Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

AB Karusell 5, OBIK P20 30. august 2011

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Feitring Haltia

Tyrving, IL

27:17

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

42:03

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

Elle BIL

36:09

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

1:00:52

+0:00

2.

Susannah Malm

STatnett

1:03:30

+2:38

DSQ

Mari Westeng

Statnett BIL

43:52

67 143 100

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

36:58

+0:00

2.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

44:08

+7:10

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgren

Tyrving, IL

43:07

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

43:18

+0:11

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

48:35

+0:00

2.

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

1:00:47

+12:12

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

33:26

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

38:58

+5:32

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

50:38

+17:12

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

38:30

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

44:01

+5:31

3.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

54:24

+15:54

4.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:01:47

+23:17

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

48:57

143

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

41:09

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

44:19

+3:10

3.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

46:31

+5:22

4.

Hjørdis Egner

Osloarkitektene

50:57

+9:48

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

26:38

+0:00

2.

Benjamin Grotnes

Tyrving, IL

54:45

+28:07

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

24:28

+0:00

2.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

25:10

+0:42

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

Lost BIL

45:57

+0:00

2.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

1:01:39

+15:42

3.

Olav Johannesen

DNB NOR

1:02:46

+16:49

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

BLOM

48:56

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

49:44

+0:48

3.

Eskil Dahlen

Telenor

51:15

+2:19

4.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

52:26

+3:30

5.

Odd Arve Lien

Fossum IF

52:33

+3:37

6.

Lars Karelius Noer

NRK

52:51

+3:55

7.

Marius Fiskevold

Fossum IF

54:49

+5:53

8.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

55:38

+6:42

9.

Christian Grotnes

NRK BIL

58:14

+9:18

10.

Hallvard Koren

OK Moss

59:57

+11:01

11.

Tor Ringstad

Cisco

1:00:31

+11:35

12.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:11:25

+22:29

13.

Marius Burmo

PRIVAT

1:31:35

+42:39

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

39:50

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

40:15

+0:25

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

40:54

+1:04

4.

Øivind Due Trier

FBI Norsk Regnesentral

41:19

+1:29

5.

Knut E Helland

Ringerike

49:48

+9:58

6.

Eirik Dale

Avinor

53:07

+13:17

7.

Trond Westgaard

REC

56:05

+16:15

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:05:53

+26:03

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Berge

Tyrving, IL

40:59

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

42:18

+1:19

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:02

+5:03

4.

Kjell Markset

KOLL

46:45

+5:46

5.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

47:25

+6:26

6.

Bjørn Solhjem

AMESTO

48:00

+7:01

7.

Pål Therkelsen

Privat

48:03

+7:04

8.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

49:14

+8:15

9.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

51:37

+10:38

10.

Ola Nyhus

Yara

52:08

+11:09

11.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

54:42

+13:43

12.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

55:19

+14:20

13.

Knut Saue

Tyrving, IL

55:27

+14:28

14.

Iain Mcleod

HYDRO OSLO

1:06:22

+25:23

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

33:16

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

35:41

+2:25

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

39:08

+5:52

4.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

43:30

+10:14

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

39:39

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

40:51

+1:12

3.

Knut G Karlsen

KGK Management

41:49

+2:10

4.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs

43:44

+4:05

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

46:15

+6:36

5.

Reidar Kierulf

RKP

46:15

+6:36

7.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

56:30

+16:51

8.

Kjell Røkke

Reinertsen BIL

57:25

+17:46

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:16:04

+36:25

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

25:45

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

32:46

+7:01

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

34:44

+8:59

4.

Einar Skåre

Brevpost

35:14

+9:29

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

36:36

+10:51

6.

Karl A Langerød

Lovisenberg

42:42

+16:57

7.

Tom Ibsen

OUS

43:40

+17:55

8.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

45:36

+19:51

9.

Per Haugen

NEDERMAN

50:30

+24:45

10.

Torstein Østen

MAESTRO

52:32

+26:47

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Universitetet Oslo

29:32

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

31:53

+2:21

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

33:26

+3:54

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

35:05

+5:33

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

35:45

+6:13

6.

Sverre Farstadvoll

Petec

40:35

+11:03

7.

Ronald Inglingstad

Nordea

44:11

+14:39

8.

Bjørn Berre

UMB

1:05:16

+35:44

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hauen Eriksen

Norges Bank

36:33

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

42:55

+6:22

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

43:32

+6:59

4.

Per Gjermo

Asker SK

46:21

+9:48

5.

Einar Hoff

NORCONSULT

48:38

+12:05

6.

Magne Grande

FBI

50:26

+13:53

7.

Helge Kvaase

HiAK

54:51

+18:18

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

59:43

+23:10

9.

Einar Ersdal

Norsk Hydro

1:02:04

+25:31

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:07:13

+30:40

11.

Svein Kildal

Telenor BIL

1:13:59

+37:26

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

38:23

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

44:58

+6:35

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Petter Halvorsen

Geelmuyeden Kiese

2

147 154 150 138 146

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

44:06

+0:00

2.

Anne Sagberg

Stabæk IF

57:31

+13:25

3.

Sonja Bjaaland

Elle Bil

58:19

+14:13

4.

Bent Valø

NORGES BANK

1:18:54

+34:48

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Ruge

Hydro BIL

56:20

+0:00

2.

Kjetil Jakobsen

Hamar OK

1:04:43

+8:23

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving

42:43

+0:00

2.

Eivind Steinbekken

OdALEN

50:47

+8:04

3.

Birte Riddervold Teigen

Tyrving, IL

53:59

+11:16

4.

Lars Skantze

Tyrving, IL

1:04:07

+21:24

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kriistina Lampinen

Tyrving, IL

1:09:54

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2011, 08:07:34

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

122

Antall startet:

122