Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG-karusellen 2012Lagkonkurranse OG-karusell 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OG løp 3 27. juni 2012

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

31:24

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

31:38

+0:14

3.

Martin Uglem

Melhus IL

33:52

+2:28

4.

Brage Keiserås

Leik

35:57

+4:33

5.

Arild Wærnes

Orkanger IF

37:35

+6:11

6.

Anders Solstad

Orkanger IF

42:49

+11:25

7.

Jan Hage

Leik

45:12

+13:48

8.

Bjarte Lykke

Melhus IL

48:57

+17:33

9.

Runar Krognes

Leik

49:18

+17:54

10.

Kjell Rune Logan- Halvorsrud

Melhus IL

50:27

+19:03

11.

Anders Estenstad

Leik

51:57

+20:33

12.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

53:59

+22:35

13.

Gisle Berg

Leik

55:56

+24:32

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

Trollelg

41:31

+0:00

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

23:54

+0:00

2.

John Henry Hammer

Børsa IL

27:47

+3:53

3.

Svein Olav Åmot

Leik

28:27

+4:33

4.

Eivind Bakk

Melhus IL

33:12

+9:18

5.

Ola Hjulstad

Melhus

34:22

+10:28

6.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

36:44

+12:50

7.

Ole Hjulstad

Melhus IL

43:08

+19:14

8.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

49:05

+25:11

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

24:28

+0:00

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

24:30

+0:02

3.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

26:08

+1:40

4.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

36:17

+11:49

5.

Kristin Sølberg

Leik

36:55

+12:27

6.

Kåre Onsøyen

Melhus

39:54

+15:26

7.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

44:20

+19:52

8.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

52:34

+28:06

9.

Magne Ranum

Melhus IL

1:16:07

+51:39

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Fredriksen

Leik

52:57

+0:00

2.

Ole Jonny Eid

Leik IL

53:00

+0:03

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Leik

20:49

+0:00

2.

Ola Neraune

Orkanger IF

26:15

+5:26

3.

Kjell Sølberg

Leik IL

26:30

+5:41

4.

Martin Melhuus

Melhus

27:36

+6:47

5.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

27:54

+7:05

6.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

29:22

+8:33

7.

Heidi Flå

Orkanger IF

31:37

+10:48

8.

Reidar Solem

Gaula OG

34:36

+13:47

9.

Ingrid Opedal

Melhus IL

40:34

+19:45

10.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

46:50

+26:01

11.

Åse Høgsteggen

Leik IL

49:44

+28:55

12.

Kristin Antonsen

Leik

1:06:56

+46:07

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Hugdal

Melhus IL

21:33

+0:00

2.

Oddveig Lien

Orkanger IF

35:42

+14:09

3.

Inger Flå

Gaula OL

44:53

+23:20

4.

Ivar Løberg

Gaula OL

1:16:58

+55:25

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Melhus IL

28:41

+0:00

2.

Dag Atle Lund

Børsa IL

46:46

+18:05

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik W. Bakk

Melhus IL

38:18

Knut Flå

Gaula OL

43:15

Anna Bellingmo

Gaula OL

32:42

Julie Indenes

Gaula OL

33:11

DSQ

Ole K. Lien

Leik IL

52:03

53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2012, 08:37:50

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56