Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr 1 og Poengløp nr. 5 i OBIK 22. mai 2012

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Gunnerød

Asker

33:16

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

50:01

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

59:05

+0:00

2.

Torunn Hegg

SWECO

1:45:16

+46:11

3.

Marit Larsen

Statnett BIL

1:56:24

+57:19

4.

Karen Qvale

SWECO

1:59:33

+1:00:28

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

Elle BIL

1:01:40

+0:00

2.

Tone Kvåle

PRIVAT

1:09:06

+7:26

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:16:24

+14:44

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

56:07

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:06:06

+9:59

3.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

1:32:59

+36:52

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Tone Jahren Herude

Fossum IF

1:14:39

41 42 44 46 47 51 52 53 249

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

35:02

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

51:57

+16:55

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

37:08

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

41:13

+4:05

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

43:27

+6:19

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

43:53

+6:45

5.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:01:46

+24:38

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:24

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

47:53

+6:29

3.

Liv Horntvedt

Lia

56:02

+14:38

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

47:11

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

48:06

+0:55

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

53:22

+6:11

DSQ

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

58:10

51

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Horne

Tyrving, IL

57:36

+0:00

2.

Kjetil Molund

Nordreisa IL

1:14:49

+17:13

3.

Torjus Kallerud

Oppsal IF

1:18:13

+20:37

4.

Ole Peder Borgting

Oppsal IF

2:25:22

+1:27:46

DSQ

Russell Flynn

Reload

48:10

31 32 33 34 39 40 47 49 45 43 53

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Sykehuspartner BIL

49:07

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

51:36

+2:29

3.

Torbjørn Blom-Hagen

Aker Solutions

52:48

+3:41

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

54:47

+5:40

5.

Odd Arve Lien

Fossum IF

55:09

+6:02

6.

Hallvard Koren

OK Moss

1:04:30

+15:23

7.

Tommy Jauhojærvi

Emit AS

1:06:36

+17:29

8.

Martin Veastad

Thales

1:08:54

+19:47

9.

Bård Skogsholm

DDS

1:10:53

+21:46

10.

Tor Ringstad

Cisco

1:15:07

+26:00

11.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:16:33

+27:26

12.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:30:34

+41:27

13.

Marius Burmo

PRIVAT

1:47:25

+58:18

14.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:53:48

+1:04:41

DSQ

Lars Nordin

FoRSVARSBYGG

58:57

45

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

40:35

+0:00

2.

Stein Blomseth

Vålerengen

45:04

+4:29

3.

Johan Haavardtun

Schenker

46:16

+5:41

4.

Gjermunde Gravir

Asker Skiklubb

47:44

+7:09

5.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

48:24

+7:49

6.

Rolv Ander Systad

LYN

48:52

+8:17

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

57:54

+17:19

DSQ

Anders Asdøl

Tyrving, IL

40:29

51

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

41:22

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

54:28

+13:06

3.

Per Kaarby

Overtoppen

57:17

+15:55

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:00:52

+19:30

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:02:33

+21:11

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:03:45

+22:23

7.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:08:06

+26:44

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:22:10

+40:48

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

54:04

51

DSQ

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:03:09

53

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

Intero

39:29

+0:00

2.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

58:10

+18:41

3.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

59:30

+20:01

4.

Helge Stenseth

DNK

1:00:40

+21:11

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:10:07

+30:38

DSQ

Jeppe Hansson

Fossum IF

14:01

46 47 49 51 52 53 249

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øiyvind Stene

Asker SKiklubb

47:02

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

49:58

+2:56

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

50:57

+3:55

4.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:52

+6:50

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

56:38

+9:36

6.

Knut G Karlsen

Omega AS

58:52

+11:50

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:02:57

+15:55

8.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:07:18

+20:16

9.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:08:54

+21:52

DSQ

Kjell Røkke

Reinertsen

47:05

249

DSQ

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:00:23

44 46 47 49 51 52 53

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

29:06

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

29:35

+0:29

3.

Torstein Østen

MAESTRO

41:42

+12:36

4.

Per Haugen

NEDERMAN

45:02

+15:56

5.

Per Erik Sørensen

Haugerud

45:43

+16:37

6.

Einar Skåre

Brevpost

50:34

+21:28

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:35

+21:29

8.

Øystein Frøiland

OSLO LÆRERNE

1:02:16

+33:10

DSQ

Klaus Engen

Innovasjon Norge

37:51

46

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

lillomarka ol

33:02

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

35:45

+2:43

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:57

+2:55

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

36:27

+3:25

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

37:44

+4:42

6.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

38:17

+5:15

7.

Gunnar Olsen

Lia

38:35

+5:33

8.

Arne Reistad

Thales BIL

40:16

+7:14

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:20

+9:18

10.

Arne Øfsthus

FUGRO

48:01

+14:59

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

49:35

+16:33

12.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

53:38

+20:36

13.

Terje Throndsen

PeCon

58:56

+25:54

14.

Sigfred Fagervik

Thales

1:00:24

+27:22

15.

Hangeraas, Knut

IL Geoform

1:04:04

+31:02

16.

Jan Henriksen

NILU

1:13:55

+40:53

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Meiland

DNB NOR

47:29

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

NORDEA

50:56

+3:27

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

51:04

+3:35

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

54:38

+7:09

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

58:26

+10:57

6.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:00:18

+12:49

7.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:03:58

+16:29

8.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:04:59

+17:30

9.

Per Gjermo

Asker SK

1:07:31

+20:02

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:19:03

+31:34

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

47:09

50

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

41:37

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

57:00

+15:23

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:01:15

+19:38

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

45:39

51

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Haug

Fossum

49:29

+0:00

DSQ

Solveig Elineberg

Tyrving, IL

1:03:49

46 48

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

34:11

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

30:48

+0:00

2.

Eva Mathiesen Søvik

Tyrving, IL

37:16

+6:28

3.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

41:57

+11:09

4.

Anne Sagberg

Stabæk IF

42:30

+11:42

5.

Arne Klaveness

Aker Solutions

44:41

+13:53

6.

Liv Berg

PRIVAT

47:05

+16:17

7.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

49:05

+18:17

8.

Johannes Haug

PRIVAT

50:00

+19:12

9.

Heridi Martby

Namsfogden i Oslo

53:15

+22:27

DSQ

Lars Arnesen

PRIVAT

40:26

50

DSQ

Lena Simes

PRIVAT

1:03:03

43

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

42:50

+0:00

2.

Erik Rosenvold

EBY

45:39

+2:49

3.

Mattis Ovesen

PRtivat

46:26

+3:36

4.

Atgeir Takle

GLT

52:51

+10:01

5.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

56:28

+13:38

6.

Nils Løw

Aimit AS

59:58

+17:08

7.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

1:01:18

+18:28

8.

Torstein Schjelle

Armada

1:05:08

+22:18

9.

Klaus Horne

Tyrving, IL

1:05:52

+23:02

10.

Morten Sørlie

Eimit AS

1:27:20

+44:30

11.

Frank Olsen

NORdisk Energikontroll

1:43:01

+1:00:11

43 31 32 33 38 40 50

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

46:49

+0:00

2.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

49:35

+2:46

3.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

1:04:47

+17:58

DSQ

Olav Lauvrak

Statoil Oslo Bil

59:12

33 38 40 49 50 51 52 53 249

DSQ

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

1:11:56

40

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Martin Lang

Oppsal IF

1:20:10

53

Klasse: DM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Bråten Løvald

Asker SKiklubb

1:07:47

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:15:11

+7:24

3.

Anne Thorine Lundstein

SLF BIL

1:17:58

+10:11

4.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:18:49

+11:02


Sist oppdatert:

5 september 2012, 15:58:57

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

157

Antall startet:

157