Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Sommer O-løp Sognsvann 18. juli 2012

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

45:17

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

45:52

+0:35

3.

Rune Rystad

Nydalens SK

45:57

+0:40

4.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

54:12

+8:55

5.

Gløer Winsvold

SENTRUM

55:08

+9:51

6.

Magne Knudsen

Privat

56:46

+11:29

7.

Peder Natvig

NORGES BANK

58:48

+13:31

8.

Hallvard Fjær

IFE

59:08

+13:51

9.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:01:12

+15:55

10.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

1:02:48

+17:31

11.

Bjørn Grinde

OSI

1:03:37

+18:20

12.

Juha Viena

Ringerike O-lag

1:03:43

+18:26

13.

Are Eriksen

OSI

1:06:10

+20:53

14.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:07:13

+21:56

15.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:08:55

+23:38

16.

Øystein Kildahl

AHS

1:09:37

+24:20

17.

Knut Onsager

GEOFORM

1:09:39

+24:22

18.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:10:15

+24:58

19.

Håkon Bugge

No team

1:10:33

+25:16

20.

Bård Skogsholm

DDS

1:10:53

+25:36

21.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

1:13:53

+28:36

22.

Lars Christensen

Esso

1:14:48

+29:31

23.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:15:34

+30:17

24.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:16:51

+31:34

25.

Eli Alfnes

GEOFORM

1:22:41

+37:24

26.

Ida Tangen

Nydalen SK

1:23:55

+38:38

27.

Alain Ferber

FBI

1:29:40

+44:23

28.

Eirik Brynhildsen

1:31:12

+45:55

29.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:33:12

+47:55

30.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet IF

1:51:42

+1:06:25

31.

Ellisiv Nerdrum Aagaard

Heming/Njård

2:06:35

+1:21:18

32.

Marit Larssen

Statnett

2:27:27

+1:42:10

DSQ

Lars Skantze

Tyrving, IL

1:19:52

97 121 126 128 130

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelaget

38:22

+0:00

2.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

44:59

+6:37

3.

Knut Stabell

Statnett BIL

45:48

+7:26

4.

Magnus Gunnarsson

ÅRVOLL

47:03

+8:41

4.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

47:03

+8:41

6.

Tone Aamli Sundtjønn

Varegg

47:32

+9:10

7.

Erik Rosenvold

EBY

47:34

+9:12

8.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

48:12

+9:50

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

48:59

+10:37

10.

Aina Viena

Ringerike O-lag

49:49

+11:27

11.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

50:14

+11:52

12.

Per Schanche

Asker SK

50:47

+12:25

13.

Paul Solheim

PRIVAT

51:13

+12:51

14.

Gaute Langaas

Nydalens SK

51:53

+13:31

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:05

+14:43

16.

Linda Hanssen

Østmarka OK

53:38

+15:16

17.

Terje Linløkken

54:24

+16:02

18.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

55:32

+17:10

19.

Dag Wang

Lillomarka OL

55:50

+17:28

20.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

56:41

+18:19

21.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

59:29

+21:07

22.

KJell Røkke

REINERTSEN

59:42

+21:20

23.

Toril Nes

NYDALEN

59:54

+21:32

24.

Ingrid Skantze

Tyrving, IL

59:55

+21:33

25.

Kjetil Jacoben

Hamar Roklubb

1:00:37

+22:15

26.

Haakon Knudsen

DNV

1:00:55

+22:33

27.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:01:34

+23:12

28.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:01:58

+23:36

29.

Uno Hanslien

BILPOST

1:03:18

+24:56

30.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:03:24

+25:02

31.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

1:04:39

+26:17

32.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:05:37

+27:15

33.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:05:46

+27:24

34.

Richard Blom

FBI

1:06:17

+27:55

35.

Hege Wang

Lillomarka OL

1:06:31

+28:09

36.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

1:09:51

+31:29

37.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:15:35

+37:13

38.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:16:30

+38:08

39.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:17:54

+39:32

40.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:17:57

+39:35

41.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:18:02

+39:40

42.

Aleksander Christiansen Maria Bjørnsen

1:18:14

+39:52

43.

Tore Sæther

Esso Sport

1:19:01

+40:39

44.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:22:34

+44:12

45.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:29:26

+51:04

46.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:30:49

+52:27

47.

Arnstein Tveito

PRIVAT

1:33:18

+54:56

48.

Tom Ibsen

OUS

1:40:24

+1:02:02

49.

Heidi Martby

Namsfogden i Oslo

1:45:46

+1:07:24

50.

Mette Mustad

Namsfogden i Oslo

1:45:50

+1:07:28

51.

Lenny Enstrøm

OSI

1:48:40

+1:10:18

52.

Sigurd Haugerud

GeoForm

2:12:35

+1:34:13

DSQ

Fanni Markussen

Asker Skiklubb

41:50

97

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

28:18

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

31:27

+3:09

3.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

32:51

+4:33

4.

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

34:44

+6:26

5.

Lars Arnesen

PRIVAT

36:10

+7:52

6.

Martin Svindal

FET O-lag

36:40

+8:22

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

39:03

+10:45

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

39:55

+11:37

9.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

41:29

+13:11

10.

Alf Johan Hjelmtvedt

41:39

+13:21

11.

Harald Wibye

BDS

41:45

+13:27

12.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

42:00

+13:42

13.

Anne Sjønnesen

Nittedal

44:55

+16:37

14.

Onelma Blomhoff

Heming/Njård

46:29

+18:11

15.

Aage Mella

Skattedirektoratet

47:02

+18:44

16.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

49:00

+20:42

17.

Harald Birkeland

OUS

49:12

+20:54

18.

Elisabeth Ibsen

UiO

50:27

+22:09

19.

Bjørn Eckstrøm

NVE

50:31

+22:13

20.

Per Gjermo

Asker SK

51:16

+22:58

21.

Dagfinn Føllesdal

OSI

51:34

+23:16

22.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

54:25

+26:07

23.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

1:04:40

+36:22

24.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:05:12

+36:54

25.

Anna Cecilie Linløkken

1:07:13

+38:55

26.

Alexandra Linløkken

1:07:20

+39:02

27.

Eline Hvitsten

Namsfogden i Oslo

1:09:25

+41:07

28.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:11:12

+42:54

29.

Robert Brick

1:11:48

+43:30

Klasse: E-Kort Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

31:05

+0:00

2.

Anfrid Dahlen

AAS-JAKOBSEN

38:26

+7:21

3.

Tea Ugland

44:23

+13:18

4.

Ida Brænden

PRIVAT

44:28

+13:23

5.

Henrik Gåsholt

Kodal

57:54

+26:49

6.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:28:12

+57:07

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

37:04

115 128 130

DSQ

Bjørg Kvalshaug

SSB

1:04:29

121

DSQ

Pam Joslyn

Veritas

1:57:33

128


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juli 2012, 00:17:02

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124