Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2024Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 1, Staupsmarka 10. april 2024

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Ertvåg

Frol IL

Mathilde Rønning

Frol IL

Vetle Tømmerås

Frol IL

Ingrid Kamille Nøst

Frol IL

Anton Venås Storhaug

Frol IL

Lise Moe

Frol IL

Kirsti Austmo

Frol IL

Aurora Hofstad

Frol IL

Iris Ystad Steensgaard-Munkeby

Frol IL

Even Johan Nonstad

Frol IL

Marie Segtnan

Frol IL

Leonora Svean Aasan

Frol IL

Solveig Ringstad

Frol IL

Marit Ringstad

Frol IL

Amalie Ingvaldsen Hogstad

Frol IL

Tiril Eline Krogstad

Frol IL

Lykke Stakset

Frol IL

Solve Åberg Bernhardt

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

87 88 94

Vilde Brandseth

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

William Aleksander

Frol IL

Ole Brenseth

Frol IL

Olav Gudding

Frol IL

Martin Heirsaunet

Frol IL

Andrea Heirsaunet

Frol IL

Ingar Brørs

Frol IL

Sivert Hjulstad

Frol IL

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Ann Helen Ertvåg

Frol IL

Marta Brende Venås

Frol IL

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Randi Jensen

Frol IL

81 82 83 84 85 87 88 90 92 93 94 150

Selma Langseth

Frol IL

Andrea Heirsaunet

Frol IL

Anja Øian Bjørås

Frol IL

Matias Lund Stubbe

Frol IL

Eva Lund Stubbe

Frol IL

Vilde Hofseth

Frol IL

Oliver Hofseth

Frol IL

Bernard Sund Sirum

Frol IL

Torbjørn Sirum

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

6:26

+0:00

2.

Mathias Jacobsen

Frol IL

6:35

+0:09

3.

Sander Matberg

Frol IL

7:18

+0:52

4.

Martin Heirsaunet

Frol IL

7:56

+1:30

5.

Albert Jacobsen

Frol IL

8:02

+1:36

6.

Kristian Alstad

Frol IL

9:05

+2:39

7.

Håkon Hemming

Frol IL

9:08

+2:42

8.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

13:31

+7:05

9.

Otelie Lian Strand

Frol IL

13:34

+7:08

10.

Petter Andreas krokstad

Frol IL

14:36

+8:10

11.

Åsta Marie Alstad Forfot

Frol IL

16:18

+9:52

12.

Grete Smestad

Frol IL

18:02

+11:36

13.

Malin Bakkan Brenne

Frol IL

18:37

+12:11

14.

Fritjof Sandstad

Frol IL

24:49

+18:23

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Munkeby

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

+0:00

83 95 96 97 135 136 85 90 92 93 137 138 13...

2.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

15:43

+0:00

3.

Sara Profors

Frol IL

15:48

+0:05

4.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

16:32

+0:49

5.

Marita Jacobsen

Frol IL

16:38

+0:55

6.

Øyvind Skei

Frol IL

16:45

+1:02

7.

Elisabeth Mikkelborg Kilvik

Frol IL

17:01

+1:18

8.

Astrid Svendgård

Frol IL

17:23

+1:40

9.

Vidar Venås

Frol IL

17:38

+1:55

10.

Magnhild Forseth

Frol IL

17:48

+2:05

144 145 146 147 148 149 97 95 142 139 138 143

11.

Petter Løvås Valstad

Frol IL

19:02

+3:19

12.

Trygve Munkeby

Frol IL

19:26

+3:43

13.

Charlotte Ertsås

Frol IL

20:50

+5:07

14.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

21:49

+6:06

15.

Harald Bakken

Frol IL

22:07

+6:24

16.

Julie Marie Sivertsen

Frol IL

22:15

+6:32

17.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

23:42

+7:59

18.

Marius Dybdahl

Frol IL

23:58

+8:15

81 82 84 87 88 91

19.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

24:03

+8:20

20.

Øyvind Ervik

Frol IL

24:19

+8:36

21.

Sondre Ervik

Frol IL

25:21

+9:38

22.

Vebjørn Laugsand

Frol IL

25:23

+9:40

23.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

26:02

+10:19

24.

Håvard Laugsand Hesrtmann

Frol IL

26:46

+11:03

25.

Anders Hestmann

Frol IL

28:25

+12:42

26.

Hans Moltzau

Frol IL

32:04

+16:21

135

27.

Ivar Reinås

Frol IL

34:53

+19:10

28.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

34:56

+19:13

29.

Laura Pauline Ringstad

Frol IL

35:11

+19:28

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Valstad

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Marte Vatn

Frol IL

19:35

+0:00

83 96 135 144 145 146 147

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

24:58

+5:23

3.

Arne Grevskott

Frol IL

25:19

+5:44

4.

Marianne Langøygard

Frol IL

25:34

+5:59

5.

Jan Jacobsen

Frol IL

25:38

+6:03

6.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

27:24

+7:49

7.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

27:34

+7:59

8.

Øystein Brenna

Frol IL

27:39

+8:04

9.

Odd Anders Alstad

Frol IL

29:20

+9:45

10.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

29:36

+10:01

11.

Ida Johanne Lian

Frol IL

30:06

+10:31

12.

Lene Ness Jensen

Frol IL

31:35

+12:00

144

13.

Mads Strand

Frol IL

44:23

+24:48

14.

Thomas Osdal

Frol IL

56:51

+37:16

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Langøygard

Frol IL

17:50

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

18:33

+0:43

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

18:49

+0:59

4.

Jonas Alstad

Frol IL

19:16

+1:26

5.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

21:08

+3:18

6.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

22:55

+5:05

7.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

24:38

+6:48

8.

Jo Langøygard

Frol IL

28:31

+10:41

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rolf Alstad

Frol IL

Johannes Matberg

Frol IL

Sverre Matberg

Frol IL

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

Kristian Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Lena Alstad

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 april 2024, 19:48:45

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123