Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2024Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 4, Storåsen 22. mai 2024

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Olea Munkeby

Frol IL

Sigurd Munkeby

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

Bernard Sund Sirum

Frol IL

Paul Sirum

Frol IL

Torbjørn Sirum

Frol IL

Hedvig Dalen

Frol IL

Sivert Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Ida Johanne Lian

Frol IL

Dag Halsan

Frol IL

Mads Strand

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Even Johann Nonstad

Frol IL

Steffen Nonstad

Frol IL

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

Karen Hynne Skjerve

Frol IL

Olav Gudding

Frol IL

Nora Eline Brenna

Frol IL

165

Juliane Brenna

Frol IL

Andrea Heirsaunet

Frol IL

165

Martin Heirsaunet

Frol IL

164

Ann Helen Ertvåg

Frol IL

Trym Ertvåg

Frol IL

165

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

18:35

+0:00

2.

Kristoffer Heirsaunet

Frol IL

20:59

+2:24

3.

Emil Heirsaunet

Frol IL

21:45

+3:10

4.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol

21:48

+3:13

5.

Sander Matberg

Frol IL

23:00

+4:25

6.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

23:04

+4:29

7.

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

23:18

+4:43

8.

Mathias Jacobsen

Frol IL

25:06

+6:31

9.

Kristian Alstad

Frol IL

26:01

+7:26

10.

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

26:11

+7:36

11.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

26:18

+7:43

12.

Håkon Hemming

Frol IL

26:22

+7:47

13.

Sverre Matberg

Frol IL

28:51

+10:16

14.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

30:30

+11:55

15.

Tiril Dahlen

Frol IL

33:29

+14:54

16.

Hans Moltzau

Frol IL

33:50

+15:15

17.

Ane Caspara Hammer

Frol IL

35:42

+17:07

18.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

41:10

+22:35

19.

Grete Smestad

Frol IL

49:13

+30:38

20.

Tiril Gudding

Frol IL

50:07

+31:32

21.

Fritjof Sandstad

Frol IL

51:58

+33:23

22.

Stein Håvard Alstad Forfot

Frol IL

59:48

+41:13

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

46:48

+0:00

2.

Marius Dybdahl

Frol IL

1:15:50

+29:02

3.

Silje Dybdahl

Frol IL

1:15:54

+29:06

DSQ

Atle Bakken

Frol IL

41:29

176 143 175 170 100

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

35:48

+0:00

2.

Erik Hemming

Frol IL

39:12

+3:24

3.

Magnhild Forseth

Frol IL

41:49

+6:01

4.

Marita Jacobsen

Frol IL

43:26

+7:38

5.

Aksel Skjeset

Frol IL

44:57

+9:09

6.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

45:07

+9:19

7.

Anders Hynne

Frol IL

45:59

+10:11

8.

Hans Lund

Frol IL

49:38

+13:50

9.

Harald Bakken

Frol IL

50:18

+14:30

10.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

51:16

+15:28

11.

Astrid Svendgård

Frol IL

51:36

+15:48

12.

Julie Sivertsen

Frol IL

52:25

+16:37

13.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

53:26

+17:38

14.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

55:01

+19:13

15.

Alexandra Dahlen

Frol IL

55:44

+19:56

16.

Kristian Matberg

Frol IL

55:52

+20:04

17.

Mali Gudding

Frol IL

57:12

+21:24

18.

Hilde Ferstad Gudding

Frol IL

57:16

+21:28

19.

Elina Franzen

Sverige

59:12

+23:24

20.

Ludvig Jonsson

Sverige

59:15

+23:27

21.

Johannes Matberg

Frol IL

1:03:35

+27:47

22.

Live Marie Langøygard

Frol IL

1:04:49

+29:01

Innsendt korrigert klasse

23.

Henriette Munkeby

Frol IL

1:04:53

+29:05

24.

Jo Langøygard

Frol IL

1:04:55

+29:07

Innsendt korrigert klasse

25.

Lene Ness Jensen

Frol IL

1:05:34

+29:46

26.

Ragnhild Opdahl

Frol IL

1:08:02

+32:14

27.

Lene Jacobsen

Frol IL

1:10:04

+34:16

28.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

1:12:08

+36:20

29.

Selma Langøygard

Frol IL

1:12:52

+37:04

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

29:13

+0:00

2.

Jan Jacobsen

Frol IL

44:09

+14:56

3.

Robert Ressem

Frol IL

45:01

+15:48

4.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

47:24

+18:11

5.

Arne Grevskott

Frol IL

50:08

+20:55

6.

Martin Munkeby

Frol IL

51:01

+21:48

7.

Arild Vassenden

Frol IL

51:11

+21:58

8.

Jonny Sundsvik

Frol IL

53:42

+24:29

9.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

53:49

+24:36

10.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

54:56

+25:43

11.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

55:25

+26:12

12.

Yngve Staberg

Frol IL

56:17

+27:04

13.

Øystein Brenna

Frol IL

58:56

+29:43

14.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

59:28

+30:15

15.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

1:00:06

+30:53

16.

Anne Eline Vehus Skjerve

Frol IL

1:00:59

+31:46

17.

Even Dahlen

Frol IL

1:01:45

+32:32

18.

Elisabeth Mikkelborg Kilvik

Frol IL

1:02:34

+33:21

19.

Marte Skoglund

Frol IL

1:06:46

+37:33

DSQ

Lena Alstad

Frol IL

1:32:35

174 175 138 170

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

43:21

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

43:53

+0:32

3.

Jonas Alstad

Frol IL

50:07

+6:46

4.

Filip Mitchell Iversen

Frol IL

50:35

+7:14

5.

Rolf Alstad

Frol IL

52:18

+8:57

6.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

56:49

+13:28

7.

Sondre Lomsdal

Frol IL

1:01:02

+17:41

8.

Herman Leithe

Frol IL

1:01:29

+18:08

9.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

1:02:54

+19:33

10.

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:05:10

+21:49

11.

Eivind Ness Jensen

Frol IL

1:12:47

+29:26

DSQ

Magnus Alstad

Frol IL

48:10

172 171 165 100

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnar Vatn

Frol IL

Randi Jensen

Frol IL

Tom Rune Iversen

Frol IL

Grete Salater

Frol IL

Gøril Rønning Sund

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Veronica Leithe

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2024, 06:11:35

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124