Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2023OG karusellen lagkonkurranse 2023Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 3 21. juni 2023

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

13:55

Bjørg krognes

IL Leik

14:03

Eli Almås

IL Leik

13:38

Silja Rimol-Krognes

IL Leik

10:45

Siren Rimol-Krognes

IL Leik

13:43

Jonny Bakken

IL Leik

13:49

Åse Høgsteggen

IL Leik

13:41

Karen Blokkum

IL Leik

13:28

Tora Otelie Tørset

IL Leik

19:50

Ronja Jackoby

IL Leik

19:47

Inger Marie Nesset

IL Leik

20:02

Charlie Endre Flå

OL Gaula

15:59

Inger Charlot Love Flå

OL Gaula

15:43

Martin Nikolaisen

Melhus IL

7:07

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

9:10

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

31:55

+0:00

16:47

2.

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

33:47

+1:52

17:46

3.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

34:35

+2:40

18:12

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

34:51

+2:56

18:20

5.

Kjell Sølberg

IL Leik

35:10

+3:15

18:30

6.

Adrian Eidem Fjærli

Melhus IL

38:53

+6:58

20:27

7.

Anders Fjærli

Melhus IL

38:55

+7:00

20:28

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

39:54

+7:59

21:00

9.

Kristin Antonsen

IL Leik

43:02

+11:07

22:38

10.

Robin Eidem Fjærli

Melhus IL

45:48

+13:53

24:06

10.

Unni Eidem

Melhus IL

45:48

+13:53

24:06

12.

Ingrid Trondvoll

Melhus IL

48:19

+16:24

25:25

13.

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

49:03

+17:08

25:48

14.

Ivar Skjærvold

OL Gaula

52:30

+20:35

27:37

15.

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

1:09:38

+37:43

36:38

16.

Mathilde Ortveit Bollingmo

Melhus IL

1:09:42

+37:47

36:41

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

IL Leik

31:22

+0:00

13:38

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

32:34

+1:12

14:09

3.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

34:51

+3:29

15:09

4.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

38:24

+7:02

16:41

5.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

41:48

+10:26

18:10

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

42:33

+11:11

18:30

7.

Nils Ottar Svaan

Klæbu

46:55

+15:33

20:23

8.

Klara Storler

Melhus IL

47:29

+16:07

20:38

9.

Trine Sunnset

Melhus IL

48:24

+17:02

21:02

10.

Kristin Lerli

Melhus IL

52:43

+21:21

22:55

11.

Gunn Mari K Berg

IL Leik

54:45

+23:23

23:48

12.

Arild Berg

IL Leik

54:47

+23:25

23:49

DSQ

Joar A Krognes

IL Leik

36:08

67

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

32:20

+0:00

11:58

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

32:58

+0:38

12:12

3.

Svein Unsgård

IL Leik

33:47

+1:27

12:30

4.

Hege S Melhuus

Melhus IL

35:49

+3:29

13:15

5.

Svein Olav Åmot

IL Leik

38:27

+6:07

14:14

6.

John Lerli

Melhus IL

49:02

+16:42

18:09

7.

Torun Stenseth

IL Leik

49:12

+16:52

18:13

8.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu

55:13

+22:53

20:27

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kanestrøm

Orkanger

48:26

+0:00

10:45

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

1:02:03

+13:37

13:47

3.

Frank Egil Holm

Melhus IL

1:05:39

+17:13

14:35

4.

Jan Hage

IL Leik

1:08:27

+20:01

15:12

5.

Jorid Sunnset

IL Leik

1:15:22

+26:56

16:44

6.

Erik foss

IL Leik

1:30:10

+41:44

20:02

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

36:15

+0:00

6:15

2.

Ola Keiserås

IL Leik

42:47

+6:32

7:22

3.

Runar Krognes

IL Leik

48:35

+12:20

8:22

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

55:12

+18:57

9:31

5.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

56:46

+20:31

9:47

6.

Torleif Syrstad

IL Leik

56:55

+20:40

9:48

7.

Eivind Næve

IL Leik

59:01

+22:46

10:10

8.

Even Unsgård

IL Leik

59:17

+23:02

10:13

9.

Ingebrigt Eid

IL Leik

1:01:16

+25:01

10:33

10.

John Olav Næve

IL Leik

1:08:51

+32:36

11:52

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Lillebudal-Næve

IL Leik

34:17

+0:00

18:02

2.

Eli Aasland

Melhus IL

39:28

+5:11

20:46

3.

Maja Bredeland Seehuus

Melhus IL

49:03

+14:46

25:48

4.

Steinar Seehuus

Melhus IL

59:51

+25:34

31:30

DSQ

Ingvill Kanestrøm

Orkanger IF

1:27:34

69 39

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Rimol

IL Leik

45:46

+0:00

19:53

2.

Henriette Bakken

IL Leik

47:53

+2:07

20:49

3.

Line Onsøyen

IL Leik

52:53

+7:07

22:59

DSQ

Inger Høgsteggen Bakken

IL Leik

81 83 84 91 33 32 67 65 69 39 100

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

46:18

85

Klasse: Rød gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

58:25

+0:00

12:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2023, 15:55:52

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79