Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

SPRING løp & Trondheim Maraton 3. september 2011

Klasse: D17-18 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Simonsen

1:45:29

+0:00

korriger

2.

Celina H. Hagen

Skipsnes

1:54:53

+9:24

korriger

Klasse: D19-39 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fride Vullum-Bruer

1:22:11

+0:00

korriger

2.

Mariann Lande

Byåsen IL

1:29:27

+7:16

korriger

3.

Hilde Borkmo

Namdal løpeklubb

1:32:32

+10:21

korriger

4.

Hilde Aders

Kvæfjord IL

1:33:16

+11:05

korriger

5.

Heidi Hestmark

1:34:22

+12:11

korriger

6.

Elisabeth Wendelbo

Namdal løpeklubb

1:35:46

+13:35

korriger

7.

Vibeke Nørstebø

1:36:44

+14:33

korriger

8.

Maria Bilstad

1:36:51

+14:40

korriger

9.

Linda Mørkve

1:37:11

+15:00

korriger

10.

Margot Bolstad Lynum

1:42:39

+20:28

korriger

11.

Iselin Haaland

1:43:27

+21:16

korriger

12.

Randi Hugdahl

Statoil

1:43:36

+21:25

korriger

13.

Maria Wågen

Namdal løpeklubb

1:44:19

+22:08

korriger

14.

Janne Storflor

1:46:00

+23:49

korriger

15.

Nora Gausel

1:46:16

+24:05

korriger

16.

Stine Solberg

Eiendomsmegler 1

1:46:27

+24:16

korriger

17.

Hilde Prytz

1:46:51

+24:40

korriger

18.

Ingri Meum Byrkjeflot

1:47:02

+24:51

korriger

19.

Marianne Brødreskift

1:47:07

+24:56

korriger

20.

Malin Isabell Teie

Placebo Håndball

1:47:58

+25:47

korriger

21.

Anita Kvam

Team 3T

1:48:14

+26:03

korriger

22.

Mari Overgård

Tine

1:49:08

+26:57

korriger

23.

Camilla Sommerseth

1:49:44

+27:33

korriger

24.

Siw Olsen Fjørtoft

1:49:54

+27:43

korriger

25.

Vibeke Skei

1:50:15

+28:04

korriger

26.

Renate D. Reitan

1:50:21

+28:10

korriger

27.

Heidi Kultorp

1:50:48

+28:37

korriger

28.

Gro Hege Viberg-Dahl

1:51:07

+28:56

korriger

29.

Marte K. Andersen

1:51:17

+29:06

korriger

29.

Siri Morseth Kasseth

1:51:17

+29:06

korriger

31.

Monica Sæther

1:51:37

+29:26

korriger

32.

Solfrid Møllenes Haugen

NetCom

1:51:51

+29:40

korriger

33.

Ingebjørg Sveine

1:52:00

+29:49

korriger

34.

Ida Marie Laxaa

1:52:02

+29:51

korriger

35.

Thuy-Dung Doan

1:52:49

+30:38

korriger

36.

Charlotte Sørgård

1:53:07

+30:56

korriger

37.

Marit H Skjervold

1:53:26

+31:15

korriger

38.

Ina Rønning

1:54:24

+32:13

korriger

39.

Synnøve Røskaft Ystmark

Atmel

1:54:59

+32:48

korriger

40.

Kaja Haugen

1:55:41

+33:30

korriger

40.

Lena Østhus

Flex Gym

1:55:41

+33:30

korriger

42.

Silja Annikki Ruud

Friskhuset Helse

1:55:46

+33:35

korriger

43.

Anette Norsett

1:55:49

+33:38

korriger

44.

Hanna Højgaard Molden

1:56:37

+34:26

korriger

45.

Jeanett Rørvig

Tekna - master of the future

1:56:55

+34:44

korriger

46.

Lise Nyås

1:57:48

+35:37

korriger

47.

Marit Johanne Løseth

PwC

1:57:49

+35:38

korriger

48.

Anne Marit Haukø

1:57:53

+35:42

korriger

49.

Renate Syltern

Rennic Avation AS

1:58:05

+35:54

korriger

50.

Renate Johansen

SIT

1:58:17

+36:06

korriger

51.

Erin Bachynski

1:58:27

+36:16

korriger

52.

Maria Hole

1:58:34

+36:23

korriger

53.

Gina Alice Spjøtvold

1:58:45

+36:34

korriger

54.

Marte Frotjold

1:59:35

+37:24

korriger

55.

Torunn Hatlen Nøst

2:00:46

+38:35

korriger

56.

Hanne Bergfjord

2:01:01

+38:50

korriger

57.

Silje Kolaas

Byafossen IL

2:01:09

+38:58

korriger

58.

Stine Mollan Anderssen

2:01:52

+39:41

korriger

59.

Julie H.W. Bjørkhaug

2:02:06

+39:55

korriger

60.

Elisabeth Eggen

Jernia B.I.L

2:02:07

+39:56

korriger

61.

Louise Codd

2:02:34

+40:23

korriger

62.

Camilla N Justnes

2:03:55

+41:44

korriger

63.

Cathrine Eidissen

2:03:57

+41:46

korriger

64.

Vanja Sandberg

2:04:01

+41:50

korriger

65.

Kristi W. Alstad

2:04:32

+42:21

korriger

66.

Marianne Sandvold

2:04:42

+42:31

korriger

67.

Tone Sutterø

2:04:43

+42:32

korriger

68.

Ingrid Sogn Iversen

2:04:47

+42:36

korriger

69.

Kari Ornæs Midjo

Sparebank 1

2:04:51

+42:40

korriger

70.

Lill Karin Leknes

2:05:25

+43:14

korriger

71.

Hanne Pedersen

2:06:57

+44:46

korriger

72.

Emma Amdal

Overhalla

2:07:15

+45:04

korriger

73.

Ingunn Sandnes

2:07:24

+45:13

korriger

74.

Guro Vilvang

2:07:51

+45:40

korriger

75.

Mervi Bremnes

HItra Friidrettsklubb

2:07:52

+45:41

korriger

76.

Myselie Nguyen

2:09:13

+47:02

korriger

77.

Kristin Myklebostad

2:09:51

+47:40

korriger

78.

Nina Norberg

Lånekassen

2:10:32

+48:21

korriger

79.

Hege Stette

2:10:35

+48:24

korriger

80.

Beth Ramfjord

Feios IL

2:11:07

+48:56

korriger

81.

Christina Skarvøy

2:11:41

+49:30

korriger

82.

Bjørg Egeland

2:12:07

+49:56

korriger

83.

Tina Sandsbakk

2:13:26

+51:15

korriger

84.

Oda Stendebakken

Tekna - master of the future

2:14:21

+52:10

korriger

85.

Beate Selbo

2:15:35

+53:24

korriger

86.

Anna Runering

2:17:51

+55:40

korriger

87.

Miriam Christ

2:17:57

+55:46

korriger

88.

Camilla Nilsen

Byavisa

2:18:47

+56:36

korriger

89.

Gaelle Basakci

2:19:43

+57:32

korriger

90.

Gunn Solem

2:21:32

+59:21

korriger

91.

Julianne Solberg Medås

2:22:36

+1:00:25

korriger

92.

Øyvor Bjørke Brovold

2:24:23

+1:02:12

korriger

93.

Kristine Nicolaisen

2:24:37

+1:02:26

korriger

94.

Karen Skjørholm

2:25:39

+1:03:28

korriger

95.

Sina Bråten Lunde

2:25:57

+1:03:46

korriger

96.

Ragnhild Lynum

2:27:21

+1:05:10

korriger

97.

Helle Cecilie Selnæs

2:28:07

+1:05:56

korriger

98.

Heidi S. Skullerud

2:35:30

+1:13:19

korriger

99.

Amanda Bjørge

2:36:27

+1:14:16

korriger

100.

Tone Nilsen

2:44:30

+1:22:19

korriger

101.

Mari Standnes

2:52:12

+1:30:01

korriger

102.

Lena Nordhøy

Fokus Bank

2:57:46

+1:35:35

korriger

Brutt

Sissel Grude

5:19

korriger

Brutt

Orsika Nemeth

57:54

korriger

Brutt

Vanja Cnops

1:39:42

korriger

DNS

Cathrine Hustad

korriger

DNS

Guro Sundal

Klæbu løpeklubb

korriger

DNS

Ina Dahl

korriger

DNS

Iris Aunvik

korriger

DNS

Jenny Brovold

korriger

DNS

Lena Myran Coucheron

korriger

DNS

Mai Thi Nguyen

korriger

DNS

Maria Hole

korriger

DNS

Merete Olsen

korriger

DNS

Randi Viken

korriger

DNS

Sophie Moen

korriger

DNS

Trine Ørndahl

korriger

DNS

Trude Dahl

korriger

DNS

Ingrid Meum Byrkjeflot

korriger

DNS

Stine Madsen

korriger

DNS

Aleksandra Eriksen Isham

korriger

DNS

Anette Selbo

korriger

DNS

Ann Kristin Malmo

Ogndal IL

korriger

DNS

Ann Marie Thoresen

korriger

DNS

Beate Berntsen

korriger

Klasse: D40-44 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathrin Höner

Strindheim IL

1:26:23

+0:00

korriger

2.

Lisbeth Vold

Statoil

1:29:59

+3:36

korriger

3.

Ellen Marie Holm

1:41:26

+15:03

korriger

4.

Hilde Mestvedthagen

1:49:08

+22:45

korriger

5.

Thina Johnsen Eid

1:49:40

+23:17

korriger

6.

Mona Langseth

1:50:14

+23:51

korriger

7.

Kate Nisja

BetoNor AS

1:51:17

+24:54

korriger

8.

Annika Grosseth

1:51:37

+25:14

korriger

9.

Inger Haugen

1:52:04

+25:41

korriger

10.

Janne Grotnes

Apotek 1

1:53:12

+26:49

korriger

11.

Grethe Selboe

1:54:34

+28:11

korriger

12.

Solfrid Moum

1:55:36

+29:13

korriger

13.

Heidi Holand Brenne

1:55:48

+29:25

korriger

14.

Kirsti Øyum-Jakobsen

1:56:51

+30:28

korriger

15.

May-Brit Rostad

1:58:18

+31:55

korriger

16.

Wenche Brenne Drøyvold

TIne

1:59:02

+32:39

korriger

17.

Reni Nyeng

SpareBank 1 SMN

2:04:14

+37:51

korriger

18.

Trine Bennett

2:07:18

+40:55

korriger

19.

Oddrun Hoel

Tine

2:07:56

+41:33

korriger

20.

Line Merethe Viggen

2:11:35

+45:12

korriger

21.

Gudrun Haave

2:11:42

+45:19

korriger

22.

Anne Mette Yseteng

2:13:27

+47:04

korriger

23.

Mari Linvik Nesje

2:13:29

+47:06

korriger

24.

Audhild Kvam

Enova B.I.L

2:14:15

+47:52

korriger

25.

Elin Møllegaard

2:16:15

+49:52

korriger

26.

Gloria Engtrø

2:19:57

+53:34

korriger

Brutt

Tone Brendløkken

2:16:47

korriger

DNS

Rosetta Steeneveldt

korriger

Klasse: D45-49 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Eidem

Byåsen IL

1:35:09

+0:00

korriger

2.

Solvor Moen

Hitra Friidrettsklubb

1:44:33

+9:24

korriger

3.

Inger-Lise Aamot

St. Olavs hospotal

1:56:23

+21:14

korriger

4.

Liv Hågensen

1:58:21

+23:12

korriger

DNS

Elin Tinvik

Trondheim FIL

korriger

Klasse: D50-54 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Foss

St. Olavs hospotal

1:40:04

+0:00

korriger

2.

Anne Berit Lund

Byåsen IL

1:52:48

+12:44

korriger

3.

Ingrid Wall

2:17:08

+37:04

korriger

4.

Jonette Indset

2:24:55

+44:51

korriger

5.

Arnhild Hellem

2:26:55

+46:51

korriger

Klasse: D55-59 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Rathe

1:35:17

+0:00

korriger

2.

Wenche Lande

1:37:53

+2:36

korriger

3.

Inger Nergård

Fokus Bank

1:50:43

+15:26

korriger

4.

Kevin Tooby

1:55:10

+19:53

korriger

5.

Ragnhild Brå Vardehaug

St Olavs Hospital

1:55:37

+20:20

korriger

6.

Eva Anthun

1:58:46

+23:29

korriger

7.

Augun Blindheim

2:17:33

+42:16

korriger

Klasse: D60-64 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldbjørg Lavik Lindefjeld

2:13:03

+0:00

korriger

Klasse: D65-69 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arna Bergsmyr

Fylkeskommunen

2:06:34

+0:00

korriger

Klasse: D17-18 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Lunde Nilssen

3:30:46

+0:00

korriger

Klasse: D19-39 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Venås

3:00:07

+0:00

korriger

2.

Hanna Sæverås Breivold

Team Ludo Mobil

3:30:20

+30:13

korriger

3.

Lena Larsen

St Olavs Hospital

3:33:35

+33:28

korriger

4.

Solveig Faleide Guldberg

Psykolosjen

3:35:05

+34:58

korriger

5.

Maja Solli

4:04:12

+1:04:05

korriger

6.

Kari Marita Ytterland Bakøy

4:30:00

+1:29:53

korriger

7.

Dorte Beate Melvær

4:35:55

+1:35:48

korriger

8.

Tina Nordbotten Skårdal

Psykolosjen

4:39:30

+1:39:23

korriger

9.

Amanda Fayant

5:27:41

+2:27:34

korriger

Klasse: D45-49 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Antje Junghans

NTNU

4:43:43

+0:00

korriger

DNS

Edel Solheim

korriger

Klasse: D55-59 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Ruth Vaabenø

2:35:29

korriger

Klasse: D40-44 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jessica Malmberg

4:58:02

+0:00

korriger

Klasse: M17-18 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Graabak

1:24:45

+0:00

korriger

2.

Ragnvald Nikolaisen

Hilstad IL

1:25:31

+0:46

korriger

3.

Jonas Okstad

1:41:28

+16:43

korriger

4.

Tobias Hyldmo

2:05:28

+40:43

korriger

Brutt

Robin A. Hansen

38:14

korriger

Klasse: M19-39 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Sakshaug

Selsbakk IF

1:12:03

+0:00

korriger

2.

Hågen Orseth

FIK REN-ENG

1:12:49

+0:46

korriger

3.

Arnt-Inge Nilsen

I.K. Rindals-Troll

1:15:25

+3:22

korriger

4.

Helge Langen

IK Rindals-Troll

1:16:47

+4:44

korriger

5.

Morten Urdal Bakke

Mølla Løperlag

1:19:14

+7:11

korriger

6.

Kim Laitinen

Kværner As

1:20:54

+8:51

korriger

7.

Knut Ødegaard

Byåsen VGS

1:21:17

+9:14

korriger

8.

Erik Grimstad

Namdal løpeklubb

1:22:22

+10:19

korriger

9.

Jan Olav Smalås

1:22:35

+10:32

korriger

10.

Sondre Thune Lunde

Gjerpen IF

1:23:18

+11:15

korriger

11.

Tobias Zöller

1:23:40

+11:37

korriger

12.

Tomas Moe Skjølsvold

1:24:25

+12:22

korriger

13.

Klaus Jenssen

1:24:59

+12:56

korriger

14.

Magne Basmo

Main Tech B.I.L

1:25:51

+13:48

korriger

15.

Alexander Corneliussen

1:27:00

+14:57

korriger

16.

Terje Sliper

Bratsberg IL

1:27:08

+15:05

korriger

17.

Geir K. Almlid

1:27:12

+15:09

korriger

18.

Matias Winthor

Gjerpen IF

1:27:22

+15:19

korriger

19.

Rune Bilit

1:27:29

+15:26

korriger

20.

Halvor Steinsholt

1:27:31

+15:28

korriger

21.

Adam Braveny

Lejzcek

1:27:38

+15:35

korriger

22.

Magnus Alsaker

1:28:01

+15:58

korriger

23.

Kjell Arne Trælnes

1:28:08

+16:05

korriger

24.

Øystein Høgsand

Trondheim Triatlonklubb

1:28:29

+16:26

korriger

25.

Jon Olav Røsbjørgen

Habil

1:28:37

+16:34

korriger

26.

Andreas Falk-Larssen

Vinori B.I.L

1:28:39

+16:36

korriger

27.

Lars Hermanrud

Tekna-Master of the Future

1:28:46

+16:43

korriger

28.

Lars Eriksen

NTNUI

1:28:53

+16:50

korriger

29.

Aleksander Thorne

1:29:42

+17:39

korriger

30.

Tor Andreas Andersen

1:29:57

+17:54

korriger

31.

Audun Brunes

SATS

1:30:06

+18:03

korriger

32.

Espen Bremseth

Statens Vegvesen

1:30:11

+18:08

korriger

33.

Kjell Steinar Wibe

Rica Hotels

1:30:29

+18:26

korriger

34.

Lars August Fodstad

Høyskolen i Sør-Trøndelag

1:31:00

+18:57

korriger

35.

Kristian Tårnesvik Dreiås

Statoil B.I.L

1:31:18

+19:15

korriger

36.

Bård Arild Samstad

1:31:45

+19:42

korriger

37.

Cornelis Erstad

1:31:48

+19:45

korriger

38.

Håkon Berger Sæther

Rica Nidelven Hotel

1:31:52

+19:49

korriger

39.

Erik Grasaas

1:32:00

+19:57

korriger

40.

Øystein Elgsaas

1:32:05

+20:02

korriger

41.

Audun Havnen

NTNUI

1:32:08

+20:05

korriger

42.

Hans Jakob Hunnes

1:32:38

+20:35

korriger

43.

Simon Leary

Statoil

1:32:58

+20:55

korriger

44.

Ole Martin Sørli

1:33:37

+21:34

korriger

45.

Mikkel Bakli

Gjerpen IF

1:34:30

+22:27

korriger

46.

Stein Henrik Olaussen

1:34:44

+22:41

korriger

47.

Philip Schjetlein

1:34:47

+22:44

korriger

48.

Petter Andreas Strøm

NTNUI

1:35:07

+23:04

korriger

49.

Fredrik Lillevik

1:35:19

+23:16

korriger

50.

Francesco Cherubini

1:35:23

+23:20

korriger

51.

Nicolai Ramstad

1:35:52

+23:49

korriger

52.

Jørgen Kvassheim

Kvassheim Data

1:36:03

+24:00

korriger

53.

Fredrik Widerøe

NTNUI

1:36:22

+24:19

korriger

54.

Håkon Rake

1:36:33

+24:30

korriger

55.

Michael Knudson

1:36:34

+24:31

korriger

56.

Tore Brembu

NTNU

1:36:38

+24:35

korriger

57.

Jørgen Heuch

Statens Vegvesen

1:36:47

+24:44

korriger

58.

Morten Rostad Haugen

1:37:49

+25:46

korriger

59.

Petter Sletvold

1:37:59

+25:56

korriger

60.

Jon Danielsen Aarhus

1:38:21

+26:18

korriger

61.

Sébastien Muller

1:38:26

+26:23

korriger

62.

Adriaen Verheyleweghen

1:38:34

+26:31

korriger

63.

Espen H.Nilsen

1:38:38

+26:35

korriger

64.

Vidar Vik

1:38:40

+26:37

korriger

65.

Torbjørn Sørli

1:39:07

+27:04

korriger

66.

Marius Meyer

Lånekassen

1:39:31

+27:28

korriger

67.

Knut Skatvold

Tryg B.I.L

1:39:51

+27:48

korriger

68.

Martin Skagseth

1:39:58

+27:55

korriger

69.

Kjetil Sonerrud

1:40:29

+28:26

korriger

70.

Gøran Andersen

1:40:58

+28:55

korriger

71.

Aleksander Lyng Gifstad

1:41:00

+28:57

korriger

72.

Trond Vårvik

Norsk gjenvinning

1:41:18

+29:15

korriger

73.

Boye Andersen

1:41:23

+29:20

korriger

74.

Torgeir Brurok

1:41:33

+29:30

korriger

75.

Per Ole Gundersen

St.Olavs Hospital

1:41:35

+29:32

korriger

76.

Marius Nilsen

1:41:49

+29:46

korriger

77.

Ove Øyås

1:42:04

+30:01

korriger

78.

Anders Arvesen

1:42:07

+30:04

korriger

79.

Jens Eirik Hagen

Tekna-Master of the Future

1:42:24

+30:21

korriger

80.

Espen Lund

Trondheim kommune

1:42:33

+30:30

korriger

80.

Kamil Martin Sagberg

1:42:33

+30:30

korriger

82.

Sverre Konrad Nilsen

SINTEF

1:42:57

+30:54

korriger

82.

Tom André Alstadsæther

1:42:57

+30:54

korriger

84.

Alf Einar Grimsø

Istad Tekniske Trøndelag

1:43:00

+30:57

korriger

85.

Joachim Solheim Bech

1:43:15

+31:12

korriger

86.

Geir Tellefsen

TKB Maraton

1:43:19

+31:16

korriger

87.

Knut Kvaran

1:43:28

+31:25

korriger

88.

Henning Flem-Waage

1:43:31

+31:28

korriger

89.

Stian Berntsen

1:43:34

+31:31

korriger

90.

Bjørn Sætnan

1:43:37

+31:34

korriger

91.

Marius Bjørge

ARM

1:43:43

+31:40

korriger

92.

Trond Arne Espås

1:44:02

+31:59

korriger

93.

Sondre Stette

1:44:08

+32:05

korriger

94.

Eirik Tonatiuh Ødegård

1:44:16

+32:13

korriger

95.

Fredrik Næss

Gjerpen IF

1:44:17

+32:14

korriger

96.

Anders Berge Weatherill

1:44:30

+32:27

korriger

97.

Anders Lind Vårum

1:44:38

+32:35

korriger

98.

Raymond Bergesen

1:44:54

+32:51

korriger

99.

Frode Moen

1:45:27

+33:24

korriger

100.

Peter Holm

1:45:33

+33:30

korriger

101.

Esten Tronsaune

1:45:37

+33:34

korriger

102.

Tjerand Silde

1:45:48

+33:45

korriger

103.

Eivind Klemetvoll

PWC B.I.L

1:45:50

+33:47

korriger

104.

Torkil Kvithyll

1:46:01

+33:58

korriger

104.

Andreas Severinsen

1:46:01

+33:58

korriger

106.

Anders Bjørnbeth

Notar

1:46:03

+34:00

korriger

107.

Gøran Lien Sætereng

1:46:10

+34:07

korriger

108.

Erlend Skjærseth Stensø

Sport 1 Røyken Racing Team

1:46:16

+34:13

korriger

109.

Stig Sjølstad

TIne

1:46:21

+34:18

korriger

110.

Steffen Wellinger

TKB Maraton

1:46:23

+34:20

korriger

111.

Øyvind Husby

Det norske

1:46:29

+34:26

korriger

112.

Tore Valland

1:47:01

+34:58

korriger

113.

Asbjørn Dahl

Tekna - master of the future

1:47:06

+35:03

korriger

113.

Erlend Steffensen

1:47:06

+35:03

korriger

115.

Fredrik Luhr

1:47:29

+35:26

korriger

116.

Raymond Bjørstad

Kjeldsberg Eiendomsforvaltning AS

1:47:30

+35:27

korriger

117.

Øyvind Forsmo

1:47:33

+35:30

korriger

118.

Anders Zetterlund

1:48:24

+36:21

korriger

119.

Andreas T.Karlsen

1:48:25

+36:22

korriger

119.

Ismet Erdemir

Memoshome

1:48:25

+36:22

korriger

121.

Kjetil Andersen

1:48:38

+36:35

korriger

122.

Ole Christian Røed

1:48:54

+36:51

korriger

123.

Arne Fossaa

1:49:21

+37:18

korriger

123.

Marius Klovning

1:49:21

+37:18

korriger

125.

Harald Wesenberg

1:49:22

+37:19

korriger

126.

Espen Skjevik

PWC B.I.L

1:49:27

+37:24

korriger

126.

Rune Stangeland

1:49:27

+37:24

korriger

128.

Lasse Bjerke

1:49:35

+37:32

korriger

129.

Ørjan Nyheim

1:49:39

+37:36

korriger

130.

Tormod Tvinnereim

1:49:43

+37:40

korriger

131.

Jørgen Sivertsen

Sport 1 Røyken Racing Team

1:50:38

+38:35

korriger

132.

Ove Arntsen

1:50:41

+38:38

korriger

133.

Per Iver Rugelsjøen

1:50:45

+38:42

korriger

134.

Roy Sandberg

1:50:51

+38:48

korriger

135.

Arild Nøkland

1:51:05

+39:02

korriger

136.

Jørund Eggen

Kværner Verdal

1:51:13

+39:10

korriger

137.

Håkon Furre Amundsen

Amundsen Offhore Technology

1:51:15

+39:12

korriger

138.

Luis Hallsteinsen

1:51:45

+39:42

korriger

139.

Lars Frøyd

1:51:51

+39:48

korriger

140.

Lars Jonnvik

1:52:25

+40:22

korriger

141.

Torstein Skorve

Det norske oljeselskap

1:52:35

+40:32

korriger

142.

Lars Krogstad Lien

Tekna-Master of the Future

1:53:11

+41:08

korriger

143.

Konrad Palmer

1:53:20

+41:17

korriger

144.

Geir Johnsen

1:53:28

+41:25

korriger

145.

Anders Nikolai Fuglseth

1:53:39

+41:36

korriger

146.

Børge Skjevdal

1:54:02

+41:59

korriger

147.

Bjørn Jaavall

1:54:15

+42:12

korriger

148.

Thomas Uhlving

NITO studentene

1:54:51

+42:48

korriger

149.

Vidar Nergaard

1:55:24

+43:21

korriger

150.

Morten R. Eliassen

1:55:48

+43:45

korriger

151.

Eirik Rovik

1:56:02

+43:59

korriger

152.

Gaute Aasen Slinde

Tekna Master of the Future

1:56:08

+44:05

korriger

153.

Lasse Berg Rindahl

TKB Maraton

1:56:21

+44:18

korriger

154.

Lester Lehn Solbakken

1:56:47

+44:44

korriger

155.

Magnus Ari Jonsson

1:56:49

+44:46

korriger

156.

Frank Stoum

1:57:05

+45:02

korriger

157.

Steinar Einseth

NTNUI

1:57:07

+45:04

korriger

158.

Erik Masdal

NITO studentene

1:57:18

+45:15

korriger

159.

Andreas Grimsbu

1:57:20

+45:17

korriger

160.

Håkon Seim

Brummundal IL

1:57:28

+45:25

korriger

161.

Jørgen Emerslund

1:57:48

+45:45

korriger

162.

Trond Erling Lieng

1:58:08

+46:05

korriger

163.

Magnar Nedland

1:58:14

+46:11

korriger

164.

Kåre Skretting

Appollo-88

1:58:32

+46:29

korriger

165.

Knut Skjetne

PWC B.I.L

1:58:43

+46:40

korriger

166.

Chris Leong

1:58:52

+46:49

korriger

167.

Mitch Westlake

1:59:12

+47:09

korriger

168.

Karl Morten Dahl

Byåsen IL

1:59:20

+47:17

korriger

169.

Asbjørn Nesset

Selsbakk Marshals

2:00:40

+48:37

korriger

170.

Ronny Henriksen

Teekay Petrojarl Production

2:00:56

+48:53

korriger

171.

Joakim Andersson

2:00:59

+48:56

korriger

172.

Kai Kristiansen

Adresseavisen

2:01:09

+49:06

korriger

173.

Yngve Johansen

2:01:20

+49:17

korriger

174.

Anders Solem

2:01:22

+49:19

korriger

175.

Marius Unnerud

2:01:37

+49:34

korriger

176.

Jørgen Silseth

2:01:46

+49:43

korriger

177.

Bjørnar Klein Reinertsen

2:05:45

+53:42

korriger

178.

Eric Franken

2:07:10

+55:07

korriger

179.

Kåre Haugen

NTNUI

2:08:26

+56:23

korriger

180.

Christoffer Lokrheim

2:08:42

+56:39

korriger

181.

Stian Holthe

2:11:41

+59:38

korriger

182.

Vidar Sandbakk

2:14:11

+1:02:08

korriger

182.

Anton Kråkmo

2:14:11

+1:02:08

korriger

184.

Johan Sandgrind

2:18:35

+1:06:32

korriger

185.

Bjørn Owe Ytterhaug

HABIL

2:22:21

+1:10:18

korriger

186.

Fredrik Sandahl

2:23:25

+1:11:22

korriger

187.

Andreas Mo

2:25:33

+1:13:30

korriger

188.

Daniel Wiesenberg

Acusto As

2:26:32

+1:14:29

korriger

189.

Lasse Volden

Fjeldseth Prins dep

2:26:55

+1:14:52

korriger

190.

Christopher Mentzoni

2:28:26

+1:16:23

korriger

191.

Misa Djordjevic

2:29:46

+1:17:43

korriger

Brutt

Nils Jacob Fløystad

41:31

korriger

Brutt

Kristian Stenberg

45:16

korriger

Brutt

Paulo Girao

48:32

korriger

Brutt

Bjørn Bråthen

55:46

korriger

Brutt

Lars Sydnes

Fk Kvik

1:59:43

korriger

Brutt

Ian Grohse

3:10:08

korriger

DNS

Kristian Wold Arnøy

korriger

DNS

Kristoffer Svendsen

korriger

DNS

Mattias Røstad Jørum

korriger

DNS

Mikael Olsen

Trondheim Malerservice As

korriger

DNS

Misa

korriger

DNS

Morten Fagerli Viken

korriger

DNS

Paul Naglatzki

korriger

DNS

Tim Rudi Veiteberg

korriger

DNS

Eirik Furnes

korriger

DNS

Torleif Sandnes

Atmel

korriger

DNS

Bjørn Vik-Mo

korriger

DNS

Daniel Small

korriger

DNS

Erlend Nygård Erland

korriger

DNS

Even Strøm Engebretsen

korriger

DNS

Frode Sundal

korriger

DNS

Henrik Nydahl

Reinertsen B.I.L

korriger

DNS

Håvard Tvinnereim

Hardbagg

korriger

DNS

Kenneth Valnes

korriger

DNS

Kjell Morten Haavet

korriger

DNS

Kjetil Viste Levik

korriger

Klasse: M40-44 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Skarvåg

Åfjord

1:19:46

+0:00

korriger

2.

Tommy Olsen

1:22:15

+2:29

korriger

3.

Frank Antonsen

Statoil

1:22:48

+3:02

korriger

4.

Geir Arve Muri Clausen

1:25:30

+5:44

korriger

5.

Eystein Mærk Voll

1:25:44

+5:58

korriger

6.

Øystein Lie

1:27:02

+7:16

korriger

7.

Lars Øystein Ursin

1:28:05

+8:19

korriger

8.

Arild Bjerkan

Tine

1:29:19

+9:33

korriger

9.

Erlend Ellefsen

Trondheim Triatlonklubb

1:31:04

+11:18

korriger

10.

Terje R. Meisler

HIST

1:32:17

+12:31

korriger

11.

Arne Moe

Sonans Utdanning

1:32:27

+12:41

korriger

12.

Roar Bakås

Domstoladministrasjonen

1:33:15

+13:29

korriger

13.

Roar Aass

1:33:43

+13:57

korriger

14.

Steinar Trondsetås

Sweco Norge AS

1:33:53

+14:07

korriger

15.

Geir Inge Lien

DMMH

1:34:59

+15:13

korriger

16.

Frode Wang

Møller Bil

1:36:54

+17:08

korriger

17.

Sivert Børsting

1:37:23

+17:37

korriger

18.

Tom Bals

Tine

1:38:24

+18:38

korriger

19.

Gunnar S. Kvitsand

Domstoladministrasjonen

1:38:54

+19:08

korriger

20.

Torgeir Hopen

Posten

1:40:00

+20:14

korriger

21.

Bjørn Berg

CK NOR

1:40:12

+20:26

korriger

22.

Gisle Aasgaard

Telenor

1:40:13

+20:27

korriger

23.

Rune Holmen

Enova

1:41:58

+22:12

korriger

24.

Øyvind Sørgjerd

Reinertsen B.I.L

1:42:01

+22:15

korriger

25.

Geir Møllegaard

Bilcentrum AS

1:42:48

+23:02

korriger

26.

Frank Aune

1:43:10

+23:24

korriger

27.

Jarle Hildrum

1:44:06

+24:20

korriger

28.

Dag Andreas Aune

Trond.K

1:44:26

+24:40

korriger

29.

Stig Solberg

Sveco

1:45:09

+25:23

korriger

30.

Trond Nisja

1:45:43

+25:57

korriger

31.

Dag Erik Nordgård

Jonsvatnet

1:46:38

+26:52

korriger

32.

Gjermund Laugen

1:46:52

+27:06

korriger

33.

Anders Risan

1:47:10

+27:24

korriger

34.

Terje Brekke

Campus Kristiania B.I.L

1:49:05

+29:19

korriger

35.

Morten Jensen

Schlumberger

1:52:36

+32:50

korriger

36.

Pål Helge Øvrebø

Statoil BIL Stjørdal

1:53:20

+33:34

korriger

37.

Stian Kjeldsand

Selsbakk Marshals

1:54:06

+34:20

korriger

38.

Bjørn Dybwad

1:54:26

+34:40

korriger

39.

Odd Eirik Pedersen

Team Privatmegleren

1:54:36

+34:50

korriger

40.

Oddvar Alstad

1:55:56

+36:10

korriger

41.

Anders Eriksmoen

1:57:13

+37:27

korriger

42.

Krzysztof Swajda

1:57:26

+37:40

korriger

43.

Leif Rune Pedersen

1:58:31

+38:45

korriger

44.

Gorm B. Karlsen

Bøkveien Runners

1:58:32

+38:46

korriger

45.

Morten Eidsvåg

1:58:43

+38:57

korriger

46.

Jan Inge Pedersen

1:58:53

+39:07

korriger

47.

Roar Knudsen

Bøkveien Runners

2:01:29

+41:43

korriger

48.

Tore Stavås

Vinjeøra IL

2:04:53

+45:07

korriger

49.

Arve Pettersen

2:05:21

+45:35

korriger

50.

Terje Hyldmo

2:05:28

+45:42

korriger

51.

Arne Westerheim

2:10:10

+50:24

korriger

52.

Stig Bjørge

2:14:05

+54:19

korriger

53.

Robert Mulelid

2:19:17

+59:31

korriger

54.

Jarl Olav Bugen

3:05:08

+1:45:22

korriger

Brutt

Per Arne Troset

Nidelv

47:07

korriger

Brutt

John Brumo

49:16

korriger

DNS

Alf Anton Hammerdal

korriger

DNS

Bård Eivind Steffensen

korriger

DNS

Gunnar Jenssen

korriger

DNS

John Aune

Kyrksæterøra IL- fridrett

korriger

Klasse: M45-49 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Olsen

Rindals-Troll

1:16:51

+0:00

korriger

2.

Gunnar Taraldsen

1:30:31

+13:40

korriger

3.

Knut Ove Hellandsjø

Orkanger IF

1:33:51

+17:00

korriger

4.

Sartori Tareisio

Ronning Cazzagosn

1:33:57

+17:06

korriger

5.

Svend Østmo

Statoil

1:34:09

+17:18

korriger

6.

Peter Svensson

NTNUI

1:34:53

+18:02

korriger

7.

Atle Vårvik

MOT

1:35:02

+18:11

korriger

8.

Øyvind Schjelderup

1:36:07

+19:16

korriger

9.

Hans Jørgen Olsen

1:36:59

+20:08

korriger

10.

Roar Kullerud

1:37:09

+20:18

korriger

11.

Helge Olsen

1:40:08

+23:17

korriger

12.

Arne Idar Haugen

1:41:04

+24:13

korriger

13.

Peder Chunnoo

TKB Maraton

1:43:20

+26:29

korriger

14.

Rolf Kønig

1:43:38

+26:47

korriger

15.

Geir Wolden

Intelecom B.I.L

1:45:18

+28:27

korriger

16.

Ståle Haverstadløkken

Det norske oljeselskapet ASA

1:45:29

+28:38

korriger

17.

Knut Svean

PIL Sør-Trøndelag

1:45:34

+28:43

korriger

18.

Roar Krogstad

1:48:11

+31:20

korriger

19.

Bård Ove Fagerli

1:48:36

+31:45

korriger

20.

Terje Keiseraas

Tine

1:48:50

+31:59

korriger

21.

Even Morch Aasen

Dycon Midt Norge As

1:52:35

+35:44

korriger

22.

Gunnar Grut

TKB Maraton

1:52:50

+35:59

korriger

23.

Roy Åge Østerås

Melhus IL

1:53:23

+36:32

korriger

24.

Thomas Dahl

SINTEF

1:56:25

+39:34

korriger

25.

Rune Nilsen

NTPIL

2:05:26

+48:35

korriger

26.

Øystein Holmberget

2:21:42

+1:04:51

korriger

27.

Jan Vidarsnefugl

Folldal IF

2:23:53

+1:07:02

korriger

Brutt

Kristian Steinnes

NTNUI

1:01:41

korriger

DNS

Ingar Hanssen

Atmel

korriger

DNS

Hans Jakob Jakobsen

korriger

Klasse: M50-54 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Nilsen

1:19:46

+0:00

korriger

2.

Urbain Huys

1:23:01

+3:15

korriger

3.

Brent Landsem

Strindheim

1:29:10

+9:24

korriger

4.

Frode Flægstad

TelCage Telenor

1:30:01

+10:15

korriger

5.

Terje Solemsaunet

1:30:34

+10:48

korriger

6.

Ketil Kvam

1:31:18

+11:32

korriger

7.

Pål Berntsen

Telenor

1:34:16

+14:30

korriger

8.

Jon Eriksen

1:34:57

+15:11

korriger

9.

Bjørn Stavnes

1:35:05

+15:19

korriger

10.

Arve Lian

Nidelv - Krampe

1:35:24

+15:38

korriger

11.

Roald Lilletvedt

Høyskolen i Sør-Trøndelag

1:37:15

+17:29

korriger

12.

Bjørn Salomonsen

1:40:33

+20:47

korriger

13.

Clive Ter Heege

1:40:55

+21:09

korriger

14.

Svein-Jarle Slenes

1:41:48

+22:02

korriger

15.

Jan Ove Tvervåg

Sjetne IL

1:43:46

+24:00

korriger

16.

Tormod Johansen

Namsos løpeklubb

1:45:03

+25:17

korriger

17.

Stig Christoffersen

IL Fram

1:45:14

+25:28

korriger

18.

Joar Melting

Statsbygg Midt- Norge

1:45:42

+25:56

korriger

19.

Ole Einar Arntsen

1:46:42

+26:56

korriger

20.

Helge Johansen

Jernbanens B.I.L

1:50:52

+31:06

korriger

21.

Kjell Bjørvik

1:51:05

+31:19

korriger

22.

Frank Wettland

Linjebygg Offshore

1:57:59

+38:13

korriger

23.

Per Axel Koch

Adresseavisen

1:59:38

+39:52

korriger

24.

Arnet Berset

2:00:44

+40:58

korriger

25.

Sigbjørn Egeland

2:12:08

+52:22

korriger

26.

Per Inge Pedersen

2:13:14

+53:28

korriger

27.

Einar Hattrem

Kvik

2:13:51

+54:05

korriger

28.

Gunnar Bårdsen

2:15:11

+55:25

korriger

29.

Jan Olav Hallset

2:17:08

+57:22

korriger

DNS

Bjarne Høgås

korriger

Klasse: M55-59 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Olav Moen

Strindheim IL

1:22:24

+0:00

korriger

2.

Stein Hermansen

1:28:38

+6:14

korriger

3.

Stein Erik Aagaard

Byåsen IL

1:33:13

+10:49

korriger

4.

Jan Haugland

1:34:56

+12:32

korriger

5.

Morten Aarstad

1:39:45

+17:21

korriger

6.

Stein T Dahl

1:41:11

+18:47

korriger

7.

Jan Wilhelm Kluver

PIL Sør-Trøndelag

1:45:43

+23:19

korriger

8.

Morten Nergård

1:48:00

+25:36

korriger

9.

Arnstein Arvesen

1:50:27

+28:03

korriger

10.

Hallvard Barlaup

1:51:13

+28:49

korriger

11.

Nils Martinsen

1:56:09

+33:45

korriger

12.

Ola Haukdal

1:59:32

+37:08

korriger

13.

Øyvind Vang

2:07:16

+44:52

korriger

14.

Eldar Bjørge

Statoil B.I.L Stavanger

2:08:33

+46:09

korriger

15.

Kjell Brennskaug

2:13:52

+51:28

korriger

16.

Knut Opeide

2:17:33

+55:09

korriger

17.

Terje Rotvold

2:32:19

+1:09:55

korriger

Klasse: M60-64 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Melby

Adresseavisen

1:34:12

+0:00

korriger

2.

Ole Hansen

Nidelv IL

1:43:26

+9:14

korriger

3.

Oddleif Skorild

1:44:49

+10:37

korriger

4.

Finn Landstad

Byåsen IL

1:50:52

+16:40

korriger

5.

Ragnar Lorentzen

Kondis

1:59:45

+25:33

korriger

6.

Bjørn Anthun

Semantix AS

2:03:02

+28:50

korriger

7.

Svein Snekkvik

Team Parkinson

2:10:14

+36:02

korriger

8.

Knut Dagfinn Nilsen

Kondis

2:13:05

+38:53

korriger

9.

Asbjørn Hjeldnes

2:24:55

+50:43

korriger

DNS

Arild Pedersen

korriger

Klasse: M65-69 halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Gundersen

Stor-Elvdal skiklubb

1:32:19

+0:00

korriger

2.

Rolf Hårberg

Bjugn IL

1:39:46

+7:27

korriger

3.

Kjell Hovset

1:46:49

+14:30

korriger

4.

Knut Ragnar Holm

2:03:31

+31:12

korriger

5.

Åsmund Jystad

Husbanken

2:04:16

+31:57

korriger

6.

Per Kristian Stråmsli

Åfjord IL

2:04:29

+32:10

korriger

7.

Harald Reppesgaard

2:16:18

+43:59

korriger

DNS

Per Vullum

korriger

Klasse: M75- halvmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingolf Hådem

NTHI

2:12:00

+0:00

korriger

Klasse: M19-39 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Frode Haugseth

2:56:14

+0:00

korriger

2.

Gjermund Midtbø

3:21:15

+25:01

korriger

3.

Jan Sandstad Næss

3:22:11

+25:57

korriger

4.

Oscar Gulseth

Loplabbet Oslo

3:23:03

+26:49

korriger

5.

Tore Mortensen

Justervesenet BIL

3:26:46

+30:32

korriger

6.

Thor Billington

3:27:57

+31:43

korriger

7.

Erik Christiansen

Orkanger IF

3:28:58

+32:44

korriger

8.

Christian Heimdal Sunde

3:29:15

+33:01

korriger

9.

Inge Norstad

3:31:10

+34:56

korriger

10.

Eirik Gjøsæter

3:32:58

+36:44

korriger

11.

Rune Hagen

3:34:13

+37:59

korriger

12.

Jørgen Sogn Kjus

HIST

3:34:20

+38:06

korriger

13.

Simon Dai

3:41:18

+45:04

korriger

14.

Anders Stubban

Trondheim Triatlonklubb

3:42:11

+45:57

korriger

15.

Grant Scott

Statoil B.I.L

3:42:12

+45:58

korriger

16.

Bjørnar Skåre

3:43:11

+46:57

korriger

17.

Eirik Dyrset

3:43:18

+47:04

korriger

18.

Mikal Sletten

3:43:22

+47:08

korriger

19.

Kristian Opsahl Bredesen

3:44:48

+48:34

korriger

20.

Are Johan Rønning

NTNUI

3:44:50

+48:36

korriger

21.

Håkon Rolland

3:48:37

+52:23

korriger

22.

Daniel Pfirrmann

3:49:26

+53:12

korriger

23.

Eivind Berstad

Via Travel

3:50:26

+54:12

korriger

24.

Kim Lindland

3:53:19

+57:05

korriger

25.

Vegard Hustelid

3:56:05

+59:51

korriger

26.

André Flakke

3:56:19

+1:00:05

korriger

27.

Thor Martin Pedersen

3:56:45

+1:00:31

korriger

28.

Jan Eirik Kolstad

3:57:31

+1:01:17

korriger

29.

Eivind Sperre Austnes

3:58:49

+1:02:35

korriger

30.

Jostein Engesmo

Bouvet ASA

4:05:24

+1:09:10

korriger

31.

Erki Markson

Sjoa Laft og Resturering

4:09:37

+1:13:23

korriger

32.

Mats Møller Bæren

NTNUI

4:10:00

+1:13:46

korriger

33.

Gøran Borkamo

4:12:34

+1:16:20

korriger

34.

Eirik Furunes

4:12:40

+1:16:26

korriger

35.

Martin Bergkvist

4:19:13

+1:22:59

korriger

36.

Jhon Fredy Myrvang

4:23:21

+1:27:07

korriger

37.

Nicolas Lescureux

NINA

4:24:03

+1:27:49

korriger

38.

Andreas Moen Strømsnes

National Oilwell Varco

4:30:00

+1:33:46

korriger

39.

Øyvind Estensen

Tverlandet Idrettslag

4:33:23

+1:37:09

korriger

40.

Hans Kristian Nilsen

4:37:52

+1:41:38

korriger

41.

Fredrik Jensen

Pareto

4:37:55

+1:41:41

korriger

42.

Tomasz Piotrowski

4:41:53

+1:45:39

korriger

43.

Endre Kure

4:42:49

+1:46:35

korriger

44.

Bendik Bryde

4:43:39

+1:47:25

korriger

45.

Kristoffer Eikehaug

4:49:42

+1:53:28

korriger

46.

Marius Waldersnes Hovind

UpperBakk7

4:49:45

+1:53:31

korriger

47.

Yngve Syrtveit

Via Travel

5:13:19

+2:17:05

korriger

Brutt

Børge Leiren

Brattsberg IL

1:24:51

korriger

Brutt

Tor Gunnar Bjørnstad

Dynea B.I.L/Cytec

1:26:10

korriger

Brutt

Tor Anders Marvik

NTNUI

1:42:51

korriger

DNS

Andris Koskevics

korriger

DNS

Henrik Kvalvåg Winge

korriger

DNS

Lars Eriksen

korriger

DNS

Sammy Kiokurui Kogo

korriger

DNS

Thor Martin Pedersen

korriger

Klasse: M40-44 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Tidemann

Kondis

3:21:35

+0:00

korriger

2.

Svein Richard Rogne

Forsvaret

3:27:48

+6:13

korriger

3.

Jan Olav Dagsvik

Ogndal IL

3:29:12

+7:37

korriger

4.

Atle Rokkan

3:47:54

+26:19

korriger

5.

Fredrik Kulsås

Trondheim kommune

4:17:58

+56:23

korriger

6.

Patrik Leje

4:18:07

+56:32

korriger

7.

Yngve Skjæveland

4:22:29

+1:00:54

korriger

Brutt

Gudleik Husby

Trondheim Brannkorps

2:12:33

korriger

Klasse: M45-49 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Hafsås

Olden IL

2:45:41

+0:00

korriger

2.

Rune Andre Jensen

Hitra Friidrettsklubb

3:15:39

+29:58

korriger

3.

Eyvind Ottesen

Adresseavisen

3:48:21

+1:02:40

korriger

4.

Sverre Solhaug

4:03:09

+1:17:28

korriger

DNS

Frants Mohr

Romerike Ultraløperklubb

korriger

DNS

Tony Keshtjella

korriger

Klasse: M50-54 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Roll

3:24:46

+0:00

korriger

2.

Arne Lyngen

IL.NOR

3:28:36

+3:50

korriger

3.

Vidar Bjørgum

3:50:28

+25:42

korriger

4.

Kjell Kandal Hansen

Aker Solutions B.I.L

3:56:33

+31:47

korriger

5.

Roar Juul

4:08:22

+43:36

korriger

6.

Petter Nyeng

Felleskjøpet Agri

4:15:20

+50:34

korriger

Brutt

Bård Morten Johansen

1:55:24

korriger

Klasse: M55-59 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Forren

3:37:52

+0:00

korriger

2.

Lars Raae

4:04:53

+27:01

korriger

3.

Per Erling Johansen

Trondheim Kommune

5:26:02

+1:48:10

korriger

4.

Inge Asbjørn Haugen

Hornindal IL

5:26:03

+1:48:11

korriger

Klasse: M60-64 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Zetterlund

3:43:58

+0:00

korriger

2.

Georg Vikshåland

Hydro Aluminium Karmøy B.I.L

4:12:41

+28:43

korriger

3.

Snorre Johansen

B.30/Kondis

5:25:57

+1:41:59

korriger

Klasse: M65-69 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Rødde

Lånke IL

3:57:31

+0:00

korriger

2.

Leif Eriksen

4:10:59

+13:28

korriger

Klasse: M70-74 helmaraton

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hagbart Vebostad

Gnagsår

3:46:45

+0:00

korriger

DSQ

Gar Garåsen

4:23:03

korriger

Klasse: D 7km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Kitt

Kvam Idrettslag

28:05

+0:00

korriger

2.

Lilli Marie Myhre Ofstad

Strindheim IL

29:35

+1:30

korriger

3.

Cathrine Hustad

SATS

32:17

+4:12

korriger

4.

Adele F. Johannesen

33:14

+5:09

korriger

5.

Maria Fjose

Voss IL

33:26

+5:21

korriger

6.

Linda Marie Stromedal

33:28

+5:23

korriger

7.

Siv Sæther

34:17

+6:12

korriger

8.

Ragnhild Røsbjørgen

NTNU

34:26

+6:21

korriger

9.

Hege Bertelsen

34:53

+6:48

korriger

10.

Astrid Stenersen

Trondheim kommune

35:43

+7:38

korriger

11.

Grethe Albrektsen

36:02

+7:57

korriger

12.

Karen Marie Aune

Skogn IL

36:26

+8:21

korriger

13.

Brit Mæhlum

NTNUI

37:00

+8:55

korriger

14.

Siri Müller Hval

37:30

+9:25

korriger

15.

Pippi- Veronica Salvik

Team Herbalife

37:40

+9:35

korriger

16.

Aida Bye

37:44

+9:39

korriger

17.

Martine Skjei

38:29

+10:24

korriger

18.

Thea Enge Gravdal

38:35

+10:30

korriger

19.

Kristine Nordstad Moen

38:42

+10:37

korriger

20.

Tove Nordholm

Hitra FIK

39:39

+11:34

korriger

21.

Thea Fjogstad Nielsen

39:42

+11:37

korriger

22.

Tone S. Johansen

39:51

+11:46

korriger

23.

Sigrid Seppola

40:21

+12:16

korriger

24.

Eline M. Sørsæther

Hitra friidrettsklubb

40:34

+12:29

korriger

25.

Mona Åsgård

40:45

+12:40

korriger

26.

Tuva Sætrum Bjerkan

Tine

41:01

+12:56

korriger

27.

Målfrid Dullum Johansen

41:08

+13:03

korriger

28.

Anniken Lorvik

41:10

+13:05

korriger

29.

Birgitte Dullum Johansen

41:28

+13:23

korriger

30.

Pauline Forren

41:49

+13:44

korriger

31.

Anne Mette Rosten

41:59

+13:54

korriger

32.

Tina Morseth Kasseth

42:00

+13:55

korriger

33.

Marte Sæther Grenne

42:11

+14:06

korriger

34.

Ingrid Gammelsæter

42:45

+14:40

korriger

35.

Anne Mjelva

43:41

+15:36

korriger

36.

Frøydis Hollakleiv

43:57

+15:52

korriger

37.

Berit Myren

43:58

+15:53

korriger

38.

Berit Johanne Stokke

44:58

+16:53

korriger

38.

Andrea Strømmen Engum

44:58

+16:53

korriger

38.

Julie Løvseth

44:58

+16:53

korriger

41.

Vibeke Dahn

45:26

+17:21

korriger

42.

Marianne Langeland

45:28

+17:23

korriger

43.

May Helen Skjærvø

Trondheim parkering

45:54

+17:49

korriger

44.

EliSiv Skjei

Konkretkarriere

46:20

+18:15

korriger

45.

Kine Aasen

48:11

+20:06

korriger

46.

Elin Hallenstvedt

FKF

48:12

+20:07

korriger

47.

Lisa Løseth

48:14

+20:09

korriger

48.

Øydis Marie Mo

48:52

+20:47

korriger

49.

Linda Karlsson

Felleskjøpet Forutvikling

48:55

+20:50

korriger

50.

Mette Sollie

Playa Spring Odinsveg

49:51

+21:46

korriger

51.

Josephine Grauert

49:57

+21:52

korriger

52.

Ellen Sjaaholm

50:01

+21:56

korriger

53.

Berit Lavik Frøystad

50:06

+22:01

korriger

54.

Anita Hofsøy

50:25

+22:20

korriger

55.

May E. Husby

50:29

+22:24

korriger

Brutt

Sonja Alexandra Lyng

SATS

30:17

korriger

DNS

Ann Kristin Dyndal

korriger

DNS

Cathrine Tørum

korriger

DNS

Elisabeth Fagereng

Tine

korriger

DNS

Ina Therese Kampe

korriger

DNS

Jonette Indset

korriger

DNS

Marie Therese Hagen

korriger

DNS

Monica Røstad

korriger

DNS

Siv Merete Hagen

korriger

DNS

Tove-Mette Sætrum

Tine

korriger

DNS

Trude Saghaug

korriger

DNS

Siv Indseth

Byåsen veteran

korriger

Klasse: M 7km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Kristoffersen

24:57

+0:00

korriger

2.

Terje Olsen

Danica

24:58

+0:01

korriger

3.

Nils Jacob Kjølsø

Hitra FIK

27:06

+2:09

korriger

3.

Andemariam Tekeste

Hitra FIK

27:06

+2:09

korriger

5.

Martin K. Andersen

Adresseavisen

27:08

+2:11

korriger

6.

Tarjei Solli

27:11

+2:14

korriger

7.

Erik Wold Sund

Klæbu løperklubb

27:30

+2:33

korriger

8.

Terje Drøyvold

Tine

27:37

+2:40

korriger

9.

Øivind Aunøien

Strindheim

27:49

+2:52

korriger

10.

Olav Bolland

Strindheim

27:53

+2:56

korriger

11.

Runar Martinsen

Fokus Bank

27:59

+3:02

korriger

12.

Trond Einar Elden

Strindheim Ski

28:45

+3:48

korriger

13.

Mikael Wassæther

Hitra FIK

29:26

+4:29

korriger

14.

Sindre Torp

29:44

+4:47

korriger

15.

Anders Quist Nyrnes

Byåsen IL

29:46

+4:49

korriger

16.

Petter Quist-Paulsen

29:55

+4:58

korriger

17.

Øyvind Kjønsberg

Vind IL

29:58

+5:01

korriger

18.

Robert Killingberg

Lade barnehager

30:04

+5:07

korriger

19.

Egil Søvik Pedersen

30:09

+5:12

korriger

20.

Morten Haugen

Jonsvatnet IL

30:11

+5:14

korriger

21.

Vegard Heggvik

Hitra FIK

30:13

+5:16

korriger

22.

Ståle Kirkvold

Hjelp 24

30:36

+5:39

korriger

23.

Gudmund Simonsen

Gjerpen IF

30:38

+5:41

korriger

24.

Erik Knudsen

Trønder-taxi

30:41

+5:44

korriger

25.

Stig Carlsen Strandhagen

31:08

+6:11

korriger

26.

Jørgen Natvig Løvseth

Tine

31:11

+6:14

korriger

27.

Torgeir Kruke

Capgemini

31:22

+6:25

korriger

28.

Robert Mæle

3T-Treningssenter

31:27

+6:30

korriger

29.

Mikkel Flått

Tine

31:44

+6:47

korriger

30.

Kjetil Stokke

Tine

31:46

+6:49

korriger

31.

Andreas Stokke

Enova B.I.L

31:55

+6:58

korriger

32.

Eirik Mo

32:00

+7:03

korriger

33.

Frode Saghaug

32:51

+7:54

korriger

34.

Rasmus Sætrum Bjerkan

Tine

33:01

+8:04

korriger

35.

Christer Mandal

33:38

+8:41

korriger

36.

Ruben Aalberg

SATS

33:56

+8:59

korriger

37.

Christian Drøyvold

Tine

34:09

+9:12

korriger

38.

Seth Helfenstein

34:12

+9:15

korriger

39.

Andreas Jørandsen

Hitra FIK

34:42

+9:45

korriger

40.

Trond Klevstuen

Lindbak BIL

34:43

+9:46

korriger

41.

Stian Dahlstrø

Klæbu IL

35:00

+10:03

korriger

42.

Sindre Brå Henden

35:01

+10:04

korriger

43.

Pål Foss

SATS

35:10

+10:13

korriger

44.

Knut Sæther

35:12

+10:15

korriger

45.

Eystein Angen

35:18

+10:21

korriger

46.

Håkon Emil Øien

35:41

+10:44

korriger

47.

Marcus Nordahl

35:46

+10:49

korriger

48.

Erling Friedmann

B.S.K.

36:14

+11:17

korriger

49.

Ole Magnus Kinn

36:29

+11:32

korriger

50.

Magnus Drøyvold

Tine

37:18

+12:21

korriger

51.

Iver O Fremstad

Tine

37:21

+12:24

korriger

52.

Sveinung Gravås

37:26

+12:29

korriger

53.

Tormod Jakobsen

HIST

37:38

+12:41

korriger

54.

Kjetil Dørum

Team Herbalife

38:11

+13:14

korriger

55.

Per Øyvind Jenssen

Trondheim kommune

38:22

+13:25

korriger

56.

Torgeir A. Klevstuen

Flatås IL

38:38

+13:41

korriger

57.

Tor Busch

38:51

+13:54

korriger

58.

Vetle Tveiten

39:08

+14:11

korriger

59.

Rune Ytterdahl

39:16

+14:19

korriger

59.

Ole Kristian Lundereng

39:16

+14:19

korriger

61.

Jan Frode Lorås

Elixia

39:38

+14:41

korriger

62.

Per Arnesen

39:45

+14:48

korriger

63.

Kjetil Kirkholt

Lensvik IL

39:49

+14:52

korriger

64.

Håkon Blomstrøm

40:12

+15:15

korriger

65.

Jan Kjølsø

Hitra FIK

40:35

+15:38

korriger

66.

Odd Magne

Lensvik IL

40:48

+15:51

korriger

67.

Nils Dalehaug

SATS

40:55

+15:58

korriger

68.

Tom Knudsen

41:10

+16:13

korriger

69.

Håvard Rokkan

41:18

+16:21

korriger

70.

Karsten Ytterdahl

42:25

+17:28

korriger

71.

Tore Wulff

Tyrili

43:45

+18:48

korriger

72.

Marko Troon

44:56

+19:59

korriger

73.

Philipp Klähn

49:58

+25:01

korriger

DNS

Bernt Olav Hilmo

BSK

korriger

DNS

Geir Dahlsveen

Lusparken

korriger

DNS

Ivar Ramdal

korriger

DNS

Julian Godfrey

korriger

DNS

Magne Vik Bjørkøy

NRK

korriger

DNS

Robert Ødegård

Adresseavisen

korriger

DNS

Tor Henning Aalmo

Tine

korriger

Klasse: halv

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Arne Skogmo

1:32:52

+0:00

korriger

2.

Max Kjær

Powel

1:42:16

+9:24

korriger

3.

Martin Pavelec

1:43:32

+10:40

korriger

4.

Morten Mogseth

Trondos

1:54:31

+21:39

korriger

5.

Linn Kroppan

2:02:15

+29:23

korriger

6.

Martine Larsen

2:04:47

+31:55

korriger

7.

Jan Sneisen

2:09:33

+36:41

korriger

8.

Anna Maria Berglund

2:46:12

+1:13:20

korriger

DNS

Hans Magnus Kure

korriger

DNS

Hilde Eikeland

korriger

Klasse: hel

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ola Skage Sander

Ulanbator BB

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2011, 13:19:50

Arrangør:

Brikkesys

Antall deltagere:

811

Antall startet:

731