Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

SPRING løp & Trondheim Maraton 3. september 2011

Klasse: D17-18 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Simonsen

1:45:29

+0:00

2.

Celina H. Hagen

Skipsnes

1:54:53

+9:24

Klasse: D19-39 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fride Vullum-Bruer

1:22:11

+0:00

2.

Mariann Lande

Byåsen IL

1:29:27

+7:16

3.

Hilde Borkmo

Namdal løpeklubb

1:32:32

+10:21

4.

Hilde Aders

Kvæfjord IL

1:33:16

+11:05

5.

Heidi Hestmark

1:34:22

+12:11

6.

Elisabeth Wendelbo

Namdal løpeklubb

1:35:46

+13:35

7.

Vibeke Nørstebø

1:36:44

+14:33

8.

Maria Bilstad

1:36:51

+14:40

9.

Linda Mørkve

1:37:11

+15:00

10.

Margot Bolstad Lynum

1:42:39

+20:28

11.

Iselin Haaland

1:43:27

+21:16

12.

Randi Hugdahl

Statoil

1:43:36

+21:25

13.

Maria Wågen

Namdal løpeklubb

1:44:19

+22:08

14.

Janne Storflor

1:46:00

+23:49

15.

Nora Gausel

1:46:16

+24:05

16.

Stine Solberg

Eiendomsmegler 1

1:46:27

+24:16

17.

Hilde Prytz

1:46:51

+24:40

18.

Ingri Meum Byrkjeflot

1:47:02

+24:51

19.

Marianne Brødreskift

1:47:07

+24:56

20.

Malin Isabell Teie

Placebo Håndball

1:47:58

+25:47

21.

Anita Kvam

Team 3T

1:48:14

+26:03

22.

Mari Overgård

Tine

1:49:08

+26:57

23.

Camilla Sommerseth

1:49:44

+27:33

24.

Siw Olsen Fjørtoft

1:49:54

+27:43

25.

Vibeke Skei

1:50:15

+28:04

26.

Renate D. Reitan

1:50:21

+28:10

27.

Heidi Kultorp

1:50:48

+28:37

28.

Gro Hege Viberg-Dahl

1:51:07

+28:56

29.

Siri Morseth Kasseth

1:51:17

+29:06

29.

Marte K. Andersen

1:51:17

+29:06

31.

Monica Sæther

1:51:37

+29:26

32.

Solfrid Møllenes Haugen

NetCom

1:51:51

+29:40

33.

Ingebjørg Sveine

1:52:00

+29:49

34.

Ida Marie Laxaa

1:52:02

+29:51

35.

Thuy-Dung Doan

1:52:49

+30:38

36.

Charlotte Sørgård

1:53:07

+30:56

37.

Marit H Skjervold

1:53:26

+31:15

38.

Ina Rønning

1:54:24

+32:13

39.

Synnøve Røskaft Ystmark

Atmel

1:54:59

+32:48

40.

Lena Østhus

Flex Gym

1:55:41

+33:30

40.

Kaja Haugen

1:55:41

+33:30

42.

Silja Annikki Ruud

Friskhuset Helse

1:55:46

+33:35

43.

Anette Norsett

1:55:49

+33:38

44.

Hanna Højgaard Molden

1:56:37

+34:26

45.

Jeanett Rørvig

Tekna - master of the future

1:56:55

+34:44

46.

Lise Nyås

1:57:48

+35:37

47.

Marit Johanne Løseth

PwC

1:57:49

+35:38

48.

Anne Marit Haukø

1:57:53

+35:42

49.

Renate Syltern

Rennic Avation AS

1:58:05

+35:54

50.

Renate Johansen

SIT

1:58:17

+36:06

51.

Erin Bachynski

1:58:27

+36:16

52.

Maria Hole

1:58:34

+36:23

53.

Gina Alice Spjøtvold

1:58:45

+36:34

54.

Marte Frotjold

1:59:35

+37:24

55.

Torunn Hatlen Nøst

2:00:46

+38:35

56.

Hanne Bergfjord

2:01:01

+38:50

57.

Silje Kolaas

Byafossen IL

2:01:09

+38:58

58.

Stine Mollan Anderssen

2:01:52

+39:41

59.

Julie H.W. Bjørkhaug

2:02:06

+39:55

60.

Elisabeth Eggen

Jernia B.I.L

2:02:07

+39:56

61.

Louise Codd

2:02:34

+40:23

62.

Camilla N Justnes

2:03:55

+41:44

63.

Cathrine Eidissen

2:03:57

+41:46

64.

Vanja Sandberg

2:04:01

+41:50

65.

Kristi W. Alstad

2:04:32

+42:21

66.

Marianne Sandvold

2:04:42

+42:31

67.

Tone Sutterø

2:04:43

+42:32

68.

Ingrid Sogn Iversen

2:04:47

+42:36

69.

Kari Ornæs Midjo

Sparebank 1

2:04:51

+42:40

70.

Lill Karin Leknes

2:05:25

+43:14

71.

Hanne Pedersen

2:06:57

+44:46

72.

Emma Amdal

Overhalla

2:07:15

+45:04

73.

Ingunn Sandnes

2:07:24

+45:13

74.

Guro Vilvang

2:07:51

+45:40

75.

Mervi Bremnes

HItra Friidrettsklubb

2:07:52

+45:41

76.

Myselie Nguyen

2:09:13

+47:02

77.

Kristin Myklebostad

2:09:51

+47:40

78.

Nina Norberg

Lånekassen

2:10:32

+48:21

79.

Hege Stette

2:10:35

+48:24

80.

Beth Ramfjord

Feios IL

2:11:07

+48:56

81.

Christina Skarvøy

2:11:41

+49:30

82.

Bjørg Egeland

2:12:07

+49:56

83.

Tina Sandsbakk

2:13:26

+51:15

84.

Oda Stendebakken

Tekna - master of the future

2:14:21

+52:10

85.

Beate Selbo

2:15:35

+53:24

86.

Anna Runering

2:17:51

+55:40

87.

Miriam Christ

2:17:57

+55:46

88.

Camilla Nilsen

Byavisa

2:18:47

+56:36

89.

Gaelle Basakci

2:19:43

+57:32

90.

Gunn Solem

2:21:32

+59:21

91.

Julianne Solberg Medås

2:22:36

+1:00:25

92.

Øyvor Bjørke Brovold

2:24:23

+1:02:12

93.

Kristine Nicolaisen

2:24:37

+1:02:26

94.

Karen Skjørholm

2:25:39

+1:03:28

95.

Sina Bråten Lunde

2:25:57

+1:03:46

96.

Ragnhild Lynum

2:27:21

+1:05:10

97.

Helle Cecilie Selnæs

2:28:07

+1:05:56

98.

Heidi S. Skullerud

2:35:30

+1:13:19

99.

Amanda Bjørge

2:36:27

+1:14:16

100.

Tone Nilsen

2:44:30

+1:22:19

101.

Mari Standnes

2:52:12

+1:30:01

102.

Lena Nordhøy

Fokus Bank

2:57:46

+1:35:35

Brutt

Sissel Grude

5:19

Brutt

Orsika Nemeth

57:54

Brutt

Vanja Cnops

1:39:42

DNS

Aleksandra Eriksen Isham

DNS

Anette Selbo

DNS

Ann Kristin Malmo

Ogndal IL

DNS

Ann Marie Thoresen

DNS

Beate Berntsen

DNS

Cathrine Hustad

DNS

Guro Sundal

Klæbu løpeklubb

DNS

Ina Dahl

DNS

Iris Aunvik

DNS

Jenny Brovold

DNS

Lena Myran Coucheron

DNS

Mai Thi Nguyen

DNS

Maria Hole

DNS

Merete Olsen

DNS

Randi Viken

DNS

Sophie Moen

DNS

Trine Ørndahl

DNS

Trude Dahl

DNS

Ingrid Meum Byrkjeflot

DNS

Stine Madsen

Klasse: D40-44 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathrin Höner

Strindheim IL

1:26:23

+0:00

2.

Lisbeth Vold

Statoil

1:29:59

+3:36

3.

Ellen Marie Holm

1:41:26

+15:03

4.

Hilde Mestvedthagen

1:49:08

+22:45

5.

Thina Johnsen Eid

1:49:40

+23:17

6.

Mona Langseth

1:50:14

+23:51

7.

Kate Nisja

BetoNor AS

1:51:17

+24:54

8.

Annika Grosseth

1:51:37

+25:14

9.

Inger Haugen

1:52:04

+25:41

10.

Janne Grotnes

Apotek 1

1:53:12

+26:49

11.

Grethe Selboe

1:54:34

+28:11

12.

Solfrid Moum

1:55:36

+29:13

13.

Heidi Holand Brenne

1:55:48

+29:25

14.

Kirsti Øyum-Jakobsen

1:56:51

+30:28

15.

May-Brit Rostad

1:58:18

+31:55

16.

Wenche Brenne Drøyvold

TIne

1:59:02

+32:39

17.

Reni Nyeng

SpareBank 1 SMN

2:04:14

+37:51

18.

Trine Bennett

2:07:18

+40:55

19.

Oddrun Hoel

Tine

2:07:56

+41:33

20.

Line Merethe Viggen

2:11:35

+45:12

21.

Gudrun Haave

2:11:42

+45:19

22.

Anne Mette Yseteng

2:13:27

+47:04

23.

Mari Linvik Nesje

2:13:29

+47:06

24.

Audhild Kvam

Enova B.I.L

2:14:15

+47:52

25.

Elin Møllegaard

2:16:15

+49:52

26.

Gloria Engtrø

2:19:57

+53:34

Brutt

Tone Brendløkken

2:16:47

DNS

Rosetta Steeneveldt

Klasse: D45-49 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Eidem

Byåsen IL

1:35:09

+0:00

2.

Solvor Moen

Hitra Friidrettsklubb

1:44:33

+9:24

3.

Inger-Lise Aamot

St. Olavs hospotal

1:56:23

+21:14

4.

Liv Hågensen

1:58:21

+23:12

DNS

Elin Tinvik

Trondheim FIL

Klasse: D50-54 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Foss

St. Olavs hospotal

1:40:04

+0:00

2.

Anne Berit Lund

Byåsen IL

1:52:48

+12:44

3.

Ingrid Wall

2:17:08

+37:04

4.

Jonette Indset

2:24:55

+44:51

5.

Arnhild Hellem

2:26:55

+46:51

Klasse: D55-59 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Rathe

1:35:17

+0:00

2.

Wenche Lande

1:37:53

+2:36

3.

Inger Nergård

Fokus Bank

1:50:43

+15:26

4.

Kevin Tooby

1:55:10

+19:53

5.

Ragnhild Brå Vardehaug

St Olavs Hospital

1:55:37

+20:20

6.

Eva Anthun

1:58:46

+23:29

7.

Augun Blindheim

2:17:33

+42:16

Klasse: D60-64 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldbjørg Lavik Lindefjeld

2:13:03

+0:00

Klasse: D65-69 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arna Bergsmyr

Fylkeskommunen

2:06:34

+0:00

Klasse: D17-18 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Lunde Nilssen

3:30:46

+0:00

Klasse: D19-39 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Venås

3:00:07

+0:00

2.

Hanna Sæverås Breivold

Team Ludo Mobil

3:30:20

+30:13

3.

Lena Larsen

St Olavs Hospital

3:33:35

+33:28

4.

Solveig Faleide Guldberg

Psykolosjen

3:35:05

+34:58

5.

Maja Solli

4:04:12

+1:04:05

6.

Kari Marita Ytterland Bakøy

4:30:00

+1:29:53

7.

Dorte Beate Melvær

4:35:55

+1:35:48

8.

Tina Nordbotten Skårdal

Psykolosjen

4:39:30

+1:39:23

9.

Amanda Fayant

5:27:41

+2:27:34

Klasse: D45-49 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Antje Junghans

NTNU

4:43:43

+0:00

DNS

Edel Solheim

Klasse: D55-59 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Ruth Vaabenø

2:35:29

Klasse: D40-44 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Malmberg

4:58:02

+0:00

Klasse: M17-18 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Graabak

1:24:45

+0:00

2.

Ragnvald Nikolaisen

Hilstad IL

1:25:31

+0:46

3.

Jonas Okstad

1:41:28

+16:43

4.

Tobias Hyldmo

2:05:28

+40:43

Brutt

Robin A. Hansen

38:14

Klasse: M19-39 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Sakshaug

Selsbakk IF

1:12:03

+0:00

2.

Hågen Orseth

FIK REN-ENG

1:12:49

+0:46

3.

Arnt-Inge Nilsen

I.K. Rindals-Troll

1:15:25

+3:22

4.

Helge Langen

IK Rindals-Troll

1:16:47

+4:44

5.

Morten Urdal Bakke

Mølla Løperlag

1:19:14

+7:11

6.

Kim Laitinen

Kværner As

1:20:54

+8:51

7.

Knut Ødegaard

Byåsen VGS

1:21:17

+9:14

8.

Erik Grimstad

Namdal løpeklubb

1:22:22

+10:19

9.

Jan Olav Smalås

1:22:35

+10:32

10.

Sondre Thune Lunde

Gjerpen IF

1:23:18

+11:15

11.

Tobias Zöller

1:23:40

+11:37

12.

Tomas Moe Skjølsvold

1:24:25

+12:22

13.

Klaus Jenssen

1:24:59

+12:56

14.

Magne Basmo

Main Tech B.I.L

1:25:51

+13:48

15.

Alexander Corneliussen

1:27:00

+14:57

16.

Terje Sliper

Bratsberg IL

1:27:08

+15:05

17.

Geir K. Almlid

1:27:12

+15:09

18.

Matias Winthor

Gjerpen IF

1:27:22

+15:19

19.

Rune Bilit

1:27:29

+15:26

20.

Halvor Steinsholt

1:27:31

+15:28

21.

Adam Braveny

Lejzcek

1:27:38

+15:35

22.

Magnus Alsaker

1:28:01

+15:58

23.

Kjell Arne Trælnes

1:28:08

+16:05

24.

Øystein Høgsand

Trondheim Triatlonklubb

1:28:29

+16:26

25.

Jon Olav Røsbjørgen

Habil

1:28:37

+16:34

26.

Andreas Falk-Larssen

Vinori B.I.L

1:28:39

+16:36

27.

Lars Hermanrud

Tekna-Master of the Future

1:28:46

+16:43

28.

Lars Eriksen

NTNUI

1:28:53

+16:50

29.

Aleksander Thorne

1:29:42

+17:39

30.

Tor Andreas Andersen

1:29:57

+17:54

31.

Audun Brunes

SATS

1:30:06

+18:03

32.

Espen Bremseth

Statens Vegvesen

1:30:11

+18:08

33.

Kjell Steinar Wibe

Rica Hotels

1:30:29

+18:26

34.

Lars August Fodstad

Høyskolen i Sør-Trøndelag

1:31:00

+18:57

35.

Kristian Tårnesvik Dreiås

Statoil B.I.L

1:31:18

+19:15

36.

Bård Arild Samstad

1:31:45

+19:42

37.

Cornelis Erstad

1:31:48

+19:45

38.

Håkon Berger Sæther

Rica Nidelven Hotel

1:31:52

+19:49

39.

Erik Grasaas

1:32:00

+19:57

40.

Øystein Elgsaas

1:32:05

+20:02

41.

Audun Havnen

NTNUI

1:32:08

+20:05

42.

Hans Jakob Hunnes

1:32:38

+20:35

43.

Simon Leary

Statoil

1:32:58

+20:55

44.

Ole Martin Sørli

1:33:37

+21:34

45.

Mikkel Bakli

Gjerpen IF

1:34:30

+22:27

46.

Stein Henrik Olaussen

1:34:44

+22:41

47.

Philip Schjetlein

1:34:47

+22:44

48.

Petter Andreas Strøm

NTNUI

1:35:07

+23:04

49.

Fredrik Lillevik

1:35:19

+23:16

50.

Francesco Cherubini

1:35:23

+23:20

51.

Nicolai Ramstad

1:35:52

+23:49

52.

Jørgen Kvassheim

Kvassheim Data

1:36:03

+24:00

53.

Fredrik Widerøe

NTNUI

1:36:22

+24:19

54.

Håkon Rake

1:36:33

+24:30

55.

Michael Knudson

1:36:34

+24:31

56.

Tore Brembu

NTNU

1:36:38

+24:35

57.

Jørgen Heuch

Statens Vegvesen

1:36:47

+24:44

58.

Morten Rostad Haugen

1:37:49

+25:46

59.

Petter Sletvold

1:37:59

+25:56

60.

Jon Danielsen Aarhus

1:38:21

+26:18

61.

Sébastien Muller

1:38:26

+26:23

62.

Adriaen Verheyleweghen

1:38:34

+26:31

63.

Espen H.Nilsen

1:38:38

+26:35

64.

Vidar Vik

1:38:40

+26:37

65.

Torbjørn Sørli

1:39:07

+27:04

66.

Marius Meyer

Lånekassen

1:39:31

+27:28

67.

Knut Skatvold

Tryg B.I.L

1:39:51

+27:48

68.

Martin Skagseth

1:39:58

+27:55

69.

Kjetil Sonerrud

1:40:29

+28:26

70.

Gøran Andersen

1:40:58

+28:55

71.

Aleksander Lyng Gifstad

1:41:00

+28:57

72.

Trond Vårvik

Norsk gjenvinning

1:41:18

+29:15

73.

Boye Andersen

1:41:23

+29:20

74.

Torgeir Brurok

1:41:33

+29:30

75.

Per Ole Gundersen

St.Olavs Hospital

1:41:35

+29:32

76.

Marius Nilsen

1:41:49

+29:46

77.

Ove Øyås

1:42:04

+30:01

78.

Anders Arvesen

1:42:07

+30:04

79.

Jens Eirik Hagen

Tekna-Master of the Future

1:42:24

+30:21

80.

Espen Lund

Trondheim kommune

1:42:33

+30:30

80.

Kamil Martin Sagberg

1:42:33

+30:30

82.

Tom André Alstadsæther

1:42:57

+30:54

82.

Sverre Konrad Nilsen

SINTEF

1:42:57

+30:54

84.

Alf Einar Grimsø

Istad Tekniske Trøndelag

1:43:00

+30:57

85.

Joachim Solheim Bech

1:43:15

+31:12

86.

Geir Tellefsen

TKB Maraton

1:43:19

+31:16

87.

Knut Kvaran

1:43:28

+31:25

88.

Henning Flem-Waage

1:43:31

+31:28

89.

Stian Berntsen

1:43:34

+31:31

90.

Bjørn Sætnan

1:43:37

+31:34

91.

Marius Bjørge

ARM

1:43:43

+31:40

92.

Trond Arne Espås

1:44:02

+31:59

93.

Sondre Stette

1:44:08

+32:05

94.

Eirik Tonatiuh Ødegård

1:44:16

+32:13

95.

Fredrik Næss

Gjerpen IF

1:44:17

+32:14

96.

Anders Berge Weatherill

1:44:30

+32:27

97.

Anders Lind Vårum

1:44:38

+32:35

98.

Raymond Bergesen

1:44:54

+32:51

99.

Frode Moen

1:45:27

+33:24

100.

Peter Holm

1:45:33

+33:30

101.

Esten Tronsaune

1:45:37

+33:34

102.

Tjerand Silde

1:45:48

+33:45

103.

Eivind Klemetvoll

PWC B.I.L

1:45:50

+33:47

104.

Andreas Severinsen

1:46:01

+33:58

104.

Torkil Kvithyll

1:46:01

+33:58

106.

Anders Bjørnbeth

Notar

1:46:03

+34:00

107.

Gøran Lien Sætereng

1:46:10

+34:07

108.

Erlend Skjærseth Stensø

Sport 1 Røyken Racing Team

1:46:16

+34:13

109.

Stig Sjølstad

TIne

1:46:21

+34:18

110.

Steffen Wellinger

TKB Maraton

1:46:23

+34:20

111.

Øyvind Husby

Det norske

1:46:29

+34:26

112.

Tore Valland

1:47:01

+34:58

113.

Erlend Steffensen

1:47:06

+35:03

113.

Asbjørn Dahl

Tekna - master of the future

1:47:06

+35:03

115.

Fredrik Luhr

1:47:29

+35:26

116.

Raymond Bjørstad

Kjeldsberg Eiendomsforvaltning AS

1:47:30

+35:27

117.

Øyvind Forsmo

1:47:33

+35:30

118.

Anders Zetterlund

1:48:24

+36:21

119.

Ismet Erdemir

Memoshome

1:48:25

+36:22

119.

Andreas T.Karlsen

1:48:25

+36:22

121.

Kjetil Andersen

1:48:38

+36:35

122.

Ole Christian Røed

1:48:54

+36:51

123.

Marius Klovning

1:49:21

+37:18

123.

Arne Fossaa

1:49:21

+37:18

125.

Harald Wesenberg

1:49:22

+37:19

126.

Rune Stangeland

1:49:27

+37:24

126.

Espen Skjevik

PWC B.I.L

1:49:27

+37:24

128.

Lasse Bjerke

1:49:35

+37:32

129.

Ørjan Nyheim

1:49:39

+37:36

130.

Tormod Tvinnereim

1:49:43

+37:40

131.

Jørgen Sivertsen

Sport 1 Røyken Racing Team

1:50:38

+38:35

132.

Ove Arntsen

1:50:41

+38:38

133.

Per Iver Rugelsjøen

1:50:45

+38:42

134.

Roy Sandberg

1:50:51

+38:48

135.

Arild Nøkland

1:51:05

+39:02

136.

Jørund Eggen

Kværner Verdal

1:51:13

+39:10

137.

Håkon Furre Amundsen

Amundsen Offhore Technology

1:51:15

+39:12

138.

Luis Hallsteinsen

1:51:45

+39:42

139.

Lars Frøyd

1:51:51

+39:48

140.

Lars Jonnvik

1:52:25

+40:22

141.

Torstein Skorve

Det norske oljeselskap

1:52:35

+40:32

142.

Lars Krogstad Lien

Tekna-Master of the Future

1:53:11

+41:08

143.

Konrad Palmer

1:53:20

+41:17

144.

Geir Johnsen

1:53:28

+41:25

145.

Anders Nikolai Fuglseth

1:53:39

+41:36

146.

Børge Skjevdal

1:54:02

+41:59

147.

Bjørn Jaavall

1:54:15

+42:12

148.

Thomas Uhlving

NITO studentene

1:54:51

+42:48

149.

Vidar Nergaard

1:55:24

+43:21

150.

Morten R. Eliassen

1:55:48

+43:45

151.

Eirik Rovik

1:56:02

+43:59

152.

Gaute Aasen Slinde

Tekna Master of the Future

1:56:08

+44:05

153.

Lasse Berg Rindahl

TKB Maraton

1:56:21

+44:18

154.

Lester Lehn Solbakken

1:56:47

+44:44

155.

Magnus Ari Jonsson

1:56:49

+44:46

156.

Frank Stoum

1:57:05

+45:02

157.

Steinar Einseth

NTNUI

1:57:07

+45:04

158.

Erik Masdal

NITO studentene

1:57:18

+45:15

159.

Andreas Grimsbu

1:57:20

+45:17

160.

Håkon Seim

Brummundal IL

1:57:28

+45:25

161.

Jørgen Emerslund

1:57:48

+45:45

162.

Trond Erling Lieng

1:58:08

+46:05

163.

Magnar Nedland

1:58:14

+46:11

164.

Kåre Skretting

Appollo-88

1:58:32

+46:29

165.

Knut Skjetne

PWC B.I.L

1:58:43

+46:40

166.

Chris Leong

1:58:52

+46:49

167.

Mitch Westlake

1:59:12

+47:09

168.

Karl Morten Dahl

Byåsen IL

1:59:20

+47:17

169.

Asbjørn Nesset

Selsbakk Marshals

2:00:40

+48:37

170.

Ronny Henriksen

Teekay Petrojarl Production

2:00:56

+48:53

171.

Joakim Andersson

2:00:59

+48:56

172.

Kai Kristiansen

Adresseavisen

2:01:09

+49:06

173.

Yngve Johansen

2:01:20

+49:17

174.

Anders Solem

2:01:22

+49:19

175.

Marius Unnerud

2:01:37

+49:34

176.

Jørgen Silseth

2:01:46

+49:43

177.

Bjørnar Klein Reinertsen

2:05:45

+53:42

178.

Eric Franken

2:07:10

+55:07

179.

Kåre Haugen

NTNUI

2:08:26

+56:23

180.

Christoffer Lokrheim

2:08:42

+56:39

181.

Stian Holthe

2:11:41

+59:38

182.

Anton Kråkmo

2:14:11

+1:02:08

182.

Vidar Sandbakk

2:14:11

+1:02:08

184.

Johan Sandgrind

2:18:35

+1:06:32

185.

Bjørn Owe Ytterhaug

HABIL

2:22:21

+1:10:18

186.

Fredrik Sandahl

2:23:25

+1:11:22

187.

Andreas Mo

2:25:33

+1:13:30

188.

Daniel Wiesenberg

Acusto As

2:26:32

+1:14:29

189.

Lasse Volden

Fjeldseth Prins dep

2:26:55

+1:14:52

190.

Christopher Mentzoni

2:28:26

+1:16:23

191.

Misa Djordjevic

2:29:46

+1:17:43

Brutt

Nils Jacob Fløystad

41:31

Brutt

Kristian Stenberg

45:16

Brutt

Paulo Girao

48:32

Brutt

Bjørn Bråthen

55:46

Brutt

Lars Sydnes

Fk Kvik

1:59:43

Brutt

Ian Grohse

3:10:08

DNS

Bjørn Vik-Mo

DNS

Daniel Small

DNS

Erlend Nygård Erland

DNS

Even Strøm Engebretsen

DNS

Frode Sundal

DNS

Henrik Nydahl

Reinertsen B.I.L

DNS

Håvard Tvinnereim

Hardbagg

DNS

Kenneth Valnes

DNS

Kjell Morten Haavet

DNS

Kjetil Viste Levik

DNS

Kristian Wold Arnøy

DNS

Kristoffer Svendsen

DNS

Mattias Røstad Jørum

DNS

Mikael Olsen

Trondheim Malerservice As

DNS

Misa

DNS

Morten Fagerli Viken

DNS

Paul Naglatzki

DNS

Tim Rudi Veiteberg

DNS

Torleif Sandnes

Atmel

DNS

Eirik Furnes

Klasse: M40-44 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Skarvåg

Åfjord

1:19:46

+0:00

2.

Tommy Olsen

1:22:15

+2:29

3.

Frank Antonsen

Statoil

1:22:48

+3:02

4.

Geir Arve Muri Clausen

1:25:30

+5:44

5.

Eystein Mærk Voll

1:25:44

+5:58

6.

Øystein Lie

1:27:02

+7:16

7.

Lars Øystein Ursin

1:28:05

+8:19

8.

Arild Bjerkan

Tine

1:29:19

+9:33

9.

Erlend Ellefsen

Trondheim Triatlonklubb

1:31:04

+11:18

10.

Terje R. Meisler

HIST

1:32:17

+12:31

11.

Arne Moe

Sonans Utdanning

1:32:27

+12:41

12.

Roar Bakås

Domstoladministrasjonen

1:33:15

+13:29

13.

Roar Aass

1:33:43

+13:57

14.

Steinar Trondsetås

Sweco Norge AS

1:33:53

+14:07

15.

Geir Inge Lien

DMMH

1:34:59

+15:13

16.

Frode Wang

Møller Bil

1:36:54

+17:08

17.

Sivert Børsting

1:37:23

+17:37

18.

Tom Bals

Tine

1:38:24

+18:38

19.

Gunnar S. Kvitsand

Domstoladministrasjonen

1:38:54

+19:08

20.

Torgeir Hopen

Posten

1:40:00

+20:14

21.

Bjørn Berg

CK NOR

1:40:12

+20:26

22.

Gisle Aasgaard

Telenor

1:40:13

+20:27

23.

Rune Holmen

Enova

1:41:58

+22:12

24.

Øyvind Sørgjerd

Reinertsen B.I.L

1:42:01

+22:15

25.

Geir Møllegaard

Bilcentrum AS

1:42:48

+23:02

26.

Frank Aune

1:43:10

+23:24

27.

Jarle Hildrum

1:44:06

+24:20

28.

Dag Andreas Aune

Trond.K

1:44:26

+24:40

29.

Stig Solberg

Sveco

1:45:09

+25:23

30.

Trond Nisja

1:45:43

+25:57

31.

Dag Erik Nordgård

Jonsvatnet

1:46:38

+26:52

32.

Gjermund Laugen

1:46:52

+27:06

33.

Anders Risan

1:47:10

+27:24

34.

Terje Brekke

Campus Kristiania B.I.L

1:49:05

+29:19

35.

Morten Jensen

Schlumberger

1:52:36

+32:50

36.

Pål Helge Øvrebø

Statoil BIL Stjørdal

1:53:20

+33:34

37.

Stian Kjeldsand

Selsbakk Marshals

1:54:06

+34:20

38.

Bjørn Dybwad

1:54:26

+34:40

39.

Odd Eirik Pedersen

Team Privatmegleren

1:54:36

+34:50

40.

Oddvar Alstad

1:55:56

+36:10

41.

Anders Eriksmoen

1:57:13

+37:27

42.

Krzysztof Swajda

1:57:26

+37:40

43.

Leif Rune Pedersen

1:58:31

+38:45

44.

Gorm B. Karlsen

Bøkveien Runners

1:58:32

+38:46

45.

Morten Eidsvåg

1:58:43

+38:57

46.

Jan Inge Pedersen

1:58:53

+39:07

47.

Roar Knudsen

Bøkveien Runners

2:01:29

+41:43

48.

Tore Stavås

Vinjeøra IL

2:04:53

+45:07

49.

Arve Pettersen

2:05:21

+45:35

50.

Terje Hyldmo

2:05:28

+45:42

51.

Arne Westerheim

2:10:10

+50:24

52.

Stig Bjørge

2:14:05

+54:19

53.

Robert Mulelid

2:19:17

+59:31

54.

Jarl Olav Bugen

3:05:08

+1:45:22

Brutt

Per Arne Troset

Nidelv

47:07

Brutt

John Brumo

49:16

DNS

Alf Anton Hammerdal

DNS

Bård Eivind Steffensen

DNS

Gunnar Jenssen

DNS

John Aune

Kyrksæterøra IL- fridrett

Klasse: M45-49 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Olsen

Rindals-Troll

1:16:51

+0:00

2.

Gunnar Taraldsen

1:30:31

+13:40

3.

Knut Ove Hellandsjø

Orkanger IF

1:33:51

+17:00

4.

Sartori Tareisio

Ronning Cazzagosn

1:33:57

+17:06

5.

Svend Østmo

Statoil

1:34:09

+17:18

6.

Peter Svensson

NTNUI

1:34:53

+18:02

7.

Atle Vårvik

MOT

1:35:02

+18:11

8.

Øyvind Schjelderup

1:36:07

+19:16

9.

Hans Jørgen Olsen

1:36:59

+20:08

10.

Roar Kullerud

1:37:09

+20:18

11.

Helge Olsen

1:40:08

+23:17

12.

Arne Idar Haugen

1:41:04

+24:13

13.

Peder Chunnoo

TKB Maraton

1:43:20

+26:29

14.

Rolf Kønig

1:43:38

+26:47

15.

Geir Wolden

Intelecom B.I.L

1:45:18

+28:27

16.

Ståle Haverstadløkken

Det norske oljeselskapet ASA

1:45:29

+28:38

17.

Knut Svean

PIL Sør-Trøndelag

1:45:34

+28:43

18.

Roar Krogstad

1:48:11

+31:20

19.

Bård Ove Fagerli

1:48:36

+31:45

20.

Terje Keiseraas

Tine

1:48:50

+31:59

21.

Even Morch Aasen

Dycon Midt Norge As

1:52:35

+35:44

22.

Gunnar Grut

TKB Maraton

1:52:50

+35:59

23.

Roy Åge Østerås

Melhus IL

1:53:23

+36:32

24.

Thomas Dahl

SINTEF

1:56:25

+39:34

25.

Rune Nilsen

NTPIL

2:05:26

+48:35

26.

Øystein Holmberget

2:21:42

+1:04:51

27.

Jan Vidarsnefugl

Folldal IF

2:23:53

+1:07:02

Brutt

Kristian Steinnes

NTNUI

1:01:41

DNS

Ingar Hanssen

Atmel

DNS

Hans Jakob Jakobsen

Klasse: M50-54 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Nilsen

1:19:46

+0:00

2.

Urbain Huys

1:23:01

+3:15

3.

Brent Landsem

Strindheim

1:29:10

+9:24

4.

Frode Flægstad

TelCage Telenor

1:30:01

+10:15

5.

Terje Solemsaunet

1:30:34

+10:48

6.

Ketil Kvam

1:31:18

+11:32

7.

Pål Berntsen

Telenor

1:34:16

+14:30

8.

Jon Eriksen

1:34:57

+15:11

9.

Bjørn Stavnes

1:35:05

+15:19

10.

Arve Lian

Nidelv - Krampe

1:35:24

+15:38

11.

Roald Lilletvedt

Høyskolen i Sør-Trøndelag

1:37:15

+17:29

12.

Bjørn Salomonsen

1:40:33

+20:47

13.

Clive Ter Heege

1:40:55

+21:09

14.

Svein-Jarle Slenes

1:41:48

+22:02

15.

Jan Ove Tvervåg

Sjetne IL

1:43:46

+24:00

16.

Tormod Johansen

Namsos løpeklubb

1:45:03

+25:17

17.

Stig Christoffersen

IL Fram

1:45:14

+25:28

18.

Joar Melting

Statsbygg Midt- Norge

1:45:42

+25:56

19.

Ole Einar Arntsen

1:46:42

+26:56

20.

Helge Johansen

Jernbanens B.I.L

1:50:52

+31:06

21.

Kjell Bjørvik

1:51:05

+31:19

22.

Frank Wettland

Linjebygg Offshore

1:57:59

+38:13

23.

Per Axel Koch

Adresseavisen

1:59:38

+39:52

24.

Arnet Berset

2:00:44

+40:58

25.

Sigbjørn Egeland

2:12:08

+52:22

26.

Per Inge Pedersen

2:13:14

+53:28

27.

Einar Hattrem

Kvik

2:13:51

+54:05

28.

Gunnar Bårdsen

2:15:11

+55:25

29.

Jan Olav Hallset

2:17:08

+57:22

DNS

Bjarne Høgås

Klasse: M55-59 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Olav Moen

Strindheim IL

1:22:24

+0:00

2.

Stein Hermansen

1:28:38

+6:14

3.

Stein Erik Aagaard

Byåsen IL

1:33:13

+10:49

4.

Jan Haugland

1:34:56

+12:32

5.

Morten Aarstad

1:39:45

+17:21

6.

Stein T Dahl

1:41:11

+18:47

7.

Jan Wilhelm Kluver

PIL Sør-Trøndelag

1:45:43

+23:19

8.

Morten Nergård

1:48:00

+25:36

9.

Arnstein Arvesen

1:50:27

+28:03

10.

Hallvard Barlaup

1:51:13

+28:49

11.

Nils Martinsen

1:56:09

+33:45

12.

Ola Haukdal

1:59:32

+37:08

13.

Øyvind Vang

2:07:16

+44:52

14.

Eldar Bjørge

Statoil B.I.L Stavanger

2:08:33

+46:09

15.

Kjell Brennskaug

2:13:52

+51:28

16.

Knut Opeide

2:17:33

+55:09

17.

Terje Rotvold

2:32:19

+1:09:55

Klasse: M60-64 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Melby

Adresseavisen

1:34:12

+0:00

2.

Ole Hansen

Nidelv IL

1:43:26

+9:14

3.

Oddleif Skorild

1:44:49

+10:37

4.

Finn Landstad

Byåsen IL

1:50:52

+16:40

5.

Ragnar Lorentzen

Kondis

1:59:45

+25:33

6.

Bjørn Anthun

Semantix AS

2:03:02

+28:50

7.

Svein Snekkvik

Team Parkinson

2:10:14

+36:02

8.

Knut Dagfinn Nilsen

Kondis

2:13:05

+38:53

9.

Asbjørn Hjeldnes

2:24:55

+50:43

DNS

Arild Pedersen

Klasse: M65-69 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Gundersen

Stor-Elvdal skiklubb

1:32:19

+0:00

2.

Rolf Hårberg

Bjugn IL

1:39:46

+7:27

3.

Kjell Hovset

1:46:49

+14:30

4.

Knut Ragnar Holm

2:03:31

+31:12

5.

Åsmund Jystad

Husbanken

2:04:16

+31:57

6.

Per Kristian Stråmsli

Åfjord IL

2:04:29

+32:10

7.

Harald Reppesgaard

2:16:18

+43:59

DNS

Per Vullum

Klasse: M75- halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingolf Hådem

NTHI

2:12:00

+0:00

Klasse: M19-39 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Frode Haugseth

2:56:14

+0:00

2.

Gjermund Midtbø

3:21:15

+25:01

3.

Jan Sandstad Næss

3:22:11

+25:57

4.

Oscar Gulseth

Loplabbet Oslo

3:23:03

+26:49

5.

Tore Mortensen

Justervesenet BIL

3:26:46

+30:32

6.

Thor Billington

3:27:57

+31:43

7.

Erik Christiansen

Orkanger IF

3:28:58

+32:44

8.

Christian Heimdal Sunde

3:29:15

+33:01

9.

Inge Norstad

3:31:10

+34:56

10.

Eirik Gjøsæter

3:32:58

+36:44

11.

Rune Hagen

3:34:13

+37:59

12.

Jørgen Sogn Kjus

HIST

3:34:20

+38:06

13.

Simon Dai

3:41:18

+45:04

14.

Anders Stubban

Trondheim Triatlonklubb

3:42:11

+45:57

15.

Grant Scott

Statoil B.I.L

3:42:12

+45:58

16.

Bjørnar Skåre

3:43:11

+46:57

17.

Eirik Dyrset

3:43:18

+47:04

18.

Mikal Sletten

3:43:22

+47:08

19.

Kristian Opsahl Bredesen

3:44:48

+48:34

20.

Are Johan Rønning

NTNUI

3:44:50

+48:36

21.

Håkon Rolland

3:48:37

+52:23

22.

Daniel Pfirrmann

3:49:26

+53:12

23.

Eivind Berstad

Via Travel

3:50:26

+54:12

24.

Kim Lindland

3:53:19

+57:05

25.

Vegard Hustelid

3:56:05

+59:51

26.

André Flakke

3:56:19

+1:00:05

27.

Thor Martin Pedersen

3:56:45

+1:00:31

28.

Jan Eirik Kolstad

3:57:31

+1:01:17

29.

Eivind Sperre Austnes

3:58:49

+1:02:35

30.

Jostein Engesmo

Bouvet ASA

4:05:24

+1:09:10

31.

Erki Markson

Sjoa Laft og Resturering

4:09:37

+1:13:23

32.

Mats Møller Bæren

NTNUI

4:10:00

+1:13:46

33.

Gøran Borkamo

4:12:34

+1:16:20

34.

Eirik Furunes

4:12:40

+1:16:26

35.

Martin Bergkvist

4:19:13

+1:22:59

36.

Jhon Fredy Myrvang

4:23:21

+1:27:07

37.

Nicolas Lescureux

NINA

4:24:03

+1:27:49

38.

Andreas Moen Strømsnes

National Oilwell Varco

4:30:00

+1:33:46

39.

Øyvind Estensen

Tverlandet Idrettslag

4:33:23

+1:37:09

40.

Hans Kristian Nilsen

4:37:52

+1:41:38

41.

Fredrik Jensen

Pareto

4:37:55

+1:41:41

42.

Tomasz Piotrowski

4:41:53

+1:45:39

43.

Endre Kure

4:42:49

+1:46:35

44.

Bendik Bryde

4:43:39

+1:47:25

45.

Kristoffer Eikehaug

4:49:42

+1:53:28

46.

Marius Waldersnes Hovind

UpperBakk7

4:49:45

+1:53:31

47.

Yngve Syrtveit

Via Travel

5:13:19

+2:17:05

Brutt

Børge Leiren

Brattsberg IL

1:24:51

Brutt

Tor Gunnar Bjørnstad

Dynea B.I.L/Cytec

1:26:10

Brutt

Tor Anders Marvik

NTNUI

1:42:51

DNS

Andris Koskevics

DNS

Henrik Kvalvåg Winge

DNS

Lars Eriksen

DNS

Sammy Kiokurui Kogo

DNS

Thor Martin Pedersen

Klasse: M40-44 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Tidemann

Kondis

3:21:35

+0:00

2.

Svein Richard Rogne

Forsvaret

3:27:48

+6:13

3.

Jan Olav Dagsvik

Ogndal IL

3:29:12

+7:37

4.

Atle Rokkan

3:47:54

+26:19

5.

Fredrik Kulsås

Trondheim kommune

4:17:58

+56:23

6.

Patrik Leje

4:18:07

+56:32

7.

Yngve Skjæveland

4:22:29

+1:00:54

Brutt

Gudleik Husby

Trondheim Brannkorps

2:12:33

Klasse: M45-49 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Hafsås

Olden IL

2:45:41

+0:00

2.

Rune Andre Jensen

Hitra Friidrettsklubb

3:15:39

+29:58

3.

Eyvind Ottesen

Adresseavisen

3:48:21

+1:02:40

4.

Sverre Solhaug

4:03:09

+1:17:28

DNS

Frants Mohr

Romerike Ultraløperklubb

DNS

Tony Keshtjella

Klasse: M50-54 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Roll

3:24:46

+0:00

2.

Arne Lyngen

IL.NOR

3:28:36

+3:50

3.

Vidar Bjørgum

3:50:28

+25:42

4.

Kjell Kandal Hansen

Aker Solutions B.I.L

3:56:33

+31:47

5.

Roar Juul

4:08:22

+43:36

6.

Petter Nyeng

Felleskjøpet Agri

4:15:20

+50:34

Brutt

Bård Morten Johansen

1:55:24

Klasse: M55-59 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Forren

3:37:52

+0:00

2.

Lars Raae

4:04:53

+27:01

3.

Per Erling Johansen

Trondheim Kommune

5:26:02

+1:48:10

4.

Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

5:26:03

+1:48:11

Klasse: M60-64 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Zetterlund

3:43:58

+0:00

2.

Georg Vikshåland

Hydro Aluminium Karmøy B.I.L

4:12:41

+28:43

3.

Snorre Johansen

B.30/Kondis

5:25:57

+1:41:59

Klasse: M65-69 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Rødde

Lånke IL

3:57:31

+0:00

2.

Leif Eriksen

4:10:59

+13:28

Klasse: M70-74 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hagbart Vebostad

Gnagsår

3:46:45

+0:00

DSQ

Gar Garåsen

4:23:03

Klasse: D 7km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Kitt

Kvam Idrettslag

28:05

+0:00

2.

Lilli Marie Myhre Ofstad

Strindheim IL

29:35

+1:30

3.

Cathrine Hustad

SATS

32:17

+4:12

4.

Adele F. Johannesen

33:14

+5:09

5.

Maria Fjose

Voss IL

33:26

+5:21

6.

Linda Marie Stromedal

33:28

+5:23

7.

Siv Sæther

34:17

+6:12

8.

Ragnhild Røsbjørgen

NTNU

34:26

+6:21

9.

Hege Bertelsen

34:53

+6:48

10.

Astrid Stenersen

Trondheim kommune

35:43

+7:38

11.

Grethe Albrektsen

36:02

+7:57

12.

Karen Marie Aune

Skogn IL

36:26

+8:21

13.

Brit Mæhlum

NTNUI

37:00

+8:55

14.

Siri Müller Hval

37:30

+9:25

15.

Pippi- Veronica Salvik

Team Herbalife

37:40

+9:35

16.

Aida Bye

37:44

+9:39

17.

Martine Skjei

38:29

+10:24

18.

Thea Enge Gravdal

38:35

+10:30

19.

Kristine Nordstad Moen

38:42

+10:37

20.

Tove Nordholm

Hitra FIK

39:39

+11:34

21.

Thea Fjogstad Nielsen

39:42

+11:37

22.

Tone S. Johansen

39:51

+11:46

23.

Sigrid Seppola

40:21

+12:16

24.

Eline M. Sørsæther

Hitra friidrettsklubb

40:34

+12:29

25.

Mona Åsgård

40:45

+12:40

26.

Tuva Sætrum Bjerkan

Tine

41:01

+12:56

27.

Målfrid Dullum Johansen

41:08

+13:03

28.

Anniken Lorvik

41:10

+13:05

29.

Birgitte Dullum Johansen

41:28

+13:23

30.

Pauline Forren

41:49

+13:44

31.

Anne Mette Rosten

41:59

+13:54

32.

Tina Morseth Kasseth

42:00

+13:55

33.

Marte Sæther Grenne

42:11

+14:06

34.

Ingrid Gammelsæter

42:45

+14:40

35.

Anne Mjelva

43:41

+15:36

36.

Frøydis Hollakleiv

43:57

+15:52

37.

Berit Myren

43:58

+15:53

38.

Berit Johanne Stokke

44:58

+16:53

38.

Andrea Strømmen Engum

44:58

+16:53

38.

Julie Løvseth

44:58

+16:53

41.

Vibeke Dahn

45:26

+17:21

42.

Marianne Langeland

45:28

+17:23

43.

May Helen Skjærvø

Trondheim parkering

45:54

+17:49

44.

EliSiv Skjei

Konkretkarriere

46:20

+18:15

45.

Kine Aasen

48:11

+20:06

46.

Elin Hallenstvedt

FKF

48:12

+20:07

47.

Lisa Løseth

48:14

+20:09

48.

Øydis Marie Mo

48:52

+20:47

49.

Linda Karlsson

Felleskjøpet Forutvikling

48:55

+20:50

50.

Mette Sollie

Playa Spring Odinsveg

49:51

+21:46

51.

Josephine Grauert

49:57

+21:52

52.

Ellen Sjaaholm

50:01

+21:56

53.

Berit Lavik Frøystad

50:06

+22:01

54.

Anita Hofsøy

50:25

+22:20

55.

May E. Husby

50:29

+22:24

Brutt

Sonja Alexandra Lyng

SATS

30:17

DNS

Ann Kristin Dyndal

DNS

Cathrine Tørum

DNS

Elisabeth Fagereng

Tine

DNS

Ina Therese Kampe

DNS

Jonette Indset

DNS

Marie Therese Hagen

DNS

Monica Røstad

DNS

Siv Merete Hagen

DNS

Tove-Mette Sætrum

Tine

DNS

Trude Saghaug

DNS

Siv Indseth

Byåsen veteran

Klasse: M 7km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Kristoffersen

24:57

+0:00

2.

Terje Olsen

Danica

24:58

+0:01

3.

Nils Jacob Kjølsø

Hitra FIK

27:06

+2:09

3.

Andemariam Tekeste

Hitra FIK

27:06

+2:09

5.

Martin K. Andersen

Adresseavisen

27:08

+2:11

6.

Tarjei Solli

27:11

+2:14

7.

Erik Wold Sund

Klæbu løperklubb

27:30

+2:33

8.

Terje Drøyvold

Tine

27:37

+2:40

9.

Øivind Aunøien

Strindheim

27:49

+2:52

10.

Olav Bolland

Strindheim

27:53

+2:56

11.

Runar Martinsen

Fokus Bank

27:59

+3:02

12.

Trond Einar Elden

Strindheim Ski

28:45

+3:48

13.

Mikael Wassæther

Hitra FIK

29:26

+4:29

14.

Sindre Torp

29:44

+4:47

15.

Anders Quist Nyrnes

Byåsen IL

29:46

+4:49

16.

Petter Quist-Paulsen

29:55

+4:58

17.

Øyvind Kjønsberg

Vind IL

29:58

+5:01

18.

Robert Killingberg

Lade barnehager

30:04

+5:07

19.

Egil Søvik Pedersen

30:09

+5:12

20.

Morten Haugen

Jonsvatnet IL

30:11

+5:14

21.

Vegard Heggvik

Hitra FIK

30:13

+5:16

22.

Ståle Kirkvold

Hjelp 24

30:36

+5:39

23.

Gudmund Simonsen

Gjerpen IF

30:38

+5:41

24.

Erik Knudsen

Trønder-taxi

30:41

+5:44

25.

Stig Carlsen Strandhagen

31:08

+6:11

26.

Jørgen Natvig Løvseth

Tine

31:11

+6:14

27.

Torgeir Kruke

Capgemini

31:22

+6:25

28.

Robert Mæle

3T-Treningssenter

31:27

+6:30

29.

Mikkel Flått

Tine

31:44

+6:47

30.

Kjetil Stokke

Tine

31:46

+6:49

31.

Andreas Stokke

Enova B.I.L

31:55

+6:58

32.

Eirik Mo

32:00

+7:03

33.

Frode Saghaug

32:51

+7:54

34.

Rasmus Sætrum Bjerkan

Tine

33:01

+8:04

35.

Christer Mandal

33:38

+8:41

36.

Ruben Aalberg

SATS

33:56

+8:59

37.

Christian Drøyvold

Tine

34:09

+9:12

38.

Seth Helfenstein

34:12

+9:15

39.

Andreas Jørandsen

Hitra FIK

34:42

+9:45

40.

Trond Klevstuen

Lindbak BIL

34:43

+9:46

41.

Stian Dahlstrø

Klæbu IL

35:00

+10:03

42.

Sindre Brå Henden

35:01

+10:04

43.

Pål Foss

SATS

35:10

+10:13

44.

Knut Sæther

35:12

+10:15

45.

Eystein Angen

35:18

+10:21

46.

Håkon Emil Øien

35:41

+10:44

47.

Marcus Nordahl

35:46

+10:49

48.

Erling Friedmann

B.S.K.

36:14

+11:17

49.

Ole Magnus Kinn

36:29

+11:32

50.

Magnus Drøyvold

Tine

37:18

+12:21

51.

Iver O Fremstad

Tine

37:21

+12:24

52.

Sveinung Gravås

37:26

+12:29

53.

Tormod Jakobsen

HIST

37:38

+12:41

54.

Kjetil Dørum

Team Herbalife

38:11

+13:14

55.

Per Øyvind Jenssen

Trondheim kommune

38:22

+13:25

56.

Torgeir A. Klevstuen

Flatås IL

38:38

+13:41

57.

Tor Busch

38:51

+13:54

58.

Vetle Tveiten

39:08

+14:11

59.

Ole Kristian Lundereng

39:16

+14:19

59.

Rune Ytterdahl

39:16

+14:19

61.

Jan Frode Lorås

Elixia

39:38

+14:41

62.

Per Arnesen

39:45

+14:48

63.

Kjetil Kirkholt

Lensvik IL

39:49

+14:52

64.

Håkon Blomstrøm

40:12

+15:15

65.

Jan Kjølsø

Hitra FIK

40:35

+15:38

66.

Odd Magne

Lensvik IL

40:48

+15:51

67.

Nils Dalehaug

SATS

40:55

+15:58

68.

Tom Knudsen

41:10

+16:13

69.

Håvard Rokkan

41:18

+16:21

70.

Karsten Ytterdahl

42:25

+17:28

71.

Tore Wulff

Tyrili

43:45

+18:48

72.

Marko Troon

44:56

+19:59

73.

Philipp Klähn

49:58

+25:01

DNS

Bernt Olav Hilmo

BSK

DNS

Geir Dahlsveen

Lusparken

DNS

Ivar Ramdal

DNS

Julian Godfrey

DNS

Magne Vik Bjørkøy

NRK

DNS

Robert Ødegård

Adresseavisen

DNS

Tor Henning Aalmo

Tine

Klasse: halv

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Arne Skogmo

1:32:52

+0:00

2.

Max Kjær

Powel

1:42:16

+9:24

3.

Martin Pavelec

1:43:32

+10:40

4.

Morten Mogseth

Trondos

1:54:31

+21:39

5.

Linn Kroppan

2:02:15

+29:23

6.

Martine Larsen

2:04:47

+31:55

7.

Jan Sneisen

2:09:33

+36:41

8.

Anna Maria Berglund

2:46:12

+1:13:20

DNS

Hans Magnus Kure

DNS

Hilde Eikeland

Klasse: hel

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ola Skage Sander

Ulanbator BB


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2011, 13:19:50

Arrangør:

Brikkesys

Antall deltagere:

811

Antall startet:

731