Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM-sprint Drammen City Cup 30. april 2024

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Kroken

Sturla, IF

14:25

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

21:59

Ville Juveli

Konnerud IL

43:42

Viktor Juveli

Konnerud IL

8:15

Patrick Pahr Haare

Konnerud IL

10:40

Ella Johanne Sauve

Sturla, IF

19:29

Jens Myklebust

Konnerud IL

10:39

Aleksandra Kullerud

Konnerud IL

20:36

Sebastian Kullerud

Konnerud IL

16:24

Emil Sørensen

Konnerud IL

13:54

Christian-Henrik Erichsen

Konnerud IL

43:41

Jakob Hagen Nyrønning

Konnerud IL

12:32

Marie Oppen Grut

Sturla, IF

12:54

Marlene Oppen Grut

Sturla, IF

20:31

Lydia Aasmundseth Faugli

Konnerud IL

19:22

Sophia Østby Johansen

Konnerud IL

19:12

Axel Wilmar Østby Johansen

Konnerud IL

12:35

Ella Østby Johansen

Konnerud IL

20:22

170

Kjetil Kvaale

Konnerud IL

15:46

Sindre Kvaale

Konnerud IL

16:05

Niklas Orava-Nielsen

Konnerud IL

43:40

Oliver Hilleren

Eiker OL

17:04

Eline Hilleren

Eiker OL

24:47

Sonja Eek

Konnerud IL

12:58

Anniken Eek

Konnerud IL

20:04

Alma Toft-Zibell

Konnerud IL

19:51

Ina Kvaale

Konnerud IL

28:20

Hans Andreas Skogholt

Konnerud IL

15:59

Astrid Hatteland-Kaasa

Konnerud IL

27:55

Sigrid Hatteland-Kaasa

Konnerud IL

23:02

Ine Moen

Sturla, IF

19:29

Siri Tandberg

Kongsberg OL

22:43

Jesper Oppegaard Berre

Konnerud IL

18:00

Emilie Mathea Stenersen

Konnerud IL

20:36

Oda Heir Madsen

Konnerud IL

15:36

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

17:00

Maiken Liavaag

Konnerud IL

20:36

Pernille Edborg-Lilleås

Eiker OL

14:25

Emil Høybråten-Jerven

Eiker OL

19:10

Ulrik Rakkestad Gangsø

Eiker OL

14:13

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

8:37

Sverre Leinaas-Andersen

Sturla, IF

14:49

Stella Grimeli

Konnerud IL

18:42

Synne Lie-Jorde

Konnerud IL

28:13

Herman Ødenes

Sturla, IF

18:16

Alma Hultin

Sturla, IF

20:32

DNS

Gjermund Grimeli

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Kroken

Sturla, IF

11:28

+0:00

7:23

2.

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

12:51

+1:23

8:17

3.

Vilje Hilleren

Eiker OL

13:01

+1:33

8:23

4.

Malin Toft-Zibell

Konnerud IL

14:29

+3:01

9:20

5.

Mille Rakkestad Gangsø

Eiker OL

14:35

+3:07

9:24

6.

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

15:17

+3:49

9:51

7.

Marina Sandvold

Eiker OL

15:23

+3:55

9:55

8.

Thea Busland

Eiker OL

16:02

+4:34

10:20

9.

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

16:17

+4:49

10:30

10.

Signe Leinaas-Andersen

Sturla, IF

18:53

+7:25

12:10

11.

Ethnie Cosby

Kongsberg OL

19:38

+8:10

12:40

12.

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

19:43

+8:15

12:43

13.

Thora Alexandra Brynildsen

Eiker OL

23:23

+11:55

15:05

DSQ

Marte Gulliksen

Eiker OL

17:56

171

DSQ

Linnea Edborg-Lilleås

Eiker OL

17:58

171

DNS

Julie Aurora Thorud Wick

Konnerud IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

22:36

+0:00

8:47

2.

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

25:18

+2:42

9:50

3.

Nila Hilleren

Eiker OL

25:40

+3:04

9:59

4.

Sofie Skare

Konnerud IL

31:08

+8:32

12:06

5.

Mari Gulliksen

Eiker OL

32:14

+9:38

12:32

6.

Frida Lund

Sturla, IF

33:17

+10:41

12:57

7.

Molly Pihl Raugland

Sturla, IF

36:06

+13:30

14:02

8.

Tove Filippa Hauge-Iversen

Sturla, IF

36:36

+14:00

14:14

9.

Signe Drange Ruud

Røyken OL

36:48

+14:12

14:19

DNS

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

22:31

+0:00

8:45

2.

Oda Opseth

Ringerike OL

23:11

+0:40

9:01

3.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

24:28

+1:57

9:31

4.

Nora Nathalie Elvekrok

Eiker OL

24:36

+2:05

9:34

5.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

28:15

+5:44

10:59

6.

Martine Røkeberg

Eiker OL

32:31

+10:00

12:39

7.

Betlehem Hebteab

Modum OL

32:43

+10:12

12:43

8.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

39:22

+16:51

15:19

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

18:16

+0:00

6:41

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

19:01

+0:45

6:57

3.

Anita Hilleren

Eiker OL

23:06

+4:50

8:27

4.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

23:42

+5:26

8:40

5.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

23:49

+5:33

8:43

6.

Hanne Rakkestad Gangsø

Eiker OL

24:29

+6:13

8:58

7.

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

31:32

+13:16

11:33

8.

Grete Thorsby

Eiker OL

32:46

+14:30

12:00

DSQ

Tone-Regine Sauve

Sturla, IF

DNS

Sarika Sen

Moscow compass

DNS

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Renard

Kongsberg OL

24:55

+0:00

9:07

2.

Kari Strand

Kongsberg OL

25:21

+0:26

9:17

3.

Marianne Teigen

Sturla, IF

25:39

+0:44

9:23

4.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

29:04

+4:09

10:38

5.

Hilde Storhaug Molenaar

Modum OL

30:47

+5:52

11:16

6.

Torill Bækken

Sturla, IF

38:01

+13:06

13:55

7.

Dorota Thune Iversen

Sturla, IF

44:54

+19:59

16:26

DSQ

Hanne Gulliksen

Eiker OL

27:29

167

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Eiker OL

22:52

+0:00

8:22

2.

Trine Opseth

Ringerike OL

25:34

+2:42

9:21

3.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

25:57

+3:05

9:30

4.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

26:02

+3:10

9:32

5.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

29:39

+6:47

10:51

6.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

30:36

+7:44

11:12

7.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

33:27

+10:35

12:15

DSQ

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

29:23

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

27:16

+0:00

9:59

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

28:10

+0:54

10:19

3.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

34:05

+6:49

12:29

4.

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

45:34

+18:18

16:41

DSQ

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

41:23

166

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

Sturla, IF

31:18

+0:00

11:27

2.

Ildiko Horvati

Tyrving IL

48:23

+17:05

17:43

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jack Boström

Konnerud IL

14:00

+0:00

9:01

2.

Emil Thune Iversen

Sturla, IF

16:04

+2:04

10:21

3.

Sjur Skare

Konnerud IL

16:47

+2:47

10:49

4.

Even Myklebust

Konnerud IL

18:45

+4:45

12:05

5.

Trym Hastad

Konnerud IL

18:56

+4:56

12:12

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

20:39

+0:00

8:02

2.

Ted Boström

Konnerud IL

21:15

+0:36

8:16

3.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

21:52

+1:13

8:30

4.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

23:29

+2:50

9:08

5.

William Cosby

Kongsberg OL

25:33

+4:54

9:56

6.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

25:48

+5:09

10:02

7.

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

26:07

+5:28

10:09

8.

Erik Bergan

Kongsberg OL

29:20

+8:41

11:24

9.

Casper Velstadbråten Bangås

OL Tønsberg og omegn

33:17

+12:38

12:57

DSQ

Daniel Szabo

Kongsberg OL

37:54

168

DSQ

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

DNS

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

DNS

Vetle Opstad

Konnerud IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Klausen

Sturla, IF

17:49

+0:00

6:55

2.

Jon Strand

Kongsberg OL

17:52

+0:03

6:57

3.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

18:15

+0:26

7:06

4.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

19:18

+1:29

7:30

5.

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

19:38

+1:49

7:38

6.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

20:22

+2:33

7:55

7.

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

21:05

+3:16

8:12

8.

Filip Molenaar

Modum OL

23:42

+5:53

9:13

9.

Sindre Tandberg

Kongsberg OL

29:50

+12:01

11:36

DSQ

Jørgen Wiger

Modum OL

21:19

167

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

18:31

+0:00

6:05

2.

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

18:49

+0:18

6:11

3.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

19:32

+1:01

6:25

4.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

20:31

+2:00

6:44

5.

Håvard Bakke

Ringerike OL

21:12

+2:41

6:58

6.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

23:09

+4:38

7:36

7.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

23:37

+5:06

7:46

8.

Anders Elvekrok

Eiker OL

23:50

+5:19

7:50

9.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

23:57

+5:26

7:52

10.

Øystein Sørensen

Konnerud IL

24:10

+5:39

7:56

11.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

24:11

+5:40

7:57

12.

Arne Biseth

Kongsberg OL

24:53

+6:22

8:11

13.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

25:13

+6:42

8:17

14.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

25:48

+7:17

8:29

15.

Ole Jakob Olsrød

Notodden OL

26:10

+7:39

8:36

16.

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

29:20

+10:49

9:38

17.

Ole Gjerstad

Sturla, IF

30:01

+11:30

9:52

18.

Christer Lund

Sturla, IF

36:01

+17:30

11:50

19.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

36:58

+18:27

12:09

20.

Oskar Knutheim

Sturla, IF

39:53

+21:22

13:07

21.

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

40:56

+22:25

13:27

DSQ

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

7:40

163 160 153 155 161 157 168 170 167 165 166 169 17...

DSQ

Jens Wold

Sturla, IF

20:10

151 152 157 168 170 167 165 166 169 171 172 90

DSQ

Morten Eek

Konnerud IL

23:05

DSQ

Dan-Henning Gangsø

Eiker OL

27:49

165

DSQ

Eirik Nyrønning

Konnerud IL

29:53

DSQ

Sivert Knutheim

Sturla, IF

41:53

151

DNS

Odd Strand

Kongsberg OL

DNS

Kenneth Hilleren

Eiker OL

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

24:12

+0:00

7:57

2.

Einar Thune Iversen

Sturla, IF

28:23

+4:11

9:20

3.

Ole Kristian Bangås

OL Tønsberg og omegn

34:37

+10:25

11:23

DSQ

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

26:22

150

DSQ

Odd-Ivar Johansen

Konnerud IL

28:58

150 90

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

23:50

+0:00

7:50

2.

Bjørnar Olsrød

Notodden OL

24:48

+0:58

8:09

3.

Robert Fredriksen

Notodden OL

25:55

+2:05

8:31

4.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

26:24

+2:34

8:41

5.

Jørn Myrland

Notodden OL

29:14

+5:24

9:36

6.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

31:24

+7:34

10:19

7.

Lars Baklid

Konnerud IL

32:02

+8:12

10:32

8.

Øyvind Undstad

Sturla, IF

32:04

+8:14

10:32

9.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

36:29

+12:39

12:00

DSQ

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

27:46

166

DSQ

Rune Sørensen

Sturla, IF

31:35

151 152

DSQ

David Hunstad

Konnerud IL

35:43

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Robertsen

OL Tønsberg og omegn

27:24

+0:00

9:00

2.

Gunnar Hope

Modum OL

27:52

+0:28

9:10

3.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

30:16

+2:52

9:57

4.

Anton Plaian

CS Transilva Cluj

31:08

+3:44

10:14

5.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

33:08

+5:44

10:53

6.

Rune Erdal

Samnanger IL

35:20

+7:56

11:37

DSQ

Roar Bye

Modum OL

22:35

150 151 152 164 155 161 157 168 167 165 166 169 9...

DSQ

Øyvind Drage

Kongsberg OL

26:10

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

43:07

+0:00

14:10

2.

György Horvati

Tyrving IL

1:23:52

+40:45

27:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2024, 13:12:42

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

199

Antall startet:

190