Klasse: DM | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrid Vatne | 4Subsea | 34:36 | +0:00 | ||||
2. | Tone Kvåle | PRIVAT | 35:41 | +1:05 | ||||
3. | Hege Marie Wølneberg | Statoil BIL | 36:15 | +1:39 | ||||
4. | Ã…shild Flatebakken | Tyrving | 38:07 | +3:31 | ||||
5. | Maria Torgersen | Høeg Sport | 40:41 | +6:05 | ||||
6. | Sidsel Graff-Iversen | Fossum IF | 43:20 | +8:44 | ||||
7. | Mali Tronshaug | Aker Solutions | 44:39 | +10:03 | ||||
Klasse: D17-34(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Sandnes | PIIRTO | 26:49 | +0:00 | ||||
2. | Guro Kolberg | Tyrving, IL | 28:40 | +1:51 | ||||
3. | Siri Spjelkavik | Meteorologen | 41:34 | +14:45 | ||||
Klasse: D35-44(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Liv Paltiel | Folkehelseinstituttet | 31:40 | +0:00 | ||||
2. | Rikke GÃ¥sholt | UiO | 37:27 | +5:47 | ||||
3. | Tonje Fredrikson | UiO | 41:02 | +9:22 | ||||
Klasse: D45-49(Kort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Elise Jørgensen | Steria | 30:25 | +0:00 | ||||
2. | Nina Didriksen | NRK | 34:22 | +3:57 | ||||
3. | Sigrun Nygård | JERNBANEVERKET | 34:44 | +4:19 | ||||
4. | Hilde Ståhlbrand | KJELSÅS | 37:03 | +6:38 | ||||
Klasse: D55-59(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elle Melbye | Elle BIL | 33:05 | +0:00 | ||||
Klasse: D60-64(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Ursin | Bærum kom. | 34:06 | +0:00 | ||||
2. | Marit VÃ¥gsnes | OUS BIL | 37:25 | +3:19 | ||||
3. | Aud I Spjelkavik | FBI | 45:44 | +11:38 | ||||
Klasse: D65-69(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 32:39 | +0:00 | ||||
2. | Brynhild Fanuelsen | Bærum sykehus | 39:00 | +6:21 | ||||
3. | Wenche Bertelsen | Oslo LÆRERNE | 42:02 | +9:23 | ||||
4. | Sidsel Sandelien | STATENS VEGVESEN | 43:35 | +10:56 | ||||
Klasse: D70-74(Ekort-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Drage | Aker Solutions | 35:19 | +0:00 | ||||
2. | Anne-Britt Nilsen | HIO | 38:05 | +2:46 | ||||
3. | Anne Lise Øfsthus | Asker SK | 45:05 | +9:46 | ||||
4. | Eva Nilsen | SKIFORENINGEN | 58:44 | +23:25 | ||||
5. | Hjørdis Egner | OSLO ARKITEKTENE | 1:00:34 | +25:15 | ||||
Klasse: D75-(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Grethe Benjaminsen | PRIVAT | 58:57 | +0:00 | ||||
Klasse: H17-34(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Inge Engelbreth | 4Subsea | 39:59 | +0:00 | ||||
2. | Russell Flynn | Reload | 43:59 | +4:00 | ||||
Klasse: H35-44(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 27:19 | +0:00 | ||||
2. | Eskil Dahlen | Telenor | 28:18 | +0:59 | ||||
3. | Svein Nygård | Norges Bank BIL | 29:11 | +1:52 | ||||
4. | Asbjørn Aarvik | Statoil Oslo BIL | 29:42 | +2:23 | ||||
5. | Audun Bjerknes | PrivaT | 33:17 | +5:58 | ||||
6. | Lasse Nederhoed | NRK | 34:21 | +7:02 | ||||
7. | HÃ¥vard Christiansen | FoRSVARSBYGG | 34:35 | +7:16 | ||||
8. | Anstein Mykland | PRIVAT | 36:30 | +9:11 | ||||
9. | Tor Ringstad | Cisco | 38:01 | +10:42 | ||||
DSQ | HÃ¥kon Gaute Kvamme | PRIVAT | 42:36 | 90 | ||||
Arrang | Knut Erling Øen | Nordea Bank Norge | ||||||
Klasse: H45-49(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Einar Markhus | Norconsult | 30:27 | +0:00 | ||||
2. | Trond Westgaard | REC | 31:12 | +0:45 | ||||
3. | Bjørn Nordvik | Kolbotn & Skimt OL | 35:17 | +4:50 | ||||
4. | Uno Hanslien | Bilpost | 35:40 | +5:13 | ||||
Klasse: H50-54(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eivind Hoff | Nordea | 23:30 | +0:00 | ||||
2. | Rune Teigland | Aas-Jakobsen | 28:19 | +4:49 | ||||
3. | Ove Martinsen | Leithe&Christiansen | 29:02 | +5:32 | ||||
4. | Knud Bjørne-Larsen | Norsk Filmstudio | 29:17 | +5:47 | ||||
5. | Bjørn Are Carlsson | BAC Consulting | 30:48 | +7:18 | ||||
6. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 31:03 | +7:33 | ||||
7. | PÃ¥l Therkelsen | Privat | 31:39 | +8:09 | ||||
8. | Tore Ringerike | DNB | 33:05 | +9:35 | ||||
9. | Claus Frimann Clasen | Lyberg & Partnere | 33:13 | +9:43 | ||||
10. | Olav Omtveit | Telenor BIL | 33:29 | +9:59 | ||||
11. | Tore Fagervold | Jernbaneverket BIL Oslo | 33:32 | +10:02 | ||||
12. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 33:54 | +10:24 | ||||
13. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 36:42 | +13:12 | ||||
14. | Andreas Erichsen | COWI BIL | 36:58 | +13:28 | ||||
15. | Bernt Iversen | Vegdirektoratets IF | 43:04 | +19:34 | ||||
DSQ | Ivar Refsland | Universitetet Oslo | 32:06 | 92 | ||||
Klasse: H55-59(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Elvekrok | KoNGSBERG OLag | 23:59 | +0:00 | ||||
2. | Tormod Øvergaard | Intero | 24:32 | +0:33 | ||||
3. | Tom Pettersen | KPP/Runners | 25:17 | +1:18 | ||||
4. | Richard Blom | FBI | 25:32 | +1:33 | ||||
5. | Are Eriksen | OSI | 26:35 | +2:36 | ||||
6. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal IF | 27:16 | +3:17 | ||||
7. | Stein Myhre | Oslo Sporveiers BIL | 30:24 | +6:25 | ||||
Klasse: H60-64(KORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro | 21:49 | +0:00 | ||||
2. | Øyvin A. Brøymer | Intertrade Shipping | 27:29 | +5:40 | ||||
3. | Helge Bjaaland | ELLE BIL | 28:08 | +6:19 | ||||
4. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 28:45 | +6:56 | ||||
5. | Bjørn Spjelkavik | FBI | 30:31 | +8:42 | ||||
6. | Knut G Karlsen | Omega AS | 30:50 | +9:01 | ||||
7. | PÃ¥l Benjaminsen | Kamp Vestheim | 34:01 | +12:12 | ||||
8. | Kay Olav Gustavsen | PRIVAT | 36:06 | +14:17 | ||||
9. | Fredrik Kaltenborn | Kamp Vestheim | 38:51 | +17:02 | ||||
Klasse: H65-69(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Færden | Kredinor | 29:17 | +0:00 | ||||
2. | Einar Skåre | Brevpost | 29:50 | +0:33 | ||||
3. | Bjørn Sandelien | Vegdirektoratets IF | 34:52 | +5:35 | ||||
4. | Knut Møgedal | Aker Solutions | 37:01 | +7:44 | ||||
5. | Torstein Østen | MAESTRO | 38:18 | +9:01 | ||||
6. | Bjørn Larsen | OSLO LÆRERNE | 48:44 | +19:27 | ||||
Klasse: H70-74(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Egner | OSLO ARKITEKTENE | 29:12 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 34:01 | +4:49 | ||||
3. | Tormod Hegdahl | HEMING orientering | 36:47 | +7:35 | ||||
4. | Svein Lie | Fossum IF | 38:40 | +9:28 | ||||
5. | Karl A Langerød | Asker Skiklubb | 41:15 | +12:03 | ||||
6. | Per Eric Ståhlbrand | OUS | 42:11 | +12:59 | ||||
7. | Bjørn Elvevold | Oslo Lærerne | 49:47 | +20:35 | ||||
DSQ | Jon C. Fougner | FUGRO | 35:22 | 97 | ||||
Klasse: H75-79(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tor Drage | Aker Solutions | 31:57 | +0:00 | ||||
2. | Ronald Inglingstad | NORDEA | 36:01 | +4:04 | ||||
3. | Kjell H. Eriksen | Norges Bank | 39:47 | +7:50 | ||||
4. | Ingvald Sevaldson | PERMAKEM | 41:46 | +9:49 | ||||
5. | Einar Ersdal | Hydro Oslo | 41:47 | +9:50 | ||||
6. | Tor E. Henriksen | Lillomarka OL | 45:54 | +13:57 | ||||
7. | Per Gjermo | Asker SK | 46:23 | +14:26 | ||||
8. | Aage Øyvann | Hydro Oslo | 47:21 | +15:24 | ||||
9. | Aage Mella | Skattedirektoratet | 54:55 | +22:58 | ||||
10. | Svein F Kvalheim | Oppegård | 56:28 | +24:31 | ||||
DSQ | Arne Jordal | AFC | 1:05:24 | 97 | ||||
Klasse: H80-(EKORT-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Dagfinn Føllesdal | OSI | 38:01 | +0:00 | ||||
2. | Torstein Bjerke | JIL Grorud | 43:07 | +5:06 | ||||
DSQ | Ole Sannes | Lillomarka OL | 36:25 | 94 | ||||
DSQ | Bjørn Larsson | Lillomarka O-lag | 47:16 | 95 | ||||
Klasse: Ã…(LANG-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Steinbekken | ODALEN | 30:56 | +0:00 | ||||
2. | Anne Tine Markset | Nydalens Skiklub | 51:56 | +21:00 | ||||
Klasse: Ã…(MELLOM-A) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | John Thomas Petersen | Nordea Bank Norge | 34:02 | +0:00 | ||||
2. | Jens-Henrik Simonsen | Engrospartner | 46:18 | +12:16 | ||||
Klasse: B Ã… | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Anders Ifarness | Tyrving, IL | 34:04 | +0:00 | ||||
2. | Thor Norderud | Tyrving, IL | 39:50 | +5:46 | ||||
3. | Viggo Normann | Redpill Linpro | 45:05 | +11:01 | ||||
4. | Oddny Nordås | Statens VEGVESEN | 56:28 | +22:24 | ||||
5. | Tor Simonsen | Privat | 1:19:59 | +45:55 | ||||
Klasse: Ã…(EKORT-C) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Kvåle | Fossum IF | 33:53 | +0:00 | ||||
2. | Liv Simonsen | Privat | 1:02:11 | +28:18 | ||||
Klasse: Ã…(2.5km-N) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tuva | Tyrving | 21:05 | +0:00 | ||||
2. | Maren Norderud | Tyrving, IL | 22:45 | +1:40 | ||||
3. | Linnea | Tyrving | 24:40 | +3:35 | ||||
4. | Ingrid | Tyrving | 25:36 | +4:31 | ||||
5. | Marthe | Tyrving | 29:15 | +8:10 | ||||
6. | Hanna | Tyrving, IL | 33:48 | +12:43 |
Sist oppdatert: | 26 april 2012, 19:25:32 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 126 |
Antall startet: | 126 |