Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG-karusellen 2012Lagkonkurranse OG-karusell 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 1 30. mai 2012

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Uglem

Melhus IL

47:33

+0:00

2.

Runar Krognes

Leik

49:34

+2:01

3.

Brage Keiserås

Leik

54:16

+6:43

4.

Geir Inge Keiserås

Leik

54:54

+7:21

5.

Jan Hage

Leik

55:41

+8:08

6.

Martin Bartnes

Orkanger IF

56:01

+8:28

7.

Ola Keiserås

Leik

57:15

+9:42

8.

Anders Estenstad

Leik

1:01:53

+14:20

9.

Erik Foss

Leik

1:02:20

+14:47

10.

Eivind Opedal

Melhus IL

1:02:47

+15:14

11.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:08:25

+20:52

12.

Gisle Berg

Leik

1:12:01

+24:28

13.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:18:17

+30:44

DSQ

Bjarte Lykke

Melhus IL

47:50

96 97 94 71 74 72 78 84

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Eid

Leik

46:24

+0:00

2.

Ådne K. Berg

Leik

50:26

+4:02

3.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:08:20

+21:56

4.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:09:50

+23:26

5.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:11:48

+25:24

6.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:20:44

+34:20

7.

Ola Hjulstad

Melhus

1:33:21

+46:57

DSQ

Svein Olav Åmot

Leik

26:44

73 74 95 96 97 94 93 91 100

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik

41:39

+0:00

2.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

42:15

+0:36

3.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

43:32

+1:53

4.

Oddbjørn Syrstad

Leik

48:49

+7:10

5.

Mette Moa

Orkanger IF

1:00:36

+18:57

6.

Kåre Onsøyen

Melhus

1:04:09

+22:30

7.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

1:43:55

+1:02:16

DSQ

Kristin Sølberg

Leik

5:53

73 74 91 93 94 95 96 97 84 100

DSQ

Rolf Wærnes

Orkanger IF

41:56

97

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Stubsjøen

Leik

1:07:21

+0:00

2.

Sigmund Fredriksen

Leik

1:07:26

+0:05

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik

19:22

+0:00

2.

Line Sølberg

Leik

19:34

+0:12

3.

Arnt Johan Sjetne

Børsa IL

21:41

+2:19

4.

Ola Grendal

Orkanger IF

24:03

+4:41

5.

Ola Neraune

Orkanger IF

26:00

+6:38

6.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

31:06

+11:44

7.

Kristin Antonsen

Leik

33:15

+13:53

8.

Eli Grøtan

Leik

36:12

+16:50

9.

Heidi Flå

Orkanger IF

37:51

+18:29

10.

Ingrid Opedal

Melhus IL

45:50

+26:28

11.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

56:53

+37:31

12.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

57:42

+38:20

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Hugdal

Melhus IL

14:40

+0:00

2.

Åshild Opedahl

Melhus IL

19:30

+4:50

3.

Jostein Glesåen

Gaula OL

31:35

+16:55

4.

John Åmot

Leik

36:11

+21:31

DSQ

Oddveig Lien

Orkanger IF

27:43

93

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Melhus IL

26:54

+0:00

2.

Dag Atle Lund

Børsa IL

35:47

+8:53

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole K. Lien

Leik

24:20

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

26:27

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

26:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2012, 20:33:05

Arrangør:

Leik, IL

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55