Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Grefsenkollen 3. mai 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Vatne

4Subsea

30:24

+0:00

2.

Ingvild Lien Molland

Nydalens Skiklub

34:54

+4:30

3.

Lina Mariusen

Elverum OK

35:58

+5:34

4.

Ingeborg Lunde

Namsfogden i Oslo

48:01

+17:37

5.

Stine Møller

Flytoget

53:22

+22:58

DSQ

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

41:37

55

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

Rikshospitalet

35:52

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

39:30

+3:38

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

31:37

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

36:27

+4:50

3.

Nina Didriksen

NRK

42:24

+10:47

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

45:06

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

26:20

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

34:08

+7:48

3.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

43:34

+17:14

4.

Hege Andersen

Universitets BIL

49:45

+23:25

5.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:02:51

+36:31

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

33:31

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

35:27

+1:56

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

38:32

+5:01

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

43:11

+9:40

5.

Eilen Vik

Aquateam

51:49

+18:18

6.

Liv Simonsen

Privat

1:19:18

+45:47

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

29:42

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

37:06

+7:24

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

40:01

+10:19

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:41

+13:59

5.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

45:11

+15:29

6.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

51:57

+22:15

7.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:01:26

+31:44

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

35:18

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

36:11

+0:53

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

38:59

+3:41

4.

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

45:53

+10:35

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:00:08

+24:50

6.

Turid Bratland

FOSSUM

1:02:33

+27:15

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

30:14

+0:00

44

2.

Per Martin Rørvik

FBI

42:00

+11:46

3.

Knut Inge Engelbreth

4Subsea

45:14

+15:00

4.

Russell Flynn

Reload

57:00

+26:46

5.

Dag Kristoffersen

PRIVAT

1:12:17

+42:03

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Stokseth

Geodata AS

29:44

+0:00

44

2.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

30:31

+0:47

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

31:18

+1:34

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

32:18

+2:34

5.

Lars Grande

FBI

33:22

+3:38

6.

Hallvard Koren

OK Moss

35:30

+5:46

7.

Martin Veastad

Thales BIL

37:10

+7:26

8.

Bård Skogsholm

DDS

39:48

+10:04

9.

Tor Ringstad

Cisco

39:52

+10:08

44

10.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

41:14

+11:30

11.

Håvard Christiansen

FoRSVARSBYGG

42:09

+12:25

12.

Frode Lillevold

FFI

45:33

+15:49

13.

Helge Weydahl

FFI

49:21

+19:37

14.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:38

+19:54

15.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

53:00

+23:16

DSQ

Christian Barstad

ÅRVOLL IL

44:11

46 47 50 51 52 53

Arrang

Svein Nygård

Norges Bank BIL

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

32:51

+0:00

2.

Jon Fixdal

Teknologirådet

33:40

+0:49

3.

Johan Haavardtun

Schenker

34:24

+1:33

4.

Trond Westgaard

REC

39:17

+6:26

5.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

42:59

+10:08

6.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

43:26

+10:35

7.

Einar Hem

PRIVAT

48:13

+15:22

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

26:26

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

30:11

+3:45

3.

Eivind Hoff

Nordea

30:13

+3:47

4.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

31:20

+4:54

44

5.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

32:34

+6:08

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

34:16

+7:50

7.

Per Kaarby

Overtoppen

35:10

+8:44

44

8.

Pål Therkelsen

Privat

36:00

+9:34

9.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

37:05

+10:39

10.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

38:00

+11:34

11.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

39:01

+12:35

12.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

39:37

+13:11

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:41

+13:15

14.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

40:03

+13:37

15.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

42:08

+15:42

16.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

42:28

+16:02

17.

Tore Ringerike

DNB

43:48

+17:22

18.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

44:23

+17:57

19.

Geir Hanesand

Thales

1:00:29

+34:03

20.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:02:05

+35:39

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

20:58

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

22:31

+1:33

3.

John Hansen

AB PIL

22:50

+1:52

4.

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

24:05

+3:07

5.

Morten Anker Hoffmann

Nordeca

24:09

+3:11

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

26:37

+5:39

7.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

26:54

+5:56

8.

Christian Dons

KLIF

27:36

+6:38

9.

Johan T Jensen

UD

28:09

+7:11

10.

John Jacobsen

Ventelo

31:43

+10:45

11.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

40:23

+19:25

12.

Helge Stenseth

DNK

42:27

+21:29

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

22:04

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

28:08

+6:04

3.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

28:28

+6:24

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

29:21

+7:17

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

30:36

+8:32

6.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

31:07

+9:03

7.

Mogens Monsen

MySoft as

31:47

+9:43

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

33:54

+11:50

9.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

34:13

+12:09

10.

Knut G Karlsen

Omega AS

35:10

+13:06

11.

Tom Gyran

PRIVAT

37:26

+15:22

12.

Hans Larsen

Privat

39:05

+17:01

13.

Bjørn Spjelkavik

FBI

40:22

+18:18

14.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:08:03

+45:59

DSQ

Arne Reistad

Thales BIL

38:57

53

DSQ

Tom Edvardsen

Aquateam

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

23:09

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

24:23

+1:14

3.

Einar Skåre

Brevpost

24:41

+1:32

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

26:04

+2:55

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

28:48

+5:39

6.

Thor Erik Aas

DNB

29:59

+6:50

7.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

30:25

+7:16

8.

Trond Wettergreen

Andvord

32:32

+9:23

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

33:02

+9:53

10.

Torstein Østen

MAESTRO

34:59

+11:50

11.

Bjørn Grenager

Thales BIL

37:04

+13:55

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

40:27

+17:18

13.

Bjørn Larsen

OSLO LÆRERNE

41:01

+17:52

14.

Per Haugen

NEDERMAN

42:47

+19:38

15.

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

51:15

+28:06

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Lie

Fossum IF

26:06

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

26:33

+0:27

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

29:37

+3:31

4.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

29:55

+3:49

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

31:14

+5:08

6.

Sigfred Fagervik

Thales

34:53

+8:47

7.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

35:15

+9:09

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

35:28

+9:22

9.

Eyvind Aas

GEOFORM

35:43

+9:37

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

35:48

+9:42

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

39:51

+13:45

12.

Annar Brustad

FOBIL

40:13

+14:07

13.

Jan Henriksen

NILU

50:40

+24:34

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

24:36

52 53 46 55 56 57 58

DSQ

Einar Hem

lillomarka ol

27:17

52

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

31:52

+0:00

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

32:35

+0:43

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

34:29

+2:37

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

35:56

+4:04

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

36:55

+5:03

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

38:15

+6:23

7.

Tor Henriksen

HIO

40:32

+8:40

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

44:08

+12:16

9.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

45:49

+13:57

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

49:29

+17:37

11.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

51:05

+19:13

12.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

53:08

+21:16

13.

Aage Mella

Skattedirektoratet

54:46

+22:54

14.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

58:02

+26:10

15.

Harald Birkeland

OUS

1:12:33

+40:41

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

48:55

53

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

36:12

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

40:58

+4:46

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

42:19

+6:07

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

43:42

+7:30

5.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

46:55

+10:43

6.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

47:35

+11:23

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jermund Molland

Norges Banks Idrettslag

26:58

+0:00

2.

Simen Fritzner

Nittedal

37:52

+10:54

3.

Marit Larsen

Statnett BIL

49:51

+22:53

4.

Ingrid Mittet

Statnett BIL

49:53

+22:55

5.

Ranveig Jensen

Namsfogden i Oslo

1:37:17

+1:10:19

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørge Næss

ÅRVOLL IL

35:04

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

40:51

+5:47

3.

Tor Simonsen

Privat

1:19:06

+44:02

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Kristian Håversen

Namsfogden i Oslo

48:13

+0:00

DSQ

Emil Kvåle

Fossum IF

40:11

43 45 48 53 54 55 57 58

DSQ

Maren Edvardsen

Aquateam

50:00

45

DSQ

Sigrid Rønnevig

A hus BIL

50:06

45

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rosenvold

EBY

41:11

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

44:50

+3:39

3.

Stephan Brown

NRK

51:03

+9:52

4.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:05:06

+23:55

5.

Viggo Normann

Redpill Linpro

1:20:50

+39:39

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Sandersen

Nittedal

37:41

+0:00

50

2.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

38:56

+1:15

44

3.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

40:05

+2:24

4.

Lars Benestad

Grane

40:06

+2:25

5.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

42:37

+4:56

6.

Rune Egeland

PRIVAT

54:13

+16:32

7.

Gerd Fossestøl

Nittedal

57:00

+19:19

8.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

58:31

+20:50

Klasse: DM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

44:39

+0:00

2.

Anette Heggøy

Rambøl

46:08

+1:29

50

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

46:50

+2:11

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:01:02

+16:23

DSQ

Anne Thorine Lundstein

SLF BIL

1:02:18

43 44


Sist oppdatert:

5 september 2012, 15:56:06

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

195

Antall startet:

195