Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering Trondheim 2023Dataeksport
Brikkesys.no

Løp16, Nilsbyen 19. september 2023

Klasse: D 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Fossøy

SINTEF

1:00:48

+0:00

15:35

Klasse: D 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Valsø

Trøndelag Fylkeskommune

1:35:16

+0:00

24:25

Arrangør

Ida Hjorth

SINTEF Energi

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Kvittem

SINTEF

30:33

+0:00

16:58

2.

Siv Skjærvold

Trondheim Kommune

52:33

+22:00

29:11

Klasse: D 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Judit Sandquist

SINTEF Energi

Klasse: D 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

56:41

+0:00

14:32

Klasse: D 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

56:37

+0:00

14:31

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

44:16

35 36 38 39 44 45 47 58 60 64 100

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sikt

56:22

+0:00

31:18

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Bull-Berg

Trøndelag Fylkeskommune

32:59

+0:00

18:19

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nygaard

Aker Solutions

54:04

+0:00

13:51

2.

Thomas Lund

Norlines

54:10

+0:06

13:53

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kondula

Gjest

1:15:12

+0:00

15:02

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Moen

SINTEF Energi

1:46:36

+0:00

27:20

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:08:59

+0:00

13:47

2.

Øystein Østeraas

Politiet

1:15:26

+6:27

15:05

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

55:55

64

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

44:10

+0:00

8:50

2.

Gustav Ruø

Eget

1:08:39

+24:29

13:43

3.

Lars Langdal

Heidelberg Materials

1:30:23

+46:13

18:04

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

42:50

+0:00

10:58

2.

Stefan Michael Preisig

Skjetlein VGS

54:10

+11:20

13:53

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Vallestad Alvær

Hemit

1:53:03

+0:00

22:36

DSQ

Eivind Lona

SINTEF Ocean

57:38

31 35 36 58 60 64 100 175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

48:58

+0:00

12:33

2.

Kurt Amundsen

Avinor

1:29:29

+40:31

22:56

3.

Paul Erik Horvath

BVS

1:45:37

+56:39

27:04

Arrangør

Mario Ditaranto

SINTEF Energi

Arrangør

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Willumsen

A C Møller

48:59

+0:00

27:12

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bobo Nordahl

NGU

1:04:57

+0:00

16:39

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:09:59

+5:02

17:56

DSQ

Øyvind Bremeraunet Schelderup

St. Olavs Hospital

1:11:41

60 64 100

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

1:06:12

+0:00

13:14

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:28:52

+0:00

22:47

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

58:19

35 36 38

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

58:19

+0:00

11:39

2.

Jostein Mårdalen

NGU

1:11:57

+13:38

14:23

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

DNB Sport

31:21

+0:00

17:25

Klasse: H 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Volue

1:06:25

+0:00

17:01

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:11:30

+5:05

18:20

DSQ

Olav Kvittem

Sikt

1:14:36

35 47 58 60 64

Klasse: H 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:35:16

+0:00

24:25

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

Det norske

29:46

+0:00

16:32

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

35:07

+5:21

19:30

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

42:00

+12:14

23:20

4.

Torgeir Iversen

Evry

52:28

+22:42

29:08

5.

Martin Melhuus

Veritas

59:21

+29:35

32:58

Brutt

Leif Røhjell

Siemens

38:42

44

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:07:29

+0:00

37:29

Klasse: H 80-84 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Magnus Landstad

NTNU

1:03:45

47 58 60 64

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ingrid Okkenhaug

NTNU

45:12

45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2023, 11:58:42

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54