Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2024Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 2, Børsåsen 24. april 2024

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sonja Staberg

Frol IL

Solve Åberg Bernhardt

Frol IL

Amalie Ingvaldsen Hogstad

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Hildegunn Matberg

Frol IL

Jakob Skogset

Frol IL

Sigbjørn Matberg

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Ann Helen Ertvåg

Frol IL

Trym Ertvåg

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Mathilde Rønning

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Sigurd Munkeby

Frol IL

Olea Munkeby

Frol IL

Vilde Brandseth

Frol IL

Ole Brandseth

Frol IL

Fritjof Sandstad

Frol IL

Ane Gussiås Indgaard

Frol IL

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Andrea Heirsaunet

Frol IL

Sivert Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Emil Heirsaunet

Frol IL

Matias Lund Stubbe

Frol IL

Eva Lund Stubbe

Frol IL

Bernard Sund Sirum

Frol IL

Alfred Brende Venås

Frol IL

Anton Venås Storhaug

Frol IL

Marta Brende Venås

Frol IL

Ingar Brørs

Frol IL

Nora Eline Brenna

Frol IL

Hedvig Dalen

Frol IL

Dag Halsan

Frol IL

Marie Svarva

Frol IL

Marit Synnøve Ringstad

Frol IL

Solveig Ringstad

Frol IL

Torbjørn Sirum

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Jacobsen

Frol IL

17:55

+0:00

2.

Sander Matberg

Frol IL

19:17

+1:22

3.

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

19:31

+1:36

4.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol IL

20:09

+2:14

5.

Petter Løvås Valstad

Frol IL

23:15

+5:20

6.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

23:34

+5:39

7.

Trygve Munkeby

Frol IL

23:44

+5:49

8.

Vebjørn Laugsand

Frol IL

24:47

+6:52

9.

Sondre Ervik

Frol IL

24:50

+6:55

10.

Øyvind Ervik

Frol IL

24:58

+7:03

11.

Lene Jacobsen

Frol IL

26:24

+8:29

12.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

27:05

+9:10

13.

Martin Heirsaunet

Frol IL

27:55

+10:00

14.

Kristian Alstad

Frol IL

28:00

+10:05

15.

Krisin Hofstad Lund

Frol IL

28:58

+11:03

16.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

30:01

+12:06

17.

Tiril Dahlen

Frol IL

32:54

+14:59

18.

Håvard Laugsand

Frol IL

34:07

+16:12

19.

Anders Hestmann

Frol IL

34:25

+16:30

20.

Live Marie Langøygard

Frol IL

34:54

+16:59

21.

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

35:20

+17:25

22.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

35:31

+17:36

23.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

37:03

+19:08

24.

Ivar Reinås

Frol IL

37:09

+19:14

25.

Grete Smestad

Frol IL

37:19

+19:24

26.

Marius Dybdahl

Frol IL

42:21

+24:26

27.

Silje Dybdahl

Frol IL

42:26

+24:31

28.

Sigurd Svarva

Frol IL

42:28

+24:33

29.

Anders Hynne

Frol IL

59:39

+41:44

30.

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

+0:0-55

30.

Karen Hynne Skjerve

Frol IL

+0:0-55

DSQ

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

39:44

93 81 83 84 85 94

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Valstad

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

30:01

+0:00

2.

Terje Hofstad

Verdal OK

31:54

+1:53

Innsendt korrigert klubb

3.

Martin Munkeby

Frol IL

35:56

+5:55

4.

Randi Jensen

Frol IL

36:31

+6:30

5.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

36:50

+6:49

6.

Daniel Alstad

Frol IL

38:13

+8:12

7.

Magnhild Forseth

Frol IL

41:27

+11:26

8.

Arild Vassenden

Frol IL

41:33

+11:32

9.

Marita Jacobsen

Frol IL

42:30

+12:29

10.

Ida Johanne Lian

Frol IL

43:45

+13:44

11.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

45:02

+15:01

12.

Lena Alstad

Frol IL

46:12

+16:11

13.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

46:28

+16:27

13.

Harald Bakken

Frol IL

46:28

+16:27

15.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

46:55

+16:54

16.

Lene Ness Jensen

Frol IL

47:02

+17:01

17.

Astrid Svendgård

Frol IL

47:48

+17:47

18.

Mads Strand

Frol IL

50:12

+20:11

19.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

51:32

+21:31

20.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

53:38

+23:37

21.

Aksel Skjeset

Frol IL

55:14

+25:13

22.

Hans Lund

Frol IL

55:23

+25:22

23.

Atle Bakken

Frol IL

56:41

+26:40

24.

Trygve Skavhaug

Frol IL

57:02

+27:01

25.

Hans Moltzau

Frol IL

57:26

+27:25

26.

Vidar Venås

Frol IL

58:40

+28:39

27.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:03:48

+33:47

28.

Erik Hemming

Frol IL

1:03:53

+33:52

29.

Sverre Matberg

Frol IL

1:09:13

+39:12

30.

Ragnhild Opdahl

Frol IL

1:25:14

+55:13

31.

Alexandra Dahlen

Frol IL

1:26:44

+56:43

32.

Heidi Nordhal

Frol IL

1:26:51

+56:50

33.

Henriette Munkeby

Frol IL

1:27:23

+57:22

34.

Julie Sivertsen

Frol IL

1:31:57

+1:01:56

DSQ

Else Sirum

Frol IL

48:06

95 96 97

DSQ

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

49:01

100 164 137 138

DSQ

Veronica Leithe

Frol IL

1:10:32

164 137 138 139 85 140 90 91

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Midtbust

Frol IL

1:35:16

Håvard Dybdal

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

31:39

+0:00

2.

Magnus Alstad

Frol IL

35:23

+3:44

3.

Arne Grevskott

Frol IL

45:20

+13:41

4.

Jo Severin Matberg

Frol IL

46:14

+14:35

5.

Jan Jacobsen

Frol IL

47:22

+15:43

6.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

51:29

+19:50

7.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

52:28

+20:49

8.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

53:19

+21:40

9.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

57:32

+25:53

10.

Odd Anders Alstad

Frol IL

59:18

+27:39

11.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

1:09:17

+37:38

12.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

1:10:54

+39:15

13.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

1:13:51

+42:12

14.

Anton Bremseth

Frol IL

1:45:18

+1:13:39

15.

Johannes Matberg

Frol IL

1:48:27

+1:16:48

DSQ

Rolf Alstad

Frol IL

39:29

167

DSQ

Robert Ressem

Frol IL

45:01

166 167 168 169 170 171 172 139 140 91

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

43:25

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

45:40

+2:15

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

47:46

+4:21

4.

Jonas Alstad

Frol IL

54:56

+11:31

5.

Sondre Lomsdal

Frol IL

55:58

+12:33

6.

Gunnar Vatn

Frol IL

56:19

+12:54

7.

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:18:02

+34:37

DSQ

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

3:45

135 100 164 165 167 168 169 170 173 174 175 171 17...

DSQ

Thomas Osdal

Frol IL

1:31:25

135 100 164 165 167 168 169 170 173 174 175 171 17...

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hermann Leithe

Frol IL

Marte Skoglund

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Anne Eline Vehus Skjerve

Frol IL

Inger Marie Fenne

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 april 2024, 22:14:30

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

143

Antall startet:

143