Startliste eksport iofxml 3.0

O-sjuer 2024

Klasse: N1
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
Trym ErtvågFrol IL303101010
Mathilde RønningFrol IL2021010
Vetle TømmeråsFrol IL10110
Ingrid Kamille NøstFrol IL10110
Anton Venås StorhaugFrol IL2021010
Lise MoeFrol IL10110
Kirsti AustmoFrol IL10110
Aurora HofstadFrol IL10110
Iris Ystad Steensgaard-MunkebyFrol IL10110
Even Johan NonstadFrol IL10110
Marie SegtnanFrol IL10110
Leonora Svean AasanFrol IL10110
Solveig RingstadFrol IL2021010
Marit RingstadFrol IL10110
Amalie Ingvaldsen HogstadFrol IL303101010
Tiril Eline KrogstadFrol IL2021010
Lykke StaksetFrol IL10110
Solve Åberg BernhardtFrol IL2021010
Sonja StabergFrol IL40410101010
Vilde BrandsethFrol IL2021010
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL303101010
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL2021010
William AleksanderFrol IL10110
Ole BrensethFrol IL10110
Olav GuddingFrol IL303101010
Martin HeirsaunetFrol IL2021010
Andrea HeirsaunetFrol IL40410101010
Ingar BrørsFrol IL2021010
Sivert HjulstadFrol IL10110
Emil Hjulstad SivertsenFrol IL10110
Peder MunkebyFrol IL303101010
Joar MunkebyFrol IL2021010
Laila MunkebyFrol IL10110
Ann Helen ErtvågFrol IL303101010
Marta Brende VenåsFrol IL2021010
Henrik Sandstad DahlenFrol IL2021010
Ane Kjerstine SandstadFrol IL10110
Thea Emilie AlstadFrol IL5051010101010
Sigrid Lian StrandFrol IL5051010101010
Randi JensenFrol IL10110
Selma LangsethFrol IL10110
Anja Øian BjøråsFrol IL10110
Matias Lund StubbeFrol IL2021010
Eva Lund StubbeFrol IL303101010
Vilde HofsethFrol IL10110
Oliver HofsethFrol IL10110
Bernard Sund SirumFrol IL303101010
Torbjørn SirumFrol IL40410101010
Albert JacobsenFrol IL303101010
Hildegunn MatbergFrol IL10110
Jakob SkogsetFrol IL10110
Sigbjørn MatbergFrol IL10110
Otelie Lian StrandFrol IL303101010
Sigurd MunkebyFrol IL2021010
Olea MunkebyFrol IL40410101010
Ole BrandsethFrol IL10110
Fritjof SandstadFrol IL2021010
Ane Gussiås IndgaardFrol IL2021010
Frøydis Hjulstad SivertsenFrol IL2021010
Emil HeirsaunetFrol IL10110
Sivert Hjulstad SivertsenFrol IL303101010
Alfred Brende VenåsFrol IL10110
Nora Eline BrennaFrol IL40410101010
Hedvig DalenFrol IL2021010
Dag HalsanFrol IL2021010
Marie SvarvaFrol IL10110
Marit Synnøve RingstadFrol IL10110
Petter Krogstad10110
Even Johann NonstadFrol IL2021010
Steffen NonstadFrol IL2021010
Anja BjøråsFrol IL10110
Juliane BrennaFrol IL303101010
Ann Helen ErtvågFrol IL10110
Trym ErtvågFrol IL10110
Johan Hynne SkjerveFrol IL303101010
Randi Johanne SkjerveFrol IL40410101010
Karen Hynne SkjerveFrol IL40410101010
Paul SirumFrol IL10110
Ida Johanne LianFrol IL10110
Mads StrandFrol IL10110
Anders HynneFrol IL10110
Johan Skjerve HynneFrol IL10110
Sigurd LovundFrol IL10110
Bernhard SirumFrol IL10110
Mathias Lund StubbeFrol IL10110
Lina VarteFrol IL10110
Klasse: C2
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
1Sander MatbergFrol IL7951718121517
2Peder Hov LomsdalFrol IL7651711101820
3Ville Sandstad SkjesetFrol IL70420141620
4Mathias JacobsenFrol IL67418201712
5Sigurd Skoglund LeitheFrol IL6651013141712
5Iver Hov LomsdalFrol IL6651010102016
7Trym Ness-JensenFrol IL6451010101618
8Kristian AlstadFrol IL6351410111414
9Grete SmestadFrol IL5051010101010
10Emil Hjulstad SivertsenFrol IL44410101311
11Håkon HemmingFrol IL363131013
12Trygve MunkebyFrol IL3321320
13Tiril DahlenFrol IL323101012
13Ingrid Munkeby FenneFrol3221616
15Tiril GuddingFrol IL303101010
15Anne Margrethe KvamFrol IL303101010
17Mali GuddingFrol IL2821810
18Martin HeirsaunetFrol IL2621610
19HÃ¥kon HemmingFrol IL2521015
20Marius DybdahlFrol IL2421014
21Johanne MunkebyFrol IL2321013
22Sondre ErvikFrol IL2121110
22Otelie Lian StrandFrol IL2121110
24Åsta Marie Alstad ForfotFrol IL2021010
24Sverre MatbergFrol IL2021010
24Randi Wold StavrumFrol IL2021010
24Malin Bakkan BrenneFrol IL2021010
24Lene JacobsenFrol IL2021010
24Laila MunkebyFrol IL2021010
24Ivar ReinåsFrol IL2021010
24Fritjof SandstadFrol IL2021010
32Kristoffer HeirsaunetFrol IL18118
33Emil HeirsaunetFrol IL17117
34Petter Løvås ValstadFrol IL15115
34Lene Ness JensenFrol IL15115
34Håvard DybdalFrol IL15115
34Albert JacobsenFrol IL15115
38Vebjørn LaugsandFrol IL12112
38Aksel Sandstad SkjesetFrol IL12112
40Hermine DahlenFrol IL11111
41Øyvind ErvikFrol IL10110
41Ã?yvind ErvikFrol IL10110
41Thea Emilie AlstadFrol IL10110
41Stein Håvard Alstad ForfotFrol IL10110
41Snorre GuddingFrol IL10110
41Silje DybdahlFrol IL10110
41Sigurd SvarvaFrol IL10110
41Petter Andreas krokstadFrol IL10110
41Peder MunkebyFrol IL10110
41Olea MunkebyFrol IL10110
41Marie Charlotte MunkebyFrol il10110
41Live Marie LangøygardFrol IL10110
41Kristin Hofstad LundFrol IL10110
41Krisin Hofstad LundFrol IL10110
41Karen Hynne SkjerveFrol IL10110
41Johan Hynne SkjerveFrol IL10110
41Joar MunkebyFrol IL10110
41Håvard LaugsandFrol IL10110
41Hilde Ferstad GuddingFrol IL10110
41Hans MoltzauFrol IL10110
41Dag HalsanFrol IL10110
41Arne Marius MunkebyFrol IL10110
41Ane Caspara HammerFrol IL10110
41Anders HynneFrol IL10110
41Anders HestmannFrol IL10110
Klasse: C2 UTEN TID
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
Marie MunkebyFrol IL10110
Dagfinn ValstadFrol IL10110
Astrid KvamFrol IL10110
Berit RessemFrol IL10110
Anne MidtbustFrol IL10110
Klasse: B3
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
1Erik HemmingFrol IL7351020181510
2Magnhild ForsethFrol IL6851113171611
3Marita JacobsenFrol IL6551611121610
4Solveig Skoglund LeiteFrol IL63420151018
5Ole Petter StavrumFrol IL603202020
6Hans LundFrol IL5651013121110
7Olav Martin IndgaardFrol IL5551010101312
7Harald BakkenFrol IL5551010101114
7Ann Kristin AlstadFrol IL55417101018
10Vidar VenåsFrol IL54412101715
11Marit Hæreid SandstadFrol IL5051010101010
12Randi JensenFrol IL463161020
13Elisabeth Mikkelborg KilvikFrol IL433141514
13Astrid SvendgårdFrol IL43413101010
15Anders HynneFrol IL413181310
16Bjørn Olav NygårdFrol IL40410101010
17Ingeborg DybdahlFrol IL383101117
18Aksel SkjesetFrol IL353101015
19Henriette MunkebyFrol IL333101013
20Ida Johanne LianFrol IL323101012
21Daniel AlstadFrol IL3121417
22Lene Ness JensenFrol IL303101010
22Kristian MatbergFrol IL303101010
22Julie SivertsenFrol IL303101010
22Hans MoltzauFrol IL303101010
26Silje DybdahlFrol IL2621016
27Veronica LeitheFrol IL2021010
27Trygve SkavhaugFrol IL2021010
27Sverre MatbergFrol IL2021010
27Selma LangøygardFrol IL2021010
27Ragnhild OpdahlFrol IL2021010
27Live Marie LangøygardFrol IL2021010
27Lene JacobsenFrol IL2021010
27Lena AlstadFrol IL2021010
27Johannes MatbergFrol IL2021010
27Jo LangøygardFrol IL2021010
27Ivar ReinåsFrol IL2021010
27Helga Sirum SkavhaugFrol IL2021010
27Heidi NordhalFrol IL2021010
27Fritjof SandstadFrol IL2021010
27Else SirumFrol IL2021010
27Astrid SvendgårdFrol IL2021010
27Alexandra DahlenFrol IL2021010
44Terje HofstadFrol IL18118
44Sara ProforsFrol IL18118
46Martin MunkebyFrol IL17117
47Ane Kjerstine SandstadFrol IL16116
48Øyvind SkeiFrol IL15115
49Sindre NonstadFrol IL14114
49Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL14114
51Arild VassendenFrol IL12112
52Øyvind ErvikFrol IL10110
52Vebjørn LaugsandFrol IL10110
52Trym Ness-JensenFrol IL10110
52Trygve MunkebyFrol IL10110
52Sondre ErvikFrol IL10110
52Sigurd Skoglund LeitheFrol IL10110
52Randi Johanne SkjerveFrol IL10110
52Petter Løvås ValstadFrol IL10110
52Marius DybdahlFrol IL10110
52Marit Hæreid SandstadFrol IL10110
52Mali GuddingFrol IL10110
52Mads StrandFrol IL10110
52Ludvig JonssonSverige10110
52Lene Marit Ness-JensenFrol IL10110
52Laura Pauline RingstadFrol IL10110
52Lars Sandstad SkjesetFrol IL10110
52Julie Marie SivertsenFrol IL10110
52Jonny SundsvikFrol IL10110
52Håvard Laugsand HesrtmannFrol IL10110
52Hilde Ferstad GuddingFrol IL10110
52Hege Hov LomsdalFrol IL10110
52Erik Svendgård HemmingFrol IL10110
52Elina FranzenSverige10110
52Dag HalsanFrol IL10110
52Charlotte ErtsåsFrol IL10110
52Charlotte ErtsåsFrol IL10110
52Atle BakkenFrol IL10110
52Anne Margrethe KvamFrol IL10110
52Ann-Kristin Granamo AlstadFrol IL10110
52Anders HestmannFrol IL10110
52Aksel Sandstad SkjesetFrol IL10110
52Aida BadfarFrol IL10110
Klasse: B3 UTEN TID
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
Dagfinn ValstadFrol IL10110
Anne MidtbustFrol IL10110
Håvard DybdalFrol IL10110
Klasse: A4
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
1Arne GrevskottFrol IL8251717201513
2Kjell Inge MunkebyFrol IL806141210161612
3Jan JacobsenFrol IL6851515101810
4Odd Anders AlstadFrol IL6451110161710
5Arild VassendenFrol IL52417131210
6Jørgen Hjulstad NilsenFrol IL49410141015
7Bente Hovdal SundsvikFrol IL46410131013
8Jo Severin MatbergFrol il453161811
9Martin MunkebyFrol IL383141410
10Robert RessemFrol IL373101017
11Magnus AlstadFrol IL3621818
11Jonas AlstadFrol IL3622016
13Øystein BrennaFrol IL333121110
13Jan Inge JacobsenFrol IL333121110
13Arne Marius MunkebyFrol IL333131010
16Mari Støen GussiåsFrol IL3221418
16Gunnar VatnFrol IL3221814
18Paul SirumFrol IL3022010
18Lars Sandstad SkjesetFrol IL3021020
20Rolf AlstadFrol IL2521015
21Ane Kjerstine SandstadFrol IL2121110
22Marte SkoglundFrol IL2021010
22Mari Støen GussiåsFrol IL2021010
22Lena AlstadFrol IL2021010
22Filip Mitchell IversenFrol IL20120
22Ane Marte VatnFrol IL20120
27Gøril Rønning SundFrol IL17117
28Marianne LangøygardFrol IL16116
29Snorre GuddingFrol IL15115
30Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL13113
31Jonny SundsvikFrol IL12112
32Ã?ystein BrennaFrol IL10110
32Yngve StabergFrol IL10110
32Thomas OsdalFrol IL10110
32Sondre Skoglund LeitheFrol IL10110
32Mads StrandFrol IL10110
32Lene Ness JensenFrol IL10110
32Johannes MatbergFrol IL10110
32Ida Johanne LianFrol IL10110
32Even DahlenFrol IL10110
32Elisabeth Mikkelborg KilvikFrol IL10110
32Anton BremsethFrol IL10110
32Anne Eline Vehus SkjerveFrol IL10110
Klasse: A6
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL78418202020
2Jonas AlstadFrol IL64416161517
3Sondre Skoglund LeitheFrol IL6151412111410
4Sondre LomsdalFrol IL60415141318
5Ludvig LangøygardFrol IL56420131013
5Herman LeitheFrol IL56410121618
7Gøril Rønning SundFrol IL523171718
8Rolf AlstadFrol IL493171517
9Gunnar VatnFrol IL453141615
10Eivind Ness-JensenFrol IL393131016
11Magnus AlstadFrol IL3021020
12Lars Sandstad SkjesetFrol IL20120
13Stian SundsvikFrol IL18118
13Paul SirumFrol IL18118
15Håvard DybdalFrol IL17117
16Filip Mitchell IversenFrol IL16116
17Mari Støen GussiåsFrol IL15115
18Hallvar HallanOK Skøynar14114
19Ludvig LangøygardFrol IL13113
20Øystein BrennaFrol IL12112
20Thomas OsdalFrol IL12112
20Jo LangøygardFrol IL12112
23Jo LangøygardFrol IL11111
24Eivind Ness JensenFrol IL10110
Klasse: VERT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
Lena AlstadFrol IL10110
Rolf AlstadFrol IL10110
Johannes MatbergFrol IL10110
Sverre MatbergFrol IL10110
Bjørn Olav NygårdFrol IL10110
Kristian MatbergFrol IL10110
Lene JacobsenFrol IL10110
Hermann LeitheFrol IL10110
Marte SkoglundFrol IL10110
Jan Inge JacobsenFrol IL10110
Joar MunkebyFrol IL2021010
Anne Eline Vehus SkjerveFrol IL10110
Inger Marie FenneFrol IL10110
Laila MunkebyFrol IL10110
Mads StrandFrol IL2021010
Martin MunkebyFrol IL10110
Ann Kristin AlstadFrol IL10110
Ragnhild OpdahlFrol IL10110
Henriette MunkebyFrol IL10110
Gunnar VatnFrol IL10110
Randi JensenFrol IL10110
Tom Rune IversenFrol IL10110
Grete SalaterFrol IL10110
Gøril Rønning SundFrol IL10110
Veronica LeitheFrol IL10110
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL10110
Lars Sandstad SkjesetFrol IL10110
Atle BakkenFrol IL10110
Arne Marius MunkebyFrol IL10110
Jørgen Hjulstad NilsenFrol IL10110
Julie SivertsenFrol IL10110
Harald BakkenFrol IL10110
Martin Vehus SkjerveFrol IL10110
Sondre LomsdalFrol IL10110
Klasse: C5
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpO7-1O7-2O7-3O7-4O7-5O7-6
1Øyvind SkeiFrol IL20120
1Ingrid Munkeby FenneFrol IL20120
1Ingeborg DybdahlFrol IL20120
4Marius DybdahlFrol IL18118
4Charlotte ErtsåsFrol IL18118
6Silje DybdahlFrol IL17117
7Atle BakkenFrol IL10110


Antall tellende løp: 6

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du m sl lederen i neste lp for ende likt.