Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Romerike ranking 2011OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell Kniplia P25 15. september 2011

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Skaset

ULLEnsaker OL

20:52

+0:00

korriger

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Hexeberg

Gjerdrum OL

44:02

+0:00

korriger

2.

Maria Hexeberg

Gjerdrum OL

44:11

+0:09

korriger

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hexeberg

Gjerdrum OL

27:33

+0:00

korriger

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Maria haugen Melby

Gjerdrum OL

40:32

+0:00

korriger

2.

Dorothea Schulze

NILU

54:04

+13:32

korriger

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UiO

1:13:04

+0:00

korriger

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS

48:10

+0:00

korriger

2.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:21:43

+33:33

korriger

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:03:28

+0:00

korriger

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

39:59

+0:00

korriger

39

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

52:45

+12:46

korriger

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Børke

Frogner IL

24:01

+0:00

korriger

2.

Brage Fosstveit

Nittedal

44:46

+20:45

korriger

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Brevik

Gjerdrum OL

37:14

+0:00

korriger

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haga

Gjerdrum OL

17:22

+0:00

korriger

2.

Amund Hoel

Frogner IL

18:20

+0:58

korriger

3.

Bjørnar Brevik

Gjerdrum OL

23:59

+6:37

korriger

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

39:45

+0:00

korriger

2.

Trond Lund

Asker Skiklubb

47:24

+7:39

korriger

249

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:24

+10:39

korriger

4.

Bjørn Børke

Frogner IL

50:36

+10:51

korriger

5.

Martin Veastad

Thales

51:58

+12:13

korriger

6.

Tor Ringstad

Cisco

52:09

+12:24

korriger

7.

Lasse Nederhoed

NRK

53:52

+14:07

korriger

8.

Morten Sørum

Gjerdrum OL

57:00

+17:15

korriger

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

47:49

+0:00

korriger

2.

Øyvind Grandum

FFI

1:07:53

+20:04

korriger

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

33:39

+0:00

korriger

2.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

38:03

+4:24

korriger

3.

Erik Hoel

Frogner IL

38:13

+4:34

korriger

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

39:57

+6:18

korriger

5.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

39:59

+6:20

korriger

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

47:12

+13:33

korriger

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

43:55

+0:00

korriger

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:01

+4:06

korriger

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:00:23

+16:28

korriger

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

47:07

+0:00

korriger

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

49:33

+2:26

korriger

3.

Per Nermo

COWI BIL

55:34

+8:27

korriger

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:00:46

+13:39

korriger

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:01:36

+14:29

korriger

6.

Magne Osmundsen

NILU

1:04:16

+17:09

korriger

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

35:24

+0:00

korriger

39

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

38:40

+3:16

korriger

3.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

41:46

+6:22

korriger

39

4.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

43:10

+7:46

korriger

39

5.

Per Haugen

NEDERMAN

46:21

+10:57

korriger

6.

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

1:21:23

+45:59

korriger

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:36

+0:00

korriger

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

40:20

+0:44

korriger

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

44:44

+5:08

korriger

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

49:40

+10:04

korriger

4.

Arne Øfsthus

FUGRO

49:40

+10:04

korriger

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

38:45

+0:00

korriger

39

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

44:44

+5:59

korriger

39

3.

Per Gjermo

Asker SK

46:19

+7:34

korriger

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

57:07

+18:22

korriger

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

58:18

+19:33

korriger

6.

Magne Grande

FBI

1:08:10

+29:25

korriger

7.

Jan Gunnar Løvli

Hurdal

1:22:36

+43:51

korriger

DSQ

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

40:57

korriger

43 47 44

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

46:13

+0:00

korriger

39

2.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

51:00

+4:47

korriger

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:01:15

+15:02

korriger

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Eilertsen

Gjerdrum OL

33:23

+0:00

korriger

2.

Hallgeir Brevik

Gjerdrum OL

33:33

+0:10

korriger

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar B

Gjerdrum

21:45

+0:00

korriger

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Gisnås

NILU

1:15:38

+0:00

korriger

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Christiansen

Raumar

41:19

+0:00

korriger

2.

Vetle Christiansen

Raumar

42:13

+0:54

korriger


Sist oppdatert:

12 oktober 2011, 07:53:58

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71