Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2024Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 5, Torsbustaden 5. juni 2024

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olea Munkeby

Frol IL

87

Otelie Lian Strand

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Kirsten Lynum

OK Skøynar

Ingrid Lynum Ingulfsvann

OK Skøynar

Petter Ingulfsvann

OK Skøynar

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

Anders Hynne

Frol IL

Karen Hynne Skjerve

Frol IL

Johan Hynne Skjerve

Frol IL

Innsendt korrigert navn

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

23:49

+0:00

1.

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

23:49

+0:00

3.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

24:18

+0:29

4.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

30:29

+6:40

5.

Lene Ness Jensen

Frol IL

30:34

+6:45

6.

Kristian Alstad

Frol IL

31:45

+7:56

7.

Håkon Hemming

Frol IL

31:50

+8:01

8.

Peder Fostad

OK Skøynar

32:49

+9:00

9.

Sivert Gording Hermo

OK Skøynar

32:53

+9:04

10.

Tiril Dahlen

Frol IL

50:42

+26:53

11.

Hermine Dahlen

Frol IL

51:04

+27:15

12.

Dag Halsan

Frol IL

51:19

+27:30

13.

Åsta Marie Alstad Forfot

Frol IL

1:02:43

+38:54

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Jensen

Frol IL

34:30

+0:00

2.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

35:03

+0:33

3.

Daniel Alstad

Frol IL

38:19

+3:49

4.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

38:40

+4:10

5.

Magnhild Forseth

Frol IL

38:54

+4:24

6.

Erik Hemming

Frol IL

39:21

+4:51

7.

Harald Bakken

Frol IL

41:27

+6:57

8.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

41:40

+7:10

9.

Ida Johanne Lian

Frol IL

43:48

+9:18

10.

Eirik Bolstad

OK Skøynar

46:19

+11:49

11.

Hans Lund

Frol IL

48:50

+14:20

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

50:24

+15:54

13.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

50:37

+16:07

14.

Fritjof Sandstad

Frol IL

51:37

+17:07

15.

Selma Langøygard

Frol IL

52:09

+17:39

16.

Astrid Svendgård

Frol IL

54:50

+20:20

17.

Live Marie Langøygard

Frol IL

57:38

+23:08

18.

Jo Langøygard

Frol IL

57:41

+23:11

19.

Julie Sivertsen

Frol IL

1:20:54

+46:24

Brutt

Lena Alstad

Frol IL

Brutt

Alexandra Dahlen

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

32:02

+0:00

2.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

37:54

+5:52

3.

Odd Anders Alstad

Frol IL

41:50

+9:48

4.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

42:51

+10:49

5.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

44:32

+12:30

6.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

47:55

+15:53

7.

Martin Munkeby

Frol IL

49:17

+17:15

8.

Joar Svendgård

OK Skøynar

51:30

+19:28

9.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

53:58

+21:56

10.

Arild Vassenden

Frol IL

57:00

+24:58

DSQ

Stig Hermo

OK Skøynar

1:32:04

138 139 140 100

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

45:50

+0:00

2.

Magnus Alstad

Frol IL

50:50

+5:00

3.

Sondre Lomsdal

Frol IL

51:03

+5:13

4.

Rolf Alstad

Frol IL

53:16

+7:26

5.

Herman Leithe

Frol IL

53:31

+7:41

6.

Gunnar Vatn

Frol IL

53:42

+7:52

7.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

59:13

+13:23

8.

Øystein Brenna

Frol IL

1:27:12

+41:22

DSQ

Øystein Haug

OK Skøynar

35:43

Innsendt korrigert klasse

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:12:00

135 136 137 141 142 138 139 140 100

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Strand

Frol IL

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

Einar Otto Ingulfsvann

Skøynar

Atle Bakken

Frol IL

Arne Marius Munkeby

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2024, 13:10:55

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72