Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell3_OBIK-P10_Solli 12. juni 2012

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

1:20:07

+0:00

DSQ

Ida Feiring Haltia

Tyrving, IL

1:04:07

33 32 124 34 40 249

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

1:44:02

+0:00

2.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

2:00:22

+16:20

DSQ

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

44:57

124 34 40 249

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

57:14

+0:00

2.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

1:11:04

+13:50

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:35:45

+38:31

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:17:38

+0:00

DSQ

Grethe Løvald

Asker SK

59:25

100

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving IL

1:05:39

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:43:35

+37:56

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

52:11

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:09:52

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:21:38

+11:46

3.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

1:29:13

+19:21

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Feiring

Hamar OK

1:04:18

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:10:20

+6:02

3.

Anne Sagberg

Stabæk IF

1:14:33

+10:15

4.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:14:38

+10:20

5.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:18:03

+13:45

6.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:43:20

+39:02

DSQ

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:04:32

100 120 130 129 128 124 34 40

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:20:51

+0:00

2.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:31:08

+10:17

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:36:13

+15:22

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:39:52

+19:01

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

1:15:07

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Fiskefabrikken

55:22

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

1:00:26

+5:04

3.

Steinar Låg

DNB NOR

1:01:50

+6:28

4.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:07:14

+11:52

5.

Marius Fiskevold

Sveko

1:08:40

+13:18

6.

Tommy Jauhojærvi

Asker Skiklubb

1:11:06

+15:44

7.

Lars Karelius Noer

NRK

1:15:43

+20:21

8.

Hallvard Koren

Moss OK

1:16:33

+21:11

9.

Tor Ringstad

Cisco

1:24:49

+29:27

10.

Lasse Nederhoed

NRK

1:45:36

+50:14

11.

Marius Burmo

PRIVAT

1:48:45

+53:23

DSQ

Torbjørn Olderheim

Olderheim Consulting

43:52

124 128 129 130 120 136 149 31 32 33 34

DSQ

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

47:26

130 120 136 149 31 32 33 34 40 249

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

54:37

+0:00

2.

Johan Haavardtun

Schenker

1:02:53

+8:16

3.

Trond Westgaard

REC

1:24:17

+29:40

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

58:13

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

1:02:21

+4:08

3.

Pål Therkelsen

Privat

1:05:14

+7:01

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:05:41

+7:28

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:08:57

+10:44

6.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:09:25

+11:12

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:21:01

+22:48

8.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:23:13

+25:00

DSQ

Eivind Hoff

Nordea

2:58

35 124 129 118 100 120 130 136 149 31 32 33 3...

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Lier Kommune

49:31

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

50:25

+0:54

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

50:36

+1:05

4.

Tormod Øvergaard 

Intero

51:05

+1:34

5.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving

58:16

+8:45

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

1:03:57

+14:26

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:05:54

+16:23

8.

Roaul Abrahamsson

PRIVAT

1:11:16

+21:45

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:12:19

+22:48

10.

Morten Malm

Akva Group

1:24:18

+34:47

11.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:29:58

+40:27

12.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:31:42

+42:11

DSQ

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen

1:05:41

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:07:13

+1:32

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:08:45

+3:04

4.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

1:12:00

+6:19

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:14:18

+8:37

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:14:28

+8:47

7.

Knut G Karlsen

Omega AS

1:16:44

+11:03

8.

Per Nermo

Cowi BIL

1:19:56

+14:15

9.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:20:57

+15:16

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:23:36

+17:55

11.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:23:50

+18:09

12.

Reidar Kierulf

RKP

1:25:05

+19:24

13.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:56:08

+50:27

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

38:00

+0:00

2.

Helge Lye

Tyrving, IL

51:39

+13:39

3.

Einar Skåre

Brevpost

54:20

+16:20

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:09:36

+31:36

5.

Torstein Østen

MAESTRO

1:09:55

+31:55

6.

Jan Vesterkjær

Statoil Oslo BIL

1:12:23

+34:23

7.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

1:21:30

+43:30

8.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:32:55

+54:55

9.

Thor Erik Aas

DNB

1:41:50

+1:03:50

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ommundsen

Veritas

53:51

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

56:26

+2:35

3.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

57:31

+3:40

4.

Svein Lie

Fossum IF

57:32

+3:41

5.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

58:07

+4:16

6.

Sigfred Fagervik

Thales

59:56

+6:05

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:03:54

+10:03

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:05:42

+11:51

9.

Arne Reistad

Thales BIL

1:12:50

+18:59

10.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

1:13:39

+19:48

11.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:14:27

+20:36

12.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:34:30

+40:39

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:07:01

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:07:51

+0:50

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:14:26

+7:25

4.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:30:01

+23:00

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:45:31

+38:30

6.

Harald Birkeland

OUS

1:59:53

+52:52

7.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:16:17

+1:09:16

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:40:29

129

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:19:09

+0:00

DSQ

Kjell Kristian Teigland

Privat

45:22

129 128 124 34 40 249

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Kvåle

Fossum IF

34:00

Iren Westrum

PRIVAT

41:05

Lars Brattli

Asker SK

22:55

Ida Norvik

Asker

39:28

Mille Gunnerød

Asker skiklubb

29:26

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Løvli

Asker

24:46

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Løvald Bråten

Asker

33:06

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

47:28

+14:22

3.

Tone Kvåle

PRIVAT

52:27

+19:21

4.

Kristin Widen

Farmaks

1:00:26

+27:20

5.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

1:09:33

+36:27

DSQ

Thea Feitring Haltia

Tyrving, IL

1:07:21

83 35 40 249

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Synnøve Woxholt

Asker Skiklubb

46:11

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

49:35

+3:24

3.

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

55:44

+9:33

4.

Halvard Bjørgum

Veritas BIL

1:05:44

+19:33

5.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:06:14

+20:03

6.

Marianne Arnesen

Tyrving, IL

1:12:22

+26:11

7.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

1:29:04

+42:53

8.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:39:58

+53:47

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

49:15

+0:00

2.

Gunnar Bratli

Asker

52:55

+3:40

3.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

53:07

+3:52

4.

Mattis Ovesen

PRIVAT

55:29

+6:14

5.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

56:00

+6:45

6.

Gjermunde Gravir

Asker Skiklubb

56:27

+7:12

7.

Erik Rosenvold

EBY

57:31

+8:16

8.

Bjarne Stavnes

Eltek Bil

1:09:47

+20:32

9.

Margrete Engselius

Asker

1:16:02

+26:47

10.

Per Vaaje

PRIVAT

1:20:24

+31:09

11.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

1:37:19

+48:04

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

1:04:41

+0:00

DSQ

Sindre Engselius

Asker

1:10:56

149 31 32 33

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gløer Winswold

Sentrum OK

1:07:43

+0:00

2.

Einar Huse

Fossum IF

1:10:15

+2:32

Klasse: DM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana Stene

NYDALEN

1:15:54

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2012, 11:23:10

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

146

Antall startet:

146