Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BBIK Mandagsløp 17. juni 2024

Klasse: Trening

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

23:55

+0:00

8:21

2.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

27:11

+3:16

9:30

3.

Erik Spangberg

Eltek BIL

29:56

+6:01

10:27

4.

Øivind Bergstrand

Laje

32:24

+8:29

11:19

5.

Thomas Konow

Å Energi

33:05

+9:10

11:34

6.

Gunnar Brattli

Asker Skiklubb

33:42

+9:47

11:46

7.

Bjørn-Erik Gunnerød

Røyken VGS

34:39

+10:44

12:06

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

35:43

+11:48

12:29

9.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

37:47

+13:52

13:12

10.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

38:19

+14:24

13:23

11.

Svein Arve Kirknes

NoTeam

41:42

+17:47

14:34

12.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

42:58

+19:03

15:01

13.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken O-lag

44:04

+20:09

15:24

14.

Håkon Hafnor

Skautroll

44:48

+20:53

15:39

15.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

45:18

+21:23

15:50

16.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

46:38

+22:43

16:18

17.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

46:54

+22:59

16:23

18.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

47:07

+23:12

16:28

19.

Svein Ackenhausen

Å Energi

48:34

+24:39

16:58

20.

Kjetil Eriksen

Å Energi

50:57

+27:02

17:48

21.

Emma Grete Feyling Haare

Vestre Viken

52:38

+28:43

18:24

21.

Marianne Teigen

Sturla, IF

52:38

+28:43

18:24

23.

Elling Frøvoll

NoTeam

54:49

+30:54

19:10

24.

Henning Gaarder

Skautroll

56:23

+32:28

19:42

25.

Jon Halden

Rambøll BIL

58:13

+34:18

20:21

26.

Arild Moen

Skautroll

58:37

+34:42

20:29

27.

Jan R. Mikkelsen

Røyskattlia

1:00:53

+36:58

21:17

28.

Arve Rönnskär

Stasjonskameratene

1:05:54

+41:59

23:02

29.

Steinar Stueflotten

Draka

1:07:18

+43:23

23:31

30.

Lasse Gullen

Delta

1:07:34

+43:39

23:37

31.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

1:10:54

+46:59

24:47

32.

Knut Maudal

Røyskattlia

1:13:50

+49:55

25:48

33.

Berit Grosvold

Å Energi

1:14:47

+50:52

26:08

34.

Aud Kjemperud

Å Energi

1:18:15

+54:20

27:21

35.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:36:25

+1:12:30

33:42

DSQ

Arild Trolsrud

Jernbanen

42:18

39 40

DSQ

Asle Wang

Skautroll, yngres avdeling

1:23:43

37 38 39 40

DSQ

Tormod Høimyr

Sturla, IF

1:29:11

35

Brutt

Tom Wirkola

Å Energi

36:04

33 34 35 36 37 38 39 40

Brutt

Kjersti Fossum Olsen

Skautroll

1:05:23

35 36 37 38 39 40

Brutt

Grete Kjellsen

Asplan Viak

1:10:52

36 37 39 40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2024, 18:55:21

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41