Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 2. mai 2012

Klasse: G/J 0-6 år (500 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Bergseng

korriger

Håkon Bergseng

korriger

Emma Berndsson Holth

korriger

Alva Bredal-Andersen

korriger

Astrid Bredal-Knutsen

korriger

Trym Bunæs

korriger

Davina Compaore

korriger

Guro Høsteland Sundby

korriger

Andrea Kure

korriger

Birk Lilleheier

korriger

Magnus Kleven Moe

korriger

Kristoffer Nessa Brean

korriger

Tiril Platzack

korriger

Astrid Skjevdal

korriger

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

korriger

Johanne Walker Ørka

korriger

Oscar Wist

korriger

Margit Norun T. Brønmo

korriger

Sara Stein Gulholm

korriger

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

korriger

Eivind Eikemo

Ås IL

korriger

Vilja Steine

Ås IL

korriger

Tellev Grindflek

Ås IL

korriger

Jacob Schytz

Ås IL

korriger

Mari Schytz

Ås IL

korriger

Klasse: Jenter 7-8 år (500 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eunice Compaore

1:58

korriger

Aurora H. Solbu

2:31

korriger

Helene Nessa Brean

2:32

korriger

Tiril Elise Petterson

2:24

korriger

Mia Tveite

Ås IL

2:11

korriger

Hedda Steine Gulholm

2:33

korriger

Emma-Kristine Lekang

Ås IL

2:25

korriger

Carina Schytz

Ås IL

2:28

korriger

Klasse: Gutter 7-8 år (500 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anders Bredal-Andersen

2:09

korriger

August Holth - Siegel

2:08

korriger

Ola Høsteland Sundby

2:27

korriger

Magnus Kvarme - Gangnæs

2:19

korriger

Tobias Petterson

1:57

korriger

Vegard Thorshov

Ås IL

2:01

korriger

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

2:05

korriger

Torbjørn Walker Ørka

2:13

korriger

Erlend Tveite

Ås IL

1:59

korriger

Oskar Almås

Ås IL

2:18

korriger

Eirik Eikemo

Ås IL

2:34

korriger

Håkon Høyvik

Ås IL

2:10

korriger

Simon Gray

Ås IL

1:54

korriger

Lavrans Moen Grindflek

Ås IL

2:14

korriger

Klasse: Jenter 9-10 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Grane

Skimt

2:30

korriger

Regina Holth - Siegel

3:36

korriger

Christine Kure

3:10

korriger

Karoline Kvarme - Gangnæs

3:42

korriger

Tiril Lilleheier

3:09

korriger

Eline Skjevdal

3:01

korriger

Juni Wolf - Skjelbred

Ås IL

2:43

korriger

Klasse: Gutter 9-10 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Jakob H. Solbu

2:47

korriger

Thomas Pedersen

Ås IL

2:23

korriger

Øystein Thorshov

Ås IL

2:47

korriger

Even Wollebek

2:48

korriger

Oskar Platzack

Ås IL

2:27

korriger

Emil Bakkebø Fjellstad

Ås IL

3:16

korriger

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

2:43

korriger

Samuel Gray

Ås IL

2:33

korriger

Dennis Lie

Oppegård IL

2:41

korriger

Nils Tveite

Ås IL

2:33

korriger

Vegard Aarstad

Ås IL

2:40

korriger

Tianyi Wu

Ås IL

2:50

korriger

Klasse: Jenter 11-12 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Kure

2:29

+0:00

korriger

2.

Hanna Hegstad

Ås IL

2:36

+0:07

korriger

3.

Julie Kvarme - Gangnæs

2:48

+0:19

korriger

Klasse: Gutter 11-12 år (800 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Utaker

2:21

+0:00

korriger

2.

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

2:24

+0:03

korriger

3.

Mathias Skjevdal

2:25

+0:04

korriger

4.

Axel Holth - Siegel

2:38

+0:17

korriger

Klasse: Jenter 13-14 år (1300 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Pedersen

Ås IL

4:43

+0:00

korriger

2.

Ingvild Wollebek

4:52

+0:09

korriger

Klasse: Gutter 13-14 år (1300 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

4:40

+0:00

korriger

Klasse: Gutter 15-16 år (1300 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Marius Hofgaard

Ås IL

4:14

+0:00

korriger

2.

Pilip Langdalen

Ås IL

4:28

+0:14

korriger

3.

Henrik Eijsink

Ås IL

4:28

+0:14

korriger

4.

Bjørn Øvstedal

Ås IL

4:36

+0:22

korriger

DNS

Olai Stensland Lillevold

korriger

Klasse: Kvinner 17-20 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Høibø

7:28

+0:00

korriger

2.

Henrikke Kongsten Tømt

Ås IL

8:11

+0:43

korriger

Klasse: Menn 17-20 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Frost Bø

Ullensaker Kisa IL

6:05

+0:00

korriger

2.

Edvard Kamperud Nygaard

Ås IL

6:10

+0:05

korriger

Klasse: Kvinner 21-39 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Kongsten

Ås IL

7:04

+0:00

korriger

2.

Mari Haugen

Modum FIK

7:12

+0:08

korriger

3.

Marit Vala

NTNUI

7:16

+0:12

korriger

4.

Ine Hovi

7:31

+0:27

korriger

5.

Nicoline Kongsten Tømt

Ås IL

7:59

+0:55

korriger

Klasse: Menn 21-39 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås IL

6:11

+0:00

korriger

2.

Stian Stensland

Ås IL

6:25

+0:14

korriger

3.

Lasse Bredal-Knutsen

6:58

+0:47

korriger

4.

Even Bergseng

7:34

+1:23

korriger

5.

Asle Benoni

Ås IL

7:56

+1:45

korriger

6.

Hans Ole Ørka

Ås IL

9:40

+3:29

korriger

Klasse: Kvinner 40-59 (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås IL

8:36

+0:00

korriger

Klasse: Menn 40-59 år (2200 m)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

6:54

+0:00

korriger

2.

Per Henning Bjerva

Ås IL

6:55

+0:01

korriger

3.

Ola Øvstedal

Ås IL

7:23

+0:29

korriger

4.

Bo Platzack

7:47

+0:53

korriger

5.

Harald Schytz

Ås IL

8:31

+1:37

korriger

6.

Trond Haraldsen

Ås IL

10:08

+3:14

korriger

7.

Stig Aasen

Ås IL

11:43

+4:49

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mai 2012, 22:40:02

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

104

Antall startet:

103