Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Huk 19. april 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

23:32

+0:00

2.

Lina Mariusen

Elverum OK

26:28

+2:56

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

29:23

+5:51

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

21:35

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

30:44

+9:09

3.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

33:26

+11:51

4.

Tonje Fredrikson

UiO

36:48

+15:13

5.

Monica Syrdal

Hjort

43:53

+22:18

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Iren Westrum

PRIVAT

1:03:53

90 101 92 102

Klasse: D45-49(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

27:17

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

27:24

+0:07

Klasse: D50-54(Kort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

28:56

+0:00

2.

Aina Grymyr

IBM-klubben

48:04

+19:08

Klasse: D55-59(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

26:47

+0:00

2.

Hege Andersen

Universitets BIL

28:31

+1:44

DSQ

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

44:12

101 92 105 102

Klasse: D60-64(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

24:06

+0:00

2.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

33:58

+9:52

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

37:50

+13:44

4.

Liv Simonsen

Privat

57:12

+33:06

Klasse: D65-69(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

28:26

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

30:09

+1:43

3.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

32:32

+4:06

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

35:08

+6:42

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

36:48

+8:22

6.

Ellen Grande

PRIVAT

46:17

+17:51

7.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

47:15

+18:49

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

54:24

+25:58

Klasse: D70-74(Ekort-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

24:21

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

26:26

+2:05

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

28:27

+4:06

4.

Turid Bratland

FOSSUM

29:43

+5:22

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

41:49

+17:28

DSQ

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

30:08

91

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkiel Hongve

PRIVAT

38:52

+0:00

2.

Per Martin Rørvik

FBI

43:46

+4:54

3.

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

44:54

+6:02

4.

Knut Inge Engelbreth

4Subsea

48:58

+10:06

5.

Russell Flynn

Reload

51:47

+12:55

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

26:02

+0:00

2.

Inge Gunnes

Norconsult

26:20

+0:18

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

27:32

+1:30

4.

Eskil Dahlen

Telenor

28:15

+2:13

5.

Guttorm L Egge

SPAREBANK 1 GRUPPEN

29:27

+3:25

6.

Gard Lindseth

Nydalen SK

29:33

+3:31

7.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

30:07

+4:05

8.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

35:29

+9:27

9.

Lars Karelius Noer

NRK

35:56

+9:54

10.

Christian Grotnes

NRK BIL

38:30

+12:28

11.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

38:38

+12:36

12.

Lasse Nederhoed

NRK

42:56

+16:54

13.

Tor Ringstad

Cisco

47:50

+21:48

14.

Jon Kåre Kjærnes

Thales BIL

1:01:14

+35:12

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Hoff

Statoil Oslo BIL

22:18

+0:00

2.

Terje Næss

Terramar

24:49

+2:31

3.

Trond Westgaard

REC

27:53

+5:35

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

28:40

+6:22

5.

Uno Hanslien

Bilpost

31:36

+9:18

6.

Geir Fehn-Birkeland

Kåre Hagen AS

32:20

+10:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

17:59

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea Bank Norge

19:39

+1:40

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

21:19

+3:20

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

22:37

+4:38

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

23:01

+5:02

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

23:04

+5:05

7.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

23:36

+5:37

8.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

24:49

+6:50

9.

Pål Therkelsen

Privat

25:53

+7:54

10.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

26:24

+8:25

11.

Per Kaarby

Overtoppen

26:37

+8:38

12.

Tore Ringerike

DNB

28:36

+10:37

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

29:26

+11:27

14.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

29:37

+11:38

15.

Geir Hanesand

Thales

30:37

+12:38

16.

Frode Vaksvik

AGR Energy

32:17

+14:18

17.

Andreas Erichsen

COWI BIL

32:25

+14:26

18.

Jon Berget

HEMING/NJÅRD

58:40

+40:41

Arrang

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

Intero

17:08

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

17:24

+0:16

3.

Are Eriksen

OSI

19:18

+2:10

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

19:36

+2:28

5.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

21:31

+4:23

6.

Christian Dons

KLIF

22:32

+5:24

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

29:00

+11:52

8.

Tom Andreassen

DNBNOR

39:40

+22:32

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

15:05

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

20:28

+5:23

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

22:40

+7:35

4.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

28:08

+13:03

5.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

28:45

+13:40

6.

Helge Bjårland

ELLE BIL

30:35

+15:30

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

32:22

+17:17

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kredinor

19:18

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

20:09

+0:51

3.

Ivar Strømstad

Raumar

22:03

+2:45

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

22:55

+3:37

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

24:32

+5:14

6.

Per Haugen

NEDERMAN

25:59

+6:41

7.

Tom Ibsen

OUS

27:27

+8:09

8.

Kaare Solhjell

Privat

30:04

+10:46

9.

Trond Wettergreen

Andvord

30:40

+11:22

10.

Knut Møgedal

Aker Solutions

31:31

+12:13

11.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

33:53

+14:35

12.

Bjørn Larsen

OSLO LÆRERNE

36:43

+17:25

13.

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

38:47

+19:29

14.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

41:55

+22:37

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Fossum IF

20:36

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

22:21

+1:45

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

22:39

+2:03

4.

Sigfred Fagervik

Thales

23:00

+2:24

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

23:17

+2:41

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

24:07

+3:31

7.

Annar Brustad

FOBIL

25:14

+4:38

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

25:24

+4:48

9.

Sturle Hånes

GeoFORM

25:33

+4:57

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

26:03

+5:27

11.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

26:33

+5:57

12.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

30:32

+9:56

13.

Bjørn Eckstrøm

NVE

32:39

+12:03

14.

Jan Henriksen

NILU

33:16

+12:40

15.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

34:53

+14:17

16.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

35:49

+15:13

DSQ

Arne Jordal

ACF

54:07

90 91 101 92 102 100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

NORDEA

24:42

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

25:29

+0:47

3.

Hans Larsen

Privat

25:53

+1:11

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

26:36

+1:54

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

28:02

+3:20

6.

Tor Drage 

Aker Solutions

30:39

+5:57

7.

Per Gjermo

Asker SK

32:45

+8:03

8.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

33:16

+8:34

9.

Per Meiland

DNB NOR

34:31

+9:49

10.

Helge Kvaase

HIAK

34:32

+9:50

11.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

36:05

+11:23

12.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

36:52

+12:10

13.

Aage Mella

Skattedirektoratet

37:25

+12:43

14.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

40:17

+15:35

15.

Harald Birkeland

OUS

41:24

+16:42

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

29:27

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

31:38

+2:11

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

34:25

+4:58

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

29:17

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

36:01

+6:44

3.

Ane Brevig

Røyken O-lag

37:07

+7:50

4.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

59:30

+30:13

101 103 104 105 102

5.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:10:32

+41:15

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

24:32

+0:00

2.

Lars Benestad

Grane

26:18

+1:46

3.

Olav Lauvrak

Statoil Oslo Bil

26:42

+2:10

4.

Helge Revhaug

PRIVAT

26:57

+2:25

5.

Rune Egeland

PRIVAT

28:12

+3:40

6.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

28:18

+3:46

7.

Hans Christian Vollan

PRIVAT

32:07

+7:35

8.

Dag Kristoffersen

PRIVAT

34:11

+9:39

9.

Stephan Brown

NRK

36:31

+11:59

10.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

37:26

+12:54

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rosenvold

EBY

19:39

+0:00

2.

Lars Arnesen

Det Norske Oljeselskap

22:47

+3:08

3.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

26:34

+6:55

4.

Anne Margrethe Røren

PRIVAT

31:05

+11:26

5.

Peter Gisholt

Fossum IF

45:07

+25:28

DSQ

Tobias Eilertsen

Thales BIL

40:16

101 92 105

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Kvåle

Fossum IF

26:02

+0:00

2.

Tor Simonsen

Privat

26:37

+0:35

100

3.

Viggo Normann

Redpill Linpro

31:35

+5:33

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Henriksen

Redpill Linpro

43:13

+0:00

Klasse: DM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Heggøy

Rambøl

27:43

+0:00

2.

Sigrid Vatne

4Subsea

30:08

+2:25

3.

Tone Kvåle

PRIVAT

32:13

+4:30

4.

Charlotte Sanchis

Fugro

34:22

+6:39

5.

Hanne Therese Skiri

ORKH

1:24:42

+56:59

6.

Anne Lise Opsahl

ORKH

1:24:44

+57:01


Sist oppdatert:

31 mai 2012, 08:03:44

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

173

Antall startet:

173