Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Åpen KM stafett 12 14. juni 2012

Klasse: Damer Under 100

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie WiklundLiv Paltiel

Folkeinstituttet

49:45

+0:00

Klasse: Damer Over 100

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali TronshaugUnni Drage

Aker Solutions

52:06

+0:00

DSQ

Ingvild Lien Molland

Nydalens Skiklub

39:06

36 51 52 53 54 55 56

Klasse: Herrer Under 100

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erling ØenEivind Hoff

Nordea

49:01

+0:00

2.

Jan Tore HenriksenSvein Nygård

NORGES BANK

49:24

+0:23

3.

Brynjar FredehemErik Rosenvold

EBY

51:26

+2:25

4.

Ståle MyglandChristian Vogelsang

NIVA

52:45

+3:44

5.

Terje Mathisen/Per Osen

Statoil Oslo BIL

53:44

+4:43

6.

Per StedjeMagnar Stav Johansen

BASEFARM

54:35

+5:34

7.

Carl Erik WasbergJan Erik Torp

FFI lag 1

56:06

+7:05

8.

Frode LillevoldØyvind Grandum

FFI lag 2

1:02:17

+13:16

9.

Ole Kristian LiedRune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:02:45

+13:44

10.

Dag LangsethMorten Skirstad

RINGNES BIL lag 1

1:12:49

+23:48

DSQ

Roar SigurdsenEvald Nergård

Ringnes BIL lag 2

1:16:01

33

Klasse: Herrer Over 100

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål TherkelsenBjørn Are Carlsson

BAC Consulting

43:02

+0:00

2.

Reidar FossumKjell Rønneberg

Asker SK

43:17

+0:15

3.

Arne KlavenessKnut Møgedal

AkeR SOLUTIONS

1:14:36

+31:34

Klasse: Mix aktive Under 100

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil AhelbækJeppe Hansson

Fossum IF

47:19

+0:00

2.

Signe Flood KjeldsenMaia Flood Kjeldsen

KjeldsenKjeldsen

1:16:33

+29:14

DSQ

Bjorn GrindeBo Engdal

Folkehelsa

34:18

31 32 33 34 35 41 42 43 44 36 41 42 4...

Klasse: Mix aktive Over 100

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød/Sven Erik Rognes

Gunnerød/Rognes

1:13:14

+0:00

2.

Kjell Teigland Arne Chr Scheie

TeiglandScheie

1:24:04

+10:50

Klasse: Individuuell Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

29:45

+0:00

2.

Lars Erik Mikkelsen

Alta o-lag

31:29

+1:44

3.

Tor Ringstad

Cisco

31:53

+2:08

4.

Arnt Ove Takvam

Fearn sport

32:17

+2:32

5.

Per Jogeir Karlsbakk

DNV

32:32

+2:47

6.

Einar Jensen

PRIVAT

33:12

+3:27

7.

Julie Bøbel

Nydalens Skiklub

33:13

+3:28

8.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

36:21

+6:36

9.

John Hansen

AB PIL

37:13

+7:28

10.

Atgeir Takle

GLT

37:39

+7:54

11.

ESKIL HAgen

Dvask

38:00

+8:15

12.

Ellen Moen

Nydalens Skiklub

38:41

+8:56

13.

Marius Søvig

Tyrving

39:22

+9:37

14.

Håvard Christiansen

FoRSVARSBYGG

42:08

+12:23

15.

Morten Sørlie

AimIT AS

45:38

+15:53

16.

Torstein Schelle

Aimit AS

46:30

+16:45

17.

Nils Løw

Aimit AS

47:35

+17:50

18.

Geir Trøan

Telenor

47:53

+18:08

19.

Lise Hugdahl

COOP

49:36

+19:51

20.

Bjørn Spjelkavik

FBI

50:47

+21:02

21.

Jens Henrik Simonsen

engrospartner

54:29

+24:44

22.

Annar Brustad

FOBIL

55:45

+26:00

23.

Atle Søvig

TYRVING

57:06

+27:21

24.

Hans Larsen

Privat

1:04:31

+34:46

DSQ

Stine Møller

Flytoget

Arrangør

John Thomas Petersen

Nordea

44:47

Klasse: Individuell Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

36:20

+0:00

2.

Jermund Molland

Norges Banks Idrettslag

42:20

+6:00

3.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

43:03

+6:43

4.

Nina Kolberg

TYRVING

44:22

+8:02

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

44:27

+8:07

6.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

45:19

+8:59

7.

Magne Grande

FBI

50:49

+14:29

8.

Astri Rogstad

GE Healthcare

52:35

+16:15

9.

Anne-Britt Nilsen

HIO

59:01

+22:41

10.

Aage Mella

Østmarka OK

1:01:38

+25:18

11.

Tor Simonsen

Privat

1:12:35

+36:15

12.

Liv Simonsen

Privat

1:13:05

+36:45

DSQ

Kristin M. Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: Test

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Test

Koll IL

2:37

+0:00

Arrangør

Per Erik Sørensen

Haugerud

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Arrangør

Øystein Madsen

GE Healthcare


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2012, 21:33:15

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65