Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ådal 2-dagers Samsjøen, dag 2 1. juli 2012

Klasse: H 19 A, 8.0km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Nydalens Skiklubb

57:05

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

58:56

+1:51

3.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

59:13

+2:08

4.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:00:20

+3:15

5.

Hans Trøan

Nydalens Skiklubb

1:00:23

+3:18

6.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike O-lag

1:03:24

+6:19

7.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:05:09

+8:04

8.

Sjur Borge Hovi

Skien OK

1:06:37

+9:32

9.

Anders Beyer Brattli

Ringerike O-lag

1:15:29

+18:24

10.

Einar Tommelstad

Nydalens Skiklubb

1:16:15

+19:10

11.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

1:24:31

+27:26

DSQ

Espen Hultgreen Weltzien

Järla-Sweden

1:13:56

70 78 82 83 71 80

DSQ

Håkon Njåstein

IL Tyrving

1:37:24

82 83 71 80

Klasse: H 19 AK, 4.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Jakob Fjeldstad

Ringerike O-lag

Klasse: H 40, 4.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Pekka Viena

Ringerike OL

42:36

+0:00

2.

Erik Saugerud

Konnerud IL

43:58

+1:22

3.

Guttorm L Egge

OSI

45:13

+2:37

4.

Njål Svingheim

Konnerud IL

49:51

+7:15

5.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklubb

51:03

+8:27

6.

Tibor Vari

IF Sturla

53:17

+10:41

7.

Lars Fjeldstad

Ringerike O-lag

1:00:05

+17:29

8.

Are Njåstein

IL Tyrving

1:02:04

+19:28

9.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

1:03:12

+20:36

Klasse: H 50, 4.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Njål Nore

Asker Skiklubb

44:56

+0:00

2.

Lars Fremstad

Larvik OK

45:55

+0:59

3.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

46:49

+1:53

4.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

47:37

+2:41

5.

Lars Hjermstad

Fossum IF

49:02

+4:06

6.

Rune Teigland

Østmarka O-lag

52:16

+7:20

7.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

53:23

+8:27

8.

Morten Berglia

Eiker O-lag

54:47

+9:51

9.

Per Kaarby

Fossum IF

56:03

+11:07

10.

Per Schanche

Asker Skiklubb

56:19

+11:23

11.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

57:49

+12:53

12.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

1:00:30

+15:34

13.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:06:22

+21:26

14.

Roy Gjerding

OK Moss

1:10:18

+25:22

15.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

1:12:39

+27:43

DNS

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

Klasse: H 60, 4.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

52:55

+0:00

2.

Ragnar Hillestad

Lardal O-lag

54:09

+1:14

3.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

56:47

+3:52

4.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

58:13

+5:18

5.

Bård Stang

Modum O-lag

58:53

+5:58

6.

Svein Grønhovd

Modum OL

1:01:32

+8:37

7.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

1:04:47

+11:52

8.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

1:05:42

+12:47

9.

Øystein Andersen

Konnerud IL

1:26:47

+33:52

DNS

Svein S. Jacobsen

IL Tyrving

Klasse: H 70, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorkild Thorkildsen

Modum O-lag

50:01

+0:00

2.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

52:04

+2:03

3.

Ivar L. Berg

IF Sturla

55:35

+5:34

DSQ

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

1:20:31

34 37 38

Klasse: D 19 A, 5.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

59:29

+0:00

2.

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

1:02:01

+2:32

3.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

1:03:59

+4:30

4.

Audrun Utskarpen

OSI

1:07:14

+7:45

5.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

1:10:53

+11:24

DSQ

Ida Marie Borge Hovi

Kristiansand OK

52:55

75 35 71 40 70

DNS

Rikke Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

Klasse: D 19 AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Eggen

Nydalens Skiklubb

1:15:25

+0:00

Klasse: D 40, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

48:09

+0:00

2.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike O-lag

48:31

+0:22

3.

Helle Egeberg Vari

IF Sturla

50:46

+2:37

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

58:05

+9:56

5.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

1:02:33

+14:24

6.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

1:11:21

+23:12

7.

Hege Heiberg

Hadeland O-lag

1:12:44

+24:35

8.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:15:46

+27:37

DSQ

Sissel Skovly

Ringerike OL

26:43

42 41 78 44 33 34 35

Klasse: D 50, 4.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

48:54

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

50:16

+1:22

3.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

52:27

+3:33

4.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

56:34

+7:40

Klasse: D 60, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

44:14

+0:00

2.

Marta Stang

Modum O-lag

59:59

+15:45

3.

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

1:04:07

+19:53

Klasse: D 70, 2.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Aas

OL Toten Troll

44:34

+0:00

2.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklubb

58:54

+14:20

DSQ

Rannveig Sommerhein

Horten OK

1:39:02

40

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Kvarme

Røyken O-lag

31:11

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

39:31

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

31:50

Klasse: H 11-12, 2.5.km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Arnevik

Ringerike O-lag

23:44

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

30:44

+7:00

Klasse: H 13-14, 2.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

25:17

+0:00

2.

Sander Arnevik

Ringerike OL

26:30

+1:13

3.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

27:12

+1:55

4.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

28:02

+2:45

DSQ

Håvard Hjermstad

Fossum IF

42:20

36

Klasse: H 15-16, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

35:22

+0:00

DNS

Andreas Marcussen

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12, 2.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

18:17

+0:00

2.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

22:09

+3:52

3.

Ingeborg Kvarme

Røyken O-lag

24:40

+6:23

4.

Åshild Egeberg Vari

IF Sturla

26:39

+8:22

Klasse: D 15-16, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

38:30

+0:00

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: D 13-14, 2.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Njåstein

IL Tyrving

37:04

+0:00

Klasse: D 17-18, 4.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Fremstad

Konnerud IL

44:01

+0:00

2.

Kristine Berglia

Eiker O-lag

49:11

+5:10

3.

Kristine Grønlund

Ringerike O-lag

1:00:34

+16:33

4.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike O-lag

1:01:52

+17:51

5.

Pia Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

1:02:33

+18:32

Klasse: D 17C, 2.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

21:24

+0:00

2.

Marianne Andersen

Konnerud IL

25:39

+4:15

Klasse: H 17C, 2.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Barikmo

Kongsberg O-lag

49:07

+0:00

Klasse: H 17-18, 4.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oyvind Strande

Ringerike O-lag

1:07:01

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juli 2012, 19:10:32

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

108

Antall startet:

102