Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Høstmila 16. september 2023

Klasse: Damer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

2:06:03

+0:00

12:49

2.

Hege Feiring

Tyrving IL

2:17:03

+11:00

13:56

DSQ

Linda Fredh

OK Moss

1:30:12

73 74 78 72 123 75 122 124 76 77 80 82 8...

DSQ

Kari Jussie Lønning

Sturla, IF

2:53:15

85 88 87 120 121

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:32:40

+0:00

9:25

2.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

1:35:28

+2:48

9:42

3.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

1:36:45

+4:05

9:50

4.

Inge Lindseth

Nydalens SK

1:37:54

+5:14

9:57

5.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:39:11

+6:31

10:05

6.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:49:06

+16:26

11:05

7.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

1:51:03

+18:23

11:17

8.

Erik Spangberg

Eltek BIL

1:51:13

+18:33

11:18

9.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:53:42

+21:02

11:33

10.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

1:54:12

+21:32

11:37

11.

Martin Aske

Andebu IL

1:57:03

+24:23

11:54

12.

Are Flågan

Asker Skiklubb

1:58:48

+26:08

12:05

13.

Eirik W. Moe

Asker Skiklubb

2:04:06

+31:26

12:37

14.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

2:13:16

+40:36

13:33

15.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

2:21:21

+48:41

14:22

16.

Bjørnar Olsrød

NoTeam

2:21:55

+49:15

14:26

17.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

2:25:18

+52:38

14:46

18.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

2:45:04

+1:12:24

16:47

19.

Rune Sørensen

Sturla, IF

2:55:05

+1:22:25

17:48

DSQ

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

2:04:58

72 73 74 78 72 123 75 121 100

DSQ

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

2:06:14

85 88 87 120 121 100

DSQ

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

2:15:31

73 74 85 88 87 120 121

DSQ

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

2:22:49

81 83 84 85 88 87 120 121

Klasse: Damer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:14:48

+0:00

14:29

2.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

1:15:29

+0:41

14:37

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

1:19:07

+4:19

15:19

4.

Anne Danielsen

Nydalens SK

1:20:52

+6:04

15:40

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

1:22:46

+7:58

16:02

6.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

1:25:07

+10:19

16:29

7.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

1:25:48

+11:00

16:37

8.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

1:26:01

+11:13

16:40

9.

Marianne Teigen

Sturla, IF

1:33:05

+18:17

18:02

10.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:36:19

+21:31

18:39

11.

Siri Scherdin Sætra

Røyken OL

2:21:35

+1:06:47

27:26

12.

Ann Mojan

Nydalens SK

2:25:06

+1:10:18

28:07

13.

Marianne Solberg Strandseter

Røyken OL

2:38:48

+1:24:00

30:46

DSQ

Hannah Rasmussen Braadlie

Heming Orientering

2:16:43

85 88

Klasse: Herrer - mellomlang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Jansson Haverstad

Lierbygda OL

46:38

+0:00

9:02

72 123 122 121 100

2.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

54:56

+8:18

10:38

3.

Gunnar Brattli

Asker Skiklubb

1:01:04

+14:26

11:50

4.

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

1:01:33

+14:55

11:55

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:02:21

+15:43

12:05

72 123 88 87

6.

Roger Wiik

Sturla, IF

1:02:45

+16:07

12:09

7.

Thomas Konow

Å Energi

1:03:55

+17:17

12:23

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:04:00

+17:22

12:24

9.

Per Sandberg

Nydalens SK

1:04:13

+17:35

12:26

10.

Per-Arne Røstadsand

Nydalens SK

1:05:44

+19:06

12:44

11.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:06:00

+19:22

12:47

12.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

1:06:05

+19:27

12:48

13.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:08:13

+21:35

13:13

14.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

1:09:11

+22:33

13:24

15.

Øystein Rodem

Nydalens SK

1:09:29

+22:51

13:27

16.

Hans Jevanord

Fossum IF

1:11:37

+24:59

13:52

17.

Kjetil Eriksen

Å Energi

1:11:46

+25:08

13:54

18.

Bård Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:13:19

+26:41

14:12

19.

Svein Ackenhausen

Å Energi

1:15:57

+29:19

14:43

20.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

1:22:54

+36:16

16:03

21.

Simen Rønning Hansen

Måren OK

1:23:28

+36:50

16:10

22.

Hans-Ingar Sætra

Røyken OL

1:25:47

+39:09

16:37

23.

Fredrik Høyer

Fossum IF

1:27:46

+41:08

17:00

24.

Per Øhlckers

Tyrving IL

1:29:33

+42:55

17:21

25.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:31:12

+44:34

17:40

26.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:31:21

+44:43

17:42

27.

Tom Rådahl

Tyrving IL

1:32:36

+45:58

17:56

28.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

1:32:49

+46:11

17:59

29.

Reidar Madsen

NoTeam

1:36:00

+49:22

18:36

30.

Arild Trolsrud

Jernbanen

1:42:09

+55:31

19:47

31.

Rolf Christensen

Berger og Svelvik OL

1:49:02

+1:02:24

21:07

32.

Roar Nydal

Røyken OL

2:20:44

+1:34:06

27:16

DSQ

Marius Strandseter

Røyken OL

1:01:24

72 123 122 124 76 77 80 83 84 85 88 87 12...

DSQ

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:09:23

DNS

Asle Wang

Skautroll

Klasse: Damer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Brodin

Fossum IF

49:09

+0:00

13:23

2.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

58:14

+9:05

15:52

3.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

1:04:37

+15:28

17:36

4.

Wenche Hultgreen

Tyrving IL

1:08:50

+19:41

18:45

5.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

1:09:13

+20:04

18:51

6.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

1:09:56

+20:47

19:03

7.

Silje Haverstad Selseng

Lierbygda OL

1:29:27

+40:18

24:22

8.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:58:21

+1:09:12

32:14

DSQ

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

47:59

85 88 87 121 100

DSQ

Maren Kaarby Rodem

Nydalens SK

59:54

85 121

DSQ

Inger Johanne Eikeland

Nydalens SK

1:06:48

85 88 87 121 100

Klasse: Herrer - kort løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Råberg

Fossum IF

44:02

+0:00

11:59

2.

Roy Gjerding

OK Moss

50:09

+6:07

13:39

78 85 88 87 121 100

3.

Øyvind Fadum

Sande Sportsklubb

1:02:03

+18:01

16:54

4.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

1:02:09

+18:07

16:56

5.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

1:08:21

+24:19

18:37

Klasse: C/N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ada Rodem

Nydalens SK

1:26

117 118 119 120 121 100

DSQ

Mads Rodem

Nydalens SK

2:18

117 118 119 120 121 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2023, 09:08:21

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

94

Antall startet:

93