Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Norwegian Spring - Vårstafetten 21. april 2012

Klasse: D11-12

1.

Åmåls OK 1

 

37:49

 

1

Erika Källvik-Leufvén

20:14

3.

20:14

3.

2

Johanna Källvik-Leufvén

17:35

1.

37:49

1.

2.

Nydalens SK 1

 

38:27

 

1

Ragne Wiklund

17:53

2.

17:53

1.

1

Frida Bakken Ulseth

23:29

14.

17:53

1.

2

Ingvild Høydal

20:34

5.

38:27

2.

2

Karianne Dengerud

20:37

6.

38:27

2.

3.

Konnerud IL 4

 

40:27

 

1

Julie Henriette Arnesen

21:36

9.

21:36

9.

1

Anniken Ranvik

23:14

12.

21:36

9.

2

Jenny Baklid

18:51

2.

40:27

4.

4.

Raumar Orientering 1

 

40:52

 

1

Hanne Eide Rapp

20:55

8.

20:55

8.

2

Kristine Eide Rapp

19:57

3.

40:52

5.

5.

Asker Skiklubb 1

 

43:26

 

1

Lotte Jauhojärvi Markussen

21:40

10.

21:40

11.

2

Anna Øfsthus Gravir

21:46

7.

43:26

6.

6.

Konnerud IL 2

 

44:59

 

1

Andrea Ranvik

20:52

7.

20:52

7.

2

Vilja Solberg Ohrvik

24:07

8.

44:59

7.

7.

Kongsberg OL 1

 

45:02

 

1

Kathinka Rogstad

24:57

15.

24:57

14.

2

Tale Strand

20:05

4.

45:02

8.

8.

Porsgrunn OL 1

 

45:03

 

1

Hanne Vassend

20:41

6.

20:41

6.

2

Elise Ausen

24:22

9.

45:03

9.

9.

Konnerud IL 1

 

45:36

 

1

Mari Landro Svingheim

20:34

5.

20:34

5.

2

Amanda Skyttersæter Saugerud

25:02

10.

45:36

10.

10.

Halden SK 1

 

46:29

 

1

Hedda Raadal Bjørlo

20:20

4.

20:20

4.

2

Hanna Lye Moum

26:09

11.

46:29

11.

11.

OK Moss 1

 

49:48

 

1

Karoline Bjørnerød

23:15

13.

23:15

13.

2

Aurora Gjølsjø

26:33

12.

49:48

12.

2

Selma Kristiansen

36:19

16.

49:48

12.

DSQ

12.

Lillomarka OL 1

 

58:36

 

1

Maria Rørvik Haver

30:36

17.

30:36

17.

2

Kaja Grefsrud

28:00

13.

58:36

14.

13.

Heming Orientering 1

 

1:08:02

 

1

Rachel Marøy Bårdsen

33:35

19.

33:35

19.

1

Martine Sogn-Larssen

1:08:08

20.

33:35

19.

2

Eline Bryne

34:27

14.

1:08:02

15.

2

Idunn Cecilie Rolfsen

34:29

15.

1:08:02

15.

14.

Fredrikstad SK 1

 

1:12:37

 

1

Kaisa Antonsen

33:29

18.

33:29

18.

2

Ida-Synnøve Kristiansen

39:08

17.

1:12:37

17.

2

Alexandra Angvold

39:29

18.

1:12:37

17.

15.

Ringerike OL 1

 

29:08

 

1

Lotta Rongved

29:08

16.

29:08

15.

1

Tuva Aas Stræte

.

29:08

15.

DSQ

Fossum IF 1

 

42:54

 

1

Åsne Holo

22:09

11.

22:09

12.

2

Ingrid G. Kvålsgard

20:45

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H11-12

1.

Heming Orientering 1

 

38:44

 

1

Petter Astrup Arnesen

17:27

1.

17:27

1.

2

Tobias Fremming

21:17

5.

38:44

1.

2.

Fossum IF 1

 

40:33

 

1

Erik Hæstad Bjørnstad

18:17

3.

18:17

3.

1

Peter Gisholt

23:14

13.

18:17

3.

2

Emil Størmer

22:16

7.

40:33

2.

3.

Nydalens SK 3

 

42:19

 

1

Eirik Heir

23:50

18.

23:50

19.

2

Isak Jonsson

18:29

1.

42:19

3.

4.

Heming Orientering 2

 

42:20

 

1

Sølve Nordahl Rolfsen

23:34

16.

23:34

17.

1

Kristoffer Bryne

23:41

17.

23:34

17.

2

Jonas Rolfsen Haugmo

18:46

2.

42:20

4.

5.

Lillomarka OL 1

 

42:47

 

1

Jens Johan Brekke

20:54

7.

20:54

8.

1

Sondre Nordgård

1:16:52

21.

20:54

8.

2

Eirik Høst Fossgard

21:53

6.

42:47

5.

2

Mathias Pedersen Vold

25:03

12.

42:47

5.

6.

Nydalens SK 1

 

43:06

 

1

Audun Uglenes Bergan

22:02

10.

22:02

12.

2

Tobias Lømo

21:04

4.

43:06

7.

7.

Ringerike OL 1

 

43:35

 

1

Kristian Kammerud

19:24

6.

19:24

7.

2

Fredrik Grønlund

24:11

10.

43:35

8.

8.

Indre Østfold OK 1

 

43:36

 

1

Eirik Blågestad

22:46

11.

22:46

13.

2

Jorid Nandrup Nielsen

20:50

3.

43:36

9.

9.

Ringerike OL 2

 

43:40

 

1

Oskar Arnevik

19:15

5.

19:15

6.

2

Cornelius Klevjer

24:25

11.

43:40

10.

10.

Nydalens SK 2

 

46:19

 

1

Halvor Tørnqvist Halden

17:37

2.

17:37

2.

2

Lars Young Vik

28:42

15.

46:19

11.

11.

Vang OL 1

 

47:02

 

1

Eskil Frøisland

18:51

4.

18:51

5.

2

Ole Johan Bråten

28:11

13.

47:02

12.

12.

Konnerud IL 1

 

47:23

 

1

Sindre Lysaker Norbom

23:18

14.

23:18

15.

1

Nikolai Harvik

23:21

15.

23:18

15.

2

Edvard Mortensen

24:05

9.

47:23

13.

13.

Fredrikstad SK 1

 

47:24

 

1

Sondre Ottesen

24:55

19.

24:55

20.

2

Runar Saur Modahl

22:29

8.

47:24

14.

14.

Raumar Orientering 1

 

55:45

 

1

Håkon Kristiansen Framnes

27:23

20.

27:23

21.

2

Audun Brevik

28:22

14.

55:45

15.

15.

Halden SK 1

 

59:32

 

1

Niels Christian Hellerud

23:12

12.

23:12

14.

2

Jonatan Aune

36:20

16.

59:32

16.

2

Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød

36:22

17.

59:32

16.

16.

Oppsal Orientering 1

 

21:57

 

1

Olav Torgersen

21:57

9.

21:57

11.

Startet

Lierbygda OL / Asker Skiklubb 1

 

20:56

 

1

Vegard Løvli

20:56

8.

20:56

10.

2

Sander Arntzen

.

0:00

.

Startet

Klasse: D13-16

1.

Korsnäs IF OK 1

 

1:24:16

 

1

Jonna Jungåker

29:15

2.

29:15

2.

2

Ronja Jungåker

26:27

4.

55:42

2.

2

Emmy Fredriksson

29:25

9.

55:42

2.

3

Erica Edman

28:34

2.

1:24:16

1.

2.

IL Tyrving 1

 

1:26:40

 

1

Astrid Fiskum

29:44

4.

29:44

4.

2

Siri Grandal

27:27

5.

57:11

6.

3

Kristin Helland-Hansen

29:29

3.

1:26:40

2.

3.

Asker Skiklubb 1

 

1:26:51

 

1

Selma Øfsthus Gravir

30:31

8.

30:31

8.

2

Nora Synnøve Woxholth

26:25

3.

56:56

4.

2

Fanni Jauhojärvi Markussen

29:58

10.

56:56

4.

3

Kaja Bråten Løvald

29:55

4.

1:26:51

3.

4.

Lierbygda OL 1

 

1:27:55

 

1

Tilla Farnes Hennum

30:20

7.

30:20

7.

2

Synne Strand

25:11

1.

55:31

1.

3

Silje Arntzen

32:24

7.

1:27:55

4.

5.

Fossum IF 1

 

1:33:04

 

1

Ragnhild Hjermstad

32:52

12.

32:52

12.

2

Line Wegner Hodt

27:29

6.

1:00:21

7.

2

Victoria Hæstad Bjørnstad

27:48

7.

1:00:21

7.

3

Marit Nersten

32:43

8.

1:33:04

5.

6.

Fredrikstad SK 1

 

1:35:05

 

1

Hanna Torjusen

32:47

11.

32:47

11.

2

Maren Roll Paulsen

32:13

16.

1:05:00

19.

3

Marie Olaussen

30:05

5.

1:35:05

6.

7.

Lillomarka OL 1

 

1:35:18

 

1

Kristin Brekke

29:00

1.

29:00

1.

2

Sara Angell Bakke

31:50

15.

1:00:50

9.

2

Mina Haver

34:36

22.

1:00:50

9.

2

Isolde Kobernus

40:53

29.

1:00:50

9.

3

Kristin Blindheim

34:28

9.

1:35:18

7.

8.

Porsgrunn OL 1

 

1:37:29

 

1

Kristine Ausen

40:48

19.

40:48

19.

2

Astrid Styrvold

28:58

8.

1:09:46

22.

3

Tonje Vassend

27:43

1.

1:37:29

8.

9.

OL Vallset/Stange 1

 

1:39:10

 

1

Sigrid Bjørgen

37:59

16.

37:59

16.

2

Heidi Wiest

30:11

11.

1:08:10

21.

3

Dorte Narum

31:00

6.

1:39:10

9.

10.

Halden SK 1

 

1:39:32

 

1

Ingvild Torgersen

32:39

10.

32:39

10.

2

Idun Kristine Felde Olaussen

31:05

14.

1:03:44

13.

3

Nina Asheim Birkeland

35:48

12.

1:39:32

10.

11.

Nydalens SK 2

 

1:39:38

 

1

Johanne Lægran

37:52

15.

37:52

15.

2

Oda Lægran

26:00

2.

1:03:52

18.

3

Stine Madslien Bakken

35:46

11.

1:39:38

11.

12.

OL Tønsberg og omegn / Lardal OL 1

 

1:45:14

 

1

Marit Melby Jacobsen

30:13

5.

30:13

5.

2

Sandra B. Robertsen

35:00

23.

1:05:13

20.

3

Martine Topstad

40:01

15.

1:45:14

12.

13.

Nydalens SK 1

 

1:47:07

 

1

Stina Sandberg

41:09

22.

41:09

22.

2

Kjersti Heir

30:31

12.

1:11:40

25.

3

Anniken Aarrestad

35:27

10.

1:47:07

13.

14.

Nydalens SK 3

 

1:49:29

 

1

Henriette Smeby

30:13

5.

30:13

5.

2

Synne Eikeland Røstadsand

33:36

21.

1:03:49

16.

2

Maiken Sandberg

40:33

28.

1:03:49

16.

3

Åse Bergan

45:40

22.

1:49:29

14.

15.

Fet OL / OK Øst 1

 

1:53:02

 

1

Åshild Faller Råheim

29:43

3.

29:43

3.

2

Ingrid Aaslund

33:01

20.

1:02:44

12.

3

Marthe Ramstad

50:18

23.

1:53:02

15.

16.

Sarpsborg OL 1

 

1:56:01

 

1

Martine Løwengreen

38:49

18.

38:49

18.

2

Benedicte Pedersen

32:36

19.

1:11:25

23.

2

Rikke Ingesen

39:59

27.

1:11:25

23.

DSQ

3

Marthe Kristensen

44:36

19.

1:56:01

16.

17.

Varegg Fleridrett 1

 

1:56:21

 

1

Constance Storvestre

40:51

20.

40:51

20.

2

Gunhild Stuland Tysvær

30:49

13.

1:11:40

25.

3

Kårhild Husby Nordstad

44:41

20.

1:56:21

17.

18.

Konnerud IL 1

 

2:01:44

 

1

Amalie Fjæstad Amundsen

46:06

26.

46:06

26.

2

Thea Sildnes Baklid

35:10

24.

1:21:16

27.

2

Caroline Bergman

39:44

26.

1:21:16

27.

3

Nora Skyttersæter Saugerud

40:28

16.

2:01:44

18.

19.

IL Tyrving 2

 

2:07:02

 

1

Anniken Helland-Hansen

46:44

28.

46:44

28.

2

Thea Feiring Haltia

39:10

25.

1:25:54

30.

3

Oda Sikkeland

41:08

17.

2:07:02

19.

20.

Halden SK 2

 

2:07:03

 

1

Nora Torgersen

38:36

17.

38:36

17.

2

Johanne Marie Norsted

42:54

31.

1:21:30

29.

3

Karoline Aune

45:33

21.

2:07:03

20.

21.

Fredrikstad SK 2

 

2:07:09

 

1

Alma Haugen Kvisgaard

40:52

21.

40:52

21.

2

Dina Antonsen

47:07

32.

1:27:59

31.

3

Kristin Ottesen

39:10

14.

2:07:09

21.

22.

Kongsberg OL 2

 

2:10:40

 

1

Anne Willkommen Eiken

46:07

27.

46:07

27.

2

Kristiane Rogstad

42:32

30.

1:28:39

32.

3

Rikke Hjelseth Larsen

42:01

18.

2:10:40

22.

23.

OK Moss 1

 

2:19:06

 

1

Tuva Bjerketvedt

33:23

13.

33:23

13.

2

Hedda Ruud Storkås

1:06:51

36.

1:40:14

34.

2

Henriette Milla F Karlsen

1:06:51

36.

1:40:14

34.

3

Johanne Bratland Tjernshaugen

38:52

13.

2:19:06

23.

24.

IL Tyrving 3

 

2:42:29

 

1

Stine Njåstein

45:27

24.

45:27

24.

2

Emilie Sommerstad Vee

1:03:49

35.

1:49:16

37.

3

Hanne Grandal

53:13

24.

2:42:29

24.

25.

Heming Orientering 1

 

1:40:29

 

1

Sofie Skyttersæter Iversen

46:02

25.

46:02

25.

2

Louise Marøy Bårdsen

54:27

34.

1:40:29

36.

DSQ

Ringerike OL 1

 

1:48:27

 

1

Ida Rongved

31:13

9.

31:13

9.

2

Kaisa Viena

32:34

17.

1:03:47

14.

2

Silje Opseth

32:35

18.

1:03:47

14.

3

Ingvild Skovly Fjeldstad

44:40

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Korsnäs IF OK 2

 

2:19:09

 

1

Jenny Perers

36:39

14.

36:39

14.

2

Lova Klaser

33:19

.

0:00

.

DSQ

2

Frida Fredriksson

33:22

.

0:00

.

DSQ

3

Lina Fredriksson

35:49

.

0:00

.

DSQ

Porsgrunn OL 3

 

2:23:59

 

1

Elise Kaland Odden

52:59

.

0:00

.

DSQ

2

Lene Hole

38:05

.

0:00

.

3

Emilie Bertelsen

52:55

.

0:00

.

DSQ

Sandefjord OK 1

 

2:38:57

 

1

Vilde Bredholt Jørgensen

41:27

23.

41:27

23.

2

Martine Gustavsen

49:00

33.

1:30:27

33.

3

Maria Prestbøen

1:08:30

.

0:00

.

DSQ

Startet

Raumar Orientering 1

 

41:21

 

1

Karoline Sønsterudbråten

.

0:00

.

Startet

2

Emilie Johanne Hagen

.

0:00

.

3

Synne Eide Rapp

41:21

.

0:00

.

Startet

Kongsberg OL 1

 

43:30

 

1

Siri Moholth

.

0:00

.

Startet

2

Aurora Moholth

.

0:00

.

3

Idunn Haavengen

43:30

.

0:00

.

Startet

Porsgrunn OL 2

 

44:07

 

1

Sofie Sæthre

.

0:00

.

Startet

2

Synne Haugen

.

0:00

.

3

Emilie Westin

44:07

.

0:00

.

Klasse: H13-16

1.

Fossum IF 1

 

1:07:22

 

1

Elias T. Mølnvik

23:16

3.

23:16

3.

2

Sigurd Melsom

22:24

8.

45:40

1.

3

Oskar Størmer

21:42

2.

1:07:22

2.

2.

Halden SK 1

 

1:11:29

 

1

Peter Nordbrøden

26:15

6.

26:15

6.

2

Petter Norsted Kildebo

23:23

12.

49:38

8.

3

Håkon Raadal Bjørlo

21:51

3.

1:11:29

3.

3.

Åmåls OK / Stångenäs AIS 1

 

1:13:45

 

1

Noak Sanderberg

27:04

10.

27:04

10.

2

Adrian Dahlström

22:28

9.

49:32

5.

3

Mattias Johansson

24:13

5.

1:13:45

4.

4.

Kristiansand OK 1

 

1:13:59

 

1

Ole Kostøl

27:10

12.

27:10

12.

2

Henrik Upsal

22:19

5.

49:29

3.

2

Torkel Reinhartsen

26:22

16.

49:29

3.

3

Matias H Hanisch

24:30

6.

1:13:59

5.

5.

Fredrikstad SK 1

 

1:14:09

 

1

Lasse Simonsen

27:16

13.

27:16

13.

2

Herman Ryen Martinsen

22:22

7.

49:38

8.

3

Asgeir Ristesund

24:31

7.

1:14:09

6.

6.

Emblem IL 1

 

1:16:59

 

1

Erlend Nilsen Sandnes

25:57

5.

25:57

5.

2

Are Årøen Lykke

23:07

11.

49:04

2.

3

Kristian Nilsen Sandnes

27:55

12.

1:16:59

7.

7.

Heming Orientering 1

 

1:17:23

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

25:49

4.

25:49

4.

2

Erik Barlinn Korvald

24:17

13.

50:06

10.

2

Erik Rolfsen Haugmo

54:07

41.

50:06

10.

3

Claus Martinsen

27:17

10.

1:17:23

8.

8.

Fet OL 1

 

1:17:52

 

1

Bjørn André Aaslund

23:08

1.

23:08

1.

2

Morten Kristian Vikerhaug

26:26

17.

49:34

6.

3

Herman Moe

28:18

13.

1:17:52

9.

9.

Asker Skiklubb 1

 

1:18:39

 

1

Vegard Gulbrandsen

28:16

18.

28:16

18.

2

Ola Løvald Bråten

21:18

4.

49:34

6.

3

Erland Kvisle

29:05

16.

1:18:39

10.

10.

Raumar Orientering 1

 

1:22:26

 

1

Anders Haga

28:24

20.

28:24

20.

2

Bjørnar Brevik

27:57

22.

56:21

18.

2

Lars Risebrobakken

36:26

34.

56:21

18.

2

Mads Aanes Haugen

36:35

35.

56:21

18.

DSQ

3

Amund Hoel

26:05

9.

1:22:26

11.

11.

Oppsal Orientering 1

 

1:22:32

 

1

Endre Wigaard

26:43

7.

26:43

7.

2

Ludvig Andreas Baugstø Rødnes

26:55

19.

53:38

16.

3

Are Wigaard

28:54

14.

1:22:32

12.

12.

Konnerud IL 1

 

1:23:40

 

1

Jørgen Baklid

28:25

21.

28:25

21.

2

Håvard Landro Svingheim

32:16

30.

1:00:41

25.

3

Audun Heimdal

22:59

4.

1:23:40

13.

13.

Nydalens SK 2

 

1:24:32

 

1

Jostein Tandberg

28:22

19.

28:22

19.

2

Sam Lunøe

25:11

14.

53:33

14.

2

Georg Balke Fjellang

27:52

21.

53:33

14.

3

Gjermund Tørnqvist Halden

30:59

18.

1:24:32

14.

14.

Fana IL 1

 

1:24:34

 

1

Jakob Eikner

31:59

25.

31:59

25.

2

Sander Claussen

26:41

18.

58:40

24.

3

Olav Ekrheim

25:54

8.

1:24:34

15.

15.

Lillehammer OK 1

 

1:25:39

 

1

Erik Dukefoss

28:08

17.

28:08

17.

2

Torgeir Sulheim

22:21

6.

50:29

13.

3

Einar Lofthus

35:10

23.

1:25:39

16.

16.

IL Tyrving 1

 

1:26:03

 

1

Skjalg Hundseid Kamsvåg

29:13

22.

29:13

22.

2

Styrk Hundseid Kamsvåg

25:30

15.

54:43

17.

3

Magnus Wølneberg

31:20

19.

1:26:03

17.

17.

OL Tønsberg og omegn 1

 

1:32:17

 

1

Håkon F Christiansen

28:06

16.

28:06

16.

2

Anders Haflan

29:54

28.

58:00

23.

3

Mathias Gløersen

34:17

22.

1:32:17

18.

18.

Kongsberg OL 1

 

1:36:15

 

1

Sigurd Bonden Kjørsvik

40:15

29.

40:15

29.

2

Trygve Heggedal

26:57

20.

1:07:12

30.

2

Gard Dahlen

28:14

23.

1:07:12

30.

2

Håkon Lund

28:14

23.

1:07:12

30.

3

Tord Strand

29:03

15.

1:36:15

19.

19.

Skien OK 1

 

1:37:28

 

1

Herman Kirste

30:40

23.

30:40

23.

2

Simon Nysæter

35:08

32.

1:05:48

28.

3

Vegard Landsverk

31:40

20.

1:37:28

20.

20.

Nydalens SK 3

 

1:40:31

 

1

Elias Jonsson

27:04

10.

27:04

10.

2

Øystein Rønning Strand

35:12

33.

1:02:16

26.

3

Lukas Liland

38:15

26.

1:40:31

21.

21.

Sandefjord OK 1

 

1:43:51

 

1

Fredrik Moe

36:22

26.

36:22

26.

2

Signe Bredholt Jørgensen

29:25

25.

1:05:47

27.

3

Hallvard Arntzen Foss

38:04

25.

1:43:51

22.

22.

Indre Østfold OK 1

 

1:45:25

 

1

Jørgen Vister

37:13

27.

37:13

27.

2

Guttorm Snemyr Holtet

30:27

29.

1:07:40

33.

3

Håkon Blågestad

37:45

24.

1:45:25

23.

23.

IF Sturla 1

 

1:50:40

 

1

Sturla Frydenlund

27:31

15.

27:31

15.

2

Ole Jørgen Bogen Arenth

52:59

40.

1:20:30

38.

3

Ingunn Egeberg Vári

30:10

17.

1:50:40

24.

24.

Asker Skiklubb 2

 

2:02:08

 

1

Eivind Øfsthus Gravir

31:30

24.

31:30

24.

2

Sjur Kvisle

35:01

31.

1:06:31

29.

3

Andreas Marcussen

55:37

31.

2:02:08

25.

25.

OL Trollo 1

 

2:02:23

 

1

Martin Sollie Nåtedal

38:32

28.

38:32

28.

2

Philip Roberg Ghabeli

41:55

38.

1:20:27

37.

3

Gustav Lie Gundersen (OTO)

41:56

28.

2:02:23

26.

26.

Hedrum OL 1

 

2:18:30

 

1

Jarle Lysnes

40:37

30.

40:37

30.

2

Sindre R Holt

45:07

39.

1:25:44

39.

3

Erlend Gjestrum

52:46

30.

2:18:30

27.

27.

Nydalens SK 4

 

2:23:01

 

1

Peder Stenberg-Nilsen

50:34

33.

50:34

33.

2

Håkon Øvstedal

59:34

42.

1:50:08

40.

3

Jørgen Wulfsberg

32:53

21.

2:23:01

28.

28.

OK Moss 1

 

2:37:25

 

1

Karl Kristian Gjølsjø

58:55

34.

58:55

34.

2

Thomas Tubbehaugen

59:36

43.

1:58:31

41.

3

Michael Woodward

38:54

27.

2:37:25

29.

29.

Porsgrunn OL 1

 

2:38:49

 

1

Håkon Kornmo

1:09:49

35.

1:09:49

35.

2

Henrik Bertelsen

1:01:14

44.

2:11:03

44.

3

Jørgen Wingerei

27:46

11.

2:38:49

30.

30.

Sandefjord OK 2

 

2:53:39

 

1

Even Prestbøen

2:03:53

36.

2:03:53

36.

2

Ella Arentz Hagen

1.

2:03:53

42.

2

Guro Aakerholt

1.

2:03:53

42.

3

Sander Aakerholt

49:46

29.

2:53:39

31.

31.

Varegg Fleridrett 1

 

49:56

 

1

Markus Kjærner-Semb

49:56

32.

49:56

32.

3

Vegard Jarvis Westergård

1.

49:56

1.

32.

Fossum IF 2

 

50:28

 

1

Tarjei Holo

27:27

14.

27:27

14.

2

Erling Hjermstad

23:01

10.

50:28

12.

DSQ

Ringerike OL 1

 

1:32:13

 

1

Lars Grønlund

26:51

8.

26:51

8.

2

Sander Arnevik

29:38

26.

56:29

21.

2

Carl August Klevjer

29:40

27.

56:29

21.

3

Anders Løset

35:44

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nydalens SK 1

 

1:34:39

 

1

Jørgen Weidemann

27:01

9.

27:01

9.

2

Åsmund Aamodt Resell

37:11

.

0:00

.

DSQ

3

Elias Wiklund

30:27

.

0:00

.

DSQ

Lillomarka OL 1

 

1:49:17

 

1

Steinar Kollerud

23:12

2.

23:12

2.

2

Sindre Vestengen Lian

36:43

.

0:00

.

DSQ

3

Joar Oldernes

49:22

.

0:00

.

DSQ

Heming Orientering 2

 

1:53:27

 

1

Sindre Rolfsen Haugmo

40:16

.

0:00

.

DSQ

2

Alf Gabriel Krohn Gjessing

39:39

.

0:00

.

2

Sebastian Eidem

40:06

.

0:00

.

2

Trym Kavlie

1:00:28

.

0:00

.

3

Bjørn Anders Flågen

33:32

.

0:00

.

Startet

Ås-UMB Orientering 1

 

25:33

 

1

Henrik Eijsink

.

0:00

.

Startet

2

Rannveig Winsnes Nordhagen

.

0:00

.

3

Olai Stensland Lillevold

25:33

.

0:00

.

Startet

Korsnäs IF OK 1

 

27:16

 

1

Isak Åberg

.

0:00

.

Startet

2

Jon Klaser

.

0:00

.

3

Emil Åberg

27:16

.

0:00

.

Startet

Fossum IF 3

 

29:10

 

1

Øyvind Hjermstad

.

0:00

.

Startet

2

Einar Melsom

.

0:00

.

3

Martin Borge Heir

29:10

.

0:00

.

Startet

Fossum IF 4

 

45:08

 

1

Oskar Grevstad

.

0:00

.

Startet

2

Oscar Hæstad Bjørnstad

.

0:00

.

2

Martin Andresen Skotte

.

0:00

.

3

Karsten Martinussen

45:08

.

0:00

.

Startet

Ringerike OL 2

 

52:04

 

1

Rikard Kammerud

.

0:00

.

Startet

2

Axel Carlsen

.

0:00

.

2

Håvard Bakke

.

0:00

.

2

Olav Engen

.

0:00

.

3

Simen Walbækken Tangen

52:04

.

0:00

.

Startet

Halden SK 2

 

1:19:30

 

1

Olav Schmitt Gran

41:56

31.

41:56

31.

2

Erlend Brendstuen

37:34

36.

1:19:30

34.

2

Alexander Skaug Ytterbøl

39:14

37.

1:19:30

34.

2

Vegard Falch Hillestad

1.

1:19:30

34.

Startet

3

August Asheim Birkeland

.

0:00

.

Startet

Klasse: D-åpen

1.

NTNUI 1

 

2:09:10

 

1

Hanne Nøvik

31:21

5.

31:21

5.

2

Gunhild Rogne Halland

36:27

15.

1:07:48

13.

3

Mali Fjogstad Nielsen

29:19

3.

1:37:07

7.

4

Sofie Aarnes

32:03

6.

2:09:10

8.

2.

Nydalens SK 1

 

2:09:43

 

1

Malin Jakobsson

31:37

8.

31:37

8.

2

Maria Jonsson

32:31

6.

1:04:08

6.

3

Ellen Moen

32:27

4.

1:36:35

6.

4

Berit Sofie Wiklund

33:08

7.

2:09:43

9.

3.

Kristiansand OK 1

 

2:12:39

 

1

Anneke Hald Bjørgum

30:40

1.

30:40

1.

2

Benedicte Hald Bjørgum

33:29

10.

1:04:09

7.

3

Irene Beate Øhrn Arnevik

33:10

6.

1:37:19

8.

4

Ida Mari Borge Hovi

35:20

8.

2:12:39

10.

4.

Ringerike OL 1

 

2:32:12

 

1

Aina Viena

36:15

14.

36:15

14.

2

Kjersti Stræte

36:37

16.

1:12:52

17.

3

Tonje Kvamme Dahl

38:33

12.

1:51:25

14.

4

Thea Kleiven

40:47

13.

2:32:12

11.

5.

Kristiansand OK 2

 

2:32:52

 

1

Olena Strugalova

32:12

9.

32:12

9.

2

Silje Kristiansen

43:14

24.

1:15:26

18.

3

Una Glende Janson

35:48

8.

1:51:14

13.

4

Kjersti Adéla Westin

41:38

17.

2:32:52

12.

6.

NTNUI 2

 

2:33:33

 

1

Karianne Ruud

31:26

6.

31:26

6.

2

Hanna Haugen Nordbrøden

36:58

17.

1:08:24

14.

3

Marianne Dæhli

44:14

18.

1:52:38

15.

4

Hege Holth Johannessen

40:55

14.

2:33:33

13.

7.

Raumar Orientering 1

 

2:34:05

 

1

Anne Kamstrup Hovind

37:16

18.

37:16

18.

2

Vilde Kinneberg

42:34

23.

1:19:50

21.

3

Mona Kjeldsberg

35:48

8.

1:55:38

18.

4

Marie Hammer Håversen

38:27

10.

2:34:05

14.

8.

Løten OL 1

 

2:35:22

 

1

Marte Fallbakken Berge

39:28

19.

39:28

19.

2

Emilie Westli Andersen

37:55

18.

1:17:23

20.

3

Evine Westli Andersen

38:13

11.

1:55:36

17.

4

Nina Smestad

39:46

11.

2:35:22

15.

9.

Asker Skiklubb 1

 

2:37:13

 

1

Ingrid Gulbrandsen

36:54

16.

36:54

16.

2

Karoline Andersen

39:06

20.

1:16:00

19.

3

Ragnhild Løvli

40:04

14.

1:56:04

19.

4

Marit Isachsen

41:09

15.

2:37:13

16.

10.

Frol IL 1

 

2:37:22

 

1

Sara Profors

32:16

11.

32:16

11.

2

Isa Mari Sandstad

33:38

12.

1:05:54

10.

3

Gøril Rønning Sund

44:23

19.

1:50:17

11.

4

Kajsa Stina Sandstad

47:05

18.

2:37:22

17.

11.

Ås-UMB Orientering 1

 

2:38:02

 

1

Jenny Andreassen Moe

37:04

17.

37:04

17.

2

Ingvild Maalen-Johansen

52:40

26.

1:29:44

23.

3

Kaja Winsnes Nordhagen

32:51

5.

2:02:35

20.

4

Malin Eijsink

35:27

9.

2:38:02

18.

12.

Varegg Fleridrett 1

 

2:58:01

 

1

Christiane Trösse

31:07

3.

31:07

3.

2

Kristine Fjellanger

33:59

13.

1:05:06

9.

3

Johanne Rakner

38:59

13.

1:44:05

9.

4

Kristiane E. Ottesen

1:13:56

21.

2:58:01

19.

13.

Haugesund IL Orientering / Ganddal IL / Ålgård Orientering 1

 

3:06:43

 

1

Veronica Morstøl Øvremo

52:17

23.

52:17

23.

2

Torill Brekken

39:27

21.

1:31:44

25.

3

Kari Nødland Fuglestad

37:58

10.

2:09:42

22.

4

Ingvild Lindaas Bringedal

57:01

20.

3:06:43

20.

14.

Ringerike OL 2

 

3:12:17

 

1

Monica Berglund

41:55

20.

41:55

20.

2

Kristine Grønlund

49:45

25.

1:31:40

24.

3

Trine D. Kihle

49:03

23.

2:20:43

23.

4

Tine Elisa Kjemperud

51:34

19.

3:12:17

21.

15.

OL Tønsberg og omegn 1

 

3:17:03

 

1

Marta Ulvensøen

31:30

7.

31:30

7.

2

Marthe Gløersen

38:27

19.

1:09:57

15.

3

Anne Gyri Gløersen

40:26

15.

1:50:23

12.

4

Anne Lindalen Stenerud

1:26:40

22.

3:17:03

22.

16.

Konnerud IL 1

 

42:15

 

1

Hege Ask-Henriksen

42:15

22.

42:15

22.

3

Tove Heimdal

1.

42:15

3.

4

Synnøve Nybø

1.

42:15

2.

17.

Bækkelagets SK 1

 

1:04:47

 

1

Lene Godager

31:10

4.

31:10

4.

2

Anne Marie Bleken

33:37

11.

1:04:47

8.

4

Tone Wigemyr

1.

1:04:47

3.

18.

Kongsberg OL 1

 

1:06:41

 

2

Mari Jellum Helgerud

1.

0:00

1.

3

Unn Hilde Heggedal

34:55

7.

34:55

2.

4

Ingjerd Myhre

31:46

5.

1:06:41

4.

19.

Fredrikstad SK 1

 

1:07:41

 

1

Sigrid Alexandersen

34:48

13.

34:48

13.

2

Karin Skedsmo Danevad

32:53

9.

1:07:41

12.

4

Guro Alexandersen

1.

1:07:41

5.

20.

Modum OL 1

 

1:12:03

 

1

Hilde Hovdenak

32:15

10.

32:15

10.

3

Sirpa Lilja

1.

32:15

1.

4

Marianne Solheim Sandberg

39:48

12.

1:12:03

6.

21.

Lillomarka OL 1

 

1:26:16

 

2

Siri Vilberg

1.

0:00

1.

3

Toril Hallan

44:53

20.

44:53

4.

4

Elin Krogstad

41:23

16.

1:26:16

7.

22.

NTNUI 3

 

1:48:41

 

1

Mari Jevne Arnesen

30:59

2.

30:59

2.

2

Guro Torpe

32:43

8.

1:03:42

5.

3

Hanne Vefsnmo

44:59

21.

1:48:41

10.

23.

Porsgrunn OL 1

 

1:53:12

 

1

Maja Fjellstad Knutsen

36:33

15.

36:33

15.

2

Marie Styrvold

35:48

14.

1:12:21

16.

3

Torunn Fossli Sæthre

40:51

16.

1:53:12

16.

24.

Nydalens SK 3

 

2:05:43

 

1

Cristina Luis

42:03

21.

42:03

21.

2

Dana B. Stene

41:30

22.

1:23:33

22.

3

Synnøve Lyssand Sandberg

42:10

17.

2:05:43

21.

25.

Heming Orientering 1

 

0:00

 

2

Signe Astrup Arnesen

1.

0:00

1.

4

Ragnhild Haugli Bråten

1.

0:00

1.

26.

Bækkelagets SK 2

 

45:37

 

2

Jenni Hesselberg Indby

1.

0:00

1.

3

Sina Therese Blix

45:37

22.

45:37

5.

27.

Nydalens SK 2

 

1:05:54

 

1

Hilde Slørdahl Conradi

33:20

12.

33:20

12.

2

Julie Bøbel

32:34

7.

1:05:54

10.

28.

Fredrikstad SK 2

 

2:19:28

 

1

Anne Sofie Klavestad

2:19:28

24.

2:19:28

24.

2

Marianne Riddervold Kahrs

1.

2:19:28

26.

Klasse: H-åpen

1.

Nydalens SK 1

 

2:09:13

 

1

Ragnar Tonjer

30:22

3.

30:22

3.

2

Øystein Sørensen

30:00

11.

1:00:22

10.

3

Johan Michelsen

31:40

13.

1:32:02

12.

4

Per Øyvind Stene

1.

1:32:02

10.

5

Dag Aalvik

37:11

18.

2:09:13

13.

2.

Kristiansand OK 1

 

2:21:51

 

1

Christian Wiig Bøen

30:12

2.

30:12

2.

2

Mats Dahlén

27:35

8.

57:47

9.

3

Vegard Danielsen

27:03

8.

1:24:50

10.

4

Eirik Martens Svensen

28:12

6.

1:53:02

11.

5

Jostein Andersen

28:49

6.

2:21:51

14.

3.

NTNUI 3

 

2:34:44

 

1

Kjetil Okkenhaug

32:23

6.

32:23

6.

2

Adam Braveny

41:46

30.

1:14:09

28.

3

Martin Hoset

1.

1:14:09

8.

4

Aapo Laiho

40:17

21.

1:54:26

12.

5

Henrik Svaland Aas

40:18

23.

2:34:44

15.

4.

Lillomarka OL 1

 

2:48:43

 

1

Thorstein Wang

32:14

4.

32:14

4.

2

Jan Andreas Edstrøm

31:05

13.

1:03:19

12.

3

Per Harald Havnen Johansen

38:17

24.

1:41:36

15.

4

Brynjar Fredheim

34:49

13.

2:16:25

15.

5

Eivind Tonna

32:18

14.

2:48:43

16.

5.

Raumar Orientering 1

 

2:49:46

 

1

Torben Christian Wendler

33:41

16.

33:41

16.

2

Håvard Haga

32:37

15.

1:06:18

14.

3

Eirik Kamstrup Hovind

28:29

9.

1:34:47

14.

4

Øyvind Lund

31:34

9.

2:06:21

14.

5

Øystein Rapp

43:25

25.

2:49:46

17.

6.

Skien OK 1

 

2:52:03

 

1

Fredrik Raastad

33:35

15.

33:35

15.

2

Dag Steinar Ragvin

33:27

16.

1:07:02

15.

3

Frode Nysæter

35:12

17.

1:42:14

16.

4

Harald Hovi

39:45

20.

2:21:59

17.

5

Øyvind Hylleseth

30:04

9.

2:52:03

18.

7.

Varegg Fleridrett 1

 

2:56:34

 

1

Sindre Østgulen Deisz

33:32

14.

33:32

14.

2

Erlend Moster Knudsen

38:49

27.

1:12:21

26.

3

Niklas Profors

33:32

16.

1:45:53

20.

4

Oskar Røen

31:15

8.

2:17:08

16.

5

Ørjan Rykkje

39:26

21.

2:56:34

19.

8.

Ås-UMB Orientering 1

 

2:59:55

 

1

Magnus Ombustvedt

34:23

21.

34:23

21.

2

Thomas Ruud

34:46

19.

1:09:09

17.

3

Per Henning Bjerva

38:15

23.

1:47:24

22.

4

Gunnar Tenge

37:40

15.

2:25:04

19.

5

Jo Inge Fjellstad

34:51

16.

2:59:55

20.

9.

Ringsaker OK 1

 

3:09:04

 

1

Marius Wikstrøm

34:09

18.

34:09

18.

2

Simen Bordal

36:26

23.

1:10:35

19.

3

Erlend Fjeld

42:48

32.

1:53:23

27.

4

Henrik Bordal

41:33

24.

2:34:56

25.

5

Jon-Anders Bordal

34:08

15.

3:09:04

21.

10.

Oppsal Orientering 1

 

3:13:45

 

1

Ola Marius Pedersen

33:10

11.

33:10

11.

2

Anders Emilsson

40:58

29.

1:14:08

27.

3

Sigve Vågsnes

29:38

10.

1:43:46

17.

4

Sigurd Fandango

51:19

31.

2:35:05

26.

5

Kjetil Dahl

38:40

20.

3:13:45

22.

11.

Trøsken IL 1

 

3:16:01

 

1

Bjørnar Syverstad

36:23

24.

36:23

24.

2

Daniel Oliversen

35:29

22.

1:11:52

24.

3

Lars Øyvind Amundsen

39:31

26.

1:51:23

24.

4

Magnus Ruud

42:06

25.

2:33:29

24.

5

Finn Henry Lillestrand

42:32

24.

3:16:01

23.

12.

Bodø og Omegn IF Orientering 1

 

3:19:10

 

1

Ask Kleist Godal

32:20

5.

32:20

5.

2

Håvard Irgens

39:27

28.

1:11:47

23.

3

Arild Hegreberg

40:19

29.

1:52:06

25.

4

Jakob Kalvig Skogan

40:52

22.

2:32:58

23.

5

Håkon Hegreberg

46:12

28.

3:19:10

24.

13.

Haugesund IL Orientering / Ganddal IL / Stavanger Orienteringsklubb 1

 

3:19:19

 

1

Per Øyvind Valen

34:15

19.

34:15

19.

2

Martin Susort Kvale

55:35

34.

1:29:50

33.

3

Jonas Klausen Espedal

33:29

15.

2:03:19

31.

4

Karsten Hervik Hansen

44:33

26.

2:47:52

29.

5

Stig Alvestad

31:27

13.

3:19:19

25.

14.

Frol IL 3

 

3:24:33

 

1

Johannes Okkenhaug

36:11

22.

36:11

22.

2

Vegard Ressem

34:26

18.

1:10:37

20.

3

Sindre Rønning

36:31

20.

1:47:08

21.

4

Jørgen Fiskum

40:52

22.

2:28:00

20.

5

Oda Indgaard

56:33

31.

3:24:33

26.

15.

OL Trollelg 1

 

3:28:49

 

1

Trond Einar Moen Pedersli

33:22

13.

33:22

13.

2

Andreas Sølberg

34:55

20.

1:08:17

16.

3

Ove Baardsgaard

36:25

19.

1:44:42

18.

4

Per Einar Pedersli

38:24

16.

2:23:06

18.

5

Sigrid Merete Moen Pedersli

1:05:43

32.

3:28:49

27.

16.

Larvik OK 1

 

3:29:04

 

1

Jørgen Frøyd

42:04

32.

42:04

32.

2

Jørn Sundby

34:06

17.

1:16:10

30.

3

Per Olav Gulbrandsen

36:55

21.

1:53:05

26.

4

Peder Rauan

51:02

30.

2:44:07

27.

5

Ole Petter Aasrum

44:57

27.

3:29:04

28.

17.

Varegg Fleridrett 2

 

3:31:59

 

1

Magnus Rogne Halland

50:27

33.

50:27

33.

2

Per Ola Ottesen

43:40

33.

1:34:07

34.

3

Ørjan Svaland Aas

41:01

31.

2:15:08

32.

4

Owen Jarvis Westergård

48:00

28.

3:03:08

31.

5

Sverre Ottesen

28:51

7.

3:31:59

29.

18.

Ringerike OL 1

 

3:33:24

 

1

Lars-Inge Arnevik

34:20

20.

34:20

20.

2

Jon Arne Skrove

43:13

32.

1:17:33

32.

3

Øyvind Strande

39:46

27.

1:57:19

28.

4

Jakob Skovly Fjeldstad

49:21

29.

2:46:40

28.

5

Leiv Inge Kjemperud

46:44

29.

3:33:24

30.

19.

IF Sturla 1

 

3:42:49

 

1

Lars Henrik Thon

39:38

31.

39:38

31.

2

Herman Lund-Kristensen

1:35:32

35.

2:15:10

35.

3

Johan Chr. Rømcke

39:15

25.

2:54:25

34.

4

Harald Thon

39:23

18.

3:33:48

32.

5

Aud Ellen Brevik

9:01

5.

3:42:49

31.

20.

Bækkelagets SK 2

 

3:50:27

 

1

Joakim Prestmo

38:01

27.

38:01

27.

2

Martin Schälli

1:43:57

36.

2:21:58

36.

3

Truls Kvaase

1.

2:21:58

33.

4

Tor Brenna

34:33

12.

2:56:31

30.

5

Halvor Jutulstad

53:56

30.

3:50:27

32.

21.

Nydalens SK 2

 

1:34:11

 

1

Carl Joachim Svenn

32:56

8.

32:56

8.

2

Jo Wiklund

29:10

10.

1:02:06

11.

3

Rune Rystad

32:05

14.

1:34:11

13.

5

Anders B. Øksenholt

1.

1:34:11

6.

22.

NTNUI 1

 

1:40:08

 

1

Knut Sveinung Rekaa

39:12

29.

39:12

29.

2

Erik Sagvolden

30:18

12.

1:09:30

18.

4

Mathias Stensland Lillevold

1.

1:09:30

5.

5

Jon Aukrust Osmoen

30:38

11.

1:40:08

7.

23.

Frol IL 2

 

1:42:53

 

1

Jonas Ressem

38:03

28.

38:03

28.

3

Håvard Vassenden

1.

38:03

5.

4

Carl Petter Lyngen

33:49

11.

1:11:52

6.

5

Lars Skjeset

31:01

12.

1:42:53

8.

24.

NTNUI 2

 

1:43:25

 

1

Espen Fiskum

33:08

10.

33:08

10.

3

Simen Aamodt

1.

33:08

2.

4

Anders Einum

32:53

10.

1:06:01

4.

5

Thomas Natvig Årstad

37:24

19.

1:43:25

9.

25.

Bækkelagets SK 1

 

1:45:12

 

1

Eirik Watterdal

33:07

9.

33:07

9.

2

Jeppe Ruud

32:00

14.

1:05:07

13.

3

Magne Jutulstad

40:05

28.

1:45:12

19.

5

Martin Grotle Soukup

1.

1:45:12

10.

26.

Fet OL 1

 

1:53:41

 

1

Tom Bergan

36:53

25.

36:53

25.

3

Kyrre Gran

1.

36:53

4.

4

Asgeir Lium

36:33

14.

1:13:26

7.

5

Bjørn Hauge

40:15

22.

1:53:41

11.

27.

Fredrikstad SK 1

 

1:56:54

 

1

Christian Riddervold Kahrs

28:36

1.

28:36

1.

2

Per Olaussen

28:32

9.

57:08

8.

3

Henrik Ottesen

30:54

12.

1:28:02

11.

4

Bent Olav Aamodt

28:52

7.

1:56:54

13.

28.

Kongsberg OL 2

 

1:59:07

 

2

Odd Strand

1.

0:00

1.

3

Svein-Erik Søgård

36:06

18.

36:06

3.

4

Øyvind Drage

39:19

17.

1:15:25

8.

5

Jan Vidar Nielsen

43:42

26.

1:59:07

12.

29.

Løten OL 1

 

2:28:35

 

1

Marius Øie

36:11

22.

36:11

22.

2

Øystein Storsveen

34:55

20.

1:11:06

22.

3

Sindre Bæk

37:59

22.

1:49:05

23.

4

Petter Hallerby

39:30

19.

2:28:35

21.

30.

Nydalens SK 3

 

2:30:05

 

1

Øivind Thorvald Due Trier

37:39

26.

37:39

26.

2

Neil Marston

38:42

25.

1:16:21

31.

3

Even Skårholen

1.

1:16:21

9.

4

Federico Bacci

1:13:44

32.

2:30:05

22.

31.

Kongsberg OL 1

 

29:42

 

2

Mathias Drage

1.

0:00

1.

4

Bjørn Haavengen

1.

0:00

1.

5

Eivind Resser

29:42

8.

29:42

1.

32.

Kristiansand OK 2

 

30:16

 

2

Vyacheslav Mukhidinov

1.

0:00

1.

4

Jakub Kamenický

1.

0:00

1.

5

Ivar Haugen

30:16

10.

30:16

2.

33.

Kristiansand OK 3

 

36:40

 

2

Gaute Friestad

1.

0:00

1.

4

Morten Jørgensen

1.

0:00

1.

5

Magnus Johansson

36:40

17.

36:40

3.

34.

Porsgrunn OL 1

 

39:34

 

1

Paul Martin Remme

39:34

30.

39:34

30.

3

Dag Ausen

1.

39:34

6.

5

Thore Kornmo

1.

39:34

4.

35.

Modum OL 1

 

1:14:29

 

1

David Løver

32:30

7.

32:30

7.

2

Henrik Mårtensson

41:59

31.

1:14:29

29.

5

Leif Eriksson

1.

1:14:29

5.

36.

Freidig 1

 

1:25:23

 

2

Sindre Johannessen

1.

0:00

1.

3

Sindre Sæther

40:25

30.

40:25

7.

4

Håkon Selmer

44:58

27.

1:25:23

9.

37.

Konnerud IL 1

 

1:59:31

 

1

Kristian Kullerud

33:46

17.

33:46

17.

2

Lars Baklid

37:05

24.

1:10:51

21.

3

Njål Svingheim

48:40

33.

1:59:31

29.

38.

Heming Orientering 1

 

2:01:26

 

1

Harald Astrup Arnesen

33:16

12.

33:16

12.

2

Nils Petter Fremming

38:46

26.

1:12:02

25.

3

Håkon Gimse

49:24

34.

2:01:26

30.

39.

Frol IL 1

 

30:29

 

2

Jo Forseth Indgaard

1.

0:00

1.

3

Andreas Magerøy

30:29

11.

30:29

1.

40.

Søgne og Songdalen OK / Kalevan rasti / Turun Metsänkävijät 1

 

0:00

 

2

Sami Hämälistö

1.

0:00

1.

Klasse: D120

1.

Ringerike OL 1

 

1:48:47

 

1

Anne Guro Nøkleby

36:00

1.

36:00

1.

2

Sissel Skovly

36:39

4.

1:12:39

4.

3

Anne-Kristin Kvamme

36:08

3.

1:48:47

3.

2.

OL Trollo 1

 

1:49:38

 

1

Kristin Bruserud

36:00

1.

36:00

1.

2

Kjersti Kjeldaas

35:30

2.

1:11:30

2.

3

Gro Anita Johansen

38:08

4.

1:49:38

4.

3.

Røyken OL 1

 

1:52:24

 

1

Bjørg Svanberg

36:50

3.

36:50

3.

2

Ida Svanberg

35:47

3.

1:12:37

3.

3

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

39:47

6.

1:52:24

5.

4.

Kongsberg OL 1

 

1:57:57

 

1

Beth Nicolaysen

37:50

4.

37:50

4.

2

Anita Sørensen Drage

32:59

1.

1:10:49

1.

3

Hilde Storløkken

47:08

7.

1:57:57

6.

5.

Ringerike OL 2

 

2:01:33

 

1

Line Skjevik Arnevik

44:59

9.

44:59

9.

2

Trine Opseth

37:45

5.

1:22:44

5.

3

Torunn Økern Jensen

38:49

5.

2:01:33

7.

6.

Lillomarka OL 1

 

2:36:07

 

1

Ingjerd Vestengen

38:05

6.

38:05

6.

2

Hanne Kobernus

1:08:44

9.

1:46:49

7.

3

Reidunn Hallan

49:18

8.

2:36:07

8.

7.

OL Tønsberg og omegn 1

 

2:48:22

 

1

Karin Eriksen

47:24

10.

47:24

10.

2

Turid Ødegård

1:01:12

8.

1:48:36

8.

3

Anne-Berit Rasmussen

59:46

10.

2:48:22

9.

8.

Sandefjord OK 1

 

2:51:44

 

1

Stine Arntzen

1:01:05

11.

1:01:05

11.

2

Mona Stensholdt

52:47

7.

1:53:52

9.

3

Anne Lise Andreassen

57:52

9.

2:51:44

10.

9.

Porsgrunn OL 1

 

38:14

 

1

Hilde Kristine Rosenvold

38:14

7.

38:14

7.

3

Lenka Westin

1.

38:14

1.

10.

IL Tyrving 1

 

39:36

 

1

Hege H Feiring

39:36

8.

39:36

8.

3

Cassie Trewin

1.

39:36

2.

11.

Ringerike OL 3

 

1:23:58

 

1

Mette Eline Heimstad

38:03

5.

38:03

5.

2

Ragnhild Elsrud Hultgreen

45:55

6.

1:23:58

6.

Klasse: H130

1.

IL Tyrving 1

 

1:21:52

 

1

Eivind Hoff

26:54

2.

26:54

2.

2

Per Slungaard

27:32

9.

54:26

6.

3

Bjørn Henning Grandal

27:26

5.

1:21:52

7.

2.

Ringerike OL 1

 

1:25:01

 

1

Juha Viena

25:08

1.

25:08

1.

2

Morten Dåsnes

27:43

10.

52:51

5.

3

Stig Melling

32:10

11.

1:25:01

8.

3.

Nydalens SK 1

 

1:25:40

 

1

Terje Dengerud

32:00

8.

32:00

8.

2

Sören Jonsson

26:27

6.

58:27

7.

3

Jon Iver Bakken

27:13

4.

1:25:40

9.

4.

Notodden OL 1

 

1:28:36

 

1

Arve Paulsen

30:59

5.

30:59

5.

2

Petter Løe

27:31

8.

58:30

8.

3

Jørn Myrland

30:06

8.

1:28:36

10.

5.

Lierbygda OL 1

 

1:30:16

 

1

Kim Farnes Hansen

56:40

11.

56:40

11.

2

Vidar Strand

33:36

13.

1:30:16

13.

3

Bjørn-Willy Arntzen

1.

1:30:16

11.

6.

Ringerike OL 2

 

1:33:41

 

1

Knut Aas

27:09

3.

27:09

3.

2

Per Gunnar Dahl

34:54

14.

1:02:03

10.

3

Frode Løset

31:38

9.

1:33:41

12.

7.

OK Moss 2

 

1:36:47

 

1

Karl Aasmund Erøy

32:29

10.

32:29

10.

2

Stein Klyve

30:48

11.

1:03:17

11.

3

Christopher Schive

33:30

12.

1:36:47

13.

8.

OL Tønsberg og omegn 1

 

1:38:05

 

1

Helge Stenerud

31:52

7.

31:52

7.

2

Tor Ivar Christiansen

26:54

7.

58:46

9.

3

Roar Mathisen

39:19

15.

1:38:05

14.

9.

Sandefjord OK 1

 

1:51:52

 

1

Petter Moe

31:01

6.

31:01

6.

2

Arne Håkon Jørgensen

33:15

12.

1:04:16

12.

3

Oddvar Gjelstad

47:36

16.

1:51:52

15.

10.

Sandefjord OK 2

 

2:33:29

 

1

Per Erik Larsen

32:25

9.

32:25

9.

2

Håkon Hansen

1:11:44

15.

1:44:09

14.

3

Trond Foss

49:20

17.

2:33:29

16.

11.

Heming Orientering 1

 

3:06:41

 

1

Lasse Arnesen

2:27:33

12.

2:27:33

12.

2

Bjørn Willadssen

1.

2:27:33

15.

3

Anders Flågen

39:08

14.

3:06:41

17.

12.

OK Moss 1

 

27:30

 

2

Hallvard Koren

1.

0:00

1.

3

Kjetil Karlsen

27:30

6.

27:30

2.

13.

Kristiansand OK 1

 

29:12

 

2

Jon Bjørgum

1.

0:00

1.

3

Åsulv Birkeland Stormoen

29:12

7.

29:12

3.

14.

Asker Skiklubb 1

 

29:13

 

1

Gjermund Gravir

29:13

4.

29:13

4.

3

Håkon Løvli

1.

29:13

4.

15.

Nydalens SK 2

 

31:50

 

2

Per Sandberg

1.

0:00

1.

3

Einar Lunøe

31:50

10.

31:50

5.

16.

Ås-UMB Orientering 1

 

37:06

 

2

Ivar Maalen

1.

0:00

1.

3

Ellen-Christine Koren

37:06

13.

37:06

6.

17.

OL Trollo 1

 

0:00

 

3

Pål Jevanord

1.

0:00

1.

Klasse: H170

1.

Røyken OL 1

 

1:38:33

 

1

Morten Johannessen

33:26

1.

33:26

1.

2

Kjell Svanberg

35:33

3.

1:08:59

2.

3

Torgeir Strandhagen

29:34

2.

1:38:33

1.

2.

Porsgrunn OL 1

 

1:42:20

 

1

Atle Remme

40:08

2.

40:08

2.

2

Dagfinn Torpe

34:24

2.

1:14:32

3.

3

Kjell Westin

27:48

1.

1:42:20

2.

3.

Notodden OL 1

 

2:19:30

 

1

Hugo Christensen

41:12

3.

41:12

3.

2

Sveinung Rekaa

51:45

4.

1:32:57

4.

3

Åge-Geir Skatter

46:33

3.

2:19:30

3.

4.

Eds SK 1

 

0:00

 

2

Arvid Galborgen

1.

0:00

1.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 april 2012, 00:38:22

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

670

Antall startet:

670