Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 2 og OBIK P9 Sollihøgda 5. juni 2012

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

1:21:35

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GEoFORM

1:07:09

+0:00

DSQ

Mali Tronshaug

Aker Solutions

97 105 109 113 125

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:15:28

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:22:40

+0:00

DSQ

Tone Jahren Herude

Fossum IF

97 105 109 125 249

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

50:21

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:23:22

+33:01

3.

Toril Eine

Fossum IF

1:32:06

+41:45

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:04:21

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

1:10:52

+6:31

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:16:16

+11:55

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:20:35

+16:14

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:12:08

+0:00

2.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:16:19

+4:11

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:18:41

+6:33

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:20:45

+8:37

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

125

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:02:15

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:14:55

+12:40

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:20:00

+17:45

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:21:44

+19:29

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Lang

Oppsal IF

1:46:33

+0:00

2.

Ole Peder Borgting

Oppsal IF

2:36:22

+49:49

3.

Sin Fjogstad

Opsal IF

2:36:23

+49:50

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

1:11:43

+0:00

2.

Per-Ivar Nikolaisen

TU

1:11:53

+0:10

3.

Rode Gerit

Fet OL

1:14:33

+2:50

4.

Hallvard Koren

Moss OK

1:24:26

+12:43

5.

Marius Fiskevold

Sveko

1:25:15

+13:32

6.

Tor Ringstad

Cisco

1:26:13

+14:30

7.

Kyrre Gran

Fet OL

1:30:21

+18:38

8.

Bård Skogsholm

DDS

1:38:57

+27:14

DSQ

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

95 96 105 109 111 125

DSQ

Torgeir Vaage

C10

90 91 92 93 95 96 105 109 111 125 127

DSQ

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

91 92 93 95 96 105 109 111 125 127

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

49:14

+0:00

2.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

49:25

+0:11

3.

Per Karlsbakk

DNV

1:14:14

+25:00

4.

Trond Westgaard

REC

1:25:56

+36:42

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:01:58

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

1:02:19

+0:21

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:04:53

+2:55

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:05:35

+3:37

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:08:12

+6:14

6.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:14:47

+12:49

7.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:18:50

+16:52

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:35:38

+33:40

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

94 95 96 100 111 125 127

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

45:53

+0:00

2.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

47:18

+1:25

3.

Tormod Øvergaard 

Intero

49:38

+3:45

4.

Jeppe Hansson

Fossum IF

49:43

+3:50

5.

Per Schanche

Asker Skiklubb

49:48

+3:55

6.

Richard Blom

FBI

58:30

+12:37

7.

Roaul Abrahamsson

PRIVAT

1:05:26

+19:33

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:11:11

+25:18

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

40:47

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

52:36

+11:49

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

58:16

+17:29

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

58:19

+17:32

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:00:31

+19:44

6.

Per Nermo

Cowi BIL

1:04:31

+23:44

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:06:57

+26:10

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:12:43

+31:56

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:17:51

+37:04

10.

Atle Søvik

Tyrving, IL

1:21:07

+40:20

DSQ

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

85 107 110 Jeh er mann og løper i H 60-64

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

39:08

+0:00

2.

Roar Gudding

Vet BIL

53:43

+14:35

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:44

+24:36

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:04:14

+25:06

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:04:49

+25:41

6.

Per Haugen

NEDERMAN

1:09:42

+30:34

7.

Torstein Østen

MAESTRO

1:10:01

+30:53

8.

Jan Vesterkjær

Statoil Oslo BIL

1:18:05

+38:57

DSQ

Per Erik Sørensen

Haugerud

85 107 110 113 125 127 249

DSQ

Helge Revhaug

PRIVAT

85 107 110

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

54:04

+0:00

2.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

55:33

+1:29

3.

Tor Ommundsen

Veritas

56:53

+2:49

4.

Arne Reistad

Thales BIL

1:03:55

+9:51

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:04:18

+10:14

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:10:01

+15:57

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:10:48

+16:44

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:11:07

+17:03

9.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

1:17:35

+23:31

DSQ

Arne Øfsthus

FUGRO

107 110 113

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

107 110

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

55:53

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:14:12

+18:19

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:16:50

+20:57

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:20:13

+24:20

5.

Helge Kvaase

HIAK

1:24:36

+28:43

6.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:27:12

+31:19

7.

Åge Mella

Østmarka OK

1:38:56

+43:03

8.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:52:17

+56:24

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:25:55

+1:30:02

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Asdøl

Tyrving, IL

1:07:51

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heridi Martby

Namsfogden i Oslo

1:20:48

+0:00

DSQ

Erik Gilje

Opsal IF

121 107 110 114 125 127 249

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

52:35

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

1:03:17

+10:42

3.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

1:03:26

+10:51

4.

Halvard Bjørgum

Veritas BIL

1:10:20

+17:45

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:10:22

+17:47

DSQ

Arne Klaveness

Aker Solutions

125

DSQ

Liv Berg

PRIVAT

107 110 113 125 127

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

45:13

+0:00

2.

Mattis Ovesen

PRIVAT

49:25

+4:12

3.

Erik Rosenvold

EBY

49:34

+4:21

4.

Atgeir Takle

GLT

49:38

+4:25

5.

Arnt Ove Takvam

Fernsport

54:16

+9:03

6.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

56:58

+11:45

7.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

1:10:16

+25:03

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

51:32

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:04:49

+13:17


Sist oppdatert:

28 juni 2012, 09:30:09

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

117

Antall startet:

117