Startliste eksport iofxml 3.0

OG-karusellen 2012

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Audun BakkMelhus IL395410010010095
2Martin UglemMelhus IL347510078937675
3Runar KrognesLeik 33359682647580
4Brage KeiseråsLeik332588876889
5Ola KeiseråsLeik320483767289
6Geir Inge KeiseråsLeik319487837772
7Stein Ivar FossMelhus IL307470797088
8Anders SolstadOrkanger IF28656167736977
9Jon RøstumGaula OL28239983100
10Erik FossLeik260476506074
11Arild WærnesOrkanger IF2433847485
12Anders EstenstadLeik1903775360
13Jan HageLeik15528570
14Martin BartnesOrkanger IF14728562
15Jan Egil RuudOrkanger IF14527372
16Eivind OpedalMelhus IL14027664
17Gisle BergLeik12226656
18Bjarte LykkeMelhus IL64264
19Kjell Rune Logan- HalvorsrudMelhus IL62162
20Ole Gunnar SølbergLeik IL58158
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Svein UnsgårdLeik IL38841001009098
2John Henry HammerBørsa IL357492869287
3Svein Olav ÅmotLeik3505728410094
4Ådne K. BergLeik340492809078
5Eivind BakkMelhus IL28956865728168
6Ingebrigt EidLeik IL276310076100
7Ole HjulstadMelhus IL250466545575
8Jan Petter OpedalMelhus IL222458515063
9Ragnar IngdalBørsa IL2143587185
10Ola HjulstadMelhus2104507090
11Tor HammerMelhus IL14628957
12Arild KarlsenMelhus IL12526560
13Hans Boye SkogstadOL Gaula93193
14Jan Helge DørdalBørsa IL75175
15Torleif SyrstadLeik72172
16Jan Egil TillereggenKlæbu IL65165
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Randi W.BartnesOrkanger IF3905968294100100
2Tone AlmåsLeik3574100838886
3Rolf WærnesOrkanger IF34751001008760
4Anne Kari StubsjøenLeik IL296499775070
5Kåre OnsøyenMelhus27756568616975
6Oddbjørn SyrstadLeik IL2483857687
7Asbjørn BjerkenåsLeik IL232450675560
8Øyvind ØsteggenOrkanger IF2273817967
9Mette MoaOrkanger IF2253697779
10Hege S MelhuusMelhus IL188288100
11Kristin SølbergLeik1715665550
12Jonas HjulstadMelhus IL14325588
13Elfrid ByOrkanger IF11026050
14Mona WindsethMelhus IL74174
15Nils Ottar SvaanKlæbu IL50150
15Magne RanumMelhus IL50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Sigmund FredriksenLeik1503505050
1Ole Gunnar SølbergLeik IL1503505050
3Ole Jonny EidLeik IL10025050
4Simen StubsjøenLeik50150
4Morten BlekkanBørsa IL50150
4Gisle BergLeik50150
4Endre FlåGaula OL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Line SølbergLeik 36749968100100
2Kjell SølbergLeik IL315474797488
3Martin MelhuusMelhus304470756792
4Jonas UnsgårdLeik290310010090
5Jørgen IndegårdOrkanger IF2734506063100
6Ivar SkjærvoldGaula OL270462507187
7Heidi FlåOrkanger IF25955162666566
8Ingrid OpedalMelhus IL25755059515097
9Ola NerauneOrkanger IF2233757969
10Marcel LanckmansGaula OL200450505050
11Ann Karin EvjenOrkanger IF1753507550
12Arne GrønsetOrkanger IF1593505059
13Kristin AntonsenLeik1583585050
14Ola GrendalOrkanger IF14928168
15Arnt Johan SjetneBørsa IL13928950
16Reidar SolemGaula OL13426074
17Anna Marie HammerBørsa IL13325974
18Åse HøgsteggenLeik IL10335053
19Filip Rønning HosethMelhus IL10125051
20Eli GrøtanLeik54154
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Henning HugdalMelhus IL4005100100100100100
2Oddveig LienOrkanger IF223559605450
3Jostein GlesåenGaula OK1853506471
4John ÅmotLeik10025050
4Inger FlåGaula OL10025050
6Åshild OpedahlMelhus IL75175
7Ivar LøbergGaula OL50250
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Jorun Opedal UglemMelhus IL200450505050
1Dag Atle LundBørsa IL20055050505050
3Sissel IngdalBørsa IL50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Erik W. BakkMelhus IL200450505050
2Ole K. LienLeik IL1503505050
2Kari Moa SolstadOrkanger IF1503505050
2Anne Moa SolstadOrkanger IF1503505050
5Anna BellingmoGaula OL10025050
6Tinde WachenfeldtOrkanger IF50150
6Sander SandmoGaula OL50150
6Rina Marie RuudOrkanger IF50150
6Natalie BellingmoGaula OL50150
6Marte Regina RuudOrkanger IF50150
6Knut FlåGaula OL50150
6Julie IndenesGaula OL50150
6Elsa WachjenfdeldtOrkanger IF50150
6Charles James Ferraren FlåGaula OL50150
6Anneli BellingmoGaula OL50150
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
Klasse: RØD TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Jan HageLeik1503505050
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Stein HosethMelhus IL1503505050
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
1Knut FlåGaula OL10025050
1Hege S MelhuusMelhus IL10025050
3Siv Ruud HansenOrkanger IF50150
3Mona WindsethMelhus IL50150
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
Klasse: STAFETT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
3Øyvind ØsteggenOrkanger IF50150
3Ådne K. BergLeik50150
3Svein Olav ÅmotLeik50150
3Stein Ivar FossMelhus IL50150
3Sivert BellingmoOL Gaula50150
3Runar KrognesLeik 50150
3Rolf WærnesOrkanger IF50150
3Randi W.BartnesOrkanger IF50150
3Ole HjulstadMelhus IL50150
3Ola NerauneOrkanger IF50150
3Oddveig LienOrkanger IF50150
3Oddbjørn SyrstadLeik IL50150
3Marcel LanckmansGaula OL50150
3Kåre OnsøyenMelhus50150
3Jostein GlesåenGaula OK50150
3Jonas UnsgårdLeik50150
3Jonas HjulstadMelhus IL50150
3Jon RøstumGaula OL50150
3Jan Petter OpedalMelhus IL50150
3Jan HageLeik50150
3Ivar LøbergGaula OL50150
3Ingrid OpedalMelhus IL50150
3Hilde BellingmoGaula OL50150
3Heidi FlåOrkanger IF50150
3Eivind BakkMelhus 50150
3Brage KeiseråsLeik50150
3Audun BakkMelhus 50150
3Anne Kari StubsjøenLeik50150
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
3Mona WindsethMelhus IL50150
3Erik W. BakkMelhus IL50150
Klasse: INDIV. HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5Stafett
3Dag Atle LundBørsa IL50150


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.