Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2012Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp Låkeberget 11. juli 2012

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Statnett

44:10

+0:00

2.

Rune Rystad

Nydalens SK

45:44

+1:34

3.

Christian Vogelsang

NIVA

50:58

+6:48

4.

Tommy Jauhojærvi

EMIT

53:31

+9:21

5.

Marius Trøseid

Svensinga SK

54:10

+10:00

6.

Sindre Fjogstad

Oppsal IF

55:24

+11:14

7.

Gløer Winsvold

SENTRUM

56:37

+12:27

8.

Simen Kjær Haugberg

Nydalens SK

57:26

+13:16

9.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

58:30

+14:20

10.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

58:32

+14:22

11.

Johs Hjelmstad

Bekkelaget

58:45

+14:35

12.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:00:38

+16:28

13.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:01:47

+17:37

14.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:01:57

+17:47

15.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:02:11

+18:01

16.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:02:35

+18:25

17.

Are Eriksen

OSI

1:05:09

+20:59

18.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

1:05:33

+21:23

19.

Johan Johansen

SeNTRUM

1:06:04

+21:54

20.

Knut Onsager

GEOFORM

1:06:17

+22:07

21.

Knut Ivar Vestli

Fjellet IL

1:06:37

+22:27

21.

Bernhard Wutherich

PRIVAT

1:06:37

+22:27

23.

Magne Knudsen

Privat

1:07:08

+22:58

24.

Axel Theisen

Telenor

1:08:29

+24:19

25.

Lars Christensen

Esso

1:09:54

+25:44

26.

Arne M. Torgersen

Bækkelagets Spkl.

1:10:06

+25:56

27.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:16:49

+32:39

28.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:18:13

+34:03

29.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:18:47

+34:37

30.

Per Martin Rørvik

FBI

1:18:58

+34:48

31.

Stefan Kernstock

OSI Orientering

1:20:50

+36:40

32.

Marius Burmo

Privat

1:21:49

+37:39

33.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:23:22

+39:12

34.

Kjetil Jacoben

Hamar O-klubb

1:25:46

+41:36

35.

Per Stedje

BASEFARM

1:25:54

+41:44

36.

Eli Alfnes

GEOFORM

1:30:07

+45:57

37.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:40:24

+56:14

38.

Alain Ferber

FBI

1:43:31

+59:21

39.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:44:24

+1:00:14

DSQ

Odd Klettelid

Bækkelagets Spkl.

110 119 113 114 115 118 70 71 72 73 124 125 15...

DSQ

Gunnar Fiskum

Tyrving, IL

24:45

113 114 115 118 70 71 72 73 124 125 150

DSQ

Odin Gramstad

OSI Orientering

55:17

115 118 70 71 72 73 124 125

DSQ

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

59:43

113 114

DSQ

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:08:31

71

DSQ

Ivar Refsland

UIO

1:18:12

113

DSQ

Christian Barstad

ÅRVOLL

1:29:13

110 119 118

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

39:50

+0:00

2.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

40:14

+0:24

3.

Siri Selvig

Nydalens Skiklub

40:20

+0:30

4.

Åsmund Aamodt

VBIL

42:31

+2:41

5.

Toril Nes

NYDALEN

43:03

+3:13

5.

Knut Stabell

Statnett BIL

43:03

+3:13

7.

Siv Johanne Moen

Nydalens Skiklub

43:35

+3:45

8.

John Hansen

AB PIL

43:48

+3:58

9.

Linda Hanssen

Østmarka OK

44:02

+4:12

10.

Per Stefferud

Torridal IL

44:37

+4:47

11.

Einar Hem

Lillomarka OL

45:09

+5:19

12.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

45:19

+5:29

13.

Jon Eivind Presterud

JBV

45:28

+5:38

14.

Bendik Ekseth

FET O-lag

46:15

+6:25

15.

Jon Fredriksen

FOBIL

46:20

+6:30

16.

Erlend Aamodt

VBIL

46:42

+6:52

17.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

46:45

+6:55

18.

Uno Hanslien

BILPOST

47:11

+7:21

19.

Erik Rosenvold

EBY

47:57

+8:07

20.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

48:34

+8:44

21.

Magnus Gunnarsson

ÅRVOLL

48:41

+8:51

22.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

48:42

+8:52

23.

Fanni Markussen

Asker Skiklubb

48:45

+8:55

24.

Nora Woxholth

Asker Skiklubb

48:52

+9:02

25.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

49:26

+9:36

26.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

49:41

+9:51

26.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

49:41

+9:51

28.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

51:03

+11:13

29.

Roar Bjordal

Oppsal IF

51:12

+11:22

30.

Don Skantze

Tyrving, IL

51:35

+11:45

31.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

53:12

+13:22

32.

Torun Ankjell

UNN

54:04

+14:14

33.

Marte Braathen

Veritas

54:33

+14:43

34.

Øivind Fergestad

Nordea

54:36

+14:46

35.

Jon Strøm

HAUKETO IF

56:09

+16:19

36.

Tone Kvåle

Nordreisa OL

56:26

+16:36

37.

Frank Olsen

Bardu

56:46

+16:56

38.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:00

+17:10

39.

Jens Laugesen

DNV

57:12

+17:22

40.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

57:14

+17:24

41.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

58:42

+18:52

42.

Rune Halke

VESTRE AKER

59:07

+19:17

43.

Kristin Goa

Meteorologen

1:00:05

+20:15

44.

Runar Mykletun

Cappelen Antikvariat

1:01:04

+21:14

45.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:01:07

+21:17

46.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:01:17

+21:27

47.

Svenja Kernstock

OSI Orientering

1:01:19

+21:29

48.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:01:57

+22:07

49.

Hege Wang

Lillomarka OL

1:02:50

+23:00

50.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:03:59

+24:09

50.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:03:59

+24:09

52.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:05:12

+25:22

53.

Tove Linnea Aas

Elverum

1:05:54

+26:04

54.

Anne Thorine Lundstein

PRIVAT

1:06:04

+26:14

55.

Tor Drage

Aker Solutions

1:06:49

+26:59

56.

Poul Tranborg

Veritas

1:06:59

+27:09

57.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:08:03

+28:13

58.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

1:09:05

+29:15

59.

Bjørn Rossow

Thales

1:10:50

+31:00

60.

Lars Arnesen

PRIVAT

1:14:32

+34:42

61.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:18:45

+38:55

62.

Vigdis Thingelstad

ASKER

1:21:26

+41:36

63.

Arnstein Tveito

PRIVAT

1:21:53

+42:03

64.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:23:15

+43:25

65.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:26:00

+46:10

66.

Sonja Bjaaland

ELLE BIL

1:30:40

+50:50

67.

Ingeborg Christensen

Esso Sport

1:32:12

+52:22

68.

Petter Christensen

Esso

1:32:18

+52:28

DSQ

Paul Solheim

PRIVAT

40:27

125

DSQ

Vidar Bjørkli

Idrettens Hus Ullevål BIL

47:24

125

DSQ

Sturle Hånes

GEOFORM

51:47

71

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

32:04

+0:00

2.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

39:55

+7:51

3.

Olav Torgersen

Bækkelagets Spkl.

41:29

+9:25

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

44:44

+12:40

5.

Magne Grande

FBI

45:43

+13:39

6.

Ann Kristin Raamaas

StatENS VEGVESEN

46:51

+14:47

7.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

47:30

+15:26

8.

Arild Sundt

StatENS VEGVESEN

47:46

+15:42

9.

Unni Drage

Aker Solutions

49:03

+16:59

10.

Vidar Antonsen

StatENS VEGVESEN

50:23

+18:19

11.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

51:54

+19:50

12.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

52:06

+20:02

13.

Aage Mella

Skattedirektoratet

56:17

+24:13

14.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

56:42

+24:38

15.

Per Gjermo

Asker SK

56:57

+24:53

16.

Bjørn Eckstrøm

NVE

56:59

+24:55

17.

Dagfinn Føllesdal

OSI

57:00

+24:56

18.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

58:17

+26:13

19.

Rita Bolstad

UDI

58:25

+26:21

20.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:01:41

+29:37

21.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:08:10

+36:06

22.

Tor Henriksen

HIO

1:22:46

+50:42

DSQ

Grunde Waag

Veritas

52:58

75

DSQ

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

58:28

150

DSQ

Thomas Røgeberg

KOLL

1:09:00

71

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:18:11

124 125

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

2:12:41

124 125

Klasse: E-Kort Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Throndsen

PeCon

36:55

+0:00

2.

Jon Fanavoll

IF Campus/Vetheim

37:10

+0:15

3.

Kasper Holmøy

PRIVAT

38:27

+1:32

4.

Ingeborg Mongø Kristoffersen

Veritas

39:27

+2:32

5.

Victoria Rise

PRIVAT

40:00

+3:05

6.

Xeniya Sorokina

DNV

45:28

+8:33

7.

Anne Cathrine Voss

GEOFORM

1:18:59

+42:04

8.

Fam Vegeir

DNV

1:19:07

+42:12

DSQ

Pam Joslyn

Veritas

1:18:43

72 79 125 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juli 2012, 00:16:38

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

153

Antall startet:

153