Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Høstløp 24. september 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Markus Bjørkås Villars

Konnerud IL

Ville Juveli

Konnerud IL

Viktor Juveli

Konnerud IL

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

Jens Myklebust

Konnerud IL

Johanna Røland Byermoen

Konnerud IL

Sindre Kvaale

Konnerud IL

Kjetil Kvaale

Konnerud IL

Håkon Kroken

Sturla, IF

Patrick Pahr Haare

Konnerud IL

45 111 44 112 113

Jakob Hagen Nyrønning

Konnerud IL

Ola Hagen Nyrønning

Konnerud IL

Jonas Weierud

Konnerud IL

Axel Wilmar Østby Johansen

Konnerud IL

Ella Østby Johansen

Konnerud IL

Astrid Hatteland-Kaasa

Konnerud IL

Jesper Helgerud Olufsen

Konnerud IL

Emil Sørensen

Konnerud IL

Tilde Stridsklev Nilstad

Tyrving IL

Ada Nilstad

Tyrving IL

Selma Elise Bratland

Konnerud IL

Tellef Andreas Bratland

Konnerud IL

Petrine Ravn Larsen

Sandefjord OK

Pernille Solheim Berge

Modum OL

Sofie Veel Skogholt

Konnerud IL

Hans Andreas Skogholt

Konnerud IL

Sofie Moe

Konnerud IL

Synne Fotland Berntzen

Konnerud IL

Noah Emanuel Scherf-Mathisen

Konnerud IL

Sunniva Aasmundset Faugli

Konnerud IL

Robin Ekholt

Konnerud IL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Hastad

Konnerud IL

58:36

22:42

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

42:46

16:34

Maxander Liavaag

Konnerud IL

58:24

22:38

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Myklebust

33:03

+0:00

12:48

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

46:09

17:40

DNS

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Pihl Raugland

Sturla, IF

41:36

+0:00

15:56

2.

Eirik Nyrønning

Konnerud IL

42:35

+0:59

16:18

3.

Nina Klausen

Sturla, IF

49:46

+8:10

19:04

4.

Christer Lund

Sturla, IF

51:12

+9:36

19:37

5.

Liv Solberg Andersen

Bø OL

58:07

+16:31

22:16

6.

Dorota Thune Iversen

Sturla, IF

1:05:09

+23:33

24:57

DSQ

Tone-Regine Sauve

Sturla, IF

1:20:10

43 104

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Simen Bakken

Konnerud IL

39:02

+0:00

11:49

2.

Hanne Gulliksen

Eiker OL

49:16

+10:14

14:55

3.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

1:02:43

+23:41

19:00

DSQ

Grete Thorsby

Eiker OL

59:47

116 111 117 105 112 43

DSQ

Odd-Ivar Johansen

Konnerud IL

1:38:43

115 116

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Solheim Sandberg

Modum OL

29:49

+0:00

11:20

2.

Trygve Aspelien

Konnerud IL

39:42

+9:53

15:05

3.

Vilde Bårdsen Hustoft

Stavanger Orienteringsklubb

44:14

+14:25

16:49

4.

Marius Strandseter

Røyken OL

45:43

+15:54

17:22

5.

Philippe Zürcher

Eiker OL

49:29

+19:40

18:48

6.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

51:18

+21:29

19:30

7.

Karin Ask-Henriksen

Konnerud IL

53:58

+24:09

20:31

8.

Rolf Lunde

Eiker OL

55:52

+26:03

21:14

DNS

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Nilstad Pettersen

Tyrving IL

37:09

+0:00

8:57

2.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

45:54

+8:45

11:03

3.

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

1:03:45

+26:36

15:21

4.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Varegg Fleridrett

1:11:27

+34:18

17:13

5.

Camilla Stridsklev

Tyrving IL

1:19:01

+41:52

19:02

6.

Paul Wade

Fossum IF

1:23:23

+46:14

20:05

DSQ

Andreas Bratland

Konnerud IL

1:30:37

42 43 102 103 101 100

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aleksandra Kullerud

Konnerud IL

42:36

16:30

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

34:17

13:17

Tuva Kroken

Sturla, IF

28:07

10:53

Isabel Linnea Aspelien

Konnerud IL

46:49

18:08

Maiken Liavaag

Konnerud IL

32:39

12:39

Vilma Lier Bakken

Konnerud IL

42:36

16:30

Lydia Aasmundseth Faugli

Konnerud IL

51:28

19:56

Sonja Eek

Konnerud IL

57:39

22:20

Sophia Østby Johansen

Konnerud IL

50:17

19:29

Emilie Mathea Stenersen

Konnerud IL

32:39

12:39

DNS

Marte Gulliksen

Eiker OL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

32:36

+0:00

12:29

2.

Mari Gulliksen

Eiker OL

39:01

+6:25

14:56

3.

Sofie Skare

Konnerud IL

39:58

+7:22

15:18

4.

Molly Pihl Raugland

Sturla, IF

44:01

+11:25

16:51

5.

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

47:16

+14:40

18:06

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

43:52

+0:00

13:17

2.

Nila Hilleren

Eiker OL

46:08

+2:16

13:58

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

39:59

+0:00

11:27

2.

Oda Opseth

Ringerike OL

44:38

+4:39

12:47

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronja Björklund

Nydalens SK

42:28

+0:00

10:13

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

47:30

+5:02

11:26

3.

Anita Hilleren

Eiker OL

49:39

+7:11

11:57

4.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

52:27

+9:59

12:38

5.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

54:32

+12:04

13:08

6.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

1:02:24

+19:56

15:02

7.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:12:09

+29:41

17:23

8.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:33:00

+50:32

22:24

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Teigen

Sturla, IF

56:33

+0:00

16:12

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Opseth

Ringerike OL

35:56

+0:00

11:17

2.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

37:41

+1:45

11:51

3.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

40:37

+4:41

12:46

4.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

45:34

+9:38

14:19

5.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

47:21

+11:25

14:53

6.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

48:48

+12:52

15:20

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

42:52

+0:00

16:17

2.

Unni Rye

Asker Skiklubb

43:04

+0:12

16:22

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sjur Skare

Konnerud IL

36:34

14:10

Jack Boström

Konnerud IL

34:18

13:17

Even Myklebust

Konnerud IL

33:11

12:51

Emil Thune Iversen

Sturla, IF

28:36

11:05

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

20:31

+0:00

7:51

2.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

23:20

+2:49

8:56

3.

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

32:36

+12:05

12:29

4.

Erik Bergan

Kongsberg OL

34:11

+13:40

13:05

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Klausen

Sturla, IF

29:01

+0:00

8:47

2.

Ted Boström

Konnerud IL

29:23

+0:22

8:54

3.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

33:30

+4:29

10:09

4.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

45:25

+16:24

13:45

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

35:42

+0:00

8:36

2.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

36:43

+1:01

8:50

3.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

37:21

+1:39

9:00

4.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

37:38

+1:56

9:04

5.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

39:01

+3:19

9:24

6.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

57:50

+22:08

13:56

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:02:05

+0:00

12:22

2.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

1:03:02

+0:57

12:33

DNS

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

DNS

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Kvaale

Konnerud IL

45:55

+0:00

11:03

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

28:11

+0:00

8:04

2.

Espen Røste

Kongsberg OL

35:08

+6:57

10:04

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

35:56

+7:45

10:17

4.

Lars Baklid

Konnerud IL

36:18

+8:07

10:24

5.

Jan Gatevold

Porsgrunn OL

38:06

+9:55

10:55

6.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

53:55

+25:44

15:26

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øhlckers

Tyrving IL

44:49

+0:00

17:02

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

51:23

+0:00

19:32

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:44:41

+53:18

39:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 september 2023, 13:32:36

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

134

Antall startet:

129