

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

37:55

+0:00

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

39:36

+1:41

3.

Tone Almås

IL Leik

47:24

+9:29

4.

John Lerli

Melhus IL

48:56

+11:01

5.

Anders Solstad

Orkanger IF

49:56

+12:01

6.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

57:32

+19:37

7.

Torun Stenseth

IL Leik

1:05:26

+27:31

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

43:57

32

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

41:24

+0:00

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

49:39

+8:15

3.

Jan Hage

IL Leik

51:50

+10:26

4.

Jorid Sunnset

IL Leik

55:34

+14:10

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

56:25

+15:01

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

36:28

+0:00

2.

Atle Pedersen

Melhus IL

47:17

+10:49

3.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

48:52

+12:24

4.

Even Ungård

IL Leik

49:09

+12:41

5.

Runar Krognes

IL Leik

51:00

+14:32

6.

Stefan Preisig

Melhus IL

51:35

+15:07

7.

Jon Røstum

OL Gaula

52:35

+16:07

8.

John Olav Næve

IL Leik

1:20:38

+44:10

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Næve

IL Leik

31:26

+0:00

2.

Ingvill Kanestrøm

Orkanger IF

34:01

+2:35

3.

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

42:06

+10:40

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Rimol

IL Leik

34:04

+0:00

2.

Line Onsøyen

IL Leik

35:33

+1:29

3.

Henriette Bakken

IL Leik

43:09

+9:05

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

59:22

+0:00

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

46:15

+0:00

2.

Jens Kaminsky

Mo IF

48:34

+2:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2023, 08:20:30

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70