Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2023OG karusellen lagkonkurranse 2023Dataeksport
Brikkesys.no

OG karusell Klæbu 16. august 2023

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

18:25

+0:00

2.

Signe Nilsen Bardal

Melhus IL

27:21

+8:56

3.

Mali Bøe Smith

klæbu IL

30:23

+11:58

4.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

31:22

+12:57

5.

Viljar Aasen

Leik IL

37:57

+19:32

112 113 115 119

6.

Katylin Aasen

Leik IL

38:00

+19:35

112 113 115 119

7.

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

39:31

+21:06

8.

Charlie Endre Flå

Gaula IL

40:54

+22:29

Klasse: GUL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

40:56

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

44:41

+3:45

Innsendt korrigert navn

3.

Steinar Seehuus

Melhus IL

1:02:11

+21:15

4.

Aasmund Nilsen Bardal

Melhus IL

1:04:56

+24:00

5.

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

1:06:57

+26:01

6.

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

1:06:58

+26:02

DSQ

Kjell Sølberg

Leik IL

54:08

45

Klasse: HVIT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallgeir Øian

Gaula IL

53:49

+0:00

2.

Trine Sunnset

Melhus IL

54:58

+1:09

3.

Joar Arvid Krognes

Leik IL

57:19

+3:30

4.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:03:50

+10:01

5.

Line Onsøyen

Leik IL

1:08:00

+14:11

6.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

1:09:26

+15:37

7.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:11:46

+17:57

8.

Hilde Bellingmo

Gaula IL

1:23:23

+29:34

39

9.

Ingrid Opedal

Melhus IL

1:33:38

+39:49

DSQ

Rolf Wærnes

Orkanger IL

1:01:09

34

DSQ

Klara Storler

Melhus IL

1:37:14

76 50

Klasse: GRØNN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

41:38

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

43:34

+1:56

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

47:30

+5:52

4.

Anna Røstum Bellingmo

Gaula IL

51:15

+9:37

5.

Maja Bredland Sehus

Melhus IL

57:07

+15:29

6.

Svein Unsgård

Leik IL

1:01:55

+20:17

7.

John Lerli

Melhus IL

1:11:52

+30:14

8.

Torun Stenseth

Leik IL

1:12:19

+30:41

9.

Svein Olav Åmot

Leik IL

1:17:24

+35:46

10.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:48:27

+1:06:49

DSQ

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:56:35

63 33

Klasse: RØD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Nikolaisen

Melhus IL

1:02:08

+0:00

2.

Synne Fossøy

Gaula IL

1:06:58

+4:50

3.

Kay Ove Bjerkenås

Leik IL

1:07:50

+5:42

4.

Johannes Lerli

Melhus IL

1:08:29

+6:21

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:17:55

+15:47

DSQ

Jorid Sunnset

Leik IL

1:19:42

82 83 65 48 46 33 50

DSQ

Frank Egil Holm

Melhus IL

1:20:00

39 34 37 44 82 83 65 48 46 33 50 92

Klasse: BLÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Leik IL

1:00:32

+0:00

2.

Runar Krognes

Leik IL

1:05:16

+4:44

3.

Even Unsgård

Leik IL

1:06:22

+5:50

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

1:11:02

+10:30

5.

Stefan Preisig

Melhus IL

1:15:29

+14:57

6.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula IL

1:18:43

+18:11

7.

Martin Kvisvik Larsen

Gaula IL

1:19:52

+19:20

8.

Gisle Berg

Leik IL

1:25:48

+25:16

9.

Jon Røstum

Gaula IL

1:36:28

+35:56

DSQ

Ola Øvstedal

Klæbu IL

1:30:18

81 84 41 43

Klasse: GRØNN TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

1:09:57

+0:00

DSQ

Dan Ørjan Bjerkenås

Leik IL

41:08

63 33 92


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2023, 18:07:17

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56