Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2012 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup løp nr 4 3. mai 2012

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

9:15

+0:00

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

11:59

+2:44

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:54

+4:39

4.

Anna Renolen

Wing OK

16:54

+7:39

5.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

20:16

+11:01

DSQ

Ingrid Longva

Byåsen IL

20:49

104

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

28:05

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

28:08

+0:03

2.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

28:08

+0:03

4.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

28:14

+0:09

5.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:05

+1:00

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:56

+2:51

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

33:34

+5:29

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

34:26

+6:21

9.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

34:56

+6:51

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

35:50

+7:45

11.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

37:35

+9:30

12.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

42:24

+14:19

13.

Martine Klock Fleten

Wing OK

44:06

+16:01

14.

Hege Lien

Selbu OK

44:32

+16:27

15.

Andrine Viken

Byåsen IL

46:01

+17:56

16.

Kristin Åsen

OL Trollelg

1:26:29

+58:24

DSQ

Vera Melkild

Freidig

24:30

110 32 33 34 36 105 107 37 38 40 39 35 4...

DSQ

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

39:16

41

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Solberg

OL Trollelg

24:22

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

24:37

+0:15

3.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

27:05

+2:43

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

27:21

+2:59

5.

Frida Sæther

Freidig

27:29

+3:07

6.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

27:51

+3:29

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

28:19

+3:57

8.

Gina Mølnvik

Freidig

29:23

+5:01

9.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

31:12

+6:50

10.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

33:56

+9:34

11.

Frida Opheim

Freidig

34:38

+10:16

DSQ

Emma Arnesen

Byåsen IL

21:31

41

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

24:37

+0:00

2.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

31:06

+6:29

3.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

31:18

+6:41

4.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

32:00

+7:23

5.

Katharina Rogstad

NTNUI

32:28

+7:51

6.

Andrea Vindal

Wing OK

35:22

+10:45

7.

Marianne Løvås

NTNUI

36:10

+11:33

8.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

41:03

+16:26

DSQ

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

26:14

41

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Palmer

Wing OK

22:41

+0:00

2.

Fredrikke Nohr Moth

NTNUI

22:51

+0:10

3.

Martina Tichovska

NTNUI

25:47

+3:06

4.

Tiia Tallila

Wing OK

26:07

+3:26

5.

Mai Elin Watson

NTNUI

26:24

+3:43

6.

Live Lindemark

Asker Skiklubb

26:30

+3:49

7.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

27:34

+4:53

8.

Inga Vatne

NTNUI

28:42

+6:01

9.

Marit Irene Kvittem

Freidig

30:13

+7:32

10.

Camilla Stridsklev

NTNUI

31:14

+8:33

11.

Nanna Fløgstad Sohlberg

NTNUI

32:04

+9:23

12.

Hedda Blomhoff

NTNUI

34:32

+11:51

13.

Marianne Dæhli

NTNUI

35:36

+12:55

14.

Hilde Kristin Njøten

NTNUI

39:31

+16:50

15.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

39:35

+16:54

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

24:27

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

24:58

+0:31

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

28:48

+4:21

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig

31:29

+7:02

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

33:33

+9:06

6.

Siw Sellæg

OL Trollelg

34:03

+9:36

7.

Hilde Forbord

Malvik IL

35:14

+10:47

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

41:06

+16:39

9.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

41:32

+17:05

10.

Anne Berit Lien

Selbu OK

41:40

+17:13

11.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

46:08

+21:41

12.

Trine Sunnset

OL Trollelg

48:50

+24:23

DSQ

Sigrid Melkild

Freidig

31:58

43 44

DSQ

Anne Elisabeth Helland Eriksen

Wing OK

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

26:17

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

37:44

+11:27

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

38:37

+12:20

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

40:53

+14:36

5.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

45:37

+19:20

6.

Gro Rypdal

Byåsen IL

46:55

+20:38

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

59:09

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

8:11

+0:00

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

9:05

+0:54

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

9:14

+1:03

4.

Mats Eidsmo

Freidig

9:22

+1:11

5.

Jonas Grønli

Freidig

10:33

+2:22

6.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

11:36

+3:25

7.

Mikkel Holt

Freidig

12:06

+3:55

8.

Martin Selmer

Freidig

12:22

+4:11

9.

Lars Sandstad

Freidig

13:30

+5:19

10.

Even Lien

Selbu OK

15:27

+7:16

11.

Emil Grønli

Freidig

18:35

+10:24

DSQ

Simen Spets Storhov

Freidig

8:32

104

DSQ

Matias Nissen

Freidig

18:05

104

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

26:22

+0:00

2.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

28:32

+2:10

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

29:10

+2:48

4.

Mathias Vindal

Wing OK

29:30

+3:08

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

31:51

+5:29

6.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

31:58

+5:36

7.

Ketil Mølnvik

Freidig

32:30

+6:08

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

41:08

+14:46

DSQ

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

110 32 33 34 35 36 105 107 37 35 38 40 3...

DSQ

Adrian Opheim

Freidig

27:11

36

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

21:29

+0:00

2.

Arvid Lyngstad

Wing OK

21:40

+0:11

3.

Nils Ola Kvam

Freidig

23:04

+1:35

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

23:07

+1:38

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

23:11

+1:42

6.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

23:25

+1:56

7.

Johannes Løvås

Byåsen IL

24:06

+2:37

8.

Preben Antonsen

Byåsen IL

25:42

+4:13

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

25:52

+4:23

10.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

26:10

+4:41

11.

Øystein Krogstie

Freidig

28:04

+6:35

12.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

28:24

+6:55

13.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

29:08

+7:39

14.

Johannes Midtbø

Wing OK

30:55

+9:26

15.

Martin Løvås

OK Nidarøst

45:42

+24:13

DSQ

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

20:07

41

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

19:09

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

19:54

+0:45

3.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

20:24

+1:15

4.

Simen Aamodt

NTNUI

20:48

+1:39

5.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

20:52

+1:43

6.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

21:49

+2:40

7.

Brage Sæther

Freidig

21:59

+2:50

8.

Håkon Selmer

Freidig

22:30

+3:21

9.

Ola Keiserås

IL Leik

23:47

+4:38

10.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

24:05

+4:56

11.

Ådne Berg

IL Leik

25:31

+6:22

12.

Ingebrigt Eid

IL Leik

25:59

+6:50

13.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

27:02

+7:53

14.

Arne Hofsmo

Selbu OK

30:44

+11:35

15.

Egil Andreas Behrens

NTNUI

31:42

+12:33

16.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

37:18

+18:09

17.

Torgeir Leithe

Selbu OK

40:04

+20:55

DSQ

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

19:38

41

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

17:42

+0:00

2.

Per Melander Often

NTNUI

18:22

+0:40

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

18:50

+1:08

4.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

19:12

+1:30

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

19:15

+1:33

6.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

19:25

+1:43

7.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

19:30

+1:48

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

19:46

+2:04

9.

Vegard Blomseth

NTNUI

19:54

+2:12

10.

Øivind Aunøien

OK Fjell

20:06

+2:24

11.

Christian Grønvold

NTNUI

20:21

+2:39

12.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

20:42

+3:00

13.

Per Wiréhn

Byåsen IL

20:50

+3:08

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:59

+3:17

14.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

20:59

+3:17

16.

Ståle Gjelsten

NTNUI

21:04

+3:22

17.

Bjarte Ims

NTNUI

21:17

+3:35

18.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

21:29

+3:47

19.

Kristian Stenerud

NTNUI

22:02

+4:20

20.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

22:18

+4:36

21.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

22:45

+5:03

22.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

22:52

+5:10

23.

Christian Hohl

Wing OK

22:58

+5:16

24.

Runar Krognes

IL Leik

23:20

+5:38

25.

Snorre Hansen

Byåsen IL

24:02

+6:20

26.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

24:03

+6:21

27.

Fredrik Widerøe

NTNUI

24:05

+6:23

28.

Halvor Steinsholt

NTNUI

24:29

+6:47

29.

Rok Mocnik

NTNUI

25:47

+8:05

30.

Tobias Slørdahl

NTNUI

26:11

+8:29

31.

Torbjørn Aass

NTNUI

26:22

+8:40

32.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

26:55

+9:13

33.

Vegard Hansen

OL Trollelg

27:05

+9:23

34.

Jørgen Stausland

NTNUI

29:21

+11:39

35.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

29:53

+12:11

36.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

32:30

+14:48

37.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

33:10

+15:28

38.

Asgeir Penna Riseth

NTNUI

35:16

+17:34

39.

Trond Henninen

Byåsen IL

37:44

+20:02

40.

Frode Hallberg

NTNUI

38:54

+21:12

41.

Morten Krüger Hagen

NTNUI

39:54

+22:12

DSQ

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

17:51

41

DSQ

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

19:45

41

DSQ

Henrik Langdalen

NTNUI

23:13

39

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

18:39

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

20:40

+2:01

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

21:22

+2:43

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

22:16

+3:37

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

22:27

+3:48

6.

Frode Haugskott

OL Trollelg

23:00

+4:21

7.

Vegard Grønli

Freidig

24:10

+5:31

8.

Arild H Clausen

Freidig

25:12

+6:33

9.

Kyrre Auran

Malvik IL

25:52

+7:13

10.

Olle Malmring

Freidig

26:23

+7:44

11.

Dag Erik Helland

Wing OK

26:53

+8:14

12.

Jan Hage

IL Leik

27:21

+8:42

13.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

28:07

+9:28

14.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

28:15

+9:36

15.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

28:46

+10:07

16.

Ragnar Ness

Freidig

28:57

+10:18

17.

Erik Foss

IL Leik

30:12

+11:33

18.

Asgeir Sørensen

Freidig

33:00

+14:21

DSQ

Jon Røstum

OL Gaula

22:07

41

DSQ

Trond Sletner

Byåsen IL

25:27

110

DSQ

Brage Keiserås

IL Leik

26:30

41 43

DSQ

Agnar Renolen

Wing OK

28:47

41

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

20:37

+0:00

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:40

+2:03

3.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

26:07

+5:30

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

28:05

+7:28

5.

Terje Midtbø

Wing OK

29:25

+8:48

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

29:33

+8:56

7.

Olav Kvittem

Freidig

34:47

+14:10

8.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

38:05

+17:28

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

41:10

+20:33

DSQ

Dag Stenersen

OK Nidarøst

25:01

41

DSQ

Svein Olav Åmot

IL Leik

29:23

44 42 101

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

26:42

+0:00

2.

Frank Bjarkø

Wing OK

28:48

+2:06

3.

Roar Forbord

Malvik IL

31:59

+5:17

4.

Rune M Holt

Freidig

33:58

+7:16

5.

Kristian J. Fougner

OK Nidarøst

33:59

+7:17

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

34:13

+7:31

7.

Lars Skrøvseth

Wing OK

35:22

+8:40

8.

Rolf Karset

Steinkjer OK

35:36

+8:54

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

38:25

+11:43

DSQ

Magnus Landstad

Freidig

22:39

36 105 107 37 35 35 41 43 44 42 101 103 10...

DSQ

Pål Skyberg

OK Nidarøst

30:34

38 40 39 35 101 103 104 175

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

OK Nidarøst

33:54

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

36:13

+2:19

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

37:06

+3:12

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

39:16

+5:22

5.

Paul Forseth

OL Trollelg

42:45

+8:51

Klasse: D17-39 Bedr

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Granly

NTNUI

28:34

+0:00

Klasse: H17-39 Bedr

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

23:06

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2012, 08:47:47

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

233

Antall startet:

233