Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P12 Skytterkollen 19. juni 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GeoFORM

30:53

+0:00

2.

Ida Brenden

Raumar

38:35

+7:42

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

32:23

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

34:32

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

36:23

+1:51

DSQ

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

7:50

90 92 143 176 139 249

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

29:25

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

35:14

+5:49

3.

Berit Tafjord Heier

FOI

37:29

+8:04

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

32:58

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

38:09

+5:11

3.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:06:05

+33:07

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

33:05

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

51:23

+18:18

3.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:26:20

+53:15

DSQ

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:14:22

92

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

44:43

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

46:00

+1:17

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

48:26

+3:43

4.

Vera Sjølie

NORGES BANK

52:27

+7:44

5.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:02:43

+18:00

6.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:06:08

+21:25

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

8:52

87 90 92 143 138

DSQ

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

42:12

87

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

38:56

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

47:55

+8:59

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

50:08

+11:12

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

56:32

+17:36

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:56:42

249

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:01:04

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:05:53

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan R Eriksen

Asker Skiklubb

32:06

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

33:23

+1:17

3.

Christian Vogelsang

NIVA

33:40

+1:34

4.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

35:35

+3:29

5.

Peder Natvig

NORGES BANK

38:22

+6:16

6.

Nils Petter Fremming

HeMING/NJÅRD

38:32

+6:26

7.

Gard Lindseth

Nydalen SK

39:29

+7:23

8.

Paul Hinsch

PRIVAT

40:58

+8:52

9.

Håkon Jendal

CANDO

41:53

+9:47

10.

Einar Huse

Fossum IF

42:18

+10:12

11.

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

42:33

+10:27

12.

Jon Fixdal

Teknologirådet

43:35

+11:29

13.

Christian Jomaas

FOSSUM

47:14

+15:08

14.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

47:41

+15:35

15.

Tor Ringstad

Cisco

50:38

+18:32

16.

Atgeir Takle

GLT

1:00:35

+28:29

17.

Espen Messel

FFI

1:01:57

+29:51

18.

Torkel Langballe

Ensure

1:13:00

+40:54

19.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:15:33

+43:27

20.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:17:44

+45:38

21.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:24:14

+52:08

DSQ

Knut Jostein Sætnan

OpIL

2:57

83 79 172

DSQ

Nicolai Nordstrand

HEMING/NJÅRD

51:12

83 79 172

Arrang

Ketil Risvoll

Telenor BIL

Arrang

Torstein Hole

Telenor

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Hoff

Statoil Oslo BIL

26:46

+0:00

2.

Stein Blomseth

Vålerengen

29:00

+2:14

3.

Trond Westgaard

REC

39:24

+12:38

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

45:33

+18:47

Arrang

Roger Birkeland

Telenor BIL

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

26:48

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

29:09

+2:21

3.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

29:23

+2:35

4.

Eivind Hoff

Nordea

30:37

+3:49

5.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

34:39

+7:51

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

37:32

+10:44

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

38:39

+11:51

8.

Tore Ringerike

DNB

41:48

+15:00

9.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

44:28

+17:40

10.

Tore Kalhovd

Aker Solutions

44:43

+17:55

11.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:01

+18:13

12.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

53:43

+26:55

13.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:03:43

+36:55

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

32:30

94 84 175 138 139

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Fløymo

Kanfa

22:04

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

23:56

+1:52

3.

Tom Andreassen

DNBNOR

26:08

+4:04

4.

Reidar Vifstad

TYRVING

28:11

+6:07

5.

Per Schanche

Asker SK

28:24

+6:20

6.

Morten Malm

AKVAgroup

32:30

+10:26

7.

Richard Blom

FBI

33:08

+11:04

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

34:41

+12:37

9.

Helge Stenseth

DNK

46:05

+24:01

10.

Jon Fredriksen

FOBIL

56:49

+34:45

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

25:26

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

25:34

+0:08

3.

Per Nermo

COWI BIL

26:30

+1:04

4.

Vidar Berteig

EasyPetro

26:44

+1:18

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

28:34

+3:08

6.

Knut G Karlsen

Omega AS

29:11

+3:45

7.

Reidar Kierulf

RKP

30:41

+5:15

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

32:16

+6:50

9.

Kjell Røkke

Reinertsen

32:47

+7:21

10.

Arne Edvinsen

DNB NOR

33:32

+8:06

11.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

36:04

+10:38

12.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

38:39

+13:13

13.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

38:51

+13:25

14.

Bjørn Spjelkavik

FBI

45:29

+20:03

15.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

48:08

+22:42

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

26:03

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

27:17

+1:14

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

33:49

+7:46

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

35:46

+9:43

5.

Per Haugen

NEDERMAN

37:20

+11:17

6.

Einar Skåre

Brevpost

39:11

+13:08

7.

Arne Holmgren

OPIL

39:26

+13:23

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

42:08

+16:05

9.

Tom Ibsen

OUS

44:59

+18:56

10.

Per Erik Sørensen

Haugerud

46:24

+20:21

11.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

46:33

+20:30

12.

Torstein Østen

MAESTRO

46:58

+20:55

13.

Trond Wettergreen

Andvord

53:08

+27:05

DSQ

Oddvar Mella

PRIVAT

43:55

175

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

lillomarka ol

28:43

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

29:50

+1:07

3.

Svein Lie

Fossum IF

30:24

+1:41

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

33:16

+4:33

5.

Arne Reistad

Thales BIL

33:30

+4:47

6.

Tor Ommundsen

Veritas

35:33

+6:50

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

35:55

+7:12

8.

Annar Brustad

FOBIL

36:13

+7:30

9.

Sturle Hånes

GeoFORM

37:08

+8:25

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

39:23

+10:40

11.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

39:41

+10:58

12.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

40:26

+11:43

13.

Hans Petter Jensen

Privat

44:41

+15:58

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

47:21

+18:38

15.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

52:41

+23:58

16.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

53:17

+24:34

17.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:06:36

+37:53

18.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:23:12

+54:29

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

39:27

+0:00

2.

Ronald Inglingstad

NORDEA

39:39

+0:12

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

40:18

+0:51

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

41:00

+1:33

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

45:40

+6:13

6.

Per Gjermo

Asker SK

47:10

+7:43

7.

Harald Birkeland

OUS

47:29

+8:02

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

48:24

+8:57

9.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

50:16

+10:49

10.

Aage Mella

SKD

51:58

+12:31

11.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:13:46

+34:19

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

54:15

143 175 138 139

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:22:30

90

DSQ

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:29:47

90 92 143 175 138 139

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

42:32

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

45:15

+2:43

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

45:18

+2:46

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

49:44

+7:12

5.

Magne Grande

FBI

1:04:17

+21:45

6.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:05:23

+22:51

7.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:28:27

+45:55

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:13:08

139

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Fremming

HeMING/NJÅRD

32:48

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

56:14

+23:26

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rosenvold

EBY

30:46

+0:00

2.

KJETIL Jacobsen

Hamar OK

32:11

+1:25

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

28:20

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

38:03

+9:43

3.

Anne Margrete Håversen

Telenor

49:44

+21:24

136

4.

Torstein Schjelle

AIMIT

54:01

+25:41

5.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

1:03:00

+34:40

6.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:06:11

+37:51

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

1:09:58

105 94 139

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

37:27

+0:00

2.

Arne Vilberg

KLP FORSIKRING

42:10

+4:43

3.

Geir Trøan

TELENOR

58:01

+20:34

4.

Per J. Karlsbakk

Vbil

58:26

+20:59

5.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:07:50

+30:23

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:36:11

+58:44


Sist oppdatert:

5 september 2012, 15:51:31

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

171

Antall startet:

171